تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 148 اولاول ... 283435363738394041424888138 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 1479

نام تاپيک: بحث و مشاوره برای خرید اکواریوم و ماهی های زینتی

پروفشنال boozzai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام سجاد،چرا مرد.میگن ماهی ضعیفیه و همه میزننش.. کی زدش؟
    ماکرو رو دوس دارم،مخصوصا زردش.شاید هم بگیرم.
    آک گیاهی رو باید واسش خرج کنی دیگه...
    داداش اوراتوس سفید مثل ماکرو سفید هستش ولی خط مشکی روی باله هاش نداره،ولی ماکرو سفید رو بالش خط مشکی داره... من دیدم اوراتوس سفید رو جای ماکرو سفید میفروشن.
    دبوسی ها خیلی باحالن...
    میخوام برم غذای مخصوصش رو بگیرم.سرا گرانوگرین... میدونی که اگه غذای با پروتئین بالا بهشون بدی سریع میمیرن!!

سلام داداش مسی،مطمئنی نیدل بود؟!این بود:

اگه این بوده،بهم بگو از کجا گرفتی.چند گرفتی؟

دنبال آروانا سیلوری یا کوتوله؟
    ماهیات هم که زیاد کردی...
    Last edited by boozzai; 23-05-2011 at 11:15.

2. 4 کاربر از boozzai بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mesi_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

داداش اوراتوس سفید مثل ماکرو سفید هستش ولی خط مشکی روی باله هاش نداره،ولی ماکرو سفید رو بالش خط مشکی داره... من دیدم اوراتوس سفید رو جای ماکرو سفید میفروشن.
    دبوسی ها خیلی باحالن...
    میخوام برم غذای مخصوصش رو بگیرم.سرا گرانوگرین... میدونی که اگه غذای با پروتئین بالا بهشون بدی سریع میمیرن!!

سلام داداش مسی،مطمئنی نیدل بود؟!این بود:

اگه این بوده،بهم بگو از کجا گرفتی.چند گرفتی؟

دنبال آروانا سیلوری یا کوتوله؟
    ماهیات هم که زیاد کردی...
    آره این بود. اسکار. سورم...... همه میزدنش. انگار میخواستن بخورنش. اسکار که نوکشو کلا میزاشت دهانش. اونم که اصلا فرار نمیکرد. از نمو. فکر کنم آکواریوم فلاور هم داشته باشه. 3500 خریدم.
    فرق نداره. اما فعلا نه جا دارم نه مایه.
    نمو پیرانا کوچیک آورده به سرم زده بگیرم. 6 تومن میگه؟ خوبه؟

4. 2 کاربر از mesi_2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    021

پيش فرض

چند تا سوال !.. شاید بدا بخوام آکواریومو تغیر بدم و ماهیای گیاه خوار بندازم توش...

من تو آکواریومم همونطور که تو عکسا قبلا گذاشته بودم از سنگای فسید استفاده کرده بودم.. واسه قشنگی اونا خوبن
    یا این که برم شن ریز(از همونا که تو دریا ها هم هست) بگیرم و بریزم بعد توش گیاه هایه طبیعی بزارم..؟
    با وجود اون شن ها مثلما دیگه نمیتونم آب رو سیفون کنم درسته؟
    بعد این که این گیاه هایه طبیعی دائما نیاز به این داره که چراغ آکواریوم روشن باشه؟
    Last edited by Steps-Rap; 23-05-2011 at 12:41.

6. 2 کاربر از Steps-Rap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hasti rs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

سلام
    بالاخره پرت منم بچه هاشو گذاشت..
    اینم عکساش :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    اینم عکس وقتی که داشت میزاشتشون :
    کد:
    ولی بچه ها یه چیزی ؛ اون یکی پرتم وقتی میرفت سمت تخما از تخما میخورد و اصن لوله اینا نزده بود . یعنی فقط ماده تخم گذاشته ؟
    من اصن فک میکنم اون یکی پرتمم ماده باشه !

8. این کاربر از hasti rs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hasti rs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

ماکرو من زرد هست. ماکرو ها حیون های خیلی عالی ای هستن ولی من فقط از زردش خوشم میاد از آبیش که خیلی بدم میاد. اونی که من خریدم بالا و پائینش خط مشکی داره
    ماکرو زردیکه خط مشکی داره نر هست ؛ درسته ؟
    ماکرو زرد منم یه خالهای کم رنگ مشکی رو باله ی بالاش داره . ولی هنوز نمیدونم نر هست یا ماده ! کلا تعیین جنسیت ماکرو فکر کنم سخت باشه ..

یعنی ماکروهای سفید من اوراتوس هستن ؟ خوی تهاجمی اوراتوس سفید بیشتره یا ماکرو سفید ؟؟ این سفیدای من خیلی وحشی هستن .

راستی بچه هایی که ماهی جدید خریدا" مبارک باشه .. اگه مقدور هست عکس بزارید لطفا" ..
    منم میخوام برم یه تگزاس یا فلاور یا اسکار ؛ شایدم سه تاشونو بخرم ولی نمیدونم چطور بیارمشون تا خونه ! بچه ها اگه ماهیا یه نیم ساعتی تو راه باشن مشکلی پیش نمیاد ؟؟ میترسم پلاستیک اینا بترکن .
    Last edited by hasti rs; 23-05-2011 at 13:14.

10. این کاربر از hasti rs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Shadow-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    سووه

پيش فرض

دبوسی ها خیلی باحالن...
    سلام داداش محمدرضا
    والا کسی بهش کار نداشت ولی از لحظه ای که انداختمش تو تانک مثل جن زده ها این ور و اونور میرفت مثل این که از چیزی خیلی ترسیده بود
    عجب... من و داداشم هر چی به مغازه دار ها میگفتیم ماکرو سفید خط دار میگفتن یه همچین چیزی وجود نداره. این طرفا که اصلا نیست تو اهواز هست؟ جای دیگه دیدین؟

چند تا سوال !.. شاید بدا بخوام آکواریومو تغیر بدم و ماهیای گیاه خوار بندازم توش...

من تو آکواریومم همونطور که تو عکسا قبلا گذاشته بودم از سنگای فسید استفاده کرده بودم.. واسه قشنگی اونا خوبن
    یا این که برم شن ریز(از همونا که تو دریا ها هم هست) بگیرم و بریزم بعد توش گیاه هایه طبیعی بزارم..؟
    با وجود اون شن ها مثلما دیگه نمیتونم آب رو سیفون کنم درسته؟
    بعد این که این گیاه هایه طبیعی دائما نیاز به این داره که چراغ آکواریوم روشن باشه؟
    شن هایی که تو ساحل دریا هستن مناسب آب شیرین نیستن مخصوصا این که می خواید گیاه نگه دارین بهتره شن معمولی به دونه های 4-5 میلی متری استفاده کنید
    اگه یکی دوتا گیاه بخوای نگه داری زیاد مهم نیست ولی اگه مثل من میخوای آکواریوم گیاهی داشته باشی حتما به فکر تزریق co2 باش.
    من به تعویض قسمتی از آب‌(از هرجای آک) میگم سیفون و به تمیز کردن شن های کف میگم کف کشی اگه منظورت کف کشی هست با شن دریا نمی تونی اگه گیاه هم زیاد داشته باشی باز هم نمی تونی پس بهتره نذاری غذای اضافه تو تانک بمونه و به دفعات سیفون کن
    گیاهان به نور حساس هستن و باید نور کافی در دسترسشون باشه این که چند ساعت در روز نیاز دارن رو نمی دونم ولی شب ها حتما خاموش کن تا گیاه بتونه برای تکمیل فعالیت هاش کربن دی اکسید تولید کنه (اگه تزریق کربن دی اکسید داری حتما باید بعد از خاموش کردن نور تزریق رو هم قطع کنی)

سلام
    بالاخره پرت منم بچه هاشو گذاشت..
    اینم عکساش :

اینم عکس وقتی که داشت میزاشتشون :

ولی بچه ها یه چیزی ؛ اون یکی پرتم وقتی میرفت سمت تخما از تخما میخورد و اصن لوله اینا نزده بود . یعنی فقط ماده تخم گذاشته ؟
    من اصن فک میکنم اون یکی پرتمم ماده باشه !
    مبارکه
    می بینی چطوری از تخم ها مراقبت میکنن؟ آدم دلش میسوزه
    بذار به حال خودشون باشن در هر صورت تخم ها بچه نمیشن

ماکرو زردیکه خط مشکی داره نر هست ؛ درسته ؟
    ماکرو زرد منم یه خالهای کم رنگ مشکی رو باله ی بالاش داره . ولی هنوز نمیدونم نر هست یا ماده ! کلا تعیین جنسیت ماکرو فکر کنم سخت باشه ..

یعنی ماکروهای سفید من اوراتوس هستن ؟ خوی تهاجمی اوراتوس سفید بیشتره یا ماکرو سفید ؟؟ این سفیدای من خیلی وحشی هستن .

راستی بچه هایی که ماهی جدید خریدا" مبارک باشه .. اگه مقدور هست عکس بزارید لطفا" ..
    منم میخوام برم یه تگزاس یا فلاور یا اسکار ؛ شایدم سه تاشونو بخرم ولی نمیدونم چطور بیارمشون تا خونه ! بچه ها اگه ماهیا یه نیم ساعتی تو راه باشن مشکلی پیش نمیاد ؟؟ میترسم پلاستیک اینا بترکن .
    ماکرو نر خط های پر رنگ تری داره ولی نمیشه از این نتیجه گرفت مطمئن ترین راه هنگام جفت گیری هست.
    ماکرو سفید (دیگه بهتره بگیم اوراتوس سفید) وقتی گله ای نگه داری میشن خیلی وحشی ترن. من اینطوری شنیدم

فلاور و تگزاس و اسکار و ماکرو و پرت رو می خوای با هم نگه داری؟؟؟
    به هر حال تو نیم ساعت هیچ اتفاقی نمی افته. بعضی از ماهی فروشی ها کپسول اکسیژن دارن می تونید ازشون بخواهید تو نایلون ماهی اکسیژن پر کنه. و دو لایه نایلون هم استفاده کنه

12. 3 کاربر از Shadow-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال boozzai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام،
    مسی،من رفته بودم نداشت.
    پیرانا شاید بشه گفت وحشی ترین ماهی آکواریومه،البته نوع شکم قرمزش.فکر نکنم که شکم قرمز باشه.

ولی باز من ندیدم.بگیر،ماهی خاصیه...
    کی رفتی آخرین بار؟

استپ جان،نیازی به تعویض بستر نیس.چون میدونم که نمیخوای زیاد تخصصی کار کنی،
    گیاه اگه بخری خودشون یه گلدون کوچیک دارن باهاشون.همون کافیشه!
    ولی اونا رو فکر کنم بشه سیفون کردا...

هستی،الان که میبینی پرتت شارژه و هی داره میزاره،برو یه تگزازی باحال بگیر بنداز جفتش،شاید جفت خوردن!!
    فلاور رو بی خیال شون.با هیچ ماهی نمیسازه.
    ماکرو ها میگن،اونی که خطش پررنگ تره نره.. نمیدونم درست یا نه...
    احتمالا همتون اوراتوس سفید دارید... من عکس میزارم،همشون رو باهم.
    من تا 2 ساعت هم ماهی تو پلاستیک گذاشتم... هیچ اشکالی پیش نمیاد،2 تا پلاستیک بزاره.
    هر چند مدت پلاستیک رو تکون بده تا اکسیژن تو پلاستیک با آب قاطی بشه...

سجاد جان،احتمالا آب به آب شد... خدا رحمتش کنه.فکر کنم خیلی کوچیک بوه،نه؟!
    ماکرو سفید،من یه بار دیدم،عین زردا بودن(خط مشکی داشت)،بگردی پیدا میشه!!

14. 3 کاربر از boozzai بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    021

پيش فرض

ببین مثلا با این که آکوارومم کوچیکه ولی دوس دارم سرسبزی توش زیاد باه و قشنگ شه مثل اینا:

البته اینا خیلی غولپیکر اند
    من در حد آکواریوم خوددم دوس دارم سرسبزش کنم...
    راهی پیشنهاد میکنی؟

16. 2 کاربر از Steps-Rap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Shadow-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    سووه

پيش فرض

محمدرضا پیرانا از وحشی گذشته. خیلی خطرناکه اگه میگیرید حتما مواظب خودتون و خونواده اتون باشید.
    کد:
    استپ جان همونطور که تو عکس اولت می بینی این جور تانک ها نیاز به سیستم تزریق co2 دارن. ولی با اینکه گرونه مطمئن باش از گرفتنش پشیمون نمیشی رشد گیاه ها رو فوقالعاده زیاد میکنه
    شرکت سرا یه کپسول های کوچیک co2 داره که قیمتش خیلی پائینه پارسال 20 تومن بود تقریبا. یه ماسماسک داره که میکنی تو آب و بعد دکمه روی کپسول رو میزنی ماسماسکش پر گاز میشه و به مرور گاز رو وارد آب میکنه. مناسبه تانکهای کوچیکه

18. این کاربر از Shadow-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

10

طول110-عرض40-ارتفاع50
    2تا ماهی اسکار با2تا فنکوس تمام من الان 6ساله دارم نگهشون میدارم

20. این کاربر از hamed-8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •