تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 506 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 5059

نام تاپيک: تجربیاتی که داشتید و می تونه به بقیه توی زندگی کمک کنه اینجا بیان کنید(نقل قول ممنوع)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

1. قبل از اینکه به کشور خارجی سفر کنید حتما طرز کار دستشویی های ممالک مقصد رو در اینترنت رصد کنید . گاهی زمان کوتاه می شه و شما هم بی کاتالوگ و صد البته اگر من اونجا بودم ازم نپرسید
    تو روزنامه همشهری نوشته بود چند تا گردشگر خارجی رفته بودن اطراف تهران ( حالا یه شهر دور افتاده بود چیزی. نوشته بود نزدیکای تهرون) دستشویی فرنگی نبوده و از این سنتی ها بوده. بیچاره ها بلد نبودن رو زانوهاشون بشینن خودشون رو خراب کرده بودن. مخصوصا یه خانمه که همراهشون بوده وقتی از wc در اومده بود لباسش خیس و کثیف شده بود
    Last edited by tiyam 01; 03-12-2010 at 15:55.

2. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سال اول که کنکور قبول شدی برو دانشگاه

4. 3 کاربر از ehsan_92 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

سعی میکنم مهم ترین تجاربم رو از زندگی بگم ، به نظر من هرکی به اینها عمل کنه واقعا راحته توی زندگیش

1. وقتی اولین بی احترامی بهت شد ، همچین بِتوپ به طرف که جفت کنه ! به زبون ساده بگم ، من یه بار این اندرز یادم نبود ، یکی یه بی احترامی کرد و چیزی نگفتم و بی خیالی سیر کردم ، دیدم فرداش از طرف همون فرد بیشتر شد ، باز هم گفتم بی خیال ، دیدم فرداش 3-4 نفر دیگه هم دارن این کارو با من میکنن ! راه چاره چی بود ؟ فرداش اون بیچاره ای که برای اولین بار توی اون روز بی احترامی کرد ، چنان کشیده ای خورد که باباش هم بهش نزده بود ! از اون موقع به بعد بی احترامی ها هم به صورت کامل قطع شد
    خیلی از افراد چیزی نگفتن شمارو به خر بودن شما تلقی میکنن ! یه بار تست کنید ، در همون دفعه ی اول بتوپید ، همونجا توهین ها متوقف میشه !

2. فکرکردن به اینکه چی بگم خیلی خیلی بهتر از اینه که بعدا بگم چرا گفتم

3. سعی کنید وقتی وارید مثلا کلاسی میشید ، یا وارد محل کاری میشید ، همون ماه های اول یه نَمه از قدرت و اقتدارتون رو نشون بقیه بدید تا برای همیشه آسوده خاطر باشین ( این یکی رو خودم صد در صد تست کردم مطمئن باشید که صحیحه )

4. سعی کنید خیلی کم اخم کنید ، خیلی کم لب هاتون رو به حالت ناراحتی تا بدید و خیلی کم به کسی بی احترامی کنید ، این باعث میشه وقتی عصبانی میشید ، به طرز فجیهی ( فجیعی ؟؟ ) ترسناک به نظر برسید . اینو نوشتم یاد یه خاطر افتادم که یکی قبلا بهم گفت اوندفعه که عصبانی شده بودی خیلی خیلی ترسناک شده بودی !

5. گرفتن جواب رد خیلی آسونه ، جواب بله گرفتن هست که خیلی سخته

6. این شمایید که به مردم می آموزید چگونه با شما رفتار کنند

7. تا حالا از تاثیر زبونتون خبر داشتید ؟ به خاطر زبون شیرین در برخورد با مقامات بالا میتونید خیلی خیلی سریع پیشرفت کنید ، فقط کافیه زبونتون رو به حالت دیگه ای توی دهنتون بچرخونین !

8. اگر هنوز محصل هستید : فقط یکم جذبه نیاز دارید تا به جای اینکه شما دستمال استادتان را بزنید ، استادتان دستمال شما را بزند !

9. سعی کنید خیلی کتاب بخونید ، کتاب خوندن خیلی توی حرف زدنتون موثره ، من از اول راهنمایی شروع کردم رمان های تخیلی خوندن و تا آخر دبیرستان کتاب های فلسفی میخوندم، توی دبیرستان هم همیشه معمولا وقتی وارد مدرسه میشدم ، یه سری از بچه ها میومدن بهم میگفتن که دیروز پیش فلان دبیر کلاس خصوصی بودیم ( هم دبیره من رو میشناخت هم من دبیره رو ) و نیم ساعت داشتیم به حرف زدنت میخندیدیم ! یا مثلا خودم یکی دو بار وقتی زنگ تفریح داشتم از کنار اطاق معلمین میگذشتم و اونا هم مشغول صحبت کردن بودن شنیدم که در مورد من صحبت میکردن که فلان دانش آموز فلان چیز میگفت بعد معلما میخندیدن ! زیاد وارد حاشیه نشم و خلاصه بگم : کتاب های لغت مشکل دار بخونید تا همه بهتون به یه چشم دیگه نگاه کنن و همینطور خیلی از جنگ های لفظی رو ببرین :چشمک

اینایی که گفتم همه رو خودم تست کردم و بهشون ایمان دارم ، گفتم بیام اینجا هم بگم تا زندگیتون بهتر بشه :چشمک
    موفق باشید

ویرایش : یاد یه خاطره ای از دوران دبیرستان افتادم که گفتم اونو هم اضافه کنم ، این خاطره 2 تا درس برای من داشت :
    1. شورش در صورتی جواب میده که با افراد مهم انجام بشه
    2. افراد خشن معمولا وقتی توی تنگنا قرار بگیرن میشن دایه ی مهربان تر از مادر !
    سوم دبیرستان که بودیم ( رشته ریاضی و فیزیک ) اول سال یه معلم هندسه مسخره گیرمون اومده بود که خیلی بد درس میداد و وقتی سوال میکردیم میگفت میخواستی گوش کنی ! خلاصه همه ازش ناراضی بودن ، منم طبیعتم جوری هست که تا درس رو توی مدرسه نفهمم ول نمیکنم و انقدر سوال میکنم تا بفهمم ! و میدونم که همه هم توی اون لحظه دارن منو از ته قلبشون دعا میکنن
    این معلمه رو بگم ... سر حدودا هفتمین یا هشتمین جلسش بودیم که دیگه واقعا هیچکی هیچی نمیفهمید و بچه ها همه ناراضی بودن ولی هیچکی جرات نمیکرد چیزی بگه ( ترس از معلم های خشن ! ) من دیگه قاطی کرد و خودکار رو محکم کوبیدم رو میز ، همه ساکت شدن و برگشتن من رو نگاه کردن ، استاده هم خواست اول وانمود کنه که چیزی نشنیده و به درسش ادامه بده اما وقتی دید همه دارن منو نگاه میکنن و منم استاده رو نگاه میکنم رفت بگه : شما مشکلی ... ؟
    که من با صدای محکمی گفتم : با این وضع درس دادن توی امتحان نهایی به یک سوال هم نمیتونیم جواب بدیم
    استاده شروع کرد سیستم مسخرش رو در آوردن و خندیدن به حرف من که وانمود کنه دارم چرت و پرت میگم ، یه نگاه به بچه ها کرد که یعنی شما هم بهش بخندین دید کسی نمیخنده ، خندش رو جمع کرد و گفت : اگه معلم های دیگه بهت اجازه میدن اینجوری رفتار کنی ، من به عنوان یه معلم همچین اجازه ای بهت نمیدم
    جو کلاس کاملا متشنج شده بود،
    من گفتم : شما فقط دارید اسم معلم رو یدک میکشید
    بعد پاشدم از کلاس رفتم بیرون و در رو محکم بستم ، پشت سر من سه تا از خرخون های معروف مدرسه هم که درس براشون مهم بود از کلاس زدن بیرون ( لازمه بگم که این 3 نفر چندین مقام المپیادی هم داشتن که اینارو از بقیه شاخص تر میکرد ) ولی بقیه دانش آموزا توی کلاس موندن و جرات نداشتن کاری کنن چون معلمه خیلی خشن بود ، اینم لازم به ذکر هست که بگم ما 4 نفر ( که خرخون های معروف مدرسه هم بودیم ! ) خیلی هماهنگ بودیم و سال قبلش چند تا از معلمای به درد نخور کلاسمون رو فرستادیم کلاس تجربی و انسانی و کلا بگم که مدیر روی حرف های ما خیلی حساب باز میکرد مخصوصا وقتی با هم یه چیزی رو میگفتیم
    زیاد از بحث خارج نشم ... ما توی حیاط نشسته بودیم ، 3 نفر دیگه به من میگفتن که بیا بریم پیش مدیر اما من گفتم تا زنگ تفریح صبر کنیم ، زنگ که خورد و بقیه اومدن پایین ، به من گفتن که استاد گفته تو بری توی اتاق x باهات کار داره ! منم بعد از زنگ تفریح رفتم اونجا دیدم استاده منتظرمه ، همین که وارد شدم سریع اومد باهام دست داد و با لحن مهربونی گفت : آقای فلانی حال شما خوبه ؟ ببخشید اگه از درس دادنم ناراحت میشینا ، من سعی میکنم خیلی خوب درس بدم و ... !!
    از جلسه ی بعدش درس دادنش از این رو به اون رو شد و هر 10 دقیقه هم میگفت کسی سوالی داره میتونه بپرسه !

فکر کنم زیادی نوشتم
    من وقتی دستم گرم بیوفته همینه دیگه

فعلا تا بعد :چشمک
    Last edited by Gam3r; 03-12-2010 at 21:53.

آخر فروم باز MohandesMCD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the world of MAGNETS & MIRACLES

پيش فرض

اگه كاري ميكني فقط و فقط واسه دل خودت بكن
    نه براي اينكه بري بهشت.نه براي اينكه نري جهنم.نه براي خدا
    فقط براي دل خودت هركاري رو انجام بده كه هيچوقت پشيمون نشي
    ---
    هميشه اطاق منظم و تميزي داشته باش.در آرامش فكري بسيار موثر هست
    ---
    توي كارهاي خونه به بقيه كمك كن
    ---
    به ثروت ديگران هيچوقت حسودي نكن

7. 13 کاربر از MohandesMCD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

مثل یه مرد نه بگو و خودت را راحت کن ...
    مثل یه مرد بگو بلد نیستم و خودت را راحت کن (البته برای خانوما هم تبصره وجود داره)
    فرصت ها کوتاه و زود گذرند ...
    همیشه در برخورد اول خودت را بالاتر از طرف مقابل حساب کن...

9. 7 کاربر از piroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

زیاد حرف مردم رو جدی نگیر..خودت برای خودت تصمیم بگیر...حتی اگه غلط باشه ..هر چی بیشتر تصمیم بگیر مهارت و موفقیتت بیشتر میشه...فقط قبل هر کاری خوب فکر کن

11. 9 کاربر از lol_1029 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز N O V A L I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1- با آدم "سیر" رفاقت، معاشرت و کار کن! ارتباط با یه آدم چس خور کنس گدا صفت و اغلب بخیل "واقعا" آزار دهنده است!

2- در همه حال و تا می تونی سعی کن "صادق" باشی، صداقت گل سر سبد همه ی زیبائی ها و منشا همه ی خوبی هاست! رل بازی نکن، حرفای قلمبه سلمبه نگو، بازی و جدل زبانی نکن که فرزانگان همیشه ازش بد گفتن، نهایتش اینه که اگر کسی از صداقتت سوء استفاده کرد بازخوردش رو به شکل یک "خشم صادقانه" و هولناک و غیر منتظره از طرف تو می بینه! طوری که خودش رو خیس کنه!! (شاید کمی جنبه ی شخصیش زیاد شد ولی صداقت صداقته با همه ی تاثیرات شگفت انگیز و متافیزیکیش!)

3- به هیچ دختری نذار بهت بگه : تو !

4- از 2 چیز بترس : خدا، حسود!

5- وقتی سر مستراح می شینی دستت رو بذار رو سینه ات!! حتی اگر پیرهنت جیب نداره!!

6- گذر عمر بهم ثابت کرد که ملاک برای نزدیکی و معاشرات و دوستی با مردم اخلاق و انسانیتشونه نه اعتقاداتشون، هر چند هنور مطمئن نیستم که این در مورد شریک زندگی هم حکم کنه!

7- و آخری، رو پیرهن یه ستاره ی اکراینی دیدم (نمی دونم مدله یا هنرپیشه یا خواننده، یا راننده یا..) به فینگلیش :
    بی سک*سی، ایت دازنت مین یو هَو تو هَو س*ک*س!

13. 12 کاربر از N O V A L I S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز s_paliz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

داداش این شماره5 یعنی چی
    یعنی مواظب محتویات جیبت باش که نیوفته توی چاه

15. این کاربر از s_paliz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bibi Gol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    آزاد آبـــاد !!!

پيش فرض

هر وقت حس کردی ممکنه انجام یه کارو بعدا فراموش کنی همون موقع انجامش بده .

همیشه یه دستمال کاغذی تو جیبت باشه ( آخ چقدر به درد بخوره )

17. 6 کاربر از Bibi Gol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Petros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    سوال بسیار جالب و بجایی بود

پيش فرض

این دستمال کاغذی از خون توی بدن هم واجب تره.

1. سرپا جیش نکنید! درد پهلو داره.
    2. اونایی که میخوان مثل من هیکلی و رو فرم باشن، توجه: تا جایی که میتونید بخورید. به مرحله فرا سیر برسید. ولی بجوید!

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:12 AM ----------

این دستمال کاغذی از خون توی بدن هم واجب تره.

1. سرپا جیش نکنید! درد پهلو داره.
    2. اونایی که میخوان مثل من هیکلی و رو فرم باشن، توجه: تا جایی که میتونید بخورید. به مرحله فرا سیر برسید. ولی بجوید!

19. 3 کاربر از Petros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •