تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: چند تا سئوال درباره وامهاي خوداشتغالي داشتم

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض چند تا سئوال درباره وامهاي خوداشتغالي داشتم

چند تا سئوال درباره وامهاي خوداشتغالي

سلام به همه دوستان عريز پي سي چند تا سئوال درباره وامهاي خوداشتغالي داشتم
    همونطور كه ميدونين شرايط وامهاي خوداشتغالي خيلي خوبه مثلا سود 4 درصد .تنفس 3 تا 12 ماهه.گير ندادن به ضامن . قيمت پايين انها و....

سوالات من ؟ لطفا هر چي ميدونين بگين لطفا

1. گفتن با تعداد ساعت مهارت ميدن يعني ديپلم كارودانش با گواهي مهارت (كه توش تعداد ساعت هم نوشته )
    حالا سئول من بعضي جاها گفتن با مدرك ليسانس دانشگاه جامع علمي كاربردي ميشه گرفت بعضي جاها كه شرايط بهتري داشتن گفتن نميشه

2. فقط داشتن گواهي مهارت مثلا200 سا 500 ساعته كافيه يا ديپلم كارودانش هم ميخاد ( من ليسانسم )

3. بعضي جاها با مدارك شهرستان هم گفتن ميشه بعضي جاها نه ؟

4. ميشه كارت مهارت رو غير حضوري گرفت . ديپلم رو كه ميشه

توضيحات :
    1. منظور از بعضي جاها بانكها و دفاتر وام عزيز هستن

آخر فروم باز Dr.FANOOS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من فقط اطلاعاتی که دارم رو می گم.بیشتر از این هم نمی دونم..
    1-یک سری کلاس هاست تحت عنوان کارآفرینی نزدیک 18 جلسه 4 ساعته هست (در مجموع 72 ساعت) البته من یه موسسه می شناسم که توی تهران هست از شهرستان ها بی خبر هستم. البته جها دانشگاهی هم این کلاس ها را برگزار می کنه برای عموم هست. کلاس ها در مورد خلاقیت و مدیریت سرمایه و ریسک و کارآفرینی و طراحی بیزینس پلان هاست.که البته مهمترین کلاسش هم همین بیزینس پلان هست.در آخر دوره شما باید یک بیزینس پلان بنویسید.تا مدرک این دوره رو بگیرید.
    بیزینس پلان=======>طرح توجیهی اقتصادی فنی یک تجارت(از شیرینی پزی گرفته تا کارگزاری بورس هیچ محدودیتی نداره!)
    شما مدرک این دوره رو به همراه بیزینس پلانتون به وزارت صنایع می برید و درخواست وام می کنید که سقفش 20 میلیون هست.
    البته شما باید از طرحتون دفاع کنید و اونها رو متقاعد کنید که کاری که انجام می دهید سودآور هست!
    مدت تنفس هم فکر کنم تا 2 سال هست.چون طبق یه فرمولی که شما توی این کلاس ها یاد می گیرید تمامی شرکت ها تا 2 سال توی ضرر هستند و ما انتظار داریم بعد از دو سال سود دهی رو آغاز کنند. درصد سود وام هم پایین هست و این طرح برای اشتغال زایی جوانان راه افتاده به خاطر همین خوب راه می یان.
    2-صندوق مهر امام رضا هم به جوانان وام 8 میلیونی تا 10 میلیونی خود اشتغالی می ده که بدون سود هست(این مورد رو زیاد مطمئن نیستم)

3. 2 کاربر از Dr.FANOOS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

البته تا جایی که من شنیدم یه چند وقتی هست کلا وام داده نمیشه !!!!
    البته اینم بگم بانک مرکزی اعلام کردا دادن وامها از سر گرفته شده اما فعلا که خبری نیست (منظور وام با بهره پایین هست وگرنه 20 درصد به بالا زیاده)

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

البته تا جایی که من شنیدم یه چند وقتی هست کلا وام داده نمیشه !!!!
    البته اینم بگم بانک مرکزی اعلام کردا دادن وامها از سر گرفته شده اما فعلا که خبری نیست (منظور وام با بهره پایین هست وگرنه 20 درصد به بالا زیاده)
    چرا اگه سر جيب مبارك رو شل كنين ميدن .

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

من فقط اطلاعاتی که دارم رو می گم.بیشتر از این هم نمی دونم..
    1-یک سری کلاس هاست تحت عنوان کارآفرینی نزدیک 18 جلسه 4 ساعته هست (در مجموع 72 ساعت) البته من یه موسسه می شناسم که توی تهران هست از شهرستان ها بی خبر هستم. البته جها دانشگاهی هم این کلاس ها را برگزار می کنه برای عموم هست. کلاس ها در مورد خلاقیت و مدیریت سرمایه و ریسک و کارآفرینی و طراحی بیزینس پلان هاست.که البته مهمترین کلاسش هم همین بیزینس پلان هست.در آخر دوره شما باید یک بیزینس پلان بنویسید.تا مدرک این دوره رو بگیرید.
    بیزینس پلان=======>طرح توجیهی اقتصادی فنی یک تجارت(از شیرینی پزی گرفته تا کارگزاری بورس هیچ محدودیتی نداره!)
    شما مدرک این دوره رو به همراه بیزینس پلانتون به وزارت صنایع می برید و درخواست وام می کنید که سقفش 20 میلیون هست.
    البته شما باید از طرحتون دفاع کنید و اونها رو متقاعد کنید که کاری که انجام می دهید سودآور هست!
    مدت تنفس هم فکر کنم تا 2 سال هست.چون طبق یه فرمولی که شما توی این کلاس ها یاد می گیرید تمامی شرکت ها تا 2 سال توی ضرر هستند و ما انتظار داریم بعد از دو سال سود دهی رو آغاز کنند. درصد سود وام هم پایین هست و این طرح برای اشتغال زایی جوانان راه افتاده به خاطر همین خوب راه می یان.
    2
    میشه یه کمی یبشتر توضیح بدین ممنون میشم مثلا ادرس موسسه و ..

در آغاز فعالیت NAMII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

میشه یه کمی یبشتر توضیح بدین ممنون میشم مثلا ادرس موسسه و ..
    واسه منم سواله و همینطور زمان اعطای این وامها رو میخواستم بدونم....

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Ghost town

پيش فرض

یه سوال:

اگه من با مدرک مهندسیم یه شزکت ثبت کنم ..میتونم باهاش وام بگبرم؟ چقد؟شرایطش؟دردسر زباد داره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یه سوال:

اگه من با مدرک مهندسیم یه شزکت ثبت کنم ..میتونم باهاش وام بگبرم؟ چقد؟شرایطش؟دردسر زباد داره ؟
    بستگی داره محدوده کاریت چی باشه و برای چند نفر اشتغال زایی کننی برای کارگاههای کوچیک زیر 50 تومن و باید حداقل 5 تا 10 نفر رو سر کار ببری .
    البته ضامن از این حرفها می خوان وام هم به صورت وهله ای پرداخت میشه.

10. این کاربر از makintash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Ghost town

پيش فرض

بستگی داره محدوده کاریت چی باشه و برای چند نفر اشتغال زایی کننی برای کارگاههای کوچیک زیر 50 تومن و باید حداقل 5 تا 10 نفر رو سر کار ببری .
    البته ضامن از این حرفها می خوان وام هم به صورت وهله ای پرداخت میشه.
    یکی از دوستام با مدرک مهندسی برق شرکت ثیت کرده ( در مرحله تائیدیه ) .میگه می خوام باهاش وام بگیرم یه ماشین سنگین قسطی ور دارم .............مدارک شرکت هم بندازم خونه

اینجور هم میشه مگه ؟؟/ یا باید حتما تو زمینه شرکتت مصرف کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یکی از دوستام با مدرک مهندسی برق شرکت ثیت کرده ( در مرحله تائیدیه ) .میگه می خوام باهاش وام بگیرم یه ماشین سنگین قسطی ور دارم .............مدارک شرکت هم بندازم خونه

اینجور هم میشه مگه ؟؟/ یا باید حتما تو زمینه شرکتت مصرف کنی
    تا انجایی که من میدونم وام به صورت وهله ای هست و در ضمن بعد از اولین وهله به صورت دوره ای بازرس از طرف سازمان میاد و وضعیت کار رو ببرسی میکنه اگه طبق روال نیاشه وام با سود از سمت انا استرداد میشه یعنی پولو میگیرن یه چیزی به عنوان جریمه هم ازتون میگیرن.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •