تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 504 از 4105 اولاول ... 440445449450050150250350450550650750851455460410041504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان در مورد امریه جهاد کشاورزی اطلاعاتی دارین ؟
    سوالم اینه که من با داشتن 82 روز خدمت قبلی (تازه ترخیص شدم) میتونم بعد از گرفتن فوق لیسانس برا امریه ی کشاورزی اقدام کنم ؟ با توجه به اینکه ارگانم نیرو انتظامی هست ، اصلا نیرو انتظامی امریه ی جهاد کشاورزی رو قبول میکنه ؟
    اگه امریه نتونم بگیرم ، نیروی انتظامی فوق لیسانس ها رو (بدون داشتن مسنثنیات تک پسر و متاهل و پدر نظامی و ...) کجا معمولا تقسیم میکنه ؟
    والا توي دفترچه نوشته مشمولان داراي خدمت قبلي ، نميتونن امريه بگيرن
    توي قسمت "اعزام به خدمت" دفترچه ، بخش تذكرات نوشته

در مورد تقسيم شدن هم قبلا گفتم كه نيروي انتظامي خدمت كرده ها رو معمولا ميندازه شهر خودشون

2. این کاربر از Mahdi.p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

شما ارشد چه سالی رو قراره قبول بشید؟
    بله ، فکر می کنم میشه
    من امسال قبول شدم ولی می تونم بهمن برم . یعنی 7 ماهی از سربازی ام می مونه می خوام کمش کنم .

در آغاز فعالیت masoodkeshvari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان من عروسی خواهرم تو ماه آبان هست.بهم تو آموزشی واسه این موضوع مرخصی میدن؟

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان من عروسی خواهرم تو ماه آبان هست.بهم تو آموزشی واسه این موضوع مرخصی میدن؟
    اره عزیز (نباید به میدون تیر بخوری که اون موقع بعیده ) منتها اگر غیر بومی هستی باید از بعضی مرخصیات بگذری تا روز عروسی فرماندت بهونه نیاره که فلانی تو قبلا مرخصی رفتی و دیگه نمیتونم بهت مرخصی بدم.. البته در هر صورت اگر زرنگ باشی میتونه بدترین فرمانده رو هم قانع کنی
    Last edited by Gilopa; 06-10-2011 at 22:30.

پروفشنال imanpod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داشتن مقام قهرمانی کشور در رشته ورزشی مزیتی برای خدمت سربازی داره ؟ و از این مزیت چطور باید استفاده کرد؟
    بله داره . چرا نداشته باشه . میتونی امریه از خود تربیت بدنی ارتش یا نیرو انتظامی (سپاه و وزارت دفاع رو نمیدونم) بگیری . ما یه قهرمان جهان داشتیم ، تو آموزشی هم خیلی راحت بود . میرفت به خود فرمانده ها رزمی درس میداد .
    در مورد قهرمانی کشور هم همینطوره . البته بستگی به رشتتت هم داره . من فک کنم نیروهای مسلح از ورزشهای رزمی استقبال بیشتری بکنن (مخصوصا برا آموزش دادن به نیروهای خودشون) .

داره خودمونی میشه مدیر‌سایت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بله داره . چرا نداشته باشه . میتونی امریه از خود تربیت بدنی ارتش یا نیرو انتظامی (سپاه و وزارت دفاع رو نمیدونم) بگیری . ما یه قهرمان جهان داشتیم ، تو آموزشی هم خیلی راحت بود . میرفت به خود فرمانده ها رزمی درس میداد .
    در مورد قهرمانی کشور هم همینطوره . البته بستگی به رشتتت هم داره . من فک کنم نیروهای مسلح از ورزشهای رزمی استقبال بیشتری بکنن (مخصوصا برا آموزش دادن به نیروهای خودشون) .
    در مورد قهرمان جهان و حتی آسیا که میدونم که معافی میگیرند ...
    رشته دومیدانی هست لیسانس هم دارم برای گرفتن امریه باید چیکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام . دوستان برگه سفید من اومده و توش محل مراجعه رو نوشته مرکز آموزش فرماندهی انتظامی استان یزد. کسی می دونه اینجا کجاست؟ یکی دیگه از دوستان هم همینجا افتاده بود اما هرچقدر پرسید کسی جوابشو نداد. فکر کنم الان آخر آموزشش هست. لظفا قبل از این که من هم اعزام بشم راهنماییم کنید
    آقا سوال قبلی رو که کسی جواب نداد. آیا کسی می دونه فوق لیسانس ها توی نیروی انتظامی چطوری تقسیم می شن؟ احتمال این که شهر خودشون بیفتن چقدره؟

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

داشتن مقام قهرمانی کشور در رشته ورزشی مزیتی برای خدمت سربازی داره ؟ و از این مزیت چطور باید استفاده کرد؟
    پسر خاله من كشتي گير هستش، خدمت افتاده بود ارتش كرمان،فكر كنم 04 بود

اكثر اوقات تو سالن ورزشي مشغول بود و خيلي از كارهايي كه بقيه سربازا ميكردن بهش نميدادن و كلي واسه خودش اونجا حال كرده بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه svb93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شهر اولین ها

پيش فرض

سلام
    من سه بار عمل کردم
    1- اپاندیس (10 سال پیش ) 2- روده ( 5 سال پیش ) 3-چسبندگی روده ( 1 سال پیش )
    می خواستم بدونم می تونم معافیت پزشکی بگیرم
    این قضیه وزن چی هست (وزن من 44 کیلو)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بچه های 8/1 آموزشگاه نظامی نزاجا بگین آشنا شیم اعزامیای قبل ما تو یه فروم دیگه همه آشنا شدن با هم رفتن کلی هم بهشون خوش گذشته
    من یک ماهه اینترنتو جویدم واسه خدمت و آخرش به این نتیجه رسیدم مثه دوران دنشجویمون آخرش فقط رفاقتا واسمون می مونه

[/QUOTE]

سلام، بلاخره به طور 100 % فهمیدی این آموزشگاه نظامی نزاجا کجاست؟
    منم هستم، 8.1

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 12 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 12 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •