تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 329 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Notorious098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

الان من از کجا بايد بفهمم گوشي روت شده يا نه ؟
    قسمت حافظه تلفن رو فضاي خالي زده 156 mb در حالي که حافظه اين گويش اگه اشتباه نکنم 384 mb هست در ضمن با linda manager رفنم تو قسمت حافظه تلفن يه فايل بنام روت و يه فايل هم بنام goldfish حالا ميخواستم بدونم گوشيم روت شده هست يا نه ؟
    ممنون از همه عزيزان

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

الان من از کجا بايد بفهمم گوشي روت شده يا نه ؟
    قسمت حافظه تلفن رو فضاي خالي زده 156 mb در حالي که حافظه اين گويش اگه اشتباه نکنم 384 mb هست در ضمن با linda manager رفنم تو قسمت حافظه تلفن يه فايل بنام روت و يه فايل هم بنام goldfish حالا ميخواستم بدونم گوشيم روت شده هست يا نه ؟
    ممنون از همه عزيزان
    شما از طریق اون لینک هایی که من دادم اقدام کردید!!!؟؟

باید توضیح بدید چه کارایی کردین؟؟

بهترین راه برای فهمیدن روت شدن اینه که گوشی رو خاموش کنین و با گرفتن کلید home گوشی رو روشن کنید تا recovery mod بالا بیاد اگه اونجا گزینه هایی مثل wipe ...partitioning ...update from zip و اینها رو دیدید یعنی روت شده... لطفا در اون قسمت دست به چیزی نزنید و دوباره گوشی رو ریست کنین...اون حافظه ی 380 مگ هم که همشو به شما نمیده که!! فقط شاید نصفش رو به کاربر بده و بقیه برای استفاده سیستم عامل هستش و شما قادر به دیدن حجم اون نیستید

3. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Notorious098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

12

شما از طریق اون لینک هایی که من دادم اقدام کردید!!!؟؟

باید توضیح بدید چه کارایی کردین؟؟

بهترین راه برای فهمیدن روت شدن اینه که گوشی رو خاموش کنین و با گرفتن کلید home گوشی رو روشن کنید تا recovery mod بالا بیاد اگه اونجا گزینه هایی مثل wipe ...partitioning ...update from zip و اینها رو دیدید یعنی روت شده... لطفا در اون قسمت دست به چیزی نزنید و دوباره گوشی رو ریست کنین...اون حافظه ی 380 مگ هم که همشو به شما نمیده که!! فقط شاید نصفش رو به کاربر بده و بقیه برای استفاده سیستم عامل هستش و شما قادر به دیدن حجم اون نیستید
    باور کنید لینکاتونو که برام فرستادین یادم رفت و نمیدونم چی بودش حقیقتا من چند روز توسایت های مختلف دارم میگردم بخاطر همین دقیق یادم نیست اگه دوباره لینک ها رو بفرستین و بگید باسه چی هستن ممنون میشم
    2.الان تو سایت آندروید ایرانی هم عضو شدم اما میخوام برنامه روت wildfire رو دانلود کنم میگه فعلا دالود سایت خرابه
    3.کار خاصی فعلا نکردم چند تا برنامه ریختم همشون اجرا شد فقط نمیدونم که چرا برنامه rock player فایل های صوتی و تصویری رو پخش نمیکنه یعنی برنامه اجرا میشه اما پخش نمکینه
    4.راهنمای روت wildfire رو اگه دارین لینکشو بزارین
    5.یه توضیحی در مورد روت های 1 کلیکی بدین خوشحال میشم
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

باور کنید لینکاتونو که برام فرستادین یادم رفت و نمیدونم چی بودش حقیقتا من چند روز توسایت های مختلف دارم میگردم بخاطر همین دقیق یادم نیست اگه دوباره لینک ها رو بفرستین و بگید باسه چی هستن ممنون میشم
    2.الان تو سایت آندروید ایرانی هم عضو شدم اما میخوام برنامه روت wildfire رو دانلود کنم میگه فعلا دالود سایت خرابه
    3.کار خاصی فعلا نکردم چند تا برنامه ریختم همشون اجرا شد فقط نمیدونم که چرا برنامه rock player فایل های صوتی و تصویری رو پخش نمیکنه یعنی برنامه اجرا میشه اما پخش نمکینه
    4.راهنمای روت wildfire رو اگه دارین لینکشو بزارین
    5.یه توضیحی در مورد روت های 1 کلیکی بدین خوشحال میشم
    موفق باشید

بهترین کار همونی بود که کردین و آندروید ایرانی عضو شدین اما برای لینک ها باید بگم که خیلی تعجب میکنم ندیدینش چون دقیقا همین صفحه 1 همین تاپیک هست!!!

لینک ها از همون سایت آندروید ایرانی هستش!

بهترین کار اینه سوالاتون رو از همون سایت بپرسین اونجا بحث تخصصی تره!

مخلص شما...

6. 2 کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

روت چی هست ؟؟ چطوری باید روت شه ؟؟

شما بهتر بود تاپیک جدید نمیزدین و تو خود تاپیک مشکل با گوشی های آندرویدی سوالتون رو مطرح میکردین...روت به معنی دسترسی به فایل ها و منابع بسته شده و کد شده ی گوشی هستش (اسم فارسیشو بلد بودم یادم رفت) برای روت باید به انجمن های تخصصی رجوع کنین ولی شاید از Senaps بپرسین براتون توضیح بده...شاید خودم تاپیکشو زدم...

8. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما بهتر بود تاپیک جدید نمیزدین و تو خود تاپیک مشکل با گوشی های آندرویدی سوالتون رو مطرح میکردین...روت به معنی دسترسی به فایل ها و منابع بسته شده و کد شده ی گوشی هستش (اسم فارسیشو بلد بودم یادم رفت) برای روت باید به انجمن های تخصصی رجوع کنین ولی شاید از Senaps بپرسین براتون توضیح بده...شاید خودم تاپیکشو زدم...
    سلام
    من تاپیکی ندیدم که مشکلات آندروید باشه اگه لطف کنید آدرس تاپیک را بدید ممنون میشم .

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام
    من تاپیکی ندیدم که مشکلات آندروید باشه اگه لطف کنید آدرس تاپیک را بدید ممنون میشم .

می خوای گوشی رو روت کنی ؟

البته الان که آپدیت 2.2 اومده دیگه زیاد نیاز نیست.

روت کردن هم بستگی داره که گوشی شما S-lCD باشه یا AMOLED و اینکه نسخه ی Hboot شما چیه ؟

اگر روت کنی می تونی از رام های کوک شده استفاده کنید ، برخی برنامه ها و بازی ها نیاز به روت شدن دارن.
    یعنی برای انجام برخی کار ها و( ه-ک) گوشی یا دسترسی به فایل های سیستمی گوشی رو روت می کنند.
    تا این سطح دسترسی داده بشه.

مزایا :
    می تونید نرم افزار ها رو روی کارت حافظه نصب کنید ، می تونید از رام های مختلف استفاده کنید ، می تونید فارسی ساز نصب کنید و ..................

معایب : یک ریسکه ! یعنی ممکنه گوشی بریک بشه !

11. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از شما که جواب کامل رو دادید ...من سرم شلوغ بود نمیتونستم دقیق توضیح بدم...

اینم لینک تاپیک مشکلات با آندرویدی ها!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. 2 کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

14 آيا با گوشي Samsung Galaxy 5 ميشه سايتهاي فارسي رو مرور کرد؟

سلام.

ميخواستم بپرسم آيا با گوشي Samsung I5500 Galaxy 5 ميشه سايتهاي فارسي رو مرور کرد؟

(تاپيکي براي اين گوشي پيدا نکردم و از اين رو تاپيک جديد دادم. اگر اشتباه ميکنم عذر ميخوام.)

ممنون.

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

چرا نشه؟؟اگه رامی که روش باشه زبان فارسی رو ساپورت کنه میشه.اگر رامش مربوط به اروپا و ... باشه فکر نکنم بشه.البته صفحش کوچیکه شاید زیاد حال نده...

16. این کاربر از Immunology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •