تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 28

نام تاپيک: من سايتم طراحي شده و آماده است اما نمي تونم ياهاش كار كنم .. كمكم كنيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

14 يه سايت راه اندازي كردم در رابطه با اطلاعات جامع شهري اهواز

يه سايت راه اندازي كردم در رابطه با اطلاعات جامع شهري اهواز . در اين زمينه نظري ، پيشنهادي ، راهنمايي و هر چيز ديگري به نظرتون مياد لطفا خبر بدين . محبت شما رو فراموش نمي كنم . موفق و پيروز باشين .
    Last edited by fa_sa; 05-08-2007 at 10:43.

اگه نباشه جاش خالی می مونه un4giv3n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    UnderGround!

پيش فرض

ببین! باید معلوم کنی که سایتت پرتال سایتت چیه.
    اگر پرتال باشه که کار باهاش راحته.
    اگر دادی برات نوشتن، یعنی خصوصیه باید دیده بشه!
    حالا میگی میخوای چی کار کنی؟
    نصبش کنی یا باهاش سایت رو اداره کنی؟
    اگر نصبه که چند تا راه داره. یا نصب دستی یا با Installation Wizard
    اگر هم که میخوای باهاش سایت رو اداره کنی ( قبلا نصب شده) بهترین کسی که میتونه کمکت کنه خودتی!
    یک بک آپ بگیر! بعد بگیر انقدر انگولکش کن همه چیزش بیاد دستت! بازم اگر سوال یا کمکی بود در خدمتیم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام .. ضمن تشكر از لطفي كه كردي و جوابي كه بهم دادين ..
    منظورتونو در مورد پرتال نفهميدم .. پرتال منظورتون چيه ؟؟؟ لطفن توضيح بدين ..
    سايت الان نوشته شده و بارگذاري هم شده و الان سايت قابل ديدنه .. كسي كه سايت رو نوشت راه اندازيش هم كرد ( البته به درخواست خودم )
    بخشي از هاست رو فكر مي كنم براي بانك اطلاعاتي در نظر گرفت .. طبق هماهنگي كه با شركت مربوطه انجام دادم اين كار انجام شد .( اما من نمي دونم دليل اين كار چيه اگه امكان داره برام توضيح بدين )
    برنامه پي اچ پي و برنامه ماي اسكيو ال رو برام فرستاد كه رو كامپيوترم نصب كردم و صفحاتي رو هم كه طراحي كرده بود ارسال كرد . اي اس اس رو نصب كردم برنامه ها رو هم نصب كردم و شروع كردم ورود اطلاعات در كامپيوترم .. تو كامپيوتر همه چيز جواب مي داد و عالي بود.. اما حالا نمي تونم سايت رو به روز كنم ..
    ضمناً يه مساله ديگه اينكه ويندوزم رو دستكاري كردم اطلاعاتي كه وارد كرده بودم رو ديگه نمي بينم .. يعني دوباره ماي اس كيو ال و پي اچ پي رو نصب كردم و اطلاعات قبلي رو ديگه نديدم .. مگه زماني كه من اطلاعات رو وارد مي كنم اطلاعات كجا ذخيره مي شه ؟؟ مگه تو خود صفحاتي كه طراحي شده نمي شينه ؟؟؟ من بخوام بك آپ بگيرم چطور بايد عمل كنم .... از دوستان عزيز ديگه هم خواهش مي كنم به من كمك كنن تا خيلي سريع بتونم كارم رو ادامه بدم .. با تشكر از همه دوستان

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    UnderGround!

پيش فرض

ببین!
    پرتال)portal( مثل نرم افزاره!
    چه جوری میایم یک نرم افزار نصب میکنیم، حاضر و آماده باهاش کار میکنیم و ازش خدیمات میگیریم؟ پرتال هم یک نرم افزاره که آمادست! اما! فرقش با نرم افزار اینه که پرتال ماله سایته و رو سایت نصب میشه و نرم افزار رو کامپیوتر! اوکی؟
    حالا چرا پورتال استفاده کنیم؟ به همون دلیل که نرم افزار استفاده میکنیم! یعنی چی؟ همین سایتو ببین! صفحه اول سایت رو دیدی؟ مدیرا میان لوگین میکنن! بعد مطلب مینویسن و بعد دکمه ارسال رو میزنن و مطلب میاد رو سایت!
    خب این از پرتال!
    حالا میرسی به بانک اطلاعاتی! یا همون Data Base که مختصرا بهش میگن دی بی (db)
    این پرتال ما یا db میخواد یا نمیخواد!
    اینم بگم مه دیتابیس ها مختلفن مثل
    MySql
    Oracle
    Lite Sql
    Access
    و...
    اما Mysql از همه پرطرفدار تره و نعنولا با اون کار میکنن.
    تقریبا میشه گفت هیچ پرتالی بدون دی بی نمیتونه کار کنه (97%!)
    حالا وظیفه دی بی چیه؟ وظیفه دی بی نگهداری اطلاعات به صورت طبقه بندی شده هست.
    مثلا، اطلاعات کاربرها، نوشته ها، تاریخ و................................
    این از این.
    پس تا حالا دی بی و پرتال استاد شد!
    ببین، پرتال ها مثل نرم افزار نیستن که 2تا کلیک کنی اجرا بشن!
    باید توی محیط خودشون اجرا بشن.
    شما در واقع با نصب پی اچ پی کامپیوترت رو تبدیل کردی به یک سرور مجازی برای اجرای پرتال و با نصب Mysql تبدیلش کردی به محلی برای اجرای دی بی های مای اس کیو ال و نگهداری اونا.
    ببین دوست من! شما اومدی اون پرتال رو روی کامپیوترت نصب کردی! قبول! اومدی اطلاعات رو وارد کردی( حالا نمیدونم چه جوری! کاش میگفتی تا بهتر کمکت کنم!). اما در واقع اومدی سایتت رو روی کامپیوتر شخصی خودت به روز کردی برای دیدن خودت نه برای دیدنه بقیه! اوکی؟
    برای اینکه همه ببین باید سایت اصلی به روز بشه نه نسخه ای که روی کامپیوترته!
    حالا اینجا نگهدار!
    با نصب دوباره Php+MySql اومدی دی بی رو به فنا دادی!
    اطلاعات که توی صفحات ذخیره نمیشه! توی دیبی ذخیره میشه! تو هم زدی دی بی رو بای بای!!!!
    یه چیزی رو که الان از نوشته هات فهمیدم! وقتی توی کامپیوتر مینوشتی سایتت بروز میشد؟
    آدرس سایتت هم بزار.
    حالا برای اینکه سایت رو به روز کنی باید به پورتال لوگین کنی. و از اونجا آپدیت کنی.
    تا آدرس ندی نمیتونم کمک کنم!
    باید یه نگاهی بندازم!
    برای بک آپ هم میتونی از سی پنل بک آپ بگیری.
    احتمالا پرتال هم باید جایی برای بک آپ داشته باشه.
    موفق باشید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    127.0.0.1

پيش فرض

فایل های سایتت رو آپ کردی یا نه ؟
    اگه کردی آدرسش چیه ؟ بگو به نیگا بهش بندازم ببینم چجوری درست کرده ! مزخرفه یا توپه ؟ ( البته ربطی به موضوع نداره ! )
    استاتیکه یا دینامیک ؟
    بلدی آپ کردن یعنی چی یا نه ؟ اصل کار همینه
    اون رفیق هم راست میگه ، اینقدر انگولکش کن تا بفهمی راه و کارش چیه !
    اگه کاری داشتی بگو تا کمکت کنم !

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    UnderGround!

پيش فرض

مای فرند جان! آپلود سنترت چیه؟ منظورم اینه که مثل رپیده یا چیزه دیگه؟ هدف خاصی داره؟ (مثلا فقط آهنگ)
    راستی آلیت رو دیدی؟
    فارسیشو دارم! کار خودمه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

از هر دو دوست عزیزم که زحمت کشیدن به من جواب دادن واقعا ممنونم ..
    تا اینجا درست .... فهمیدم که تا الان کام÷یوترم یه سایت مجازی شده بود و من تو این سایت مجازی کار می کردم و قتی هم که ورود اطلاعات می کردم سایتم به روز می شد و کاملا کار می کرد .. اگه اشکال نداشته باشه به ایمیلتون سایت رو ارسال می کنم تا هم بتونیم ارتباط بیشتری داشته باشیم و هم در رابطه با سایت نظرتونو بگیرم .. لطفا آدرس بدید
    سایت یه سایت مرجعه و در همه زمینه های مجاز توش کار شده و امیدوار بودم که خیلی زودتر از اینها راش بندازم اما فعلا که گیر افتادم حسابی و دستم کوتاهه .
    در ضمن من نحوه لوگین شدن به پورتال رو هم نمی دونم که حسابی شرمندتون می شم بگم در اون رابطه هم برام توضیح بدین ..دستتون درد نکنه .. منتظر هستم شدیدا..

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    127.0.0.1

پيش فرض

فسا جون
    اگه میتونی همین کارو بکن
    فقط مواظب باش که کدهاشو از جایی به بیرون درز ندی که یک کلاه با اندازه کلاه بابانوئل ! تو رو سرت میکشند !
    ایمیلم اینه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اونارو زیپ کن بعد بفرست
    اینو بگم که هیچ سوء استفاده ای تا حالا با کسی نکردم ، پس مطمئن باشید که اونارو به کسی نمیدهم.

موفق باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    127.0.0.1

پيش فرض

میدونم اینجا جاش نیست ، ولی فقط همین یک دفعه !
    نمیدونم چرا این پست رو همن مثل همیشه جا انداختم و ندیدمش !
    مای فرند جان! آپلود سنترت چیه؟ منظورم اینه که مثل رپیده یا چیزه دیگه؟ هدف خاصی داره؟ (مثلا فقط آهنگ)
    راستی آلیت رو دیدی؟
    فارسیشو دارم! کار خودمه!
    آپلود سنتره دیگه !
    مثل اونه ، اما به 2 زبان فارسی و انگلیسی و با امکانات بسیار بیشتر !
    هدف داره ! برای اینکه کمتر از سایت های انگلیسی زبان استفاده بشه تا برای تازه کارها راحت باشه.
    اول به صورت آزمایشی بیرونش میدم ، اگه ازش استقبال شد ، ورژن 1 رو میدهم بیرون و امکانات بسیار بهتری بهش اضافه میکنم .
    آلیت چیه ؟

اگه میشه با پیام خصوصی اطلاع بدهید ، چون اینجا جاش نیست !

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    UnderGround!

پيش فرض

سلام 2باره!
    جواب سوال منو ندادی ها!
    وقتی روی کامپیترت سایت رو بروز میکردی ، سایت روی اینترنت هم بروز میشد؟
    و ایملیم که تو امضام هست.
    حالا لاگین کردن!
    ببین! برای اینکه با دسترسی مدیر بری تو سایت، باید لاگین کنی دیگه!
    دقیقا مثل کاری که اینجا میکنی! (بعید میدونم ندونی!) یوزر نیم و پسورد میدی با کاربرت وارد میشی.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •