تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 20 اولاول ... 101617181920
نمايش نتايج 191 به 194 از 194

نام تاپيک: بررسی ایپاد نانو نسل 6- نمایشگر مولتی تاچ

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad3260's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

قیمتش نو و قیمت فروش رو بزن ببینیم
    قیمت نو195000 (چاره)
    جاهای دیگه که 200 به بالا می دن.
    قیمت من:20000 کمتر،چون دیگه آک نیس====>175000
    خواستی پ.خ بدی بهتره.درخدمتم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من 3 هفته پیش موبایل HTC OneX خریم اما انتظاری که از پخش صداش داشتم خیلی بالاتر بود.(حتی با نصب برنامه های پلیر مختلف رو OneX باز هم اونی که باید میبود نبود.)
    خودم تو کار موسیقی هستم و کیفیت صدا واقعا برام مهمه
    خلاصه امروز یه آیپاد نانو 16 گیگ با گارانتی 1 ساله شاب سان به قیمت 340 تومن خریدم.

در یک کلام واقعا (بدون هیچ تعصبی) عالی عالی عالی هست.
    اصلا صداش با اکولایزرهاش قابل مقایسه با هیچ نوع گوشی موبایلی نیست.یه باس خاص به آهنگ میده.(نه طوری که گوش رو ناراحت کنه.) اما صدای دلنشینی داره D:

کیفیت ساختش که بینظیره.چون بدنش فلزی هست
    بسیار سبک.با امکاناتی مناسب (فقط و فقط برای موسیقی)
    ضبط صداش هم عالی عالی هست.هیچ نویزی زمانی که صدا رو ضبط میکنه و پخش میکنه نداره (برخلاف بقیه دستگاه ها.)
    قابلیت نگه داشتن پخش زنده رادیو هم واقعا عالی و کاربردی هست.
    رابط کاربریش هم واقعا جالبه.بدون شوخی اصلا انتظار اینطور رابط قوی ای برای یک پلیر موسیقی رو نداشتم.رابطش با وجود اینکه ios نیست اما تماما شبیه ios ساخته شده.
    کیفیت پخش موسیقیش با هندفری خود اپل خوبه اما من با هندفری creative همیشه آهنگ گوش میدم که واقعا از اپل صداش بهتره و اتومات باس میده به آهنگ.قیمت هندفری من 25 تومنه اما ارزش خیلی بیشتر از این قیمتاست.من هندفری نوکیا اصل 60 تومنی تست کردم به پای این نرسیده!!!!!!!

راستش رو بخواید من تا امروز تا هرچی بگید روی وسایلی که میخواستم بخرم سرمایه گذاری میکردم اما هیچ وقت اپل نمیخردیم چون همیشه میشنیدم میگن اپل فقط پول مارک میگیره اما این آیپاد نانو واقعا (بی تعصب) کولاک کرده D:
    حالا من آیپاد کلاسیک نداشتم تا بتونم با این مقایسه کنم (چون خیلی میگن اون خیلی بهتره)متاسفانه تولید نمیشد تا بتونم بخرم.اما از خرید این خیلی راضی هستم چون دقیقا همین چیزی هست که من میخواستم:(سایز کوچک مناسب حمل و نقل،کیفیت صدای واقعا عالی،با سایزی به این کوچکی صفحه نمایش اندازه ای داره که حتی مولتی تاچ هست.حافظه داخلی بالا(16 گیگ) برای من که تمام آهنگام 6.4 گیگ جا گرفته عالی هست)

البته هنوز نمیتونم در مورد شارژدهی نظری بدم چون امروز خریدمش.
    اما من مشکلی که با HTC OneX داشتم این بود که حتی وقتی آهنگ پخش نمیشد یه صدای فیس فیس (نویز) توی هندفری پخش میشد.البته خیلی حس نمیشد اما برای من که روی کیفیت صدا حساس هستم مهم بود.البته با هندفری creative این نویز بیشتر معمول میشد اما اپل آیپاد نانو اصلا صدای نویزی نداره که برام خیلی جالببببببببببببببب و مهمهههههههههههههههه.شاید بگید HTC OneX ای که خریدم مدل چینی بوده که عیب داشته اما تایوانی اصل خریدم به 1120000 و انتظارم ازش خیلی بیشتر بود.

HTC OneX با هندفری اصل beats میگن خوبه.اگرچه اگر هندفری 300 هزارتومنی beats رو اگر به اپل نانو هم وصل کنی دیگه کووووووووولاک میکنه.پلیر خوب پلیری هست که پخش صداش با یه هندفری creative با ارزش 25 تومن طوری صدا پخش کنه که کیفیت قابل قبولی داشته باشه.اما OneX در بقیه موارد واقعا عالی هست

خلاصه اگه کسی فقط یه وسیله میخواد واسه آهنگ گوش دادن و کیفیت آهنگ براش مهمه ، توی خرید آیپاد نانو شک نکنه حتی اگر قیمتش 340 تومن باشه
    اپل آیپاد نانو به عنوان یه پلیر موسیقی واقعااااااااااااااااااا بینظیره.(البته این نظرات من با هندفری Creative هست.)

ممنون

3. این کاربر از mghhgm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال ایتیونز قابلیت اضافه کردن اهنگای flac رو به پلی لیستاش داره؟؟؟؟ من اومدم اضافه کنم نمیشه، اد نمیکنه:( کمک کنین لطفا...
    تو قسمت ایپاد پرسیدم سوالمو دوست عزیز rave-87 فک کردن ایپاد دارم ولی بنده میخواستم این فرمتو رو نانو 6 بریزم که با ایتیونز مشکل پیدا کردم. شرمنده سوالمو بد جا پرسیدم.

5. این کاربر از HaLLeLuJaH1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال ایتیونز قابلیت اضافه کردن اهنگای flac رو به پلی لیستاش داره؟؟؟؟ من اومدم اضافه کنم نمیشه، اد نمیکنه:( کمک کنین لطفا...
    تو قسمت ایپاد پرسیدم سوالمو دوست عزیز rave-87 فک کردن ایپاد دارم ولی بنده میخواستم این فرمتو رو نانو 6 بریزم که با ایتیونز مشکل پیدا کردم. شرمنده سوالمو بد جا پرسیدم.
    بنده نادرست برداشت کردم

محصولات اپل از فرمت فلک پشتیبانی نمی کنن
    شما اگر واقعاً نیاز به استفاده از فرمت لاسلس داری، باید آهنگ هات رو تبدیل کنی به فرمت ALAC اگر اشتباه نکنم پسوندش m4a هستش
    برای تبدیل بهترین نرم افزار موجود به نظر بنده، dbpoweramp هستش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قبلاً پک کامل نرم افزارهاش رو از تورنت دانلود کرده بودم ولی متأسفانه الأن آدرسش رو ندارم؛ توی تورنت بزنین پیدا میشه

7. این کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •