تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1002 از 1184 اولاول ... 25029029529929989991000100110021003100410051006101210521102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,011 به 10,020 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام منظورتون بوی ترنج هست؟مردونه یا زنونه؟ بهتره سراغ عطرهای مرکباتی برید مثلا لایت بلو از D & G

در مورد عطر دوم ظاهرش رو دیدید؟ یا فقط رایحه؟
    ببینید این نیست؟ عطر دیزایر از D & G
    در توصیف این عطر:

رایحه های تشکیل دهنده این عطر در نت اولیه شامل ترنج ، نارنگی و زنبق دره می باشد در نت میانی آن شکوفه گل مریم بکار رفته که بسیار هوشمندانه است و در نت آخر نیز کارامل ، وانیل ، چوب صندل و مشک است که این عطر را بسیار شیرین و دلچسب کرده است .

درباره عطراول بله منظورم یه چیزی تومایه های ترنجه امامردونه!
    درباره دومی هم این عکسشه:
    [IMG][/IMG]
    این عطرو از کوالالامپورخریدیم اینجانمونشوندیدم کیفیت ماندگاری وپخش بوش بسیارپایینه امابوش عالیه شمانمیشناسینش؟؟ممنون

2. این کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

ببخشیددکمه تشکرازپست هاکجاست چرابرای من نمایش داده نمیشه بااین که واردسایت شدم؟؟؟

4. این کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sharif.1.attar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض مونت بلانک، لجیند، افسانه ی دیرپا

شخصیّت رایحه:
    لجیند، عطرِ مردانه، ماندگار و سنّتی (از خانواده قدیمی فوجر (Fougere) به زبان انگلیسی یا فرن (Fern) به زبان فرانسه و سرخسی به زبان فارسی) که نوت آن دیرزمانی است در عرصه عطرهای مردانه، مُدِ بازار بوده است. این نوت، از قرابت رایحه یونجه و اسطوخودّوس، همراه با خزه، چوب و رُز شکل می گیرد. امّا چیزی که لجیند را متمایز می کند، چرخشی است که با نوتِ گل-­بوی غالب، از ابتدای استعمال عطر تا مرحله خشک شدن آن، بوجود آمده است.
    خصوصیّات رایحه:

1. قوی؛ (مقدار کمی از عطر، شدّت بویایی لازم را فراهم می ­نماید. به گونه ­ای که استفاده ی بیش از مقدار (Overdose) ممکن است موجب سردرد، سرگیجه و تهوّع شود.)
    2. منتشرشونده؛ (در ابتدای استفاده از آن، مولکول های عطر به سرعت در هوا حرکت و شامّه ها را از حضور خود آگاه می سازند.)
    3. غنی؛ (به علّت استفاده از موادِّ اوّلیّه ی دارای رایحه ی سنگین، رایحه ی آن غلیظ بنظر می رسد.)
    4. پُر؛ (بدلیل موجود بودن انواع مختلف نوت ها در آن، طیف رنگین­ کمانی عطر کامل است.)
    5. ماندگار؛ (در نتیجه ی استفاده از موادِّ متعلّق به نوت پایه، از قبیل نوتِ شیرین، چوب­-بو، خزه-­بو و ... ساعات زیادی پس از استفاده از عطر، هنوز اثر عطر قابل ادراک است.)
    Last edited by sharif.1.attar; 13-06-2014 at 17:26.

6. 10 کاربر از sharif.1.attar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

[IMG][/IMG]
    این عطرو از کوالالامپورخریدیم اینجانمونشوندیدم کیفیت ماندگاری وپخش بوش بسیارپایینه امابوش عالیه شمانمیشناسینش؟؟ممنون
    ببخشیددکمه تشکرازپست هاکجاست چرابرای من نمایش داده نمیشه بااین که واردسایت شدم؟؟؟
    در مورد عطری که اشاره کردید و عکسش رو گذاشتید متاسفانه اطلاعی ندارم که متعلق به کدوم برند هست
    اما در مورد رایحه ترنج و پرتقال و ....کلا متعلق به رایحه مرکباتی میشه
    علاوه بر لایت بلو از D & G

انتخاب های مردونه دیگه میتونه آرتیسان از جان وارواتوس باشه که مرکباتی هست و در نت های خودش شکوفه پرتقال و نارنگی رو داره

و همچنین این عطر از داوویدف که من واقعا واقعا برای تابستون خیلی میپسندم از شکل روش هم مشخصه که چه عطری هست ((cool water summer fizz))
    در مورد تشکر هم باید تعداد پست های شما به یک حدی برسه تا بعد اون دکمه براتون فعال بشه بهتر بگم تعداد پستهاتون خیلی کمه به زودی با فعالیت بیشتر شما فعال میشه انشالله

8. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

[IMG][/IMG]
    بنظر این یه عطر محلّی باشه. از این عطرهایی که در محل رقیق می شن. چون نوع شیشه می خوره که چینیه. باید رایحه ی اون رو توصیف کنی تا رایحه های مشابه به شما معرّفی بشه.

10. 4 کاربر از sharif.1.attar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوستان عطری با بوی غالب زنجبیل میشه معرفی کنید؟((مردونه)) ممنونم
    من دو تا عطر داشتم که نت اولیه زنجبیل داشته یکی CK ایفوریا و دیگری zirh ikon که دومی را هنوزم استفاده میکنم و واقعا رایحه اش را خیلی دوست دارم

اما بوی غالب هر دو زنجبیل نیست

12. 4 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

بنظر این یه عطر محلّی باشه. از این عطرهایی که در محل رقیق می شن. چون نوع شیشه می خوره که چینیه. باید رایحه ی اون رو توصیف کنی تا رایحه های مشابه به شما معرّفی بشه.
    بله اتفاقاازیه مغازه ی چینی فروشی خریدمش همونطورکه گفتم بوی هویج شیرین ومخلوط یه بوی ترش مانندوداره بوی ترنج هم میشه توش حس کرد.

14. 2 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

دوستان فرق اسپری بدن و عطر چیست و یک ادکلن معرفی کنید یا عطر یا اسپری با ماندگاری بالا ////////////// و قیمت ؟؟؟ بوی تند و ملایم ........

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

دوستان اسپری axe چطوره ؟؟؟ ماندگاری

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان فرق اسپری بدن و عطر چیست و یک ادکلن معرفی کنید یا عطر یا اسپری با ماندگاری بالا ////////////// و قیمت ؟؟؟ بوی تند و ملایم ........
    حلال مورد استفاده برای اسپری بدن گاز متان و بوتان و غیره است امّا حلال استفاده برای عطر الکل یا روغن می باشد.
    غلظت موادِّ معطّر در عطر بالاتر از اسپری است لذا ماندگاری عطر بالاتر از اسپری می باشد.
    برخی از اسپری های بدن برای جلوگیری از تعریق طرّاحی شده اند که از نظر بهداشتی مناسب نیست. امّا عطر فقط خاصیّت خوشبوسازی داره.

18. 4 کاربر از sharif.1.attar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •