تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 1184 اولاول 12345612521025021002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم از clinique happy استفاده میکنم . قدیمی شده ولی بوی واقعا خوبی داره .

تقلبیش هم خیلی تو بازار زیاده ... ( این عکسه برای after shave ش هستش ولی از نظر ظاهر تفاوتی با ادکلانش نداره ) .

اسپری و مام هم فقط AXE :

Last edited by Xx Hossein xX; 27-10-2010 at 16:00.

2. 2 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام

سری عطر های بولگاری هم خوبه:
    بولگاری ساعتی (فکر کنم عطر سال 2008 شناخته شد،فکر کنم!)
    آکوا بولگاری
    چند تا دیگه هم هست اسمهاشون که یادم امد معرفی می کنم،ارزون هم هستند فوقش گرمی 1500 الی 2000 تومن.

بای

4. 2 کاربر از ehsan30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من عاشق ادکلن calvin klein هستم.gio هم با اینکه قدیمیه ولی خوبه.
    ادکلن های CK واقعا حرف ندارن ، بوی موندگار و کلاسیک البته جدید هم داره اما من از کلاسیک هاش خیلی بیشتر لذت میبرم

این ادکلن lalique که مادرم برای تولد من خریده و 50 تومن براش پول داده رو میخواستم بدونم در واقعیت چقدر میارزه...؟؟ آخه بویش خیلی دوام نداره..!!!
    lalique
    تو ایران خیلی طرفدار نداره اما من به شخصه از بوی خاصی که یه سری از عطر هاش دارند خوشم میاد
    بو های خنک عموما موندگاریشون کمه ! شاید عطر شما هم از همین نوع هست در صورتی که من عطری که دارم و بوش بسیار تنده Encre noire تا ساعتها بوش می مونه !!!

سلام

سری عطر های بولگاری هم خوبه:
    بولگاری ساعتی (فکر کنم عطر سال 2008 شناخته شد،فکر کنم!)
    آکوا بولگاری
    چند تا دیگه هم هست اسمهاشون که یادم امد معرفی می کنم،ارزون هم هستند فوقش گرمی 1500 الی 2000 تومن.

بای
    البته در زمینه قیمت ها فکر کنم کمی اشتباه کنی یا عطر اصل نحریدی و از عطرهای باز (که گرمی میفروشن و تو شیشه میریزن) منظورتون باشه
    تا جایی که من می دونم بولگاری اکوا 30 میلش حدود 60 تومان هست

پیشنهاد میدم فقط برند بیان نکینید اگه ادکلن یا عطر خاصی میشناسید بیان کنید و در مورد موندگاریش ، حدود قیمت و هر چیز دیگه ای که به نظرتون میرسه هم صحبت کنید

6. 8 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من سعی میکنم بصورت مختصر بگم چطور میتونید یه ادکلن خوب بخرید.

کلاً انتخاب ادکلن برای هر شخص منحصر بفرده و با توجه به طبعی که داره میتونه مدلای مختلفی رو ببینه و انتخاب کنه.
    معمولاً ادکلنهای آبی رنگ خنک هستن و بوی ملایمی دارن. ادکلنای تند معمولاً رنگ تیره مانند سرخ و قهوه ای دارن، مشکی ادکلنای کلاسیک هست، سبز هم گرم و ...بسته به اینکه چه طبعی دارید میتونید ادکلن مورد علاقه خودتون رو پیدا کنید.

در رده بعدی برند مطرح میشه که اون رو بودجه ای که میخواید هزینه کنید تعیین میکنه. معمولاً هر برند توی یه رنج قیمت کار میکنه. گرونترین برندا Gucci و Chanel هستن، و از برندای معتبر ادکلن میشه اینا رو گفت: Christian Dior و Burberry و YSL و Davidoff و Bulgari و ... اینا برندایی هستن که تقریباً یکی از کارای اصلیشون ساختن عطر هست. خیلی از مارکای فشن که بیشتر توی لباس کار میکنن هم ادکلن عرضه میکنن و معتبر به حساب میان مثل Calvin Klein و Armani و Diesel و Versace و خیلیای دیگه. پیشنهاد میشه که اگه خواستید ادکلن بخرید حتماً یه مار معتبر بگیرید و حتی الامکان سراغ مغازه هایی که عطر باز میفروشن نرید و یا ادکلنهای گمنام نگیرید. الان با 30 تومن به بالا میتونید یه ادکلن قابل قبول بگیرید. به غیر از برند،سال ساخته شدن اون مدل ادکلن هم خیلی روی قیمتش تاثیر داره.

و یه چیز دیگه اینکه بهترین و تاثیرگذارترین کادو (مخصوصاً به جنس مخالف) ادکلن هست و هر وقت خواسنید این کارو کنید حتماً 50 میل بگیرید و نه بزرگتر!

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

البته در زمینه قیمت ها فکر کنم کمی اشتباه کنی یا عطر اصل نحریدی و از عطرهای باز (که گرمی میفروشن و تو شیشه میریزن) منظورتون باشه
    تا جایی که من می دونم بولگاری اکوا 30 میلش حدود 60 تومان هست

پیشنهاد میدم فقط برند بیان نکینید اگه ادکلن یا عطر خاصی میشناسید بیان کنید و در مورد موندگاریش ، حدود قیمت و هر چیز دیگه ای که به نظرتون میرسه هم صحبت کنید
    من این مدل هارو از همین باز هایی که شما میگید گرفتم،ازش هم راضی هستم،نیاز نیست 60 هزار تومن بدم عطر
    اگر که خواستم عطر 60 هزار تومنی بگیرم میرم سراغ یک عطری که 60 تومن ارزش داشته باشه،این تابیک ایجاد شده
    برای به اشتراک گذاشتن تجربیات،شما هم یا بلد نیستی پست بدی و یا هنوز مفهوم انجمن را متوجه نشدی و...
    در مورد قیمتی هم که دادی مطمئنی درسته؟ادم 4 گرم عطر که می خره چیه که 30 میلیش چی باشه؟(منظورت 30
    میلی گرم هست دیگه؟)

بای

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من این مدل هارو از همین باز هایی که شما میگید گرفتم،ازش هم راضی هستم،نیاز نیست 60 هزار تومن بدم عطر
    اگر که خواستم عطر 60 هزار تومنی بگیرم میرم سراغ یک عطری که 60 تومن ارزش داشته باشه،این تابیک ایجاد شده
    برای به اشتراک گذاشتن تجربیات،شما هم یا بلد نیستی پست بدی و یا هنوز مفهوم انجمن را متوجه نشدی و...
    در مورد قیمتی هم که دادی مطمئنی درسته؟ادم 4 گرم عطر که می خره چیه که 30 میلیش چی باشه؟(منظورت 30
    میلی گرم هست دیگه؟)

بای
    داداش یه لیوان اب خنک بخور بعد پست من و بخون ببین چیز بدی توش نوشتم که اینهمه جوش آوردی شما ؟؟؟
    اینجا بحث تجربیات هست درست این نظر من بود که شما عطر اصل نگرفتی و خوب همونطور هم که شما خودت داری میگی انگار نگرفتی (اهان الان فکر کنم منظورو این متوجه شدی که کلا عطر اصل نخریدی !! نه منظور اینه این عطری که عنوان کردی به نظر من اصل نمیاد و عطر اصل نخریدی ایندفعه !!!)

نه اون 30 میل هم 30 میلی لیتر هست !!! شیشه های عطر و ادکلن بر اساس میلی لیتر هستن اگر من اشتباه نکنم
    البته این عطر های باز که شما میگید قیمتش بسیار کمتر از این حرفهاست تقریبا گرمی 50 تا تک تومن در میاد اما به قیمت های گزاف می فروشن ! این عطر ها ی باز که عموما در معابر یا مترو ها فروخته میشه (یعنی من دیدم اینجور جاها میفروشن اگه اون چیزی که شما میگی و این چیزی که من دیدم یکی باشه ) عطر های اصل اون برند های معروف نیستن تنها از اسانس یا اسم اون عطر دارن استفادخ میکنن

البته این به معنای تایید یا بد بودن اون عطر ها نیست تنها تجربیات من از عطر هایی هست که داشتم

10. 4 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mefmef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دوستان گلم سلام
    چه تاپیکی بشه اینجا
    اول قربون همتون برم لطف کنید نظرات دیگران رو نقد نکنید فقط نظر خودتونو بگید
    دوم فرق عطر و ادکلن با مام و اسپری چیه؟
    سوم چه عاملی قیمت ادوکلن رو تعیین می کنه؟
    من سعی میکنم بصورت مختصر بگم چطور میتونید یه ادکلن خوب بخرید.

کلاً انتخاب ادکلن برای هر شخص منحصر بفرده و با توجه به طبعی که داره میتونه مدلای مختلفی رو ببینه و انتخاب کنه.
    معمولاً ادکلنهای آبی رنگ خنک هستن و بوی ملایمی دارن. ادکلنای تند معمولاً رنگ تیره مانند سرخ و قهوه ای دارن، مشکی ادکلنای کلاسیک هست، سبز هم گرم و ...بسته به اینکه چه طبعی دارید میتونید ادکلن مورد علاقه خودتون رو پیدا کنید.

در رده بعدی برند مطرح میشه که اون رو بودجه ای که میخواید هزینه کنید تعیین میکنه. معمولاً هر برند توی یه رنج قیمت کار میکنه. گرونترین برندا Gucci و Chanel هستن، و از برندای معتبر ادکلن میشه اینا رو گفت: Christian Dior و Burberry و YSL و Davidoff و Bulgari و ... اینا برندایی هستن که تقریباً یکی از کارای اصلیشون ساختن عطر هست. خیلی از مارکای فشن که بیشتر توی لباس کار میکنن هم ادکلن عرضه میکنن و معتبر به حساب میان مثل Calvin Klein و Armani و Diesel و Versace و خیلیای دیگه. پیشنهاد میشه که اگه خواستید ادکلن بخرید حتماً یه مار معتبر بگیرید و حتی الامکان سراغ مغازه هایی که عطر باز میفروشن نرید و یا ادکلنهای گمنام نگیرید. الان با 30 تومن به بالا میتونید یه ادکلن قابل قبول بگیرید. به غیر از برند،سال ساخته شدن اون مدل ادکلن هم خیلی روی قیمتش تاثیر داره.
    این برندها چه تفاوتی با هم دارند؟

12. این کاربر از mefmef بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza fatemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

این مقاله رو خونم به نظرم جالب اومد ، امیدوارم براتون مفید باشه

عطرها معمولا به چند گروه اصلی تقسیم بندی میشوند که عبارتند از: بوهای سرد، میوه ای (ترش)، گلی، خوراکی، رایحه های شرقی (گرم) ، چوبی (جنگلی). از ترکیب این گروه ها نیز زیر گروه های مختلفی ایجاد میشود

عطرهای سرد (خنک) این قبیل عطرها معمولاً بوی تمیزی، جوانی، و انرژی می دهند. درون مایه ی رایحه این قبیل عطرها بوی اقیانوس ها را در ذهن زنده می کند. در اسم چنین عطرهایی اغلب نام "آب" ، "یخ" ، "باران" ، و یا "خنک" به کار می رود و معمولاً در شیشه های آبی تولید شده و جعبه های بسته بندی آنها نیز به رنگ آبی انتخاب می شوند. خانواده ی این قبیل عطرها بیشتر برای افراد فعال و ورزش دوست پیشنهاد میشود. استشمام این عطرها معمولا باعث می‌شود که طعمِ میوه‌هایی مانند خیار و هندوانه را به خاطر بیاوریم. از مشهورترین انواع این عطرها می توان به موارد زیر اشاره کرد

Issey Miyake LEau de Issey

Bulgari Blu Notte

Marc Jacobs Rain

Giorgio Armani Acqua di Gio

Davidoff Cool Water

عطرهای میوه ای (ترش) رایحه این نوع عطرها در لطافت و انرژی کمی شبیه به رایحه عطرهای خنک است با این تفاوت که قدری شیرینی نیز در آن احساس می شود. درون مایه اصلی این قبیل عطرها معمولاً دربردارنده رایحه مرکبات است مانند لیمو، پرتقال، و گریپ فروت. البته برخی از انواع عطرهایی که در این گروه جای می گیرند بوی سیب، انگور، گیلاس، هلو، و تمشک می دهند. افرادی که این قبیل بوها را دوست دارند معمولاً خوش بین و خوش مشرب بوده، و به راحتی می توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند. از جمله معروف ترین عطرهای میوه ای که این روزها از طرفدارهای زیادی برخوردار هستند عبارتند از

Fresh Sugar

Acqua di Parma Colonia,

L.A.M.B. by Gwen Stefani

Cartier Eau de Cartier

عطرهای گلی خیلی راحت می توانید بوی این قبیل عطرها را تشخیص دهید. بوی یک یا دو گل در آنها به راحتی قابل تشخیص است. درون مایه اصلی این نوع عطرها دربردارنده رایحه ی گل های مختلفی نظیر: رز، یاسمن، یاس، و مریم است. این قبیل عطرها مختص خانم های رمانتیک با روحیه زنانه است. اغلب خانم ها نسبت به این نوع عطرها علاقه خاصی دارند و می توان گفت که این گروه از جمله محبوب ترین عطرهای انتخابی توسط بانوان است. از جمله معروف ترین عطرهایی این گروه نیز میتوان به موارد زیر اشاره کرد

Dior JAdore

Stella McCartney Stella

Yves Saint Laurent Baby Doll

Salvatore Ferragamo Incanto Charms

عطرهای خوراکی (شیرین) این قبیل عطرها بوی مواد غذایی می دهند. این گروه نسبت به گروه های دیگر قدمت کمتری دارد و تازه چند سال است که به بازار عرضه می شود. درون مایه اصلی بوی این عطرها، رایحه شکلات و وانیل را در بر دارد. این قبیل عطرها معمولاً برای افراد خونگرم، مهربان و خانواده دوست پیشنهاد می شود. چند نمونه از محبوب ترین عطرهای خوراکی عبارتند از

Aquolina Chocolovers

Thierry Mugler Angel

Britney Spears Fantasy

Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot

عطرهای شرقی (گرم) این قبیل عطرها دارای رایحه ای گرم، تند و معطر هستند. درون مایه اصلی این عطرها بوی دارچین و عنبر می دهد. در این نوع عطر از گیاهان و میوه های خاص هند و شرق دور بسیار استفاده میشود. این قبیل عطرها معمولاً مورد انتخاب افرادی قرار می گیرند که در عین سادگی بسیار اصیل می باشند، فریبنده و جذاب هستند، تمایل به نمایش دادن خود دارند و بدشان نمی آید که مرکز توجه جمع قرار بگیرند. از جمله معروف ترین عطرهایی که می توان در این گروه جای دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد

Yves Saint Laurent Opium

Guerlain Shalimar

Calvin Klein Obsession

عطرهای چوبی (جنگلی) این عطرها هم مانند عطرهای شرقی بوی تندی دارند اما قدری ملایم تر، دلپذیر تز و جاافتاده تر هستند. درون مایه بوی این عطرها رایحه ی چوب، خزه، صندل، سدر، و نعناع را در بر دارد. عطرهایی که در این گروه جای می گیرند می توانند اغلب هم مورد استفاده خانم ها قرار بگیرند و هم آقایون. افرادی که تمایل به استفاده از عطرهای با رایحه ی چوب دارند عموماً سرزنده، آزاد منش، و خاکی هستند. از جمله محبوب ترین عطرهای چوبی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از

Gucci Rush

Fendi Palazzo

Miss Boucheron

با توجه به عناصر تشکیل دهنده هر عطر میتوان رده آن را نیز تشخیص داد: مثلا عطری که از مرکبات و چوب تشکیل شده است در رده میوه ای-جنگلی است که اگر دارای بسته بندی آبی- سبز یا بی رنگ باشد در زده خنک نیز قرار دارد

همیشه بهتر است که در مکان‌های رسمی از رایحه‌های تلخ، گرم و شیرین و در محافل دوستانه و صمیمی، از عطرهای سرد و ترش استفاده کنید

منبع : پیج Perfumes (عطر و ادکلن) در فیسبوک

اگه نباشه جاش خالی می مونه e.s.e.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    ?

پيش فرض

سلام
    دوستان درمورد ادکلن های 212 یه توضیحی میدین
    این تبلیغاتی که در موردش شده راسته یا دروغ
    با تشکر

آخر فروم باز alireza fatemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام
    دوستان درمورد ادکلن های 212 یه توضیحی میدین
    این تبلیغاتی که در موردش شده راسته یا دروغ
    با تشکر
    به نظر من تبلیغات به خاطر اسمش هست و نباید بهش توجه کنی
    البته نمیشه تاثیر عطر روی تحریک انکار کرد ، خیلی از عطر های دیگه هم هستن که وقتی استشمام میشن انسان واقعا عکس العمل نشون میده ولی حالا این 212 به خاطر اسمش محور تبلیغات شده

16. 2 کاربر از alireza fatemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •