تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: روشن بودن چراغ هارد بصورت مداوم

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

11 روشن بودن چراغ هارد بصورت مداوم

من به یک مشکل خوردم گفتم اینجا با شما در میون بزارم شاید تجربه اون رو داشته باشید و بتونید راهنمایی کنید تو این زمینه:
    ...
    من یه 160 سامسونگ داشتم خیلی خوب کار میکرد یه سیگیت 500 خریدم برای آرشیو اطلاعاتم حالا از وقتی وصلش کردم این چراغ هارد که روی کیس هست مدام روشن و خاموش نمیشه و معلوم هم هست که یه جورایی سرعت پایین اومده
    جای SATA ها وبرق و همه چیزاشو هم عوض ردم ولی باز هم همون مشکل هست
    یه بار تنظیمات مادربرد رو به حالت ابتدایی برگردوندم و فقط همون یکبار خوب شد (البته اونم فکر کنم شانسی چون از هر 10 باری که روشن میشه سیستم یکبار بدون بروز این مشکل سیستم کار میکنه) دفعه بعد که روشن کردم سیستم رو دوباره همون آش و همون کاسه
    الان هارد 500 رو روش سیستم عامل نصب کردم و به عوان مستر روی SATA شماره 1 قرار دادم و هارد 160 رو روی SATA شماره 3 و SLAVE قرار دادم و یک DVD-RW دارم که رو SATA شماره 4 بصورت مستر نصبه
    حالا بگید ببینم چکار کنم از شر این مشکل راحت شم
    گفم یه هارد بخریم ظرفیت ذخیره سازی رو ببریم بالا اینطور که معلومه زده به هم ریخته کار ما رو
    هلپ می

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

من به یک مشکل خوردم گفتم اینجا با شما در میون بزارم شاید تجربه اون رو داشته باشید و بتونید راهنمایی کنید تو این زمینه:
    ...
    من یه 160 سامسونگ داشتم خیلی خوب کار میکرد یه سیگیت 500 خریدم برای آرشیو اطلاعاتم حالا از وقتی وصلش کردم این چراغ هارد که روی کیس هست مدام روشن و خاموش نمیشه و معلوم هم هست که یه جورایی سرعت پایین اومده
    جای SATA ها وبرق و همه چیزاشو هم عوض ردم ولی باز هم همون مشکل هست
    یه بار تنظیمات مادربرد رو به حالت ابتدایی برگردوندم و فقط همون یکبار خوب شد (البته اونم فکر کنم شانسی چون از هر 10 باری که روشن میشه سیستم یکبار بدون بروز این مشکل سیستم کار میکنه) دفعه بعد که روشن کردم سیستم رو دوباره همون آش و همون کاسه
    الان هارد 500 رو روش سیستم عامل نصب کردم و به عوان مستر روی SATA شماره 1 قرار دادم و هارد 160 رو روی SATA شماره 3 و SLAVE قرار دادم و یک DVD-RW دارم که رو SATA شماره 4 بصورت مستر نصبه
    حالا بگید ببینم چکار کنم از شر این مشکل راحت شم
    گفم یه هارد بخریم ظرفیت ذخیره سازی رو ببریم بالا اینطور که معلومه زده به هم ریخته کار ما رو
    هلپ می
    بایوس مادربرد رو آپ کنید...

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

بایوس آخرین ورژنه و آپدیت شده
    ==
    مشکل فعلا حل شده
    میدونی علت چی بود؟ این بود که برق به سی دی رام وصل نبود ولی کابل IDE به مادربرد وصل بود اون رو که کشیدم دیگه هارد درگیری نداشت و چراغش هم خاموش شد و سرعت هم بهتر شده انگاری
    حالا یه چند روزی بگذره ببینم همین مشکل بوده
    خداکنه همین بوده باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •