تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 23 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 222

نام تاپيک: آپگرید LED سری 6 سامسونگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مختص ایرانه و هیچ کجای دنیا با این شماره مدل نیست. شماره مدل جهانیش EH6000 هست.
    پس چرا وقتی تو سایت سامسونگ ایران قسمت ساپورت این پروداکت رو میزنم میگه همچین چیزی وجود نداره.فریمور EH6000رو هم دانلود کردم ولی نشناختش.کسی میتونه کمک کنه لینک دانلود فریمویر رو بذاره برام.ممنون میشم.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با عرض سلام منیه ال ای دی ua46es8880mخریدم تو شهر ما جدیدترین بود ولیبعد از یه هفته اینترنت وای فایش وصل نمیشه و بعضی وقتها سیستم حرکتی وگفتاریشم به هم میریزه وحتما باید خاموش وروشن کنم تا درست بشه ولی وای فایش درست نمیشه میشه کمکم کنید چیکار کنم؟واز سایت سامسونگ هم میخام اپدیت جدیدشو بگیرم ولی مدل تلویزیون من نیست و اگه هم مشابه پیدا می کنم اپدیت نداره .باید از کجا اپد یت بگیرم ؟لطفا اگه میشه اپدیتو برام پیدا کنید!
    قبل از اينكه به فكر آپديت كردن باشيد پرس و جو كنيد شايد اين اشكالات مربوط به تلويزيون شما باشد و ايراد سخت افزاري باشد كه مشمول گارانتي باشد.يك وقت بهانه دست شركت گارانتي ندهيد كه چون آپديت كردين تلويزيونتان خراب شده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اصلا راهی نیست که برگرده به ریست اولیه چون خودش انلاین اپدیت کرده خو دشو؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اصلا راهی نیست که برگرده به ریست اولیه چون خودش انلاین اپدیت کرده خو دشو؟
    5 تا 20 ثانیه دکمه EXIT روی کنترل رو نگه دارید . ریست فکتوری می شه . اما اگه نرم افزار رو آپدیت کردین ورژن نرم افزار پایین نمیاد با این کار.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان من يه ال سي دي ساخت مالزي دارم از بانه خردم اينم مدلشه (la32c450) فايل آپگريدش رو هم پيدا كردم اما آخر مدل يه e1 اضافه داره مي ترسم آپگريد كنم مي شه راهنمايي كنين . در ضمن اگر آپگريد كنم دامنه پخش فرمت هاي تصويريش بيشتر مي شه يا نه ؟ اينم لينكي كه خودم پيدا كردم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

با سلام

من یک lcd سامسونگ سرس 6 اروپایی دارم . شبکه دیجیتال رو سرچ میکنم حدود 33 کانال تلویزیونی و رادیویی پیدا میکنه ولی فقط شبکه استانی . استان خودمونو نشون میده (کهگیلویه و بویراحمد) و وقی روی بقیه کانال های پیدا شده میذارتصویری نداره و یه پیام میاد (not fuond hd ) یه همچین پیامی. اگه میشه دوستان راهنمایی کنند .

مدل LCD 6 SAMSUNG : LE32A656A1F

پیامی که میده HD NOT SUPPORTED
    و شبکه 3 رو فقط صدا داره..حال نمیدونم صدای خود شبکه 3هست یا شبکه دیگری. ولی اسم شبکه ای که نوشته irib 3

با تشکر
    سلام مشکل منم همینه لطفا کمک کنید
    من یک lcd سامسونگ مدل le40a786 r2f rxu سری 7 اروپایی دارم. شبکه های SD رو میاره ولی شبکه های HD رو این پیغام HD NOT SUPPORTED می ده . می خواستم بدونم با توچه به اینکه این تلویزیون HD رو ساپورت می کنه آیا این مشکل قابل حل با نه؟ یعنی مشکل عدم ساپورت سخت افزاره یا مشکل نرم افزاریه و با آپگرید کردن TV مشکل قابل حل شدنه؟
    در ضمن فایل های آپدیت این مدل TV رو از کجا باید بگیرم ؟ لطفا لینک بزارید با تشکر فراوان

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

پس چرا وقتی تو سایت سامسونگ ایران قسمت ساپورت این پروداکت رو میزنم میگه همچین چیزی وجود نداره.فریمور EH6000رو هم دانلود کردم ولی نشناختش.کسی میتونه کمک کنه لینک دانلود فریمویر رو بذاره برام.ممنون میشم.
    دوست عزیز
    اینم سایت مربوط به هنک گونک فریمورتان را می توانید از این سایت دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام مشکل منم همینه لطفا کمک کنید
    من یک lcd سامسونگ مدل le40a786 r2f rxu سری 7 اروپایی دارم. شبکه های SD رو میاره ولی شبکه های HD رو این پیغام HD NOT SUPPORTED می ده . می خواستم بدونم با توچه به اینکه این تلویزیون HD رو ساپورت می کنه آیا این مشکل قابل حل با نه؟ یعنی مشکل عدم ساپورت سخت افزاره یا مشکل نرم افزاریه و با آپگرید کردن TV مشکل قابل حل شدنه؟
    در ضمن فایل های آپدیت این مدل TV رو از کجا باید بگیرم ؟ لطفا لینک بزارید با تشکر فراوان
    دوست عزیز

این سایت که متوانید فریمورتان را دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اینکه شبکه های sd را میگیرد ولی شبکه های hd را نمیکیرد شاید ماهواره داخلی شما قابلیت آن را نداشته باشد. چون مدل تلویزیون شما مال سال 2008 است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان من يه ال سي دي ساخت مالزي دارم از بانه خردم اينم مدلشه (la32c450) فايل آپگريدش رو هم پيدا كردم اما آخر مدل يه e1 اضافه داره مي ترسم آپگريد كنم مي شه راهنمايي كنين . در ضمن اگر آپگريد كنم دامنه پخش فرمت هاي تصويريش بيشتر مي شه يا نه ؟ اينم لينكي كه خودم پيدا كردم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز

بله زیاد با هم فرقی نمی کند ولی با آبدیت کردن آپشنی اضافه نمی شود فقط در بعضی از آیتم ها سرعت پردازش بیشتر می شود و باگهای زائید پاک می شود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 8613187's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    021

پيش فرض

سلام

من مدل تلوزیون مونو میزنم نمیاد

Ua46eh6930mshd

کسی میتونه کمک کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •