تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: Header

اگه نباشه جاش خالی می مونه skimoo_m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض Header

سلام دوستان.
    چندی پیش من یک Header برای یک سایت طراحی کردم.
    لطف کنید نظر بدید که چه مشکلاتی یا ویژگی های خوبی داره: دی
    البته من روی این زیاد کار نکردم.

مخلصیم

2. این کاربر از skimoo_m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود خوبه ولی چندتا نکته

1- مشخصه عکس لپتاپو بریدید و در اینجا استفاده کردید! لپتاپو پایین تر بیارید تا اون قسمتی که از سایه بریده شده دقیقا همتراز با لبه ی پایینی هدر باشه تا طرح خراب نشه!!

2- ایکون کره زمین و کابل لن زیادی از ارتفاع کشیده شده و پهن پَخ شده! بهتر نبود سایز طبیعی داشته باشه؟؟ یک کار زیبا وقتی جلب توجه میکنه که اکثر آبجکت ها در سایز و اندازه ی نرمال و ایده آل خودشون باشند!

3- فراموش نکنید یک هدر زیبا صرفا استفاده از فونت های فانتزی و عجیب غریب نیست!! این فونت های فارسی زیاد طرفدارارن بصری و جلوه ی زیبایی نداره!! سعی کنید از فونت های yekan و trafic استفاده کنید!! هم رسمی تر هستند و هم چشم نواز!!

4- اون تابلوی تکنولوژی سنتر زیاد جالب نیست و گویا هر قسمتیش و از یه عکسی جداگانه بریدید و چسبوندید به هم که شده تابلو! سعی کنید اونو خودتون بسازید تا کیفیت کار حفظ بشه! چون این تابلو شدیدا مسدس و دندانه دار شده و کیفیت مطلوبی نداره!!

5- تناسب رنگ و استفاده از یک بک گراند زیبارا فراموش نکنید! یک طرح زیبا مدیون بک گراند و تنظیم نور هستش!! سعی کنید به کارتون بک گراند بدید!!

ایشالله موفق باشید و شاهد طرح های بعدیتون باشیم

4. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه skimoo_m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

خیلی ممنون از نظز خوب و باارزشتون.

1- من لپتاپو نبریدم، ولی درسته اون سایش یکم مشکل داره که حوصله نداشتم درستش کنم: دی
    2- درمورد کره زمین باید بگم من اصلا نمی خواستم که کابل هم همراهش باشه ولی عکس مناسب گیر نیاوردم و فکر کردم یکم پهن بشه زیاد سه نزنه.
    3- این دو فونت خوبن ولی فکر میکنم زیادی ساده هستن. من سعی میکنم در طرح های بعدی از اینا استفاده کنم.
    4- آره، اون تابلو اصلا خوب نشده. منم هرکار کردم نتونستم بهترش کنم. چون از جایی بریده بودمش خیلی خراب شد. عکس اصلیش رو این زیر میذارم.

اگه لطف کنید راهنمایی کنید چطوری میتونم اینو بسازم ممنون میشم. مخصوصا قسمت بندش رو.
    5- من در این مورد یکم مخالفم. چون قالب سایتش هم رنگش خاکستری هست این فکر می کنم بهش بیاد.

مخلصیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •