تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 57 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 568

نام تاپيک: آموزش طراحي صفحات وب در اينجا

پروفشنال N I M A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط loverminion
    سلا م آقا نيما
    ميخواستم در مورد تگهاي <div> , <spn> توضيح بديد به خصوص<div> كه كارش جي است من ميبينم در اچ تي ام ال و جاوا و قكر كنم همه برنامه ها اس
    اگه توضيح مفصلي دربارش بديد ممنون ميشم با تشكر
    دوست عزیز با کمی جستجو در همین سایت و سایتهای دیگر می توانید جواب سوال خود را پیدا کنید ! سعی کنید معلم خود باشید !

شاد باشید - نیما احدی

پروفشنال salim_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

دستت درد نکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض q

با سلام خدمت اساتید. من یه سواله خیلی پیش پا افتاده دارم!من یه سایت گرفتم با پسوند .com شرکت سازنده به من mail زد و چند تا .. به من داد حالا من می خوام برم سایت رو از حالت اولیه در بیارم اما اتفاقی نمی افته (شایدم من بلد نیسم!) حالا من باید تو کدوم برم تا بتونم قالب سایت و درس کنم و توش متن و اینا بذارم؟!
    Domain Control Panel(برنامش plesk هست)
    Hosting Control Panel
    FTP & FrontPage
    Website stats address
    Database

اگه میشه در مورد هرکدوم توضیح بدین!

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید. من یه سواله خیلی پیش پا افتاده دارم!من یه سایت گرفتم با پسوند .com شرکت سازنده به من mail زد و چند تا .. به من داد حالا من می خوام برم سایت رو از حالت اولیه در بیارم اما اتفاقی نمی افته (شایدم من بلد نیسم!) حالا من باید تو کدوم برم تا بتونم قالب سایت و درس کنم و توش متن و اینا بذارم؟!
    Domain Control Panel(برنامش plesk هست)
    Hosting Control Panel
    FTP & FrontPage
    Website stats address
    Database

اگه میشه در مورد هرکدوم توضیح بدین!
    سلام..

Domain Control Panel: این مربوط به مدیریت دامنه ای است که ثبت کرده اید و مرتبط با تغییر صفحات سایت نیست!
    Hosting Control Panel & FTP & FrontPage: این دو مرتبط با تغییر صفحات و آپلود صفحاتی هستند که قصد دارید آنها را در سایت به نمایش در آورید (نکته: توجه داشته باشید که در طراحی سایت حتما باید برای صفحه ابتدائی نام index را استفاده نمائید!)
    Database: بانک اطلاعات!

شاد باشید - نیما احدی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

مرسی ولی اون جور که بوش می آد من این کاره نیسم! یعنی الان که یه سری تبلیغ رو سایتمه رو نمی تونم تغییر بدم! باید بهش کد بدم؟!!خلاصه که بلد نیسم!

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

درست فهمیدم
    Html بلد نیستی
    Last edited by neopersia; 31-12-2006 at 03:06.

اگه نباشه جاش خالی می مونه doctor_apachi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام عرض ميكنم خدمت آقا نيما كه نميدونيم چه جوري ازشون تشكر كنيم.من يه بار يه مقاله كه شايد اندازه يه درس شما بود خودم تو سايت تو فروم موبايل نوشتم پدرم در اومد و ميدونم كه شما چه قدر زحمت كشيديد بابت اين همه آموزشي كه خودتونم نوشتيد.به هر حال ممنون واقعا.دو مورد رو ميخواستم بگم خدمتتون:
    1: من اون فايل pdf رو نتونستم دانلود كنم.لطف بفرماييد يه نگاهي به لينك بندازيد.
    2: كلاس هايي كه بيرون به اسم آموزش طراحي صفحات وب ميگذارند هم همين مطالب هستش؟ يعني واسه من كه مي خوام از صفر شروع كنم برم كلاس بهتره؟ يا اينكه اين آموزش جامع شما رو بخونم كافيه؟ و آيا بايد پيش نيازش چيزي بلد باشيم مثل: فلش يا000؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام عرض ميكنم خدمت آقا نيما كه نميدونيم چه جوري ازشون تشكر كنيم.من يه بار يه مقاله كه شايد اندازه يه درس شما بود خودم تو سايت تو فروم موبايل نوشتم پدرم در اومد و ميدونم كه شما چه قدر زحمت كشيديد بابت اين همه آموزشي كه خودتونم نوشتيد.به هر حال ممنون واقعا.دو مورد رو ميخواستم بگم خدمتتون:
    1: من اون فايل pdf رو نتونستم دانلود كنم.لطف بفرماييد يه نگاهي به لينك بندازيد.
    2: كلاس هايي كه بيرون به اسم آموزش طراحي صفحات وب ميگذارند هم همين مطالب هستش؟ يعني واسه من كه مي خوام از صفر شروع كنم برم كلاس بهتره؟ يا اينكه اين آموزش جامع شما رو بخونم كافيه؟ و آيا بايد پيش نيازش چيزي بلد باشيم مثل: فلش يا000؟؟
    سلام...

خواهش میکنم نظر لطف شماست!

1 - لینک امتحان شد و مشکلی نداشت دوست عزیز !

2 - فرقی نمی کنه مهم اینکه که شما بعد از اتمام هر درس (چه اینجا و چه بیرون از اینترنت) آنرا خوب درک نموده و تمرین مدام داشته باشید! مطمئن باشید حتما با تمرینات لازمه که در آخر هر درس آمده شما در پایان دوره به راحتی می توانید به طراحی وب به زبان همگانی HTML بپردازید.
    از همین حالا شروع کنید. پس از پایان دروس اگر تمایل داشتید آزمونی آنلاین را در اختیار شما میگذارم تا بتوانید خود را بسنجید.

شاد باشید - نیما احدی

Banned S A M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    پشت مانیتور خونمون اســپــم ها : 0

پيش فرض

ايول خيلي خوب بود از همه متشكرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •