تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 147 از 148 اولاول ... 4797137143144145146147148 آخرآخر
نمايش نتايج 1,461 به 1,470 از 1479

نام تاپيک: بحث و مشاوره برای خرید اکواریوم و ماهی های زینتی

آخر فروم باز Hamed-M1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ABADAN-TEHRAN

پيش فرض

دوستان من یه ماهی شارک رنگین کمانی زال ( SHark albino Rainbow ) و 3 تا دانیو زبرا قرمز و 2 تا گلد فیش قرمز و سفید بیشه ( همونایی که شکمشون باد کرده و تپل هستن) و یه کت فیش و یه ماهی کوچک زرد که اسمشو نمیدونم تو مایه های تترا هاست این ماهی زرد مدام میره سمت گلد فیش ها و میخواد باله هاشون رو بخوره مجبور شدم چند روز جداش کنم باز وضعیت همونه . بعد دانیو هام هم به همدیگه حمله میکنن یه جورایی یعنی دنبال هم دیگه میرن . شارک هم هیچی نمیخوره . چی کار کنم؟

داره خودمونی میشه AQUARIUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    aquariumi ir

پيش فرض

دوستان من یه ماهی شارک رنگین کمانی زال ( SHark albino Rainbow ) و 3 تا دانیو زبرا قرمز و 2 تا گلد فیش قرمز و سفید بیشه ( همونایی که شکمشون باد کرده و تپل هستن) و یه کت فیش و یه ماهی کوچک زرد که اسمشو نمیدونم تو مایه های تترا هاست این ماهی زرد مدام میره سمت گلد فیش ها و میخواد باله هاشون رو بخوره مجبور شدم چند روز جداش کنم باز وضعیت همونه . بعد دانیو هام هم به همدیگه حمله میکنن یه جورایی یعنی دنبال هم دیگه میرن . شارک هم هیچی نمیخوره . چی کار کنم؟
    سلام
    خواب گلدفیش رو چرا با این گیاه خوارها گذاشتی بهتره جدا باشن، از اون ماهی زرده یه تصویر بزار..
    زبراها هم مسه گوپی ها، نر دنبال ماده می کنه البته نه هر روز و همه ساعت..
    احتمالا شارک استرس داره، بیومار سایز مناسب جلوی مسیر شناش بنداز تا ببینه اگه دیدو خورد که هیچ
    اگه نخورد اول مطمئن شو مریض نباشه و بعد به فکر کاهش استرسش باش/

3. 2 کاربر از AQUARIUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

میخوام یه آکواریوم کوچولو در ابعاد 30*30*50 برای ماهی قرمز بگیرم

پمپ هوا و اینا هم میگیرم

فقط یه موردی،تو تابستون تو شهری مثل رشت دمای اتاقم به بالای 25 اینا میرسه چون کولر تو اتاق ندارم

با این شرایط میشه گرفت یا نه؟ این گرما باعث مرگ ماهی قرمز میشه؟ پمپ و اینا هیچ تاثیری ندارند برای گرما؟

رفتم آکواریوم فروشی گفت بگیر و پمپ هوا نیمزاره اتفاقی بیفته.راست میگفت؟

بعد میشه به همراه ماهی قرمز ماهی لجن خوار کوچیک هم گذاشت؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

یک آکواریوم در ابعاد 45*30*60 دارم میگیرم
    تقریبا 72 لیتری میشه اگه تا 40 سانت پر کنم
    حالا با این میزان آب و ابعاد چه تعداد ماهی میشه نگه داشت
    آنجل و گوپی و مولی رو میخوام بگیرم.در کنارش ماهی لجن خوار هم میگیرم( راستی یه ماهی لجن خواره که به شیشه میچسبه و یه نوع ماهی کوچولو هم هست که لای سنگ ها رو میخوره.اسمشون چیه؟)
    حالا این ماهی ها رو میشه با هم گرفت؟ به چه تعداد میشه گرفت؟
    برای شروع 3عدد انجل و 4 تا گوپی و 4 تا مولی بگیرم خوبه یا نه؟
    کلا ممنون میشم راهنمایی کنید.هیچ تجربه ای در زمینه اکواریوم ندارم و یهو دارم 2 تا با هم میگیرم

6. این کاربر از mohammadirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بجای گوپی و مولی، از خانواده تتراها مثل نئون، کاردینال و... بگیر به تعداد حداقل 5 تا ، کت فیش معمولی و اسپرت رو بیخیال و بجاش کت برنزی بگیر،
    خیلی خوب و با حوصله، هم در مورد آکواریوم و هم در مورد همین ماهی هایی که میخای بگیری مطالعه کن تا کمتر متحمل ضرر، یاس و ناامیدی بشی!

ماهی قرمز هم بله، اگه اکسیژن کافی و فضای نسبتاً کافی! داشته باشه راحت چندین سال عمر می کنه، غذا هم پولکی/بیومار/لوفاک به مقدار کم یا مناسب!

8. این کاربر از New-P30world بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

با سلام و احترام خدمت اساتید بزگوار
    ماهی قرمز و میشه با سایرماهی های زینتی نگه داست این باعث مریض شدن بقیه ماهی یا خوشون نمیشه؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

با سلام و احترام خدمت اساتید بزگوار
    ماهی قرمز و میشه با سایرماهی های زینتی نگه داست این باعث مریض شدن بقیه ماهی یا خوشون نمیشه؟؟
    با اجازه دوستان
    من خودم تجربه ای ندارم ولی تو این چند روز خیلی تحقیق کردم و چندین اکواریوم فروشی سر زدم
    ماهی قرمز رو کنار هیچ ماهی تزئینی دیگری نمیشه نگه داشت.حتی کنار گلد فیش هم نباشه بهتره

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بجای گوپی و مولی، از خانواده تتراها مثل نئون، کاردینال و... بگیر به تعداد حداقل 5 تا ، کت فیش معمولی و اسپرت رو بیخیال و بجاش کت برنزی بگیر،
    خیلی خوب و با حوصله، هم در مورد آکواریوم و هم در مورد همین ماهی هایی که میخای بگیری مطالعه کن تا کمتر متحمل ضرر، یاس و ناامیدی بشی!

ماهی قرمز هم بله، اگه اکسیژن کافی و فضای نسبتاً کافی! داشته باشه راحت چندین سال عمر می کنه، غذا هم پولکی/بیومار/لوفاک به مقدار کم یا مناسب!

3 تا آنجل + 5 تا گوپی + 3 تا کریدوراس + 4 تا نئون + یه دونه حلزون آبی + 3 تا مولی و یه دونه لجن خوار میخوام بگیرم
    گوپی رو به خاطر زنده زا بودنش دوست دارم و اینکه راحت بچه میاره در ابعاد وسیع ( اینو تو خونه دوستم دیده بودم هر چند از اون 50.60 تا بچه اش نهایت 4.5 تاش بزرگ میشند)

کت فیش برنزی همین ماهی هستش؟ خوشم اومد.با ماهی های بالا سازگاره که بگیرم به نظرتون؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام ممنون از آقای محمدایرانی بابت جواب،من میخام آکواریوم راه بندازم و 2تا سئوال دارم
    1-برای خرید شن کف آکواریوم میشه راهنمایی کنید که سنگ ریز بگیرم یا شن، که هم برای کاشتن گیاه مشکل نداشته باشم هم واسه سیفون کردن راحتر باشه
    2-فیلتر زیرشنی به درد میخوره یا برعکس باعث مریضی و الودگی اگواریوم میشه
    ممنون میشم جواب بدید

13. این کاربر از sal_sal1820 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

والله فیلتر زیر شنی شنیدم نباشه بهتره
    ولی خودم چندین اکواریوم فروشی سر زدم همشون میگفتن بزار، منتها یه لوله بهش وصل کن
    2.3 روز صبر کنین با عکس بهتون میگم چه ترفندی بزنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •