تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 684 از 1184 اولاول ... 184584634674680681682683684685686687688694734784 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,831 به 6,840 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه BANDAR BOLKHEYR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    بندر بوالخیر

پيش فرض #6830

ورساچه دریمر و ‏kenzo jungle ‎‏ به درد تابستون میخورند؟پخش بوشون چطوره ؟

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

ورساچه دریمر و ‏kenzo jungle ‎‏ به درد تابستون میخورند؟پخش بوشون چطوره ؟
    کنزو جانگل بوش خیلی تند هست.شاید الان نتونید استفاده کنید ولی موندگاری و پخش بوش وحشتناکه.رو دست این الان یادم نمیاد.

ورساچه دریمر موندگاری خوبی داره و بدرد الان هم میخوره ولی شاید زیاد پخش بو نداشته باشه.قبلا نسبت به قیمتش میارزید.الان نمیدونم چند شده باشه.

.............................

امروز باز رفتم یه سری ادکلن تست کردم.

دیویدوف چمپیون ........خیلی خوشم اومد ازش.یه بوی فرش که حال آدم رو جا میاره.

آنبند از هالستون ........خیلی شبیه ریو و آکوآ دی جیو هست.

سیسیلی از دلچه گابانا (زنونه).........یه بوی پودری مانند.شاید شبیه بروت حس بشه ولی به نظرم خیلی بهتر از بروته.

لالیک سفید........هروقت بوش میکنم میگه بیا منو بخر.....دی: ////////دوستان موندگاریش چجوره؟

بیژن بیژن رو دو دفعه بو کردم که نشده تست بگیرم.نظرتون چیه؟
    Last edited by cyber861; 10-07-2012 at 13:58.

3. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من از بوی kenzo خوشم میاد ولی عاشق تقم!
    چن سالیه فقط تق میزنم
    حالا میخام محض تنوع عوضش کنم..چی پیشنهاد میدین؟
    شیرین نباشه

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

کنزو جانگل بوش خیلی تند هست.شاید الان نتونید استفاده کنید ولی موندگاری و پخش بوش وحشتناکه.رو دست این الان یادم نمیاد.

ورساچه دریمر موندگاری خوبی داره و بدرد الان هم میخوره ولی شاید زیاد پخش بو نداشته باشه.قبلا نسبت به قیمتش میارزید.الان نمیدونم چند شده باشه.

.............................

امروز باز رفتم یه سری ادکلن تست کردم.

دیویدوف چمپیون ........خیلی خوشم اومد ازش.یه بوی فرش که حال آدم رو جا میاره.

آنبند از هالستون ........خیلی شبیه ریو و آکوآ دی جیو هست.

سیسیلی از دلچه گابانا (زنونه).........یه بوی پودری مانند.شاید شبیه بروت حس بشه ولی به نظرم خیلی بهتر از بروته.

لالیک سفید........هروقت بوش میکنم میگه بیا منو بخر.....دی: ////////دوستان موندگاریش چجوره؟

بیژن بیژن رو دو دفعه بو کردم که نشده تست بگیرم.نظرتون چیه؟
    کنزو جانگل همونطور که گفتید خیلی خیلی بوش تیز هست ولی پخش بی خیلی خوبی هم داره. ای کاش کمی ملایمتر بود. من یک نمونه مینیاتوری ازش دارم 7 میل. یادمه سال 87-88 فکر کنم 12 خریدم. خیلی قیمتش بالا بود ولی خب خریدم دیگه.......

آنبوند هالستون من خودم به شخصه خیلی خوشم میاد ازش. مخصوصا از حالت خنکی ملایمی که داره. ولی متاسفانه اطلاعاتی در مورد ماندگاریش ندارم. بویش به نظر من ارزش خرید رو داره و از اون رایحه هاست که همه خوششون میاد. ولی نمیدونم چرا قیمتش اینطوری هست!!!!؟ از 60 ت دیدم تا 120 ت. علی جان به شما چقدر قیمت دادند؟

سیسیلی هم که تو خانومها کلی طرفدار داره ولی به نظر من مثل بروت اونقدر ها تلخ نیست و شیرین تر هست

علی جان لالیک سفید همونطور که گفتی آدمو وسوسه میکنه برای خرید ولی متاسفانه بر خلاف دیگر محصولات لالیک این یکی موندگاریش کمه و پخش بوش نزدیک به پوست هست (البته به نظر من!)

بیژن فور من هم بوش که دیگه همه میدونند که بسیار کلاسیک هست و مناسب سنین بالا. بوش هم که شرقی-فوژه هست و ادویه ایی. البته من کمی هم احساس میکنم که چرمی هست حالا با خدا... البته کار بسیار با ارزشی هست و برنده جایژه فی فی!

6. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من از بوی kenzo خوشم میاد ولی عاشق تقم!
    چن سالیه فقط تق میزنم
    حالا میخام محض تنوع عوضش کنم..چی پیشنهاد میدین؟
    شیرین نباشه

اگر عاشق تق هستید حتما تستی بر بلک تاچ از فرانک اولیور داشته باشید. قیمتش هم مناسب هست

8. 3 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

کنزو جانگل همونطور که گفتید خیلی خیلی بوش تیز هست ولی پخش بی خیلی خوبی هم داره. ای کاش کمی ملایمتر بود. من یک نمونه مینیاتوری ازش دارم 7 میل. یادمه سال 87-88 فکر کنم 12 خریدم. خیلی قیمتش بالا بود ولی خب خریدم دیگه.......

آنبوند هالستون من خودم به شخصه خیلی خوشم میاد ازش. مخصوصا از حالت خنکی ملایمی که داره. ولی متاسفانه اطلاعاتی در مورد ماندگاریش ندارم. بویش به نظر من ارزش خرید رو داره و از اون رایحه هاست که همه خوششون میاد. ولی نمیدونم چرا قیمتش اینطوری هست!!!!؟ از 60 ت دیدم تا 120 ت. علی جان به شما چقدر قیمت دادند؟

سیسیلی هم که تو خانومها کلی طرفدار داره ولی به نظر من مثل بروت اونقدر ها تلخ نیست و شیرین تر هست

علی جان لالیک سفید همونطور که گفتی آدمو وسوسه میکنه برای خرید ولی متاسفانه بر خلاف دیگر محصولات لالیک این یکی موندگاریش کمه و پخش بوش نزدیک به پوست هست (البته به نظر من!)

بیژن فور من هم بوش که دیگه همه میدونند که بسیار کلاسیک هست و مناسب سنین بالا. بوش هم که شرقی-فوژه هست و ادویه ایی. البته من کمی هم احساس میکنم که چرمی هست حالا با خدا... البته کار بسیار با ارزشی هست و برنده جایژه فی فی!

این آنبوند دقیقا بوی ریو (آمریکا) رو میده که الان دیگه تولید نمیشه.شبیه جیو هست که تلخ تر شده و ترشی اش کم شده.

قیمت هم فکر کنم 70 اینا بود.

سیسیلی هم درست میگی خیلی شیرین تر میزنه.یجورایی هم حس کرم پودر میده.

لالیک سفید بد رو مخم رفته لامذهب.خیلی بوش رو دوست دارم ولی پخش بو نداشته باشه بدرد نمیخوره.

از بیژن خوشم میاد.بیژن بلک گیر نمیاد وگرنه خیلی دوستش دارم.

10. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    بندر بوالخیر

پيش فرض cyber861

اقای سایبر که قصد خرید لالیک سفید دارید من دارمش،رو به اتمامه.بوی خوبی داره.با لیمو و فلفل باز میشه ،چند مدت بعدش بوش خوشبوتر میشه اما از فلفل کاسته میشه و کمی شیرین میشه.شاداب و تازه و تمیز است.موندگاریش خوبه،اما پخش بوش در اب و هوای خوب بهتر از مناطق شرجی و گرم است.50میلش از دبی برام آوردند 50هزارتومان. دوستان تازه وارد این سایت شده ام و با گوشی کار میکنم.میشه راهنماییم کنید چگونه میتونم از پست شماها برای جواب استفاده کنم.مثل همین پست جواب اقای سایبر است اما نتونستم پست ایشان را بالا جوابم قرار بدم.امیدوارم منظورم را گرفته باشید.

12. 2 کاربر از BANDAR BOLKHEYR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    بندر بوالخیر

پيش فرض masoud_jm

اگر عاشق تق هستی این رو هم تستی بکنF by fragamo‏ قیمتش هم نسبت به تق خیلی بهتره. قیمت کردند برام95هزار بود.

14. 3 کاربر از BANDAR BOLKHEYR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اقای سایبر که قصد خرید لالیک سفید دارید من دارمش،رو به اتمامه.بوی خوبی داره.با لیمو و فلفل باز میشه ،چند مدت بعدش بوش خوشبوتر میشه اما از فلفل کاسته میشه و کمی شیرین میشه.شاداب و تازه و تمیز است.موندگاریش خوبه،اما پخش بوش در اب و هوای خوب بهتر از مناطق شرجی و گرم است.50میلش از دبی برام آوردند 50هزارتومان. دوستان تازه وارد این سایت شده ام و با گوشی کار میکنم.میشه راهنماییم کنید چگونه میتونم از پست شماها برای جواب استفاده کنم.مثل همین پست جواب اقای سایبر است اما نتونستم پست ایشان را بالا جوابم قرار بدم.امیدوارم منظورم را گرفته باشید.
    شما در پایین هر پستی که میخوایید بش جواب بدهید یک گزینه هست به نام جواب به صورت نقل قول

روش کلیک کنید و در امدامه اون متن پاسخ بدید

16. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

این آنبوند دقیقا بوی ریو (آمریکا) رو میده که الان دیگه تولید نمیشه.شبیه جیو هست که تلخ تر شده و ترشی اش کم شده.

قیمت هم فکر کنم 70 اینا بود.

سیسیلی هم درست میگی خیلی شیرین تر میزنه.یجورایی هم حس کرم پودر میده.

لالیک سفید بد رو مخم رفته لامذهب.خیلی بوش رو دوست دارم ولی پخش بو نداشته باشه بدرد نمیخوره.

از بیژن خوشم میاد.بیژن بلک گیر نمیاد وگرنه خیلی دوستش دارم.
    دقیقا تفسیر درستی از آنبوند کردی . .ولی ریو هنوز گیر میاد. نسبت به قیمتش خوبه

بیژن بلک هم خیلی از بوش خوشم میاد ولی حیف موندگاری و پخش بوش به اندازه بیژن فور من نیست. چون بیژن فور من پخش بو و موندگاری خیلی خوبی داره. در عوض بیژن بلک زنونه زیاد بوش جالب نیست از نظر من.

18. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •