تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 51

نام تاپيک: ايا مادر برد Asus مادربرد خوبي براي cpu AMD است؟

داره خودمونی میشه elias_akhavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط amir_vel
    آيا اين مدل مادربرد asus مدل خوبي است؟ ASUS A8N-SLI DELUXE
    لطفا كمكم كنيد ...اگر كسي هم سايتي دراين باره داره بگه ممنون ميشم.
    سلام
    در مورد انتخاب مادربورد اولا نگاه كنيد كه اخرين مدل سي پي يو را ساپورت كنه در مورد رم دو كاناله باشه كارت گرافيكي پي سي اي ايكپرس و هارد ساتا دو را ساپورت كنه و در اخر گارانتي يك شركت معتبر را داشته باشه و اصلي ترين موضوع كه اغلب به اون توجه نمي كنند وجود يك پاور قوي و قابل اعتماد براي سيستم است كه هم كارايي سيستم را بالا مي برد و هم عمر قطعات را افزايش مي دهد من خودم شخصا مادربورد ايپاكس را ترجيح مي دهم چون از لحاظ ست بودن قطعات و كارايي خيلي بهتر از بقيه مادربورد ها جواب داده البته با سي پي يو هاي اي ام دي كه اخيرا هم مادربورد با سي پي يو اي ام دي و رم دي دي ار دو درست مي كنه ولي در مقابل مادربوردهاي ايسوس از لحاظ اوركلاك كردن سي پي يو و رم در دنيا حرف اول را مي زند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

5 درخواست کمک از همه اساتید

دوستان من مادر بورد K8nspro گیگا دارم و در اثر اتصال در قسمت Usb مادر بورد سوخت دوباره درست کردم بازهم سوخت شده افتابه خرج لحیم حالا میخوام یک مادر بورد جدید برای سی ÷ی یو +3200 64 بیتی با رم Ddr با Agp 8x را سا÷ورت کنه میخواستم بدونم ایا اون مدل A8n-sli Premum این سیستم رو سا÷ورت میکنه و اگه نمیکنه چه خاکی بریزم سرم
    ضمنا از گیگا اصلا خوشم نیامد اگه معرفی میکنید غیر از گیگا باشه
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

بهترین مادربورد ASUS که گرافیک On board باشه برای AMD با Socket AM2 چیه ؟ مثلا برای یه کارای اداری
    شرکتی
    من خودم مدل M2A-VM رو در نظر دارم چطوره ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخير من يه سيپيو اي ام دي 8650 دارم ميخوام يه مادبرد خوب گيگا يا ايسوس براش بگيرم نميدونم كدومشو بگيرم قيمتش ميخوام نهايت 130000تا 140000 تومن باشه خودم به خاطر اخباري كه در مورد برگشتيهاي زياد مادربوردهاي گيگا ميگند ايسوس رو ترجيح ميدم ولي باز ميخوام نظرات شما رو تو اين زمينه بدونم كار منم بيشتر كار كردن با نرم افزارهاي گرافيكي و مهندسي مثل كتيا و ساليد وركس و ... هست برادر كوچيكمم بازي كردن رو دوست داره حالا اگه من بنا رو بذارم رو اينكه يه مادربود خوب بگيرم چه گيگا و چه ايسوس كدوم مدلاشو بگيرم لطفا منو راهنمايي كنيد ممنونم .

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخير من يه سيپيو اي ام دي 8650 دارم ميخوام يه مادبرد خوب گيگا يا ايسوس براش بگيرم نميدونم كدومشو بگيرم قيمتش ميخوام نهايت 130000تا 140000 تومن باشه خودم به خاطر اخباري كه در مورد برگشتيهاي زياد مادربوردهاي گيگا ميگند ايسوس رو ترجيح ميدم ولي باز ميخوام نظرات شما رو تو اين زمينه بدونم كار منم بيشتر كار كردن با نرم افزارهاي گرافيكي و مهندسي مثل كتيا و ساليد وركس و ... هست برادر كوچيكمم بازي كردن رو دوست داره حالا اگه من بنا رو بذارم رو اينكه يه مادربود خوب بگيرم چه گيگا و چه ايسوس كدوم مدلاشو بگيرم لطفا منو راهنمايي كنيد ممنونم .
    دوست عزیز اینجا یک تاپیک جدید ایجاد کنیدبنده و سایر دوستان جوابتون رو میدیم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید.

6. این کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    شهر عشق

پيش فرض

چرا همه این قدر از ایسوس تعریف میکنند یعنی مادربردهای گیگا کارایی خودشونو ازدست دادند؟؟ وضعیف هستند ؟؟

داره خودمونی میشه doste_naghola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بیبنید مشکلی که ما ایرونیا داریم اینکه حرف حسن و حسین تو بازار قبول میکنیم قافل از اینترنت و دنیای خارجمون واسه همینیم شدیم جهان 3

هر قطعه ای باید سازگار با بقیه قطعات باشه + سازگار با ویندوز یا سیستم عامل باشه

واسه ساز گاری مایکروسافت hclسرچ کن تو سایت مایکروسافت
    واسه سازگاری مین و سی پی یو compatibility تو سایت amd به سرچ دقیقا بت میگه چه سی پی یو با چه مادربورد از چه برندی سازگاره و مچ تر

خیر پیش

داره خودمونی میشه doste_naghola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اینا من بستم خیلی هم راضیم
    Asus M4A78-E
    Amd phenom 2 x4 810

AMD Smarter Choice
    Last edited by doste_naghola; 25-07-2009 at 19:23.

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

7

سلام.من از چند نفر شنيدم كه مادربرد asus روي cpu amd جواب نميده و بدر نمي خوره البته من خودم از مادربرهاي asus خوشم مي آيد ولي تا شنيدم اينجوريه شك كردم

اگر كسي مادربرد asus با cpu amd داره بگه آيا مشكلي برايش پيش امده يا نه؟

ممنون
    چه حرف بي ربطي ! دقيقا برعكسه ، چه واسه AMD و چه واسه Intel هميشه بهترين بردها Asus بوده و تو 98% تستها هم اول هست و برگزيده اكثر سايتها و مجلات معتبر .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

asus کلا عالیه و msi معروفه که برای amd عالیه و گیگا بعد از 3 سال استفاده معلوم نیست چی میشه اینو تجربه کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •