تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1364 از 1364 اولاول ... 36486412641314135413601361136213631364
نمايش نتايج 13,631 به 13,636 از 13636

نام تاپيک: صندلي داغ

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

11 ŞHÍЯÍŃ V.S Ultimator

.
    سوالات کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( کاربر فعال انجمن اتوبوس و خودروهای سنگین )

سلام علیک و رحمت الله

علیک سلام

( کاربر فعال خودروهای سنگین و اتوبوس )
    یا ابر فرض

خوبی آقا؟؟

مرسی خوبم

میبینم که شما هم از اینا خیلی میدوسی---توشده

خدا قبول کنه

خب سوالا

1-اگر میتونستی خودت انتخاب کنی که چه سالی به دنیا بیایی , چه سالی رو انتخاب میکردی ؟

سال خیلی مهم نیس راضیم ازش قدیما خیلی بد بود الان خوبه

2-اگر اجازه میدادن یک نفر رو توی پی سی بزنی کی بود؟(راحت باش)

من با کسی مشکل ندارم ولی خیلیا میخوان منو بزنن فکر کنم واقعا هیشکی قبلا ادمین ها

3- از چه اسم دختری خوشت میاد؟؟

روم نمیشه بگم ( تریپ با حیا ) همشون

4- معمولا با تاکسی اینور اونور میری یا با اتوبوس یا مترو یا با ماشینتون؟؟

دانشگاه با اتوبوس میرم بقیش تاکسی، ماشین هم خودم ندارم فعلا

5- عاشق شدی آیا ؟؟؟ هستی ایا؟کیست آیا؟

قبلنش رو گفتم که تو پست های قبل الان نه! هیچکس تنها نیست ینی هیچکی

6- .در همین لحظه به چه فکر میکنی ؟

به شما! معلومه دیگه دارم سوال جواب میدم

7- مدل گوشیت چیه نمیفروشی؟

HTC HD7 windows phone . چرا میفروشم میرم Nokia Lumia 900 windows phone میگیرم !!

8- حالا بگو چقدر به این انجمن وابسته ای ؟(درصد اعتیاد)

قبلا ها 8 تا 10 ساعت در روز بی اغراق(درست نوشتم؟ ) الان زیاد نه ولی باید حتما چک کنم هر وقت آنلاین باشم

9- میدونی نظام اباد کجاست؟؟اومدی تا حالا؟به نظرت چه جور جاییه؟

معلومه که میدونم یه وجب با انقلاب فاصله داره powered by google map (تهران زندگی نمیکنم آخه با گوگل مپ تردد میکنم )

10- هزینه موبایلت چقدر ه در ماه ؟

بین 30-60 من زیاد حرف نمیزنم مخاطبهام زیاد دوست دارن با من حرف بزنن

خسته نباشی برادر

سلامت باشم شما هم همینطور. مرسی

2. 16 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

11 rezarrrr V.S Ultimator

.
    سوالات کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به اقا نیمای عزیز خوب چندتا سوال داشتم که گفتم بپرسم . البته سوالام اینا نبود قانون تایپیک اجازه هیچ کدوم رو نمی داد

سلام بعدا خصوصی بپرس

خوب اواتار دین وینچستر رو برداشتی و عکس یکی شبیه مدیر کلا رو گذاشتی جریان چیهنکنه قصد کودتا داری ها

آواتارها بستگی به جو موجود داره. آواتار دین واسه وقتی بود که اون قسمت untouchable پخش شده بود و خیلی ردیف بود جو اون قسمت تموم شد الان این بیل گیتسه ! کودتا نکرده تو زندگیش

خوب اینم سوالام

1: نیما کیه؟ نیمای الان رو میگم

کیه؟ کیـــــــــــــــه؟ منم یه Data oriented developer که از تحلیل و خلق کردن لذت می بره بقیه چیزا دور اینا میگرده.

2:تا حالا به این فکر کردی که به نت معتاد شدی؟

کسایی به نت معتاد میشن که بیشتر براشون تفریحه ما زندگیمون اینترنته ! اعتیاد محسوب نمیشه!

3:اگه دین وینچستر رو میدیدی ؟

باهاش عکس میگرفتم میزاشتم تو فیس بوک همه رو هم تگ میکردم

4:فعالیت تو انجمن ها رو توسعه میکنی؟

توسعه رو میدن توصیه ینی ؟ خب توصیه میکنم. آره به نظرم انجمنها حقشون بیشترازینهاس. با اینکه رو به افول اند
    5:با تغییر اسم ساندویج به پیچ لقمه موافقی؟

کسی هم تا حالا استفاده کرده که من موافق باشم ؟

6: 20 سال دیگه نیما کجاست؟

قطعا بازنشسته شده! کجاش بستگی داره که موفق بوده تو این مدت یا نه!

کسی که زود کار رو شروع میکنه زود هم بازنشسته میشه!

7:چرا وقتی یه مدیری ناظری چیزی با یه تازه وارد خوب رفتار میکنه همه شک میکنن؟

کی شک میکنه ؟ من فکر نمیکردم کسی شک کنه

8:یه نوشابه واسه خودت باز کن خسته شدی

ها پسورد قبلیم ته نوشابست NimaIsTheBest!

9:همه میگن اینا که میان اینجا فعالیت میکنن مثل شما مایه دارن ( اگه مردی خلافشو ثابت کن)

کی میگه ؟ بگو بیاد توجیهش کنم فعالیت تو فروم که پول نمیخاد یا آواتار بیل گیتس گذاشتن هم خرج نداره! وقت میخواد که ما قبلا خیلی میذاشتیم

10:فردا بیان بهت بگن بیا ایم فروم مال تو چیکار میکنی؟

متحولش میکنم که بیشتر ازش پول در بیارم

اقا نیما زحمت کشیدی این همه جواب دادی؟!!؟؟؟!!

اوهوم
    مرسی

4. 12 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

11 s@har V.S Ultimator

.
    سوالات کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول نام خدا
    سلام اقا نیما

سلام خانوم سهر

1.میگم تا چن سالگی جا تون خیس میکردی؟سر این قضیه کتک هم خوردی؟

اصلا یادم نمیاد من دورترین خاطره ای که یادمه 5-6 سالگیمه اونم خیلی محو! مثلا از دنیا اومدن برادر کوچیکترم اونورتر خیلی خاطره ندارم! شاید موردی. و دیگه بعدش هم برادر بزرگتر بودم و افت داشت برام این جریان ولی خب قطعا قبل از اون سن اتفاق افتاد ولی بادم نمیاد متاسفانه (البته من یه خاصیتی دارم اینه که خاطره بد یادم نمیمونه تحریف میشن تو ذهنم!) آها یه مورد خفیف یادم اومد یه سری یادم نیس چن سالم بود خیلی کوچیک یادمه که رفتیم جنگل نوردی از صبح تا غروب طول کشید منم دووم نیوردم متاسفانه جزئیات اصلا یادم نیس کتک هم نه! این مساله طبیعت یه بچست کتک خوردن نداره

2.تاحالا شده دنبال دختر بیفتی،یا متلک بگی؟ ضایعت هم کردن؟

آقای اتاق فرمان این سوالات سانسور نمیشه ؟ دنبال دختر نمیفته آدم واسه دوره دبیرستان بود اینا ولی پیشنهاد به غریبه ها زیاد اتفاق میفته . متلک هم واسه وقتیه که قصدی نداشته باشم فقط واسه رهگذراست و اونم به خنده ختم میشه (مثلا تو ماشین نشستم رگذرا یا ماشینای دیگه رو دست میندازیم ) به جاش از یه سری عبارت منطقی استفاده میکنم که خیلی هم جواب نمیده بازم به شوخی میگیرن همه مثلا این آخرین مورد که قرار بود بگم مسیرشون رو عوض کردن فرصت نشد بگم این بود که «این دوستمو شام دعوت کردم میگه شما نیاین اونم نمیاد چیکار کنیم؟ » ضایع هم نه اونطوری سنگین ولی خب واکنش اگه مثبت نباشه یا میخندن میرن یا جواب میدن میرن ( تو این مورد مثلا میشد برو با عمت شام بخور یا مثلا خب دوتا پسر به این خوبی مث دو تا نر کفتر عاشق با هم شام بخورین فرضیست اینا اتفاق نیفتاده )

3.تاحالا یکی و ببینی که قصد ازدواج باهاشو پیدا کنی؟ اسمش چی بوده ؟

نه! هیچوقت به ازدواج فکر نمیکنم. آخه خودم رو میشناسم و میدونم هم به این زودی ها اتفاق نمیفته هم من تا 5 سال 10 سال دیگه شونصد بار نظرم عوض میشه

4.تا حالا مامان و بابات جلو شما دعوا کردن؟

دعوا که خب جر و بحث پیش میاد. نه به اون صورت ولی اختلاف نظرهایی که مجبور شم دخالت کنم پیش اومده دعواشون میکنم

5.یکی از سوتی های خفنتو بگو اگر میشه

خیلی سوتی خفن یادم نمیاد. آها یه مورد یادم اومد که سوتی نیس زیاد، عمدی بود ولی بعدا که فکر کردم دیدم بهتر بود نمیگفتم !

رفته بودیم برای یه پروژه ای که الان تعطیل شده میتونم تعریف کنم ( ) پیش مدیر کل [یه اداره دولتی (خیلی خفن)] یه جلسه ای داشتیم و خیلی هم خوب پیش رفت و موافقت ها هم حاصل شد و طرف هم از ما خوشش اومد و ما هم راضی همه راضی یهو سر خدافظی ( من رو تصور کنین خیلی رسمی همچین جای سنگینی با کت و شلوار و جدی ) پا شدم گفتم خیلی مایل به این همکاری هستیم و خوشحال هم میشیم در خدمت شما باشیم تشریف بیارین شمال اومدین آدرس ما هم سر راسته آمل دست راست یهو لبخند طرف خشک شد، من نیز گفت عه انقد سر راسته ؟ منم اومدم ماسمالی کنم گفتم خب آره اومدین تو دور و برتون رو نگاه کنین تابلو های تبلیغاتی هس میتونین پیدامون کنین آخرش یه لبخند زد خیالم راحت شد

6.تا حالا مست کردی؟

اونطور نشد که نتونم رفتارم رو کنترل کنم (البته یه مقدار ملاحضات آدم کم میشه ) ولی شده نتونم جسممو کنترل کنم بخورم زمین یا در و دیوار خیلی خوبه

7.کودوم یک از سوالای کاربراقشنگ سوزوند و داغت کرد؟

سوال داغ خاصی نبود ولی مجموعه سوالای شما کلا سخت بود نمیشد با یه خط پیچوند هی همش باید توضیح اضافه میکردم

8. تا حالا شده مامان با بابات جلو جمع بزننت یا دعوات کنن که ضایع بشی؟

زدن نه ولی شده ضایع کنن خیلی کم البته. بچه اول بودم کم پیش اومده

9.دوس دختر دارین یا داشتین؟ اسمش چی بود؟

داشتم متاسفانه اسماشون رو نمیشه بگم ممکنه خیلیاشون رو خیلیا بشناسن سو تفاهم شه یا یکیشون بیاد اسم دوست خودشو ببینه تو لیست برای جلوگیری از هرگونه سوتفاهم و مشکلات آتی و جهت حفظ مصلحت نظام اولین سوالیه که رسما از اختیارات قانونیم استفاده میکنم و جوابمو سانسور میکنم البته نه اینکه مشکل داشته باشم به کسی بگما مکان عمومیه. مرد تو جمع نمیگه این چیزا رو چیزی نیس که آدم تو رزومه اش بنویسه there is nothing to be proud of

10.فحش میدی؟(کلا بین دوستان ، تو دعواهاو...)

فحش فقط عصبانیت خیلی شدید اونم نه اینکه داد بزنم به طرف بگم سالهاست دعوام نشده با کسی بین دوستام هم معمولا به شخص ثالث شاید ( یه استاد مثلا ) هیچ وقت به دوستام فحش سنگین نمیدم در حد کثافت الاغ

چاکر شما

مرسی از شما و سوالای سختت خوبه نفری یه بار میتونه سوال بپرسه

تاريخ عضويت
    Nov 2007

11 Masoud King V.S Ultimator

.
    سوالات برادر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( ناظر انجمن بازیهای ویدئویی )

سلام نیما جان
    خوبی؟
    منکه خوبم
    زیاد که داغ نیست صندلی؟ برای خائنینی مثه تو باید همچی داغ کنن که بسوزی : دی

سلام مسعود فعلا که هنوز طوری نشده خیانت ما اشکاره همه میدونن جای پنهان کاری نیس

آماده بریم سراغ سوالا؟

نه
    مطمئنی؟

نه
    بریم؟

نه
    خودت خواستیا : دی

باشه

* خیلی از کاربرای اینجا دوست دارن مدیر بشن. میشه بگی چطوری خودت مدیر شدی ( جریان کامل کودتا رو بگو : دی ) و چه توصیه ای براشون داری؟

ای بابا سوال سیاسی میپرسی من پس از تلاش بسیار و زحمت فراوان استعدادم کشف شد
    خب اولش که محسن خان ما رو به عنوان همکار طراحی وب انتخاب کرد، بعدش هم یه مدتی انجمن جون گرفت و فعال شد . همه چی خوب بود تا من طرح کودتا رو ریختم قبلش انگیزه خاصی نداشتم همینطوری یه طرحی پیشنهاد دادم که انجمن طراحی وب تفکیک بشه تا رسیدگی بهش ساده تر بشه. انقدر هم طرحش وسیع بود که مطمئن بودم انجام نمیشه بعد هم محسن رو تحریک کردیم که بره پیشنهادش رو بده و اون هم گول خورد پیشنهاد داد بعد از اون هم هی فشار اوردیم بهش که چرا اجرا نمیشه اون هم زیر فشار بود و من پیشنهاد دادم تحسن کنیم و همه بکشیم بیرون همه کشیدیم بیرون که ناگهان() برگشتم زیراب محسن رو زدم که آره اون دیگه فعال نیست و اینها و من میتونم جاش رو بگیرم بعد هم بچه ها رو با وعده پست و مقام برگردوندیم و کلا باند خودمون روی کار اومد از اون روز هم با کلی رشوه و زیر میزی داریم از بانک پی سی اختلاص میکنیم

مرد حسابی کودتا چیه حالا من یه چیزی میگم ( شوخی بود همه اینها )

ولی خب همون جریان از اصلاحات شروع شد و بچه ها تحصن کردن و رفتن، انجمن سوت و کور شده بود و فکر کنم یه سالی گذشت. کسی نمیومد که فکر کنم با من و یاسر برای طراحی وب و بهزاد برای اینترنت و شبکه صحبت شد که پیشنهاداتمون رو بدیم برای برگشت انجمن ما هم همون خواسته های قبلی رو گفتیم. یهو طی یک فعل و انفعالات کاملا قانونی ( من در جریان جزئیاتش نیسم ) محسن بازنشسته شد و از ما خواستن بریم جاش که دونفری مسئولیتش رو قبول کردیم به شرطی که خواسته ها اجرا بشه و یه عده از دوستان به عنوان ناظر( اون زمون همکار بود اسمشون) اضافه بشن بعد از اون هم به علت کمبود وقت بهزاد ما رفتیم اون انجمن بهزاد هم اومد اینور که دوتا انجمن سه مدیره شد.

* اگه ببرنت شبکه سه و بگن 30 ثانیه وقت داری حالا چون تویی یک دقیقه وقت داری تا با هم وطنات حرف بزنی چی میگی؟

تبلیغ میکنم قطعا

*نظرت در مورد آرمان های امام راحل چیه؟

نظرم نامساعده

* اگه همه دکترا و کلا بهت الهام بشه که فردا میمیری چکا میکنی؟

عشق و حال you know

درایو F رو فرمت میکنم وصیت مینویسم توش پسورد مخزن کدهامو میذارم که ملت استفاده کنن میراثم حفظ بشه

* بعدش بفهمی بهت دورغ گفتن چه حسی پیدا میکنی؟ : دی

خوشحال میشم چیزی هم از دست ندادم اون یه روز عشق و حاله رو ادامه میدم

* کلا تو زندگیت بیشتر از چی می ترسی؟

ازین که امیدم از بین بره. یا اتفاق بدی بیفته که طوری که میخوام نتونم باشم

* چرا از میثم خواستی که ازت سوال کنه؟

یاد آوری کردم که یه صندلی داغی هم هست میتونه بیاد بپرسه سرد شده بود

* اگه بگن خدا و آخرتی نیست اولین کاری که میکنی چیه؟ نه این سری واقعیه : دی

میخندم به بقیه که گول خوردن این مدت برای خودم خیلی فرق نمیکنه همین که هستم میمونم

* دیگران روت به عنوان چطور آدمی حساب میکنن؟ یه آدم مسخره ای که همیشه می خنده ؟ : دی

تعریف از خود نباشه اتفاقا یه آدم شاد که هر جا باشه جمع هم باهاش شاد میشه لذت میبرن بقیه
    ولی معمولا بقیه وقت نیازشون یاد من میفتن چون معمولا کارشون راه میفته

* اینم هیچی دیگه خودم خیلی دوست داشتم تموم شه سوالا تو چی؟ : دی

اوهوم

مرسی
    -------------------------
    سوالا داره داغ میشه دوستان رعایت کنین یکم

7. 14 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

11 Arrowtic V.S Ultimator

.

سوالات کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای)

سلام و خسته نباشی!خوبی؟سال نو مبارک!(نصف سوالا خلاف قوانین بود نمیشه بگم اینجا یه چندتا سوالم صورتشونو پاک کردم که خلاف قوانین نباشه!)

یه راست میرم تو کار سوالا!

سلام مرسی سال نو شما هم مبارک. کدوم قوانین ؟

انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای
    به به برادر پایه باش یه DotA allstars بزنیم garena HLR1

1.قهرمان دوران بچگیت کی بوده؟(این Security Question های یاهو رو دونه دونه بپرسم ازت؟: دی)

همین چیز میزای تو کارتون ها باید باشه occasional هم بود از سوباسای فوتبالیستا بگیر تا پسرخاله ی کلا قرمزی

2.موسیقی میگوشی؟اگه آره خواننده مورد علاقه + سبک مورد علاقه + آهنگ مورد علاقه؟

مگه بدون موسیقی میشه؟ شادمهر - پاپ ، راک - آهنگ ؟ خیلی چیزا

3.اولین چیزی که بعد از کلمات زیر به ذهنت میاد چیه؟

ریش و سبیل: دردسر همیشگی

برنامه نویسی: آفرینش

منوتو( منظورم شخص من وشخص تو نیستا اون شبکه رو میگم که یه عده(مثل من) دوسش دارن یه عده براشون جیزه): خوبه راضی ام

4.از مدیر بودن خوشت میاد؟قفل کردن تاپیکا چه حالی میده؟آیا حاضر خواهی شد روزی صندلیتو ول کنیو و راه رو برا جوون ترا باز کنی یا نه؟

بد نیست ادمین بودن بهتره قفل کردن تاپیک ها راستش هیچ حسی! یه کلیکه دیگه، بیشتر لطفش به trusted source بودن برای شرکت در بحث هاست

من فکر کنم رو صندلی داغ جاودانه بشم فکر کنم زیاد داغ شد مثل پلاستیک چسبیدم

فکر کنم باید یه کمپین بزنیم تو فیس بوک که " از فیس بوک میخواهیم تا نیما از صندلی داغ پاشه "

5.روزانه چه قدر پای PC هستی(جدای کار)؟

4-5 ساعت، بیشتر وقتی نمیمونه جدای کار اگه باشه خوابم بقیش رو

6.خطرناک ترین کار عمرت چی بوده؟

کاری نکردم که انقدر خطر داشته باشه یادم نمیاد البته شاید چندبار تو کوه مثلا از جاهای خطری رد شدیم یا رانندگی با سرعت خطرناک مورد خاصی به ذهنم نمیرسه.

7.اگه دوباره متولد بشی تغییری در روند زندگیت میدی؟

نه به اون شکل میشناسم خودم رو، مثلا واسه کنکور دوباره یه سال نشستم بخونم فهمیدم نه ! همینه که هست مثلا نمیتونم بگم اگه برمیگشتم عقب بیشتر درس میخوندم برم دانشگاه بهتری

8.جدی ترین سوالم:اگه مثل عمرت از تاریخ انسانم بیشتر بود لذت میبردی؟

خب آره تو فیس بوک برام کلی جک می ساختن

البته جدیش فکر نکنم. عمر زیادی هم خسته کنندست همین ومپایرهای چندهزار ساله رو ببین خسته شدن میخوان تموم شه

9.بشمر ببین در طی سوالات بالا چندبار از استفاده کردی.

فکر کنم 40 تا

10.تا حالا شده در یه مدتی خیلی ؟ باشی یا همیشه همین طوری شوخ و خنده رویی؟
    فکر کنم وسطش یه چیزی جا مونده مثلا ناراحت یا بد اخلاق ؟ نه خیلی زود یادم میره نیشم
    باز میشه

خوب خسته نباشی!

سال خوبی داشته باشی

مرسی شما هم همینطور

bb!

RMK?

9. 14 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

11 تودیع : دی

دوستان سلام /

بدینوسیله به استحضار میرساند صندلی نشینی عمو دین وینچستر ( نیمای سابق ! ) در همین جا به پایان میرسه /

تشکر فراوان داریم از دوستانی که در این مدت همراهی کردند ( چه میهمانان و چه پرسشگران عزیز) /

این تاپیک هم "موقتا" فعالیتی نخواهد داشت تا بتونیم تغییراتی بوجود بیاریم و فضای بهتری رو داشته باشیم در این تاپیک .

ممنون .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •