تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 23 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 222

نام تاپيک: آپگرید LED سری 6 سامسونگ

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام
    آقا من آدیت 1013تلویزیون LED مدل UA40C6900VR را از سایت سامسونگ دانلود کردم. تلویزیون خودم مدل UA40C6960 با ضمانت سام سرویس(سریال 1010.1) است. آیا می توان این آپدیت را روی تلویزیون خودم بریزم؟ کسی امتحان کرده؟ مشکلی پیش نمی آید؟ با سام سرویس تماس گرفتم گفتند بهتر هیچ وقت آپدیت نکنی ولی کلا جواب واضحی ندادند. لطفا راهمنائی نمائید.
    -محمد عزيز بنده هم با ورژن 1010 از بانه گرفته بودم اپديت 1013 رو انجام دادم
    -چرا مشكلي پيش بياد؟ اصلا نيازي به اين كار نيست مورد خاصي اضافه نميشه كه شما بخواين اين كار رو انجام بدين
    -در مورد محصولات با گارانتي خوب نبايد اين كار رو انجام بدين چون از گارانتي خارج ميشه واسه اين ميگگن نكنيد اين كار رو هر چند ممكن مشكلي اصلا پيش نياد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام ضمن تشكر از توضيحاتي كه داديد. مي خواستم بدانم كه آيا راهي هست كه اينترنت تي وي اين سري 6 را فعال كرد. با توجه به -------- سايتهاي غير قانوني و وجود قانون جرائم اينترنتي ديگر نيازي به بستن اين آيتم روي تلويزيونها LED نمي باشد. درحاليكه كه اين همه پول مي دهي از امكانات روز استفاده كني و بعد مي بيني چه بهت دادن؟
    سوال دوم اين بود كه با آپ گريد به 1013؛ آيا مشكل پخش زيرنويس فارسي فيلم ها رفع مي شود؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام ضمن تشكر از توضيحاتي كه داديد. مي خواستم بدانم كه آيا راهي هست كه اينترنت تي وي اين سري 6 را فعال كرد. با توجه به -------- سايتهاي غير قانوني و وجود قانون جرائم اينترنتي ديگر نيازي به بستن اين آيتم روي تلويزيونها LED نمي باشد. درحاليكه كه اين همه پول مي دهي از امكانات روز استفاده كني و بعد مي بيني چه بهت دادن؟
    سوال دوم اين بود كه با آپ گريد به 1013؛ آيا مشكل پخش زيرنويس فارسي فيلم ها رفع مي شود؟
    -محمد عزيز بنده چون نيازي ندارم به اين قابليت پي گير نبودم و نميدونم ولي دوستان ديگه هم گويا نتونستن تا جايي كه ميدونم از اين قابليت استفاده كنند
    -من چه با ورژن 1010 و چه با ورژن 1013 هيچ مشگلي با زير نويس ندارم با اينكه (منوي tv ‌من زبان فارسي نداره ) روي عربي كه قرار بدين بدون مشكل اجرا ميكنه
    -شما مشكل خاصي دارين ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

در مورد آيتم اول در سايتهاي خارج سرچ كردم. گويا اين محدوديت براي اين بيشتر مي باشد. حال به قول سام سرويس اين دستور دولت بوده است. اما آنجا يك روشي براي فعال سازي گفته بودند كه من روي تلويزيون خودم امتحان كردم نشد و دليل آنرا در ذيل مي گويم. خواستم شما هم اگه مي تونيد روي تلويزيون خود اين موضوع را ببينيد:
    آنها گفته بودن بايد تلويزيون را خاموش كرد بعد با زدن سريع دگمه info+menu+mute و بعد دگمه power تلويزيون؛ آنرا روشن كرد. در اين حالت وارد منو سرويس مي شود. در اين منو بايد وارد option شد سپس جلوي آيتم country عبارت چند نقطه(0000) درج شده است كه بايستي با انتخاب يك كشوري غير از ايران مثلا ويتنام آنرا فعال كرد. پس از آن با خاموش و روشن كردن تلويزيون اين اينترنت تي وي و منوي تنظيم آن فعال مي شود. من در تلويزيون خودم اين كار را انجام دادم ولي آن قسمتي كه بايستي نام كشور را تغيير بدهيم بلاك شده بود و قابل انتخاب نبود. احتمال دادم اين مورد توسط سام سرويس در ايران بلوكه شده است. لذا خواستم شما كه ورژن 1013 را نصب كردين و تلويزيون را از بانه خريدين. اگه ممكنه ببينيند اين آيتم براي شما فعال مي باشد و مي توانيد نام كشور را عوض كنيد يا نه؟ ممنون
    براي آيتم دوم هم من فيلم را كه از روي usb پخش مي كنم زيرنويس را نشان نمي دهد.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

در مورد آيتم اول در سايتهاي خارج سرچ كردم. گويا اين محدوديت براي اين بيشتر مي باشد. حال به قول سام سرويس اين دستور دولت بوده است. اما آنجا يك روشي براي فعال سازي گفته بودند كه من روي تلويزيون خودم امتحان كردم نشد و دليل آنرا در ذيل مي گويم. خواستم شما هم اگه مي تونيد روي تلويزيون خود اين موضوع را ببينيد:
    آنها گفته بودن بايد تلويزيون را خاموش كرد بعد با زدن سريع دگمه info+menu+mute و بعد دگمه power تلويزيون؛ آنرا روشن كرد. در اين حالت وارد منو سرويس مي شود. در اين منو بايد وارد option شد سپس جلوي آيتم country عبارت چند نقطه(0000) درج شده است كه بايستي با انتخاب يك كشوري غير از ايران مثلا ويتنام آنرا فعال كرد. پس از آن با خاموش و روشن كردن تلويزيون اين اينترنت تي وي و منوي تنظيم آن فعال مي شود. من در تلويزيون خودم اين كار را انجام دادم ولي آن قسمتي كه بايستي نام كشور را تغيير بدهيم بلاك شده بود و قابل انتخاب نبود. احتمال دادم اين مورد توسط سام سرويس در ايران بلوكه شده است. لذا خواستم شما كه ورژن 1013 را نصب كردين و تلويزيون را از بانه خريدين. اگه ممكنه ببينيند اين آيتم براي شما فعال مي باشد و مي توانيد نام كشور را عوض كنيد يا نه؟ ممنون
    براي آيتم دوم هم من فيلم را كه از روي usb پخش مي كنم زيرنويس را نشان نمي دهد.
    -در مورد اول كه عرض كردين بچه ها در مدل هاي b650 گويا تست كرده بودند و گاها جواب هم گرفتند :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    -در مورد زير نويس هم اگر srt ‌باشه وهمنام با فيلم بدون مشكل اجرا ميكنه

-در مورد قسمتي كه فرمودين هم متاسفانه غير فعال هست ولي در پنل هاي قبلي مثل b650 كه داشتم فعال بود وقابل تغيير

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    ممنون از آدرسی که داده بودید من کامل آنرا مطالعه کردم. سری B این تلویزیونها را می شود وارد منوی مخفی آن شد با عوض کردن نام کشور اینترنت را فعال کرد ولی در سری C و نسل 6 به بعد امکان تغییر کشور وجود ندارد و اصلا نمی توان آنرا انتخاب کرد(بلاک شده است) با توجه به توضیحات دوستان در قسمت دیگر سایت آنها می توانستند سایتهایی چون you tube را مشاهده کنند که این سایتها عملا در اینترنت ایران ف ی ل ت ر بودند لذا قابل مشاهده بودن این سایتها از طریق این تلویزیونها و سایت سامسونگ می تواند به احتملا زیاد دلیل مسدود کردن این آیتم روی تلویزیونهای مدل جدیدتر مانند مورد من باشد. بنابراین این مسدود سازی توسط سامسونگ صورت نگرفته و یک امر داخلی است که توسط سام سرویس صورت گرفته است. برای همین من حدس می زنم با آپدیت به ورژن 1013 احتمالا این غیر فعال سازی داخلی برطرف می شود. چون ورزن 1013 هم برای ابران و هم برای امارات و جاهای دیگر معرفی شده است که سامسونگ نمی توانند اینترنت تی وی را برای آنجا مسدود نمایند و پای سام نیز در میان نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان من 6960 دارم نرم افزار 1013 رو انتقال دادم هیچ اتفاقی نمی افته من فکر کنم به یک شکل دیگه اینها اینتر نت رو غیر فعال نمودند.به نظر شما ممکنه سخت افزار داشته باشه که برداشته باشند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    اين يك امر حرفه اي است من خيلي از مسائل دروني اين تلويزيونها اطلاعي ندارم دوستاني كه صاحب نظر هستند بايستي اعلام نظر كنند

9. این کاربر از mohammad53 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام
    دوستان من 6960 دارم نرم افزار 1013 رو انتقال دادم هیچ اتفاقی نمی افته من فکر کنم به یک شکل دیگه اینها اینتر نت رو غیر فعال نمودند.به نظر شما ممکنه سخت افزار داشته باشه که برداشته باشند؟
    -در مورد برداشتن سخت افزاري من فكر نميكنم اينطور باشه
    -اگر بن كرده باشند اين قابليت رو حتما نرم افزاري هست نه سخت افزاري

11. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

راه اندازی اینترنت تی وی کار بسیار ساده ای است من راه انداختم مدل ال ای دی من 6960 است ولی اینترنت تی وی به درد نمیخوره اگه کسی میخواد بگه تا براش توضیح بدم

اپدیت ua40c6960 رو از کجا باید بگیرم

13. این کاربر از mohsen farrokhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •