تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1134 از 1184 اولاول ... 1346341034108411241130113111321133113411351136113711381144 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,331 به 11,340 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بچه ها يك راهنمايي ميخوام اين كه سايت پرفيوم شاپينگ جنس هاش اصل هست كسي تا حالا خريد كرده ممنون راهنمايي كنيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض راهنمايي

بچه ها يك راهنمايي ميخوام اين كه سايت پرفيوم شاپينگ جنس هاش اصل هست كسي تا حالا خريد كرده ممنون راهنمايي كنيد

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

ورساچه اروس عطر خوبیه جالبه
    اون سایتی که حراج زده منم دیدم قیمتش خوبه از بازار پایین تره!
    باربری لندن هم خوبه پخش بوی زیادی هم داره ، باید ببینید از بوهای شیرین خوشتون میاد میتونید باهاشون کنار
    بیای یا نه چون اروس شیرینه من که بشخصه عطر های که شیرینی غالب دارن مثل این،وان ملیون،بلک ارکید رو نمیتونم تحمل کنم...
    تجربه شخصی من اینه که بربری لاندن پخش جالبی نداره ولی واقعا بوی دوست داشتنی ای داره

4. 4 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

تجربه شخصی من اینه که بربری لاندن پخش جالبی نداره ولی واقعا بوی دوست داشتنی ای داره
    امروز دوباره باربری رو امتحان کردم
    پخشش در مقایسه با مثلا وان ملیون کمه یا مثلا بلک ارکید که واقعا حتی تو عطر های کپی اش هم پخشش اونقدری هست که آدم کلافه میشه(البته من از وان ملیون هم همونطور که قبلا گفتم دلزده میشم یعنی شیرینی اش رو خوشم نمیاد)
    ولی واقعا تو عطر های گرم من ازین مدل بوهای تنباکوئی مثل باربری لندن یا سی کی وان شوک خوشم میاد و تو خنک هام از جنس بو هایی مثل آکوا بولگاری که یکجوری نت های مرکباتی و دریایی رو میکس کرده لذت میبرم
    Last edited by mehryar1973; 22-10-2015 at 20:12.

6. 5 کاربر از mehryar1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

باربری لاندن محشره بوش تو هیچ ادکلنی نیست و ریو هم که حتی کرید اونتوس 700 تومنی رو کپی زده نتونسته از پس کپی لاندن بربیاد بوش خیلی جنتلمنی و با کلاس است تام فورد و بلک افغانم برن جلوش بوق بزنن اینا مناسب پیرزن 95 ساله اند

8. 2 کاربر از sidemechanic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

باربری لاندن محشره بوش تو هیچ ادکلنی نیست و ریو هم که حتی کرید اونتوس 700 تومنی رو کپی زده نتونسته از پس کپی لاندن بربیاد بوش خیلی جنتلمنی و با کلاس است تام فورد و بلک افغانم برن جلوش بوق بزنن اینا مناسب پیرزن 95 ساله اند
    چه شاکی
    عزیز تام فورد اسم برند هست چندین و چند مدل عطر داره! خیلی هاش اصلا ریو و اسانس و شبیه نداره که بدونید جه نوع رایحه ای داره! اینجوری قضاوت نکنیم قشنگتره
    باربری لاندن رو من دوست دارم و به عنوان پیشنهاد رایحه های هم دسته به شما avant از برند لانوین، سی کی وان شوک مردونه رو پیشنهاد میکنم

10. 10 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    ممنون میشم یه ادکلن تلخ تا سقف 500 تومن با پخش بوی بالا مناسب واسه فصل پاییز و زمستان بهم معرفی بفرمایید.
    از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
    موفق باشید

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

عزیز تام فورد اسم برند هست چندین و چند مدل عطر داره! خیلی هاش اصلا ریو و اسانس و شبیه نداره که بدونید جه نوع رایحه ای داره! اینجوری قضاوت نکنیم قشنگتره
    البته این دوستمون منظورش بیشتر این بوده کپی ادکلن های معروف و گرون خیلی خیلی تو بازار زیاد شده ( حالا چه عطر های گرمی چه برند های اماراتی ) ولی لندن مثل اونا فراگیر نشده و خاص مونده ، که البته تا حدودی هم درست گفته

باربری لاندن رو من دوست دارم و به عنوان پیشنهاد رایحه های هم دسته به شما avant از برند لانوین، سی کی وان شوک مردونه رو پیشنهاد میکنم
    من وان شوک رو دارم درسته که بوش تنباکویی هست ولی اصلا بوشو مثل لندن دوست ندارم - نمیدونم بوش یه جوریه

با سلام به دوستان عزیز
    ممنون میشم یه ادکلن تلخ تا سقف 500 تومن با پخش بوی بالا مناسب واسه فصل پاییز و زمستان بهم معرفی بفرمایید.
    موفق باشید
    M7 Oud Absolu بقیه پولتم نگه دار
    Last edited by MOHAMMAD2010; 23-10-2015 at 16:11.

13. 5 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    موفق باشید
    اسپایس بمب از ویکتور اند رولف عطر خیلی خوبیه

- - - Updated - - -
    Last edited by Atghia; 23-10-2015 at 17:30.

15. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    موفق باشید
    نظر من cuirs از برند carner barcelona است. این ادکلن شباهتهایی از نظر رایحه با بلک افغان داره.

17. 3 کاربر از amirfakhrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •