تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 59 از 59

نام تاپيک: الكامپ شانزدهم (ELECOMP 2010) - نمايشگاه بين المللی الکترونيک، کامپيوتر و تجارت الکترونيکی

پروفشنال ALIBOZORG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اشتباه..........................
    Last edited by ALIBOZORG; 11-11-2010 at 03:41.

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض گزارش تصویری از شانزدهمین نمایشگاه الکامپ

همانطور که اطلاع دارید، شانزدهیمن نمایشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از ۱۷ آبان ، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد. اصولا در این چند ساله همگان به این نتیجه رسیده‌اند که الکامپ، بالاترین سطح نمایشگاه‌های کامپیوتری در ایران را دارد و امسال نیز، مثل سال‌های گذشته شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی را می‌شد در آن پیدا کرد.

با اینکه دیروز اولین روز برگزاری این نمایشگاه بود اما بازدید کنندگان در حد قابل قبولی در آن حضور پیدا کرده بودند. هنگامی که وارد درب ورودی نمایشگاه می‌شوید، اولین تغییری که نسبت به سال گذشته مشاهده می‌کنید، بلیتی شدن ورودی نمایشگاه است. برای بازدید از الکامپ باید مبلغ ۱۰۰۰ تومان ورودی پرداخت کنید تا بتوانید کارت بازدید از نمایشگاه را گردنتان کنید!

در واقع پس از دریافت بلیط و ارائه آن، وارد قسمتی می‌شوید که می‌بایست اطلاعات شخصی نظیر نام، شماره تلفن، ایمیل، شهر محل سکونت و غیره را وارد کنید تا پس از آن، کارت بارکد داری در اختیارتان قرار داده شود. هنگام ورود به هریک از سالن‌های نمایشگاه، افرادی حضور دارند و از طریق ثبت این بارکد، ورود شما را تایید می‌نمایند. البته آن‌قدرها هم این کار سخت‌گیرانه نبود و بنابر مشاهدات عینی، بسیاری از افراد، بدون کارت ورودی و یا ثبت بارکد وارد سالن‌ها می‌شدند.

از نمایشگاه الکامپ شانزدهم، تصاویر زیادی ثبت کردیم و عکسهایی که در ادامه می‌بینید، منتخبی از این تصاویر است. آن‌هایی را که نیاز به توضیح داشتند را هم، در زیرشان نوشتیم!

جلوی درب ورودی و در این محل، می‌بایست با نوشتن اطلاعات‌تان، کارت ورودی را دریافت می‌کرید.

واضح است؛ این نقشه نمایشگاه امسال است!

از نکات بارز نمایشگاه امسال، حضور کثیر زنان در غرفه‌های شرکت‌ها بود. شاید به‌طور حدودی بتوان گفت که بیش از ۸۰ درصد پاسخ‌گویان غرفه‌ها، زنان بودند.

نمایندگان اپل، همگی غرفه‌های زیبایی داشتند. آواسان یکی از آن‌ها بود.

بازارهای کامپیوتری تهران هم حضور خوبی در این نمایشگاه داشتند. این غرفه پایتخت است، بازار رضا هم بود.

ریزموج امسال برای چندمین بار به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده لوح‌های مختلف در کشور در این نمایشگاه شرکت می‌کرد.

ابن غرفه بلاگ دات آی‌ار ست که البته یکی از مجموعه سایت‌های شرکت صاحب آن بود.

متاسفانه در الکامپ هم شرکت‌های جمع‌کننده نرم‌افزار حضور فعالی داشتند. گردو یکی از چند ده‌تای آنان بود.

پارس‌آنلاین به گفته خودش به‌طور لحظه‌ای به بازدید کنندگانش جایزه می‌داد.

کامیونی با این عظمت، جزء دکور این شرکت بود. این کامیون در اصل یک دیتاسنتر سیار است. در ظاهر چیز بسیار خوبی است به شرطی که در عمل هم کار کند!

فیلیپس هم لوازم جانبی الکترونیکی خود را آورده بود تا به‌نمایش بگذارد.

مبین نت امسال برای اولین بار در الکامپ حاضر شده بود. شرکتی که بخش بزرگی از سالن مربوط به خود را احاطه کرده بود.

نمایی کلی از یکی از سالن‌های نمایشگاه.

پرند هم طبق معمول آماده بود تا محصولاتش را معرفی کند.

چاره فروشگاهی بود که طبق گفته این خانم، هر لحظه به تعداد محصولاتش اضافه می‌شود. شاید بعدها بیشتر در موردش نوشتیم.

فراسو، فیلمی از خط تولید خود را به نمایش گذاشته بود.

آشیانه هم با افتحارات زیادش در نمایشگاه حضور داشت. این چهره هم معرف حضور هست!

از این عکس‌های به اصطلاح جالب و هنری!

بازار نمایندگان نرم‌افزارهای امنیتی داغ بود. مک‌آفی هم از این رقابت جا نمانده بود.

شاید من نتوانم پیش‌بینی موفقیتی برای چنین ایده‌ای بکنم اما از بازار و کاربران ایرانی هیچ چیز بعید نیست!

این دکورهایی که طبقه بندی داشتند هم بسیار جالب بودند!

بعضی‌ها هم کلاس آموزشی برگزار می‌کردند. بعضی‌هایشان پرمخاطب بودند بعضی‌هایشان هم نه!

مبین نت برای جذب مشتری به سراغ غرفه‌داران هم می‌رفت و تبلیغات می‌کرد.

اینجا هم همه می‌توانستند با هر کنسول بازی که دوست داشتند بازی کنند.
    برای دیدن تصاویر بیشتر و با کیفیت‌تر می‌توانید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (با حجم حدود ۳ مگابایت) دانلود کنید.

weblogina.com

3. 11 کاربر از satttanism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

امروز رفتم نمایشگاه ولی به نظر من سالهای قبل بهتر برگزار میشد . همچنین جای خالی شرکت هایی مثل ایران رهجو و بازرگانی ایران به شدت خالی بود .
    نمایشگاه صرفا تبدیل شده بود به محلی برای عرضه محصولات نرم افزاری کپی شده یا مجموعه ها و بازی ها .
    جنبه سخت افزاری خاصی نداشت .

5. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پیاده رو های حوالی میدان ولیعصر!

پيش فرض

الکامپک سال به سال بدتر از پارسال!

راستی کسی ورودی هم داد ؟ ما که سرمونو انداختیم پایین رفتیم تو!!

دم هر سالنم اون بیل بیلکو باید نشون میدادی تا بذارن بری تو!

لامصب راننده تاکسی از پارک وی تا نمایشگاه 500 گرفت!!

ساندویچشم خیلی بد بود!!

7. 2 کاربر از hamidras بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این کامیون Volvo FH 12 بود.

حیف شد دوربین نبردم با خودم دیروز

اینقدر چیزهای باحال دیدم که میتونستم بزارم تو این تاپیک

موبایلمون هم که دوربین نداشت

اینقدر دوست داشتم اون سیستمه که فکر کنم 6 ملیون تومنی قیمتش بود ازش عکس بگیرم ...

یه سیستم دیگه هم بود صاحبش توی مخزن کولر cpu یه چیز خاصی میریخت ..داشت اورکلا ک میکرد..

یه چیزی توی مخزن cpu میریخت بخار میکرد .....

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

یعنی امروز من فکر کردم مردم اومدن پیک نیک، یعنی خودمم فکر کردم اومدم پارک، آخه برای چی انقدر نمایشگاه شلوغه؟
    به نظر من اگر اینطور نمایشگا ها شلوغ باشه، بهترین شرکت ها و غرفه ها محصولات هم تو نمایشگاه باشه هیچ کاریش نمیشه کرد.
    من تبلیغی از نمایشگاه جایی ندیدم، چطور انقدر شلوغه، الکامپ خیر سرش باید تخصصی باشه نه اینجوری برای سرگرمی!

شرکت های بزرگ که نیومدن هیچی یه غرفه سخت افزار درست حسابی نداره!
    آواژنگ رو ما که ندیدیم!

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

امسال بنده توی غرفه گرین بودم

میخواستم نظرتون رو در مورد این غرفه بپرسم که جلوی درب سالن 38 بود چون بسیاری از دوستان میگفتن که غرفه گرین از غرفه های دیگه بهتر بوده یه مقدار از برنامه هاشون رو هم میگم

کلاس اموزشی داشتن که متاسفانه نتونستن اون طور که میخوان اجرا کنن به خاطر بد قولی مسئول اجرا کننده
    نمایش محصولات که امسال حداقل 5 محصول جدید رو معرفی کردن ( قراره وارد بازار بشه ) و محصولات دیگه ای که طی یک سال گذشته وارد شدنو محصولات قدیمی تر البته امسال با کیس پر فروششون یعنی کیس 2002 هم خداحافظی کردن

نمایش سیستم گیم دمو که 2 تا سیستم بود ( یکی 3تا کارت 480 در حالت sli) و دیگری ( 2 کارت 4890 که قرار بود 2 تا 5970 باشه )

سیستم گیم که 3 تا کارت 5870 کراس فایر شده بود و گیم بر روی اون اجرا میشد در بالاترین جزئیات با رزولیشن 3800در 1200 تقریبا در 3 مانیتور 22 اینچ که بازی کرایسیس و پی اس 2011 بود و روز اخری هم کال اف 6 هم اضافه شد چون 2وی 3 روز قبل کرایسس تموم شد

کیس مودینگ که 2 تا کیس ( ونگارد که رنگش سبز شده بود با تغییرات فنی و کیس اینفینیتی که رنگش قرمز شده بود ) که بنده به خاطر همین کیس مودینگ در غرفه بودم

اوور کلاکینگ که با نیتروژن مایه انجام میشد و بچه های اوور کلاک تونستن به رکورد 7 گیگا هرتز برسن

با این تفاسیر میخواستم نظرتون رو در مورد غرفه هایی که دیدین و غرفه گرین بدونم

ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

امسال بنده توی غرفه گرین بودم

میخواستم نظرتون رو در مورد این غرفه بپرسم که جلوی درب سالن 38 بود چون بسیاری از دوستان میگفتن که غرفه گرین از غرفه های دیگه بهتر بوده یه مقدار از برنامه هاشون رو هم میگم

کلاس اموزشی داشتن که متاسفانه نتونستن اون طور که میخوان اجرا کنن به خاطر بد قولی مسئول اجرا کننده
    نمایش محصولات که امسال حداقل 5 محصول جدید رو معرفی کردن ( قراره وارد بازار بشه ) و محصولات دیگه ای که طی یک سال گذشته وارد شدنو محصولات قدیمی تر البته امسال با کیس پر فروششون یعنی کیس 2002 هم خداحافظی کردن

نمایش سیستم گیم دمو که 2 تا سیستم بود ( یکی 3تا کارت 480 در حالت sli) و دیگری ( 2 کارت 4890 که قرار بود 2 تا 5970 باشه )

سیستم گیم که 3 تا کارت 5870 کراس فایر شده بود و گیم بر روی اون اجرا میشد در بالاترین جزئیات با رزولیشن 3800در 1200 تقریبا در 3 مانیتور 22 اینچ که بازی کرایسیس و پی اس 2011 بود و روز اخری هم کال اف 6 هم اضافه شد چون 2وی 3 روز قبل کرایسس تموم شد

کیس مودینگ که 2 تا کیس ( ونگارد که رنگش سبز شده بود با تغییرات فنی و کیس اینفینیتی که رنگش قرمز شده بود ) که بنده به خاطر همین کیس مودینگ در غرفه بودم

اوور کلاکینگ که با نیتروژن مایه انجام میشد و بچه های اوور کلاک تونستن به رکورد 7 گیگا هرتز برسن

با این تفاسیر میخواستم نظرتون رو در مورد غرفه هایی که دیدین و غرفه گرین بدونم

ممنون
    غرفه شما خیلی جالب بود...

من تو پستهای قبلیم درباره غرفه شما نوشتم که میگفتم کاشکی عکس مینداختم از سیستمهایی که بسته بودید...

خواهشا اگر عکسی دارید از اون سیستمهای غول بزارید تا کسانی که ندیدند هم بیبینند و لذت ببرند

12. این کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال iriali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام

یه پست توی فروم های دیگه دادم که اون رو اینجا هم میزارم

عکسی از 1400 وات گرین که به قیمت زیر 300 برای اون امیدوار باشین یکی در حالت عادی هست یکی دیگه هم چون روز اخر میخوان باهاش ماشین روشن کنن مودش کردن دی :

کیس جدید فالکون که قیمتی بالاتر از کیس x3 خواهد داشت

یک سیستم گیم با پاور 1200 وات که احتمالا قیمتی برابر 280 خواهد داشت یا بالاتر یا پائین تر

کیس x3 که احتمالا بعد از نمایشگاه در بازار موجود خواهد بود با توجه به این که بار اون به ایران رسیده

کیس جدید x9 که پاسخی دندان شکن به هاف x است با قیمت مناسب 180

دارای یک فن 23 در جلو یک 23 در بالا یک 14 در پشت یک 14 در کف و یک 23 در کاور بغل ( احتمالا یا 4 تا 14 )

در اخر هم سیستم اوورکلاک

موفق باشید
    Last edited by iriali; 13-11-2010 at 09:31.

14. 3 کاربر از iriali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •