تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 258 اولاول ... 333940414243444546475393143 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 2579

نام تاپيک: [ Yahoo! Mail ] / تمامی مسائل ياهو ميل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

چگونه ایمیل ناخواسته و تبلیغاتی دریافت نکنم؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

در ضمن ایمیل های تبلیغاتی از طرف اشخاص است.... گروه نیست

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

در ضمن ایمیل های تبلیغاتی از طرف اشخاص است.... گروه نیست

با سلام
    خوب اون ایمیل ها از سوی گروه ها هستن اما با نام اشخاص مختلفی ارسال میشه.

موفق باشید.

آخر فروم باز Zaghan_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان

من زیاد با ایمیل سروکار ندارم یعنی واسم پیش نمیاد...

میخوام یه فایلی رو بفرستم چیکار باید بکنم؟همون attach درسته؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

چرا خیلی وقته تو ایمیلم googlegroups زیاد شده. یعنی هی این سایت های تبلیغاتی اسپم میدن. من که تو گروهشون عضو نشدم. خیلی مسخرس. خسته کرده! چیکار کنیم؟ باید بلاک کنیم همش؟ اینجوری کمه نمیشه.

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

سلام دوستان

من زیاد با ایمیل سروکار ندارم یعنی واسم پیش نمیاد...

میخوام یه فایلی رو بفرستم چیکار باید بکنم؟همون attach درسته؟
    آره درسته.

6. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

هر روز ساعت 10 شب به بعد تا صبح فردا همینطور ایمیل تبلیغاتی میاد اولیش میره اینباکس و بقیه اسپم. چون اسپمها رو هم باید چک کنم برای از دست ندادن ایمیلهای مهم خیلی رو اعصابمه.

عنوان ایمیل همیشه یک جمله کوتاه فارسی است و متغیر.
    متن پیام یک جمله متغیر فارسی به همراه یک لینک است. جالبتر اینکه بعضی وقتها لینک یک مطلب نیست و لینک یک وبلاگ در یکی از سرویسهای رایگان است اما یا وبلاگ وجود نداره یا اینکه هیچ پستی در آن نیست!!!!!
    اون موقع هم که لینک میده به محصولات زناشویی است. بعضی وقتها هم از عناوین خبرهای روز استفاده میکنه مثل آخرین حرف قاتل دا‌د‌اش‌ی !
    30 تا 80 تا ایمیل هر شب میفرسته که 701 درصدش تکراری است یعنی یک ایمیل را 3 بار تا 7 بار پشت سر هم تکرار میکنه و به یک ادرس ایمیل میفرسته!!!!!!
    از سرویس ایمیل هر کار گردم ف‌ی‌ل‌ت‌ر نشد که نشد!
    اما یک یزی کشف کردم :

header همه ایمیلهاش این رو داره:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میگه از از گروه‌های گول میفرسته ولی بعضی وقتا گروه وجود داره و بعضی وقتها اصلا گروهی با این نام نیست!! فکگر کنم تقلبی اضافه کرده در هر ایمیل هم دو تا نام مختلف برای گروه هست!

آی پی یوزر هم نسیت. همه آی پی ها مربوط به سایتهای یاهو و گوگل هست.

من قبلا اینو تو این تاپیک همراه با تصویرش گذاشته بودم اما الان سوال من اینه چه طوری ایمیل رو از طریق header هاش ف‌ل‌ت‌ر کنم که بره توی یه فولدر خاص یا trash ؟ گزینه های فقط برای عنوان و متن نامه و گیرنده و فرستنده بود که به درد اینجا نمیخوره!

روش کار هم از طریق یاهو هم جیمل رو میخوام چون این دو تا رو به هم وصل کردم ولی ایملها به یاهو میاد!

یه سرچی کردم چنتا سایت بود بهشون شک کردم مثل سایتهای "نگین ادز,تمشک سیاه ,پارسی سرور" که یه موقع سیستم کلیکی داشت و یه دفعه پولا رو بالا کشید و سایتش هم بسته شد و یکی سایت

به زور شاید تبلیغات ایمیلی 10 درصد بازدهی داشته باشه ولی 90 درصد بقیه یا اصلا خوانده نمیشه یا فایده نداره.
    من که روزی 40 تا 80 تا ایمیل تبلیغاتی پاک میکنم حتما 40 تا 80 تا لعنت هم به پدر و مادر و خود این اسپمر ها میفرستم. با این کار هم کسبشون حرام میشه هم آخرتشون. کار دیگه هم مگه میشه کرد! یا باید شناساییشون کرد که خیلی تو این غطلها حرفه ای شدن یا باید به پلی‌س اینتر‌نتی (فتا) شکایت کرد که اونم بعید میدونم این مساله اهمیت داشته باشه واسشون.

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

گاهیا رو میشه از groups.yahoo.com پاک کرد ولی فکر کنم اگه گروه یاهو باشن نه گروه گوگل!
    گروه گوگل چند وقته مسخره کرده همش ایمیل تبلیغاتی. یه گزنیه هم نداره که لغوش کنی دیگه نیاد. فکر کنم فقط باید بلاک کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Northern Avizona

پيش فرض

گاهیا رو میشه از groups.yahoo.com پاک کرد ولی فکر کنم اگه گروه یاهو باشن نه گروه گوگل!
    گروه گوگل چند وقته مسخره کرده همش ایمیل تبلیغاتی. یه گزنیه هم نداره که لغوش کنی دیگه نیاد. فکر کنم فقط باید بلاک کرد.
    نه از همه جا ایمیل میفرسته یه بار از گروه ها یه بار با ایمیل شخصی همه اینا ساختگی است و توسط نرم افزار تولید شده. گفتم.. نمیشه unsubscript کرد و اصلا لینکی هم نداره.
    مشکل من با همون بلاک کردنه که نمیشه. متن قبلی رو بخونید یه بار دیگه من دنبال همین راه میگردم.
    الان سپم میشه ولی من نمیخوام حتی توی فولدر اسپم هم بیاد. ایمیلهای دیگه رو راحت میفرستم توی یک فولدر جدا ولی اینو نمیشه.

چنتاشو که مال چند هفته پیشه نگه داشتم برای نمونه در تصاویر ببینید :

جدیدا افتاده تو کار محصولات ج_ن‌سی

ایمیلهایی رو که از گروپها میاد راحت میشه بر اساس گیرنده و فرستنده شناسایی کرد ولی اینو نمیشه. یارو حتما یک برنامه نویس خرده پای دزد است که با اصول ایمیلهای ناشناس و غیر قابل شاسایی آشنایی داره. فقط امیدوارم صدوق پستی شخصی خودش بترکه به همراه کس و کار و دار و دستش. من اگه کار دیگه ای به غیر از ناله نفرین کردن در این موقعیت از دستم بر میامد حتما انجام میدادم.

یکی بگه ایمیلها رو بر اساس محتوای header چه جوری فـیل‌تـر کنیم؟؟؟؟

آخر فروم باز manli7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان من دو تا ميل توي ياهو دارم مي خوام ميل هايي كه واسه يكي از آيدي مياد خودكار بياد توي اون يكي مي تو ياهو امكانش هست؟ مرسي

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

خیر.امکان لینک کردن میل ها وجود نداره.البته شما میتونید این امکان رو روی گوشیتون فعال کنید ک وقتی با اون یکی میل واستون میاد با این یکی جوابشو بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •