تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 34 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 335

نام تاپيک: واگذاری حیوانات بی سرپرست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    TEHRAN---kamranie

7

فکر نمیکنم چیز خنده داری باشه که به تمسخر گرفتین.
    جای پرسشی هم نیست
    اگر تمایل دارین صفحات رو مطالعه بفرمایید.
    درضمن اینجا برای کمک به هر حیوونی هست نه برای رد و بدل حیوونای به قول شماها نارناری
    پس جای تکه انداختن نیست
    کجاش مسخره کردن بود؟؟؟؟؟؟؟؟

این حیواناتی که میگی میخوان بفروشن یا همین طوری میدن کسی نگه داره؟؟

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کجاش مسخره کردن بود؟؟؟؟؟؟؟؟

این حیواناتی که میگی میخوان بفروشن یا همین طوری میدن کسی نگه داره؟؟
    دوست عزیز نام تاپیک "واگذاری حیوانات بی سرپرست" هست ، نه فروش اونها /

منظور اون دوستمون هم احتمالا پست شما در باره ی واگذار کردن گوسفند بود که حذف شد /

ادامه ندید لطفا /

ممنون .

3. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه odise2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان سعی کنین عکس هم بزارین از حیووناتون.
    درضمن،ای کاش یه فکری هم برای اونا که شهرستان هستن بکنین تا بتونن حیوونا رو بگیرن.
    ممنون.

5. این کاربر از odise2004 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

خب من یه چند مورد رو معرفی می‌کنم، شماره تماس هم می‌ذارم، اگه دوستان مایل بودن خودشون تماس بگیرن و اطلاعات لازم رو کسب کنن ...

توضیحاتی که می‌نویسم هم همگی از طرف صاحبش نوشته شدن (روی عکس‌ها کلیک کنید تا سایز بزرگش رو ببینید) :

این آقا پسر گل اسمش لاکیه..۶ ماهشه همهٔ واکسناشو زده و شناسنامه داره.. یه آقای مهربون وقتی‌ که ۱ ماهش بوده پیداش کرده و تا الان تو خونه نگهداری شده اما دیگه نمی‌تونن نگهش دارن..خواهش می‌کنم کمک کنین یه خونهٔ‌ خوب پیدا کنه چون تو خونه بزرگ شده به خونه عادت داره و الان که دادنش به ما خیلی‌ غمگین شده و تنهاس...کمک کنین زود براش یه خونهٔ‌ گرم و نرم و همیشگی‌ پیدا کنیم 09379773114

سلام، من این بچه گربه که اسمش اِمیر هست رو مدتیه از یکی از دوستام گرفتم و نگه میدارم ولی متاسفانه دیگه نمیتونم،
    و این طفل معصوم اینجا هیچ کی رو نداره. میخواستم اگه ممکنه عکسش رو شیر کنید که یه سرپرست مهربون پیدا بشه و مسئولیتش رو قبول کنه
    ممنونم
    فرزاد
    09195151050

توپك خوشگل و پشمالو رو به خاطر مشكل پايش گرفتيم.البته بعدا متوجه شديم كه دچار اسهال و انگل شديد نيز هست.اسهال و انگل درمان شد.با راديولوژي مشخص شد كه پاي توپك (طبق نظر دكتر دهقان ) يا به طور مادرزادي و يا در سن خيلي كم از ناحيه كمي بالاتر از مچ قطع شده.
    البته توپك كاملا با همون پا از عهده كارهاش بر مياد و چون خيلي پشمالو هست ، با دقت زياد ميشه متوجه تفاوت پاها شد.
    نظر جراح اين بود كه اگر توپك بخواد به محيط بيرون برگرده بايد حتما پا از ناحيه ران به طور كامل قطع بشه تا بر اثر كشيدن روي زمين و ... زخمي نشه و عفونت نكنه و ...
    اما اگر توي خونه نگهداري بشه نياز به كاري نيست و با همين پا ميتونه به راحتي و بدون مشكل زندگي كنه.
    توپك ، پسر حدود 6 يا 7 ماهه.بسيار مهربون و مودب!و پشمالو و سالم و زيبا نياز به يك سرپرست مهربون داره تا بتونه بقيه زندگيش را در خونه سپري كنه.در صورت تمايل به نگهداري از توپك لطفا با شماره
    09122198714
    تماس بگيريد.
    اگر امكان كمك نداريد لطفا با share كردن اين مطلب به توپك در پيدا كردن فرشته مهربان زندگي اش كمك كنيد.
    از مهرباني همه شما عزيزان ممنونيم
    حامیان حیوانات سایه

آویشن گربه ماده مهربون و آرومی هست که دقیقا 1 ماه می شه که پاش جراحی شده و به زودی از گچ در میاد. سنش فکر میکنم حدوداً 8 ماه باشه. الان حالش خوبه و سرحاله. فقط دوست داره کنار پای آدم بشینه و گاهی هم زیر روزنامه ها قایم بشه. دنبال یک مامان و بابای مهربون می گرده که واقعاً دوسش داشته باشن آخه خیلی نازنازیه و مودبه و معنی "نه" رو هم خوب میفهمه. هنوز عقیم نشده چون با پای توی گچ امکانش نبود اما حتماً باید عقیم بشه که سر از کوچه های پر خطر درنیاره. دوست های مهربونم اگر دوست دارین آویشن رو به فرزندی قبول کنین با این شماره تماس بگیرین 09128025653

سلام دوستانم. کسی دلش میاد این خانم خوشگل و کوچولو رو دوست نداشته باشه.؟ ژولیا 3.5 ماهشه، از وقتی 1.5 ماهه و مریض بود پیش دوستمه. الان که شده مثل عروسک و همه واکسن و قرصهاشم گرفته بازم کسی نمی خواتش؟ دوستم بنده خدا خودش 15 تا گربه جاهای مختلف داره و واقعا سختشه از این عسل هم نگهداری کنه. لطفا کمک کنید. خیلی خیلی ممنونم. ژولیا تهران زندگی می کنه. منتظر شماست.
    شماره تماس
    09121886145
    02166930610

دوستان تبریزی توجه توجه
    این نازنازی اسمش ملوس (ماده)میباشد،عاشق شیر،پرانرژی،اهل بازی ودرعین حال خوشخواب وآرام.علاقمندان به نگهداری ملوس خانم لطفا با این شماره تماس بگیرین..09364453563

ین پیشی تقریبا دو ماهه است و دختر خانم مهربون و نازیه این کوچولو نمی تونه تو خیابون زندگی کنه و از ترس ماشینها یه جا کز کرده بود و می لرزید که پیداش کردم .پیشی خیلی آروم و دستی هست از دوستانی که موقعیت نگهداری از این پیشی را دارن لطفا کمکش کنن تا این زمستون را بتونه سر کنه بیرون براش خیلی سرده نمی تونه طاقت بیاره .شماره تماس 09123973573

7. 7 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

...
    این حیواناتی که اینجا گذاشته میشن، نه مرکز رسمی‌ای برای نگهداریشون هست، نه تضمینی هست که با ول شدن در خیابون عمرشون به پایان نرسه ...

BTW ...

یه پیشی پسر که 4 ماهشه و آماده‌ی واگذاری رایگان هست :

تلفن تماس 09191060457
    Last edited by Ezel; 03-12-2011 at 21:20. دليل: حذف نقل قول

9. 4 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز jak_1300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

سلام دوســـت عزیـــز , عکســـ از سگــه بـزار .. !
    من شهرستان هستـــم میتونــــی بفرستـــی ؟
    موفق باشید!
    هادي متاسفانه سگ رو واگذار كرده مثله اينه 30 تومان فروختتش البته من به موقع رفتم سراغش ولي خب فروخته بودش

11. این کاربر از jak_1300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه schumi_268's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    سرزمین کوروش

پيش فرض

با دیدن همچین تاپیکهایی خیلی خیلی خوشحال میشم چرا که هنوز هستند کسانی که بویی از آدمیت بردن و به فکر حیوونای بیچاره هستند.
    دم همتون گرم

13. 2 کاربر از schumi_268 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام

غیر از سگ و گربه چی هست واسه واگذاری؟؟؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

غیر از سگ و گربه چی هست واسه واگذاری؟؟؟

با تشکر
    گاهی خوکچه هندی هم پیدا میشه ...

اما خب محبوب‌ترین‌ها همین دو تا هستن دیگه، به خصوص گربه که اگه کسی بتونه تو حیاط هم نگهداری کنه، کمک بزرگی می‌کنه در حقشون ...

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

برای دوستانی که دنبال سگ می‌گشتن (نوشته‌ها از زبون سگه)

من یک هاپوی مشکی و خوشگلم که مدتهاست صاحب بیمعرفتم با اینکه انقدر دوستش داشتم رهام کرده. من ماده و عقیم شده ام
    و دنبال یک خانواده ی خوب و مهربون میگردم که برای همیشه من و دوست داشته باشن و هیچوقت ولم نکنن.
    هرکی من و برای همیشه میخواد خواهش میکنم لطفا با این شماره تماس بگیره.فقط سرپرست فعلیم منو به خانواده میده.

09371133706

×××

برای دوستانی که دنبال گربه‌ی نژاد دار هستن ...

25 درصد پرشینه (بهترین نژاد گربه‌ی دنیا)
    این دختر خانم خوشگل با این چشای سبزش منتظر یه سرپرست مهربونه.2 ماهشه و تهرانه و 25 درصد هم نژاد پرشین داره.هر کی میخواد این خوشگل خانمو با این شماره تماس بگیره.ممنونم.

09366706421

×××

wow !! این مورد هم عالیه، خودم امکانش رو داشتم حتماً می‌گرفتم ...

خیلی پسر خوبیه .... واگذارش میکنم به یه صاحب خوب ...و با هواپیما خیلی راحت میشه فرستادش اصفهان یا تهران یا مشهد یا شیراز حتی تبریز....
    1 سال و 2 ماهشه ...شناسنامه داره ...واکسینه شده اس و آرومه ...از 24 ساعت 20 ساعت لم داده یا خوابه!!

پ.ن: اگه کسی خواست، این مورد شماره تماس نذاشته، اگه به فیس‌بوک دسترسی دارید به لینک زیر برید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه نه هم، به بنده پیغام خصوصی بدید تا براتون هماهنگ کنم ...
    Last edited by Kurosh; 07-12-2011 at 20:37.

17. 6 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •