تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 34 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 337

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید گیرنده دیجیتال کامپیوتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آخه جالب اینجاست که K- Lite هم نتونسته کمکی کنه!
    اتفاقاً همین ورژن رو نصب شده دارم!
    حتی ویدیوها رو کانورت هم نمیتونم بکنم!!

در ضمن به نظر میاد کیفیت گیرنده شما از واس من بهتره

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

آخه جالب اینجاست که K- Lite هم نتونسته کمکی کنه!
    اتفاقاً همین ورژن رو نصب شده دارم!
    حتی ویدیوها رو کانورت هم نمیتونم بکنم!!

در ضمن به نظر میاد کیفیت گیرنده شما از واس من بهتره
    مطمئن باشید وقتی برنامه K- Lite مخصوصا نسخه Mega رو نصب میکنید دیگه هیچ فرمتی چه صوتی چه تصویری وجود نداره که پلیرتون نتونه اون فرمت رو ساپورت کنه تو این موضوع شک نکنید

وقتی دارید نصب می کنید حالت Advanced install رو انتخاب کنید و اونجا تمام حالت ها رو انتخاب کنید یعنی تمام تیک ها مربوط به فرمت ها رو انتخاب کنید یعنی طوری که بتونه تمام فرمتها رو شناسای کنه
    من کرج هستم و اینجا تازه امواج دیجیتال براش راه اندازی شده فکر کنم تهران باید نسبت به اینجا قوی تر باشه !!!

چشماتون کیفیت خوب می بینه

3. این کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

یه بار دیگه تو حالت Advanced نصب میکنم ببینم چی میشه ...
    منم اسلامشهر هستم. اینجا بدون آنتن هوایی نمیگیره!

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

k-lite رو یه بار دیگه نصب کردم و همه آپشن ها رو انتخاب کردم حالا ویدیوها فقط به صورت تصاویر ثابت بدون صدا نمایش داده میشن و پلی نمیشن!
    ویندوزم 7 هست.
    Last edited by BraveKnight; 16-11-2010 at 02:40.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سایت Blaze تو مشخصات برنامه نوشته که کانورتر هم داره اما دانلود کردم دیدم همچین چیزی نداره. فکر میکنم اون فول ورژنش باشه. هر چی گشتم پیدا نکردم!

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

k-lite رو یه بار دیگه نصب کردم و همه آپشن ها رو انتخاب کردم حالا ویدیوها فقط به صورت تصاویر ثابت بدون صدا نمایش داده میشن و پلی نمیشن!
    ویندوزم 7 هست.
    سایت Blaze تو مشخصات برنامه نوشته که کانورتر هم داره اما دانلود کردم دیدم همچین چیزی نداره. فکر میکنم اون فول ورژنش باشه. هر چی گشتم پیدا نکردم!
    البته دوست عزیز برای من کاملا پخش میشن ولی منم مشکل صدا رو دارم یعنی بدون صدا
    هر چند کیفیت ضبط و پخش خوب هست و مشکل نمایش و تبدیل فرمت وجود نداره
    و فقط تنها مشکل بدون صدا ضبط شدن هست
    من سرچی که انجام دادم تو سایتها و انجمن های مختلف این مشکل برای تمام کاربرا وجود داره و انگار هنوز کسی نتونسته این مشکل رو حل کنه

البته وقتی تغییر فرمت هم میدم بازم این بدون صدا بدون وجود داره البته من با یکی دوتا برنامه بیشتر تست نکردم حالا نمیدونم آیا برنامه ای هست با تغییر فرمت این مشکل رو حل کنه یا نه
    ولی به نظر من این مشکل بیشتر به نظر میرسه از خود برنامه BlazeDTV هست یعنی کلا برنامه بدون صدا ضبط میکنه
    چون من وقتی این فایل رو با خود این برنامه هم تست کردم بازم بدون صدا بود

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من با برنامه‌های زیادی تست کردم ولی انگار واقعاً هیچ راه حلی وجود نداره!
    البته با Widows Media Center ویندوز 7 هم ضبط کردم. حداقل ویدیوهاش تو مدیا پلیر با صدا پخش میشه (به کمک K-lite) اما بازم درست کانورت نمیشه.
    من فکر میکنم این برمیگرده به نوع تصاویر ارسالی از فرستنده صدا و سیما!

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

من با برنامه‌های زیادی تست کردم ولی انگار واقعاً هیچ راه حلی وجود نداره!
    البته با Widows Media Center ویندوز 7 هم ضبط کردم. حداقل ویدیوهاش تو مدیا پلیر با صدا پخش میشه (به کمک K-lite) اما بازم درست کانورت نمیشه.
    من فکر میکنم این برمیگرده به نوع تصاویر ارسالی از فرستنده صدا و سیما!
    ببخشید میشه اون قسمت رو که قرمز کردم یکم بیشتر توضیح بدید چه جوری این کارو کردید
    یعنی با Widows Media Center ویندوز 7 چه جوری برنامه TV رو ضبط کردید و طوری که بشه با مدیا پلیر با صدا بیبینید
    من فکر کنم بازم اگر چنین کاری رو تونستید انجام بدید خوبه شاید بشه کانورتش رو هم یه کاری کرد
    البته وقتی ما امواج رو با صدا داریم میگیریم چطور میشه فقط برای ضبط امواج بدون صدا میشن من خیلی با نظر شما تو این زمینه که مشکل از امواج فرستنده باشه موافق نیستم
    مثلا دوستانی که از دستگاه های STB برای تلویزیون هاشون استفاده میکنن با اهمین امواج دیجیتال کار میکنن و با اون دستگاه ها می تونن راحت رکورد بگیرن از کانال ها به طور کامل و سالم (با کیفیت و با صدا )

البته منم با نرم افزارهای Speed TV Player ، Hyper Media Center ، Honestech ، PCTV TVCenter کار کردم و تماما همون مشکل صدا توی ضبط این برنامه ها بود شما با چه برنامه های دیگه ای کار کردید؟!

Last edited by shahin666; 17-11-2010 at 03:05.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

تو مدیا سنتر باید وارد قسمت TV بشید. بار اول که وارد میشید تنظیمات رو نمایش میده. دستورالعملها رو تا مرحله اسکن کانالها دنبال کنید. البته برای اولین بار باید به اینترنت هم متصل باشید تا یه سری تنظیمات رو دانلود کنه.
    حق با شماست اما نمیدونم چرا این مشکل فقط تو کامپیوتر پیش میاد. یعنی یه برنامه درست و درمون نیست که سالم ضبط کنه؟!
    تو این چند روز که گیرنده رو گرفتم شاید نزدیک به 20 برنامه کوچک و بزرگ رو برای کانورت و پلی کردن تست کردم که اسماشون یادم نمونده! ولی خوب بی نتیجه بود!!!
    Last edited by BraveKnight; 17-11-2010 at 11:46.

11. این کاربر از BraveKnight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

تو مدیا سنتر باید وارد قسمت TV بشید. بار اول که وارد میشید تنظیمات رو نمایش میده. دستورالعملها رو تا مرحله اسکن کانالها دنبال کنید. البته برای اولین بار باید به اینترنت هم متصل باشید تا یه سری تنظیمات رو دانلود کنه.
    حق با شماست اما نمیدونم چرا این مشکل فقط تو کامپیوتر پیش میاد. یعنی یه برنامه درست و درمون نیست که سالم ضبط کنه؟!
    تو این چند روز که گیرنده رو گرفتم شاید نزدیک به 20 برنامه کوچک و بزرگ رو برای کانورت و پلی کردن تست کردم که اسماشون یادم نمونده! ولی خوب بی نتیجه بود!!!
    ممنون دوست عزیز
    اتفاقا برام جالب بود چون من بیشتر دیدم به مدیا سنتر فقط یه بخش کوچیک و فانتزی بود و چون اهمیتی بهش تا حالا نداده بودم این قابلیت هاش رو هم توجه نکرده بودم

جالب بودم امکانات خوبی داشت برای TV
    در ضمن گفتید یه برنامه درست درمون نیست که ضبط کنه بابا این مدیا سنتر بنده خدا که ما برنامه هم حسابش نمیکردیم داره این کارو که میکنه
    حالا شما این رکوردهای که با مدیا سنتر رو هم گرفتید وقتی کانورت میکنید یعنی بازم بدون صدا میشه ؟!!

(درضمن شاید بهتر بود اسمه نرم افزار های رو که باهاش کار کردید رو بگید تا من با نرم افزارهای دیگه ای کار کنم شاید به جواب بهتری برسیم)

در ضمن به نظر من وقتی با این برنامه میشه با صدا ضبط کرد پس مطمئن باشید راهی برای تبدیل و رفع این مشکل وجود داره
    Last edited by shahin666; 17-11-2010 at 17:13.

13. این کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •