تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: یه پیشنهاد برای شروع وب نویسی

داره خودمونی میشه origami's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    لای دیوار

پيش فرض یه پیشنهاد برای شروع وب نویسی

سلام دوستان
    برای کار با CSS و HTML شما چه نرم افزار هایی رو پیشنهاد میدید؟؟
    Microsoft Expression Studio
    dreamweaver
    front page
    style maker
    .....

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

تمامی پستها بدلیل نداشتن مطالب فنی حذف شدند، وقتی در مورد برنامه ای حرف می زنید، باید دلیل و مدرک بیارید و نقاط ضعف و قوتهای برنامه رو مورد بررسی قرار بدید.
    اینکه بگید من با فولان برنامه راحت ترم، فولان برنامه بهترینه که نشد دلیل و مدرک!
    Last edited by eAmin; 08-11-2010 at 11:42.

3. این کاربر از eAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال iAR11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Heart of Time

پيش فرض

با style maker‌ کار نکردم. front page‌ که منسوخ شده (نسخه جدیدش همون expression studio هستش) و دیگه کسی باهاش کار نمی‌کنه و اصلا قدرتی هم در این زمینه نداره.
    اما dream weaver بخاطر قابلیت auto complete که داره خیلی سرعت کدنویسی رو بالا می‌بره و درضمن میتونه وقتی کدی رو بخاطر نیاری کمکت کنه.
    با Expression Studio هم کار نکردم ولی تقریبا مثل dream weaver میمونه البته با قدرت کمتر.

داره خودمونی میشه baadbadakbaaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

front page‌ که منسوخ شده
    فرانت پيج هنوز منسوخ نشده! به نظر من فرانت پيج كاربر پسند تر از ديم ويور هستش.من خودم تابستون جايي كارآموزي ميرفتم(يه اداره ي بزرگ) و اون جا شاهد بودم كه يكي از وب نويس ها براي اكثر كار ها و TRACE كردن كد ها از فرانت پيج استفاده مي كرد.
    به نظرم من بهترين نرم افزار ها واسه شروع وب نوشتن همين فرانت پيج و دريم ويور هستن.
    Last edited by baadbadakbaaz; 27-01-2011 at 22:17.

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

expression web از همشون قوی‌تر و کاراتره و برای حرفه‌ای‌ترها پیشنهاد میشه ولی معمولاً طراحا تو هر محیط IDE به صورت دستی کدهای HTML و CSS رو میزنه و از Designer استفاده کردن همیشه دردسرهای خودش رو داره، من به‌شخصه چند سال پیشا که خیلی طراحی میکردیم معمولاً تو خوده VisualStudio دستی کد CSS و HTML و بعضاً Jscript مینوشتم و اینطوری خیلی راحت‌تر بودم.
    Last edited by Guts; 09-01-2011 at 00:01.

7. این کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Ehsan-l-able's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض نرم افزار رویا باف

تمامی پستها بدلیل نداشتن مطالب فنی حذف شدند، وقتی در مورد برنامه ای حرف می زنید، باید دلیل و مدرک بیارید و نقاط ضعف و قوتهای برنامه رو مورد بررسی قرار بدید.
    اینکه بگید من با فولان برنامه راحت ترم، فولان برنامه بهترینه که نشد دلیل و مدرک!
    با سلام
    دوست عزیز اتفاقا بحث اول در مورد هر نرم افزاری ، راحتی کار با اون نرم افزاره .
    بحث : customization

نرم افزار Dreamweaver که در اختیار Macromedia بود مدتی است که توسط شرکت Adobe خریداری شده.
    معنی این نرم افزار به معنای رویاباف میباشد ، البته از نظر من ماکرومدیا در این مورد اصلا اقراق نکرده است . چون کار این نرم افزار آنچنان ظریف و استثنایی است که جز در رویای شما قابل تصور نیست .
    Dreamweaver به جز ساخت صفحات HTML از نوع Static و Dynamic میتواند به ساخت صفحات با PHP و ASP و ASP.NET و JSP و ColdFusion نیز به ما کمک کند ، همچنین این برنامه فلش را بخوبی پشتیبانی میکند و همین امر در طراحی سرعت ما را افزایش و خطاهای ایجاد شده در فرانت پیج را در هنگام کار با فلش ها کاهش میدهد . این برنامه ساخت behavior ها را نيز بخوبي پشتيباني ميکنيد . امکانات ديگر آن در هنگام کار با برنامه چندان زياد است که گاهي از اينهمه ابزار به هيجان مي آييد . پس از اين پس براي بافتن روياهاي خود در وب يک روياباف داريد .

شاید اولین سوالی که برای شما پیش بیاید این است که چه اشخاصی به سوی نرم افزار Dreamweaver میروند و چرا از نرم افزار های رقیب Dreamweaver یعنی GoLive از شرکت Adobe و FrontPage از شرکت Microsoft استفاده نکنیم . جواب این است که نرم افزار Dreamweaver از شرکت Macromedia (البته هم اکنون از شرکت Adobe) و همچنین نرم افزار GoLive از شرکت Adobe برای طراحان وبی است که کارهای گرافیکی میتوانند بکنند یا بهتر بگویم طراح گرافیکی هستند اما نرم افزار FrontPage از شرکت Microsoft برای کسانی بیشتر به درد میخورد که کار آنها اتوماسیون اداری است یعنی با مجموعه برنامه Office از شرکت Microsoft کار میکنند بهتر است

9. 4 کاربر از Ehsan-l-able بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

دوست عزیز اتفاقا بحث اول در مورد هر نرم افزاری ، راحتی کار با اون نرم افزاره.
    بنده منکر راحتی کار با نرم افزار نیستم، فقط گفتم دلیل و مدرک بیارید! تقریبا همین کاری که شما کردید.
    مثلا خیلی ها گفتند که من FrontPage راحت ترم، ولی به نظر شما امکاناتی که DreamWeaver در اختیار شما قرار میده، آیا فرانت پیج هم میتونه؟
    همونطور هم که از پست اول این تاپیک پیداست گفته شده برای راحتی کار با css و html که بنده اصلا فرانت پیج رو به ایشون توصیه نمی کنم.

موفق باشید.

11. 2 کاربر از eAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Baby nfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

گفته های Ehsan-l-able شدیدا تایید میشن.

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

بنده منکر راحتی کار با نرم افزار نیستم، فقط گفتم دلیل و مدرک بیارید! تقریبا همین کاری که شما کردید.
    مثلا خیلی ها گفتند که من FrontPage راحت ترم، ولی به نظر شما امکاناتی که DreamWeaver در اختیار شما قرار میده، آیا فرانت پیج هم میتونه؟
    همونطور هم که از پست اول این تاپیک پیداست گفته شده برای راحتی کار با css و html که بنده اصلا فرانت پیج رو به ایشون توصیه نمی کنم.

موفق باشید.

دقیقا
    فرانت پیج گمونم برای سال 2003 بود
    الان 2011 هست
    100 درصد کدهاش دیگه کاربرد چندانی ندارند

منتها اگر با فرانت پیج راحت بودید از سری Microsoft Expression Web استفاده کنید بهتره چون اینها هم همون کمپانی مایکروسافت در ادامه ی فرانت پیج داده

منم اکثرا چون اون اوایل با front page کار میکردم از همین سری نرم افزار استفاده میکنم الان

14. این کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه siamakfaraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

عزیزان dream weaver تو محیط 64 بیت ویندوز 7 کار میکنه؟لینک دانلود رایگانش هست؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •