تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 165

نام تاپيک: اخبار نمایشگاه ها، مسابقات و کارگاه های تخصصی عکاسی

پيش فرض

تلفیق هنر دنیا با اسطوره های ایرانی

آثار نقاشی‌ امیر حسین بیانی با عنوان "بر آن زنان در شاهنامه چه گذشت؟" 28 آبان ماه بر دیوارهای گالری محسن رفت.

نمایشگاه "بر آن زنان در شاهنامه چه گذشت؟" چهارمین نمایشگاه انفرادی امیر حسین بیانی است. این نقاش با بهره گیری از آثار جهانی و تلفیق آنها با دیدگاه خود، تصویری جدید از زنان شاهنامه و اسطوره ایی ایران ارائه داده است. به طور مثال او در این آثار لبخند ژوکوند (مونالیزا) را با دیدی مفهومی با غم پنهان زنان اسطوره ای ادبیات کلاسیک ایران پیوند داده است. بیانی همچنین در برخی از آثار با استفاده از نوشتار متنی دیدگاه خود را از واقعه ؛ در اثر هنری ارائه داده است تا تهمینه، گردآفرید و دیگر زنان شاهنامه در نقاشی های او روایتی دیگر از خود را برای مخاطب داشته باشند.

لازم به یادآوری است، نمایشگاه"بر آن زنان در شاهنامه چه گذشت؟" تا 10 آذر در گالری محسن میزبان علاقمندان است. همچنین نشست نقد و بررسی این نمایشگاه با حضور هنرمند روز دوشنبه هشتم آذر از ساعت 18 در محل گالری برگزار خواهد شد.

امیر حسین بیانی متولد سال 1356 و کارشناس ارشد پژوهش هنر و مدرس دانشگاه است. او تاکنون سه نمایشگاه انفرادی و ده‌ها نمایشگاه گروهی در داخل و خارج از ایران برگزار کرده‌است.

گالری محسن گالری محسن در خیابان ظفر، خیابان ناجی، خیابان فرزان، کوچه نوربخش، بلوار مینای شرقی، پلاک 42 واقع است.

2. این کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای karin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Far away from here

پيش فرض چشمان باز بسته

عکس‌های امین طلاچیان
    گالری مهروا
    افتتاحیه: ۲۸ آبان‌ماه ۱۳۸۹ / ساعت ۱۶ تا ۲۱
    ۲۹ آبان تا ۱۰ آذرماه ۱۳۸۹
    ساعات بازدید: ۱۶ تا ۲۱ / گالری روزهای پنجشنبه تعطیل است.
    خیابان کریم خان زند، خیابان آبان جنوبی (شهیدعضدی)، شماره ۳۸
    تلفن: ۸۸۹۳۸۰۴۶

4. 2 کاربر از karin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض آثار مجید کورنگ بهشتی در گالری طراحان آزاد

نمایشگاه عکس مجید کورنگ بهشتی با عنوان «خوابگرد» در گالری طراحان آزاد افتتاح شد.
    بهشتی در این نمایشگاه دوازده عکس سیاه وسفید در اندازه 100×70 سانتیمتر به نمایش گذاشته است.
    در این مجموعه آثار کورنگ بهشتی برای اولین بار انسان حضوری ممتد دارد که پیش از این در آثار قبلی او اینچنین برجسته خود نمای نداشت و پیداست که رویکرد عکاس به انسان معاصر نگاهی از سر تفنن نیست، بلکه از سر درد و رنج و اضطرابی است که در جامعه معاصرمان گرفتار آنیم.

محمد شمخانی - نویسنده - درباره نمایشگاه خوابگرد نوشته است:
    آفرینه‌های هنری وقتی به اوج می‌رسند که تمایز میان آنها و شکل زندگی هنرمند و به ویژه تشرف او به ساحت هنر دشوار باشد. «مجیدکورنگ بهشتی» حالا و به اعتبار تمام تصاویری که در طول سالیان از او دیده و درنوردیده‌ام، در یک چنین گستره گنگ و گویایی جا می‌گیرد. گستره‌ای آن قدر گنگ، که ظهورش گاه گاهی است و نه از باوری بیرونی، که یکسر از هیاهوی ساکت درون می‌آید و گستره‌ای آنچنان گویا، که هر گفتار و پیوستاری بر آن می‌تواند آرایه و افزونه‌ای به شمار بیاید از پنداشت ما، که ناگزیر دربند و پیوند با زبانی نادیداری است. یک چنین سلوکی با تصویر، بی تردید ریشه در هنجاری ذهنی دارد و جست و جوی آن در واقعیت مالوف، حتا حالا که افزارهایی نرم و سخت به استخدام عکاسی در آمده، به بیراهه رفتن است. این را بیش از هر چیزی گذار کورنگ از زمان تقویمی و آنگاه تحویل آفرینه‌هایش به زمانی هستی شناسانه به ما می‌گوید. «هیچستان»، «تندیس‌های واژگون»، «خوابگرد» وعناوین دیگری که وی از ابتدا برای مجموعه‌های انتزاعی و سپس تجریدی و سپس‌تر برای بازنمایی‌های پنداری‌اش بر می‌گزیند، همه و همه گویاگر این تحویل و تحول زمانی است.
    یک نکته دیگر هم در این نگاه سراسری نباید از یاد برود و آن روند آفرینش زبانی عکاس است. یعنی آنجا که عکاسی در ایران بنا به گرایش وگروشی فراگیر عکاس را دعوت به نوعی بازنمایی از واقعیت یادبودی می‌کرد، کورنگ با بینشی بازداشتی (انتزاعی) به سراغ آن لایه از واقعیت می‌رفت که بازنمایی، واپسین هدف آن به شمار می‌آمد. این ویژگی آفرینه‌های آنالوگ (پیوسته) او در برگردان دیجیتال (گسسته) آنها، بیش‌ترآلوده به واقعیت می‌شود و برهنگی خود را بیش تر به رخ می‌کشد. اوج این عریانی، اما، وقتی به وقوع می‌پیوندد که عکاس خود به خوابگزاری رویاهای پوشیده‌اش می‌پردازد. چندی و چونی این خوابگزاری، اما، باز چنان نیست که نگذارد بیننده در خوابگردی‌ها همراه هنرمند برود. یعنی معنا آن قدر عور و آشکار نمی‌گردد که امکان تاویل از مخاطب سلب و فرآیند خلاقه دیدن به بازدیدی بی هدف فروکاسته شود. خوابگزاری کورنگ در مجموعه‌های اخیرش آنجا پدیدارمی‌شود که انسان پا به پهنه پوشیده‌ی عکس‌هایش می‌گذارد. هدف او، اما، به نظر نمی‌رسد که تنها نوعی نشانه‌گذاری تصویری باشد. یا حتا به گونه‌ای تعین تصاویر به حضور انسانی. این آدم‌ها، هر چند آشنا و هر چند از باشندگان نوعی همین جامعه، مدلول‌هایی می‌نمایند دال بر همان گستره گم و گنگ و گویا. یعنی شناسه‌ای از خود ندارند و همچنان که در واقعیت به بن بست رسیده‌ی بیرونی‌شان، تنها به مکالمه بیننده با عکس یاری می‌رسانند. آن قدر که مخاطب مجبور می‌شود برای رهایی آنها از بیچارگی و سرگردانی شان، دنبال دریچه‌ای از آزادی در ذهن خود بگردد. برای صورت بندی این گزارش گریزی می‌زنم به شعر شاعری چینی که «اریک فروم» در مرزبندی میان رویا و واقعیت وام می‌گیرد: «دیشب خود را در خواب به شکل پروانه‌ای دیدم و اکنون نمی‌دانم من انسانی هستم که در رویا خود را پروانه یافته یا پروانه‌ای هستم که اکنون در رویاهای دیگری خود را انسان می‌بیند.»

این نمایشگاه تا سوم آذر از ساعت 16 تا 20 ادامه دارد.
    گالری طراحان آزاد، میدان فاطمی، میدان گلها، میدان سلماس، شماره 5

6. این کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

نمایشگاه "عکس" در ارسباران

کانون هنرهای تجسمی فرهنگ سرای ارسباران اقدام به بر پایی" نمایشگاه عکس گروهی " به هنرمندی جمعی از دانشجویان نقاشی دانشگاه سوره کرده است.

از 30 آبان الی 11آذرماه در گالری شماره 3 فرهنگ سرای ارسباران میزبان هنردوستان خواهد بود .
    علاقمندان جهت بازدید می توانند همه روزه از ساعت 9 الی 19 به فرهنگ سرای ارسباران مراجعه ویا با شماره تلفن های 20-22872818 تماس حاصل نمایند.

8. 2 کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض نمایشگاه گروهی پوستر در شیراز

نمایشگاه گروهی پوستر در شیراز برگزار می شود.
    در این نمایشگاه آثار جواد قطرانی، ایمان رئوفیان، محمد جواد محمدی و مهدی روندی با عنوان دژ نفوذ ناپذیر ایرانی به نمایش در خواهد آمد.
    این نمایشگاه از ۵ آذر در گالری شیوایی مجموعه فرهنگی و هنری وصال آغاز خواهد شد و تا ۱۱ آذر ادامه خواهد داشت.
    همچنین جلسه نقد و بررسی آثار این نمایشگاه در روز ۱۱ آذر و در ساعت ۱۷ برگزار می شود.

10. این کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض نمایشگاه گروهی عکس در نگارخانه آیه

نمایشگاه گروهی عکس در نگارخانه آیه

شنبه ششم آذر 89 ساعت 14 الی 16 نمایشگاه گروهی عکس با نمایش آثار حمیدرضا راحل، محسن فلاحی، کوثرالسادات موسوی، صالح گورابی، فهیمه اکبری، فریده بلخاری، مرضیه حیدری، محمد جوادشاه محمدی نژاد، مریم ادیبی و مهرداد دولت آبادی در نگارخانه آیه افتتاح می‌شود.
    در این نمایشگاه 10 عکاس در 50 قاب تجربیات مختلف عکاسی خود را در سالیان اخیر به نمایش می‌گذارند.
    نمایشگاه تا 10 آذر از ساعت 9 الی 16 ادامه دارد.
    نگارخانه آیه، خیابان آزادی، بین خوش و آذربایجان، نبش کامیاران، پلاک 1

12. این کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض آخرین پیامبر

فراخوان آخرین پیامبر منتشر شد.

متن این فراخوان بدین شرح است:

دستور داده بود تمامی از حج بازگشتگان جمع شوند ،آنان که رفته اند باز آیند و آنان که هنوز نرسیده اند بیایند.
    همه مات و سرگردان و منتظر، چشم بر دهانش دوخته بوند که او در این ریگزار سوزان چه می خواهد بگوید.
    ترسیدم اگر نگویم عذابی الهی بر من فرود آید که هیچ کس را یارای دفع آن نباشد، ترسیدم اگر نگویم رسالتم را به انجام نرسانده باشم.
    لب به سخن گشود و دست علی در دستان او بود.
    ساعت ها سخن گفت، هزاران نفر شنیدند.همه را گفت، همه آنچه را که از جانب پروردگارش بر او فرود آمده بود، همه آنچه را که بشر برای سعادتمندی به آن نیاز دارد.
    ...کلام به اوج رسیده بود از همه بیعت گرفته شد. صدای تبریک به گوش می رسید و دست ها در دست امیرالمؤمنین فشرده می شد.
    سپس فرمود آنچه را که من مأمورش بودم به انجام رساندم و اکنون شما هستید که باید این پیام را به غایبان برسانید و فرزندداران به فرزندانشان تا روز قیامت ...

لذا بر آن شدیم برای انجام این وظیفه و رساندن آخرین پیام پیامبر عزیزمان از بزرگترین و بهترین ابزار تبلیغ _هنر تصویر_استفاده کنیم.و در این راستا شما هنرمند گرامی را به خلق آثاری فاخر در این ضمینه دعوت می کنیم.

تقویم جشنواره

مهلت ثبت نام
    ۱۵آذر سال ۱۳۸۹

مهلت ارسال آثار
    ۳۰ آذر سال ۱۳۸۹

زمان داوری
    ۳دی سال ۱۳۸۹

اعلام نتایج آثار برگزیده در سایت
    جمعه ۱۰دی سال ۱۳۸۹

مکان و زمان برگزاری نمایشگاه آثار در سایت اعلام خواهد شد.

جوایز جشنواره
    نفر اول ده نیم سکه بهار آزادی
    نفر دوم شش نیم سکه بهار آزادی
    نفر سوم سه نیم سکه بهار آزادی

داوران جشنواره
    قباد شیوا، مسعود نجابتی، داریوش مختاری، محمد رضا دادگر، کاظم خراسانی

مقررات جشنواره
    هر شركت‌كننده می‌تواند حداكثر ۲ اثر ارسال نماید.
    برگزاركننده، حق چاپ، تكثیر و هرگونه استفاده از آثار ارسالی را برای خود محفوظ می‌دارد.
    تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی نشده بر عهده ستاد برگزاری نمایشگاه خواهد بود.
    آثار ارسالی باید مطابق با موضوعات و برداشت از آنها باشد.

موضوعات
    ۱- کلیه فرازهای خطبه غدیر می تواند به عنوان موضوع مورد استفاده قرار گیرد اما قسمتهایی از آن به عنوان موضوعات پیشنهادی ارائه می گردد. (ترجمه فارسی خطابه غدیر)

۲- مَعاشِرَ النّاسِ، أَنَا صِراطُ اللّه‏ الْمُسْتَقیمُ الَّذی أَمَرَكُمْ بِاتِّباعِهِ، ثُمَّ عَلِیٌّ مِنْ بَعْدی، ثُمَّ وُلْدی مِنْ صُلْبِهِ أَئِمَّةُ الْهُدى، یَهْدُونَ إلَى الْحَقِّ وَبِهِ یَعْدِلُونَ.
    اى مردم، من راه مستقیم خداوند هستم كه شما را به پیروى آن امر نموده، و سپس على بعد از من، و سپس فرزندانم از نسل او كه امامان هدایت‏اند، به حق هدایت مى‏كنند و به یارى حق به عدالت رفتار مى‏ كنند.

۳- مَعاشِرَ النّاسِ، أَلا وَإنّی رَسُولٌ وَعَلِیٌّ الاْءمامُ وَالْوَصِیُّ مِنْ بَعْدی، وَالاْءَئِمَّةُ مِنْ بَعْدِهِ وُلْدُهُ. أَلا وَإنّی والِدُهُمْ وَهُمْ یَخْرُجُونَ مِنْ صُلْبِهِ.
    اى مردم، بدانید كه من پیامبرم و على امام و وصى بعد از من است، و امامان بعد از او فرزندان او هستند. بدانید كه من پدر آنانم و آنها از صلب او به وجود مى‏آیند.

۴- مَعاشِرَ النّاسِ، إنّی أَدَعُها إمامَةً وَوِراثَةً فی عَقِبی إلى یَوْمِ الْقِیامَةِ، وَقَدْ بَلَّغْتُ ما أُمِرْتُ بِتَبْلیغِهِ حُجَّةً عَلى كُلِّ حاضِرٍ وَغائِبٍ، وَعَلى كُلِّ أَحَدٍ مِمَّنْ شَهِدَ أَوْ لَمْ یَشْهَدْ، وُلِدَ أَوْ لَمْ یُولَدْ، فَلْیُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَالْوالِدُ الْوَلَدَ إلى یَوْمِ الْقِیامَةِ.
    اى مردم، من امر خلافت را به عنوان امامت و وراثتِ آن در نسل خودم تا روز قیامت به ودیعه مى‏سپارم، و من رسانیدم آنچه مأمور به ابلاغش بودم تا حجت باشد بر حاضر و غایب و بر همه كسانى كه حضور دارند یا ندارند، به دنیا آمده‏اند یا نیامده‏اند. پس حاضران به غایبان و پدران به فرزندان تا روز قیامت برسانند.

۵- أَنَّ اللّه‏ قَدْ نَصَبَهُ لَكُمْ وَلِیّا وَإماما فَرَضَ طاعَتَهُ عَلَى الْمُهاجِرینَ وَالاْءَنْصارِ وَعَلَى التّابِعینَ لَهُمْ بِإحْسانٍ، وَعَلَى الْبادی وَالْحاضِرِ، وَعَلَى الْعَجَمِیِّ وَالْعَرَبِیِّ، وَالْحُرِّ وَالْمَمْلُوكِ وَالصَّغیرِ وَالْكَبیرِ، وَعَلَى الاْءَبْیَضِ وَالاْءَسْوَدِ، وَ عَلى كُلِّ مُوَحِّدٍ ماضٍ حُكْمُهُ، جازٍ قَوْلُهُ، نافِذٌ أَمْرُهُ، مَلْعُونٌ مَنْ خالَفَهُ، مَرْحُومٌ مَنْ تَبِعَهُ وَصَدَّقَهُ، فَقَدْ غَفَرَ اللّهُ لَهُ وَلِمَنْ سَمِعَ مِنْهُ وَأَطاعَ لَهُ.
    بدانید كه خداوند او را براى شما صاحب اختیار و امامى قرار داده كه اطاعتش را واجب نموده است بر مهاجرین و انصار و بر تابعین آنان به نیكى، و بر روستایى و شهرى، و بر عجمى و عربى، و بر آزاد و بنده، و بر بزرگ و كوچك، و بر سفید و سیاه. بر هر یكتا پرستى حكم او اجرا شونده و كلام او مورد عمل و امر او نافذ است. هر كس با او مخالفت كند ملعون است، و هر كس تابع او باشد و او را تصدیق نماید مورد رحمت الهى است. خداوند او را و هر كس را كه از او بشنود و او را اطاعت كند آمرزیده است.

۶- مَعاشِرَ النّاسِ، تَدَبَّرُوا القُرْآنَ وَافْهَمُوا آیاتِهِ، وَانْظُرُوا إلى مُحْكَماتِهِ وَلا تَتَّبِعُوا مُتَشابِهَهُ، فَوَاللّه‏ِ لَنْ یُبَیِّنَ لَكُمْ زَواجِرَهُ وَلَنْ یُوضِحَ لَكُمْ تَفْسیرَهُ إلاَّ الَّذی أَنَا آخِذٌ بِیَدِهِ وَمُصْعِدُهُ إلَیَّ ...
    اى مردم، قرآن را تدبر نمایید و آیات آن را بفهمید و در محكمات آن نظر كنید و به دنبال متشابه آن نروید. به خدا قسم، باطن آن را براى شما بیان نمى‏كند و تفسیرش را برایتان روشن نمى‏كند مگر این شخصى كه دست او را مى‏گیرم و او را به سوى خود بالا مى‏برم ...

۷- مَعاشِرَ النّاسِ، هذا عَلِیٌّ، أَنْصَرُكُمْ لی وَأَحَقُّكُمْ بی وَأَقْرَبُكُمْ إلَیَّ وَأَعَزُّكُمْ عَلَیَّ، وَاللّه‏ُ عَزَّ وَجَلَّ وَأَنَا عَنْهُ راضِیانِ. وَما نَزَلَتْ آیَةُ رِضىً فِی الْقُرْآنِ إلاّ فیهِ...
    اى مردم، این على است كه یارى كننده‏ترین شما نسبت به من و سزاوارترین شما به من و نزدیك‏ترین شما به من و عزیزترین شما نزد من است. خداوند عز و جل و من از او راضى هستیم. هیچ آیه رضایتى در قرآن نازل نشده مگر درباره او...

۸- إنَّهُ إمامٌ مِنَ اللّه‏ِ، وَلَنْ یَتُوبَ اللّه‏ُ عَلى أَحَدٍ أَنْكَرَ وِلایَتَهُ وَلَنْ یَغْفِرَ لَهُ
    اى مردم، او از طرف خداوند امام است، و هر كس ولایت او را انكار كند خداوند هرگز توبه‏اش را نمى‏پذیرد و او را نمى‏بخشد.

۹- مَعاشِرَ النّاسِ، الْقُرْآنُ یُعَرِّفُكُمْ أنَّ الاْءَئِمَّةَ مِنْ بَعْدِهِ وُلْدُهُ، وَعَرَّفْتُكُمْ أنَّهُمْ مِنّی وَمِنْهُ، حَیْثُ یَقُولُ اللّه‏ُ فی كِتابِهِ: «وَجَعَلَها كَلِمَةً باقِیَةً فی عَقِبِهِ»
    اى مردم، قرآن به شما مى‏شناساند كه امامان بعد از على فرزندان او هستند و من هم به شما شناساندم كه آنان از نسل من و از نسل اویند. آنجا كه خداوند در كتابش مى‏فرماید: «وَ جَعَلَها كَلِمَةً باقِیَةً فى عَقِبِهِ»، «آن امامت را به عنوان كلمه باقى در نسل او قرار داد»،

۱۰- مَعاشِرَ النّاسِ، إنَّ عَلِیّا وَالطَّیِّبینَ مِنْ وُلْدی مِنْ صُلْبِهِ هُمُ الثِّقْلُ الاْءَصْغَرُ، وَالْقُرْآنُ الثِّقْلُ الاْءَكْبَرُ، فَكُلُّ واحِدٍ مِنْهُما مُنْبِئٌ عَنْ صاحِبِهِ وَمُوافِقٌ لَهُ، لَنْ یَفْتَرِقا حَتّى یَرِدا عَلَیَّ الْحَوْضَ.
    اى مردم، على و پاكان از فرزندانم از نسل او ثقل اصغرند و قرآن ثقل اكبر است. هر یك از این دو از دیگرى خبر مى‏دهد و با آن موافق است. آنها از یكدیگر جدا نمى‏شوند تا بر سر حوض كوثر بر من وارد شوند. بدانید كه آنان امین‏هاى خداوند بین مردم و حاكمان او در زمین هستند.

۱۱- أَلا إنَّهُ الْباقی حُجَّةً وَلا حُجَّةَ بَعْدَهُ وَلا حَقَّ إلاّ مَعَهُ وَلا نُورَ إلاّ عِنْدَهُ.
    اوست كه به عنوان حجت باقى مى‏ماند و بعد از او حجتى نیست. هیچ حقى نیست مگر همراه او، و هیچ نورى نیست مگر نزد او.

۱۲- أَلا إنَّ خاتَمَ الأَئِمَّةِ مِنَّا الْقائِمَ الْمَهْدِیَّ. أَلا إنَّهُ الظّاهِرُعَلَى الدّینِ. أَلا إنَّهُ الْمُنْتَقِمُ مِنَ الظّالِمینَ.
    بدانید كه آخرینِ امامان، مهدى قائم از ماست. اوست غالب بر ادیان، اوست انتقام گیرنده از ظالمین.

نحوه ارسال آثار
    از طریق ایمیل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات آثار ارسالی
    پوستر می‌بایست درقطع A۴ و با کیفیت ۳۵۰ dpi با فرمت tif یا jpg ایمیل شود.
    جهت سهولت در کدگزاری آثار، لطفا فایل‌ها را به زبان انگلیسی و به این صورت نامگذاری کنید:
    Subject Number - Family Name - Name - Work Number.tif
    شماره اثر (۲ تا ۱) - نام و نام خانوادگی- شماره موضوع
    Example : ۷-AhmadzadehHamid-۱.

14. این کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

گالری اعتماد در نمایشگاه هنر استامبول

نهمین نمایشگاه هنر بین المللی استامبول چهارم آذرماه با تمرکز بر هنر معاصر ایران و با حضور گالری اعتماد افتتاح می شود

این نمایشگاه در حالی نهمین دوره خود را برگزار می کند، که در دوره هشتم هنر معاصر سوریه آثاری از هنرمندان مطرحی چون احمد معلا و سارا شما به نمایش گذاشته شد که در عرصه بین‌المللی چهره‌های شناخته شده‌ای هستند.

لازم به یاد آوری است نهمین نمایشگاه هنر بین المللی استامبول از تاریخ 4 تا 7 آذر ماه برگزار می شود.

16. 2 کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض دیوارکوب در مشهد

نمایشگاه پوستر دیوار کوب از تاریخ ۱۱ الی ۱۸ آذر ۱۳۸۹ برپا می شود.
    دیوار کوب این بار با ۴۹ پوستر از ۵۱ طراح گرافیک در چار سوق هنر این شهر واقع در کوهسنگی به نمایش در خواهد آمد.
    همچنین سخنرانی فرزاد ادیبی با عنوان تصویر سازی مطبوعاتی و پخش فیلم کوتاهی در این باره (ساخته سعید ملک و کورش بیگ پور) در روز جمعه ۱۲ آبان ماه سالن آمفی تئاتر حوزه هنری برگزار خواهد شد.
    لازم به ذکر است که برگزاری این رویداد در مشهد، با یاری سارا شهابی و
    با حمایت حوزه هنری استان خراسان رضوی و مدیریت امور فرهنگی ، هنری شهرداری مشهد صورت گرفته است.

هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه :
    فرزاد ادیبی/ مجتبی ادیبی/ گلناز اسماعیلی/ اونیش امین الهی/ علی افسرپـور / پریسا تشکری / تهمتن امینیان/کورش پارسا نژاد/ پیمان پورحسین / مریم پروانه/ شهاب تندر / بهراد جوانبخت /محمد جمشیدی / شهرزاد چنگلوایی / پدرام حربی/ دامون خانجانزاده/ محمد خداشناس/ علی خورشیدپـور/ هما دلورای/ ایمان راد/ مهران زمانی/ مهدی سعیدی / ریحانه شیخ بهایی / سها شیروانی / بیژن صیفوری/ ایمان صفایی/ رضا عابدینـی / کسری عابدینـی/ مجید عبـاسی / وحید عرفانیان/ مریم عنایتی/ مهدی فاتحی / سیاوش فانی/ فرهاد فزونـی/ امیرعلی قاسمی/ امیرحسین قوچی بیک / مجید کاشانی / آریا کسایی/ مصطفی کلانتری/ ساعدمشکی/ مرتضی محلاتی / مسعودمرگان / داود مرگان/ علیرضا مصطفی زاده / مهدی مهدیان/ لیلا میری/ مسعود نجابتـی/ هادی نصیری/ امید نعم الحبیب / رامبد والا / رامیار والا

18. 3 کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض نمایشگاه مهدی محمدی در صبا

پوستر های مهدی محمدی به عنوان غلاف در گالری صبا به نمایش در می آیند.
    در این نمایشگاه که از ۱۵ آذر ماه (ساعت ۱۶) افتتاح خواهد شد آثار این هنرمند با رویکرد پوسترهای ضد جنگ به نمایش گذاشته می شوند.
    علاقه مندان می توانند تا ۲۳ آذر از این نمایشگاه در گالری صبا، واقع در میدان فلسطین، خیابان طالفانی، خیابان برادران مظفر دیدن نمایند.

20. 3 کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •