تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1004 از 4105 اولاول ... 450490495499410001001100210031004100510061007100810141054110415042004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,031 به 10,040 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    کسی اطلاع داره برای گرفتن گواهی اشتغال به خدمت، گرفتن عکس نظامی جدید لازمه یا نه؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان.
    کسی اطلاع داره برای گرفتن گواهی اشتغال به خدمت، گرفتن عکس نظامی جدید لازمه یا نه؟
    اگر در حین خدمت هستد ( باید باشید ) فرقی نداره. مهم عکس با لباس نظام هست. حالا میخواد عکس مال اول خدمت باشه شما آخر خدمتت باشه.
    اگه لباس عوض شده باید با لباس فرم جدید عکس بگیرین. ولی اگر لباس فصلی دارین مهم نیست.

3. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوستت کی اعزام شده؟؟؟
    سرباز بسیار کم شده وشما باید شانس بیاری که با توجه به مدرکی که داری ازت استفاده بشه...
    دوست من هم با مدرک لیسانس مکانیک که خیلی بدردبخور هم هست افتاده تیپ جنوب. پست میده ماموریت میره ، کلا از زندگی قطع امید کرده بود. زنش رو میخواست بیاره اونجا ولی الان متوجه شده که اسمن بندرعباس افتاده ، رسما هی اینور و اونور میفرستنش...
    هیچی نمیشه پیش بینی کرد.
    شما بهتر بود تو زمان مرخصی بعد از دوره ی آموزشی یه سر به مرکزی که میخوای بری میرفتی و اونجا تو بخش اداری جایی یه مکانی واسه خودت جور میکردی یا اصلا پذیرش میگرفتی...
    سپاه همه میگن عشق و حاله و در زمانش دهن سرویس میکنه. وای به روزی که اون روز برسه.....
    اینکه از تخصص استفاده بشه یه بحث دیگست. اون اصلا پیشکششون.
    همون حرمت سالها درس خوندن و نگه میداشتن (که نمی دارن) برام کافی بود
    خیلی زور داره با فوق لیسانس بری اونجا اونوقت یه گروهبان کادری دیپلم بیاد بهت دستور بده، حتی سنشم از تو کمتره....اینا رو دیدم که میگم....اون موقع که لیسانس بودم اینا رو دیدم

دوستام که ارتش و سپاه افتادن (با لیسانس) هیچکدوم ناراضی نبودن و خودم شخصا وضعیت خدمت یکسریشونو دیدم که عصرها مشغول وقت گذرونی و عشق و حال در شهر خودشون بودن.
    اما هر کسی تو ناجا (بی نظم ترین جایی که تو عمرم دیدم در صورتی که باید برعکس باشه) از جمله خودم خدمت کرده به هیچ وجه راضی نیست.

درست نیست من همه چیزو اینجا بگم ولی اون موقع با لیسانس دو چار پست میدادیم، دسشویی تی میکشیدیم، متهم میبردیم دادگاه، دنبال متهم میفتادیم بگیریمش و خیلی چیزای دیگه که نمیشه گفت............
    توی ناجا درجت هیچ هیچ اهمیتی نداره مگه اینکه خیلی شانس بیاری فرماندت ادم فهمیده و با شعوری باشه که البته کم پیدا میشه.

5. 4 کاربر از naser2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

نمیتونم بگم کاملا میفهمم چون در مورد ناجا خیلی اطلاعات ندارم .فقط اینکه پسر دائیم هرکاری کرد که نره فرار کرد و بعد رفت و سعی کر از طریق پدرش که تازه عمل قلب کرده کفالت بگیره.
    قبول دارم. خودم هم چند بار گفتم که این سربازهایی که سر چهارراه وایمسین خیلی زحمت میکشن و واقعا خیلی کار خسته کننده ای هم هست.
    شده خیلی وقتا رفتم و یه خسته نباشید گفتم بهشون و باهاشون گپ زدم.
    قبول دارم ناجا خیلی بهم ریخته است. شاید چون توی هر بخشی یه فرمانده نداری خیلی وقتا با چند نفر طرفی.
    من متولد 65 بودم رفتم فرماندم متولد 68 بود. خیلی واسم تفاوت سنی مهم نبود ولی رفتارش مثل بچه عقده ای ها بود که مثلا میخوان بگن اومدن سربازی فکر کردید الکی خودم دهنتون رو سرویس میکنم ))
    کلا سربازی خیلی دوران بدرد نخوری هست.
    من انقدر ماه های اول بهم لطمه خود که حد و حساب ندشت. من با وزن 70 رفتم 50 برگشتم...!!!
    خیلی بده که ارزش آدم رو بیارن پایین که کار اصلیشون همینه.
    ما هم از این کارا کردیم. من به شخصه سال تحویل 90 که ساعت نزدیک 3 شب بود از 12 شب تا 5 صبح روز عید نگهبان بود.
    خیلی سختی ها بود که آدم چون نکشیده وقتی می بینه واسش خیلی عظیمه.
    ولی مهمترینش همین الافی ها و کارهای بیخوده.
    میتونی بری با فرمانده صبحت کنی ( سلسله مراتب خیلی مهمه تو نظام ) اگه جواب نداد بری یکی بالاترش.
    سر بیگاری کشیدن ما تو زمان آموزشی ما سلسله مرابت رو پشت سر هم رفتیم تا رسید به فرمانده پایگاه و مشکلمون رو حل کرد.
    مشکل هم این بود که روزهای جمعه که تعطیل بودیم هم مارو واسه کار و یه سری بیگاری های دیگه میبردن اینور اونور.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان من اعزامیه 91/02/18 الان پشتیبانی مرکز نهاجا خدمت میکنم میخواستم در مورد کفالت دوستانی که در جریانن یا حالت مشابه دارن راهنماییم کنن من تک پسرم پدرم 63 سالشه و خودم متولد 65 آیا با توجه به غیبتی که داشتم (البته تا قبل از 3 خرداد امسال در حال خدمت بودم که گفتن بخشش خورده کلا) می تونم اقدام کنم برای کفالت تا آخر شهریور که وقت دادن ممنون میشم کسی که دنبالش بوده یا میدونه راهنمایی کنه ..

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان من اعزامیه 91/02/18 الان پشتیبانی مرکز نهاجا خدمت میکنم میخواستم در مورد کفالت دوستانی که در جریانن یا حالت مشابه دارن راهنماییم کنن من تک پسرم پدرم 63 سالشه و خودم متولد 65 آیا با توجه به غیبتی که داشتم (البته تا قبل از 3 خرداد امسال در حال خدمت بودم که گفتن بخشش خورده کلا) می تونم اقدام کنم برای کفالت تا آخر شهریور که وقت دادن ممنون میشم کسی که دنبالش بوده یا میدونه راهنمایی کنه ..
    دوست عزیز اضافه شما رو بخشیدن نه غیبت شما رو
    وطبق قانونی که قبلا اجرا میشد چون شما غیبت کردید و در برگ سبزتون درج شده نمیتونید برای کفالت اقدام کنید

ارسال شده از ST25i با استفاده از تپاتالک 2

9. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

دوستان بابای من فردا تهرانه، این مرکز سپاه که پاسخگوی مسایل پذیرش و.. هست آدرسش چیه؟ میخوام بفرستم تا این بحث پذیرش لیسانس رو از اونجا هم پیگیری کنه.

میدان سپاهه؟ یا جای دیگه؟

ممنون میشم اگه تا شب جواب بگیرم.

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان خیلی خیلی مهمه لطفا بخونید و هر کی میدونه کمک کنه خیلی فوری و مهم

برادر من الان تو پدافند هواییه فرستادنش به یکی از این پادگان های نیروی انتظامی بعنوان دیدبان
    الان دانشگاه قبول شده چند وقت پیش باید برای مصاحبه میومدم شهر اما وقتی گفته بهش مرخصی ندادن !!! فکرشو بکنید دانشگاهی که قبول شده هر کس تو کل زندگیش یه بار شانسشو داره که قبول بشه
    اما اینا بهش مرخصی ندادن اینم بنده خدا پا شد اومد گفت هر چی میخواد بشه بشه
    اومد مصاحبه شو کرد و دوباره سریع رفت
    الان نیمه دوم شهریور یعنی دو سه روز دیگه نتیجه اش اعلام میشه
    امروز زنگ زد بهم اعصابم وحشتناک خورد بود میگه میخوان منو بفرستن به یه جای دور
    به یه جایی که نه بی سیم داره نه تلفن و نه موبایل کار می کنه
    الان به این نتیجه رسیده فردا صبح فرار کنه بیاد خونه و اگه به امید خدا دانشگاه قبول شد ترخیص بشه اما من نمیدونم چرا دلم شور میزنه احساس می کنم یه جای کار درست نیست
    خواهش می کنم هر کس تجربه این چنینی داره یا میدونه چیکار باید کرد کمک کنه من بهش گفتم حتما امشب بهش زنگ میزنم و میگم چیکار کنه
    خواهش می کنم اگه نظری دارید یا میدونید راه درست رو کمک کنید

ان شالله خداوند خودش مشکلاتتون رو رفع کنه

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوست عزیز اگه برادر شما غیبت قبلی نداشته باشه یگان خدمتی موظف هست به برادر شما مرخصی بده در غیر اینصورت به بازرسی یگان خدمتی مراجعه کنه هر یگانی حتما بازرسی داره
    در مورد فرار هم قانونا تا 15روز غیبت مشکلی نیست و فقط اضاف میزنند بیشتر از 15 روز فراری محسوب شده و باید بره دادگاه نظام که برای ایندش خوب نیست در کل فقط بگو به بازرسی مراجعه کنه تا پدرشون رو در بیاره

ارسال شده از ST25i با استفاده از تپاتالک 2

پروفشنال Hamed 360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

یه سوال داشتم
    من که الان آموزشی افتادم نیرو انتظامی شهید باهنر کرمان بعد از آموزشی هم میوفتم نیروانتظامی ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •