تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1005 از 4105 اولاول ... 550590595599510011002100310041005100610071008100910151055110515052005 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,041 به 10,050 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یه سوال داشتم
    من که الان آموزشی افتادم نیرو انتظامی شهید باهنر کرمان بعد از آموزشی هم میوفتم نیروانتظامی ؟
    بله برادر

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر در حین خدمت هستد ( باید باشید ) فرقی نداره. مهم عکس با لباس نظام هست. حالا میخواد عکس مال اول خدمت باشه شما آخر خدمتت باشه.
    اگه لباس عوض شده باید با لباس فرم جدید عکس بگیرین. ولی اگر لباس فصلی دارین مهم نیست.
    ممنون.
    در حين خدمت كه هستم، اما امريه هستم. عكس هم همونهايي هست كه تو آموزشي ازمون گرفتن و چيزي هم خودم ندارم، همون چيزي كه تو پرونده باشه.
    حالا به نظرتون برم جاهايي كه عكس نظامي ميگيرن عكس بگيرم، يا از عكسهاي پرونده ام استفاده ميكنن؟
    باز هم ممنون.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون.
    در حين خدمت كه هستم، اما امريه هستم. عكس هم همونهايي هست كه تو آموزشي ازمون گرفتن و چيزي هم خودم ندارم، همون چيزي كه تو پرونده باشه.
    حالا به نظرتون برم جاهايي كه عكس نظامي ميگيرن عكس بگيرم، يا از عكسهاي پرونده ام استفاده ميكنن؟
    باز هم ممنون.
    دوست عزیز درمورد عکس نظامی برای کارت پایان خدمت :
    مو باید کوتای باشه حتی اگه دکترا هستید
    باید داری مقداری ریش و محاسن باشید درحد عرف نه کم نه زیاد
    باید حتما با لباس نظامی باشید لباس تابستانی شامل رسته خدمتی بر رویه یفه اتیکت نام و نام خانوادگی و یگان خدمتی
    درجه کاملا مشخص باشه در صورتی که درجه دار هستید (از استوار یکم به پایین ) حتما به این مورد توجه کنید که مقداری در هنگام عکس گرفتن زاویه داشته باشید تا بازو مشخص باشد
    معمولا سایز عکس باید 2.5 در3 باشد
    البته برای امریه مطمئن نیستم بهترین زمان برای ارسال مدارک حداقل 6 ماه مانده با اتمام خدمت
    اگه این مواردی که گفتم رعایت کنید معمولا کارت خیلی سریع میاد

4. 2 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

دوستان بابای من فردا تهرانه، این مرکز سپاه که پاسخگوی مسایل پذیرش و.. هست آدرسش چیه؟ میخوام بفرستم تا این بحث پذیرش لیسانس رو از اونجا هم پیگیری کنه.

میدان سپاهه؟ یا جای دیگه؟

ممنون میشم اگه تا شب جواب بگیرم.
    هیچکس از بچه های تهران نمیدونه؟!
    برای بقیه هم مفید میشه، لااقل جوابی که دادن رو اینجا هم مینویسیم تا ببینیم چیکار باید کنیم.

داره خودمونی میشه Binary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست عزیز درمورد عکس نظامی برای کارت پایان خدمت :
    مو باید کوتای باشه حتی اگه دکترا هستید
    باید داری مقداری ریش و محاسن باشید درحد عرف نه کم نه زیاد
    باید حتما با لباس نظامی باشید لباس تابستانی شامل رسته خدمتی بر رویه یفه اتیکت نام و نام خانوادگی و یگان خدمتی
    درجه کاملا مشخص باشه در صورتی که درجه دار هستید (از استوار یکم به پایین ) حتما به این مورد توجه کنید که مقداری در هنگام عکس گرفتن زاویه داشته باشید تا بازو مشخص باشد
    معمولا سایز عکس باید 2.5 در3 باشد
    البته برای امریه مطمئن نیستم بهترین زمان برای ارسال مدارک حداقل 6 ماه مانده با اتمام خدمت
    اگه این مواردی که گفتم رعایت کنید معمولا کارت خیلی سریع میاد
    الان کارت های جدیدی که میزنن از این هوشمند هاست و فقط صورت طرف روی کارته و بعد از درخواست هم 1 ماهه میاد در خونه طرف، جدیدا آخرای خدمت باید برای کارت اقدام کنی، حتی بعضی جاها موقع تصویه
    ولی کلا جاهای مختلف با همدیگه فرق میکنن
    Last edited by Binary; 28-01-2013 at 16:39.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

الان کارت های جدیدی که میزنن از این هوشمند هاست و فقط صورت طرف روی کارته و بعد از درخواست هم 1 ماهه میاد در خونه طرف، جدیدا آخرای خدمت باید برای کارت اقدام کنی، حتی بعضی جاها موقع تصویه
    ولی کلا جاهای مختلف با همدیگه فرق میکنن
    برادر من خودم هم دو ماه هست ترخیص شدم کارت هم بعد ار 8 روز اومد درخونه هرچی زودتر اقدام کنید زودتر هم میاد اگه موقع تصویه اقدام کنی زیر شش ماه نمیاد مطمئن باش کارت من دو ماه قبل از پایان خدمتم صادر شده بود

داره خودمونی میشه Binary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

برادر من خودم هم دو ماه هست ترخیص شدم کارت هم بعد ار 8 روز اومد درخونه هرچی زودتر اقدام کنید زودتر هم میاد اگه موقع تصویه اقدام کنی زیر شش ماه نمیاد مطمئن باش کارت من دو ماه قبل از پایان خدمتم صادر شده بود
    میگم که جاهای مختلف خیلی با هم فرق میکنن
    چون بعضی جاها اصلا نمیزارن 6 ماه قبل از پایان خدمت برای این کار اقدام کنی، خودمون اول تصویه رو از طرف میگرفتیم بعد برای کارتش اقدام میکردیم
    چون اگه قبلش برای کارتش اقدام کنیم و کارت هم چند روز بعد بیاد در خونشون دیگه...
    من چون خودم مسئول صدور کارت پایان خدمت بودم اینو میگم، وگرنه کارت خودم 12 ماه قبل از اینکه خدمتم تموم بشه تو جیبم بود!
    بهتره هر کسی هر یگانی هست از همونجا بپرسه
    موفق باشید
    Last edited by Binary; 28-01-2013 at 16:39.

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

ممنون.
    باز هم ممنون.
    در تكميل توضيحات دوستمون بايد بگم معمولا يه سري عكاسي ها هستن كه نزديك پادگانا مشخغول فعاليت هستن. با لباس شخصي ميري بالباس نظام مورد نظر فتوشاپ ميكنن عينهو واقعي
    من با لباس شخصي عكس گرفتم بيست دقيقه بعد عكس با لباس نظام تحويل گرفتم.
    عكس دوره ي آموزشي بدرد نميخوره. لباس دوره آموزشي با دوره ي بعد از اون فرق داره معمولا ...

10. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

راستش يه نامه واسه ما اومد گفتن درخواست كارت فقط با نامه ي تصويه حساب تحويل داده ميشه.
    يعني امريه ها رو جمع كردي ميري ميدي پرسنلي تا عمليات درخواست كارت و ارائه گواهي موقت رو برات انجام بده...

12. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برادر من الان تو پدافند هواییه فرستادنش به یکی از این پادگان های نیروی انتظامی بعنوان دیدبان
    الان دانشگاه قبول شده چند وقت پیش باید برای مصاحبه میومدم شهر اما وقتی گفته بهش مرخصی ندادن !!! فکرشو بکنید دانشگاهی که قبول شده هر کس تو کل زندگیش یه بار شانسشو داره که قبول بشه
    اما اینا بهش مرخصی ندادن اینم بنده خدا پا شد اومد گفت هر چی میخواد بشه بشه
    اومد مصاحبه شو کرد و دوباره سریع رفت
    الان نیمه دوم شهریور یعنی دو سه روز دیگه نتیجه اش اعلام میشه
    امروز زنگ زد بهم اعصابم وحشتناک خورد بود میگه میخوان منو بفرستن به یه جای دور
    به یه جایی که نه بی سیم داره نه تلفن و نه موبایل کار می کنه
    الان به این نتیجه رسیده فردا صبح فرار کنه بیاد خونه و اگه به امید خدا دانشگاه قبول شد ترخیص بشه اما من نمیدونم چرا دلم شور میزنه احساس می کنم یه جای کار درست نیست
    خواهش می کنم هر کس تجربه این چنینی داره یا میدونه چیکار باید کرد کمک کنه من بهش گفتم حتما امشب بهش زنگ میزنم و میگم چیکار کنه
    خواهش می کنم اگه نظری دارید یا میدونید راه درست رو کمک کنید

ان شالله خداوند خودش مشکلاتتون رو رفع کنه
    سلام دوست من
    ببین بهترین راه اینه برادرت با پنبه سر ببره
    به دور بره پیش فرمانده راست و حسینی بهش بگه من واقعا خیلی زحمت کشیده بودم
    نمیتونستم نرم... یه کم بگه ببخشید و فلان که تموم شه بره پی کارش
    ببین خودشو کوچیک نکنه با پنبه سر ببره این خیلی مهمه

بعدم به هر دلیلی اگه قبول نکردن و فرستادنش اونجا بگو بره
    امکان نداره نتونه باهاتون تماس بگیره بگو بره فوقش قبول شد بکنه بیاد
    ببین بازم فرار کنه بدتر میشه
    بگو بره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •