تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: نحوه باز کردن ضبط و بیرون آوردن آن در سمند

پروفشنال oranoos_92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض نحوه باز کردن ضبط و بیرون آوردن آن در سمند

سلام
    دوستان یه سیم های پشت پخش من قطع شده چون هی این بلندگوی سمند چپم قطع و وصل میشه و وقتی با دست میزنم رو داشبود وصل میشه
    میخوام کل پخش را بیرون بیارم و سیم پشتش را چک کنم ولی نمیدونم چطوری؟ و چه پیچ هایی را باز کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه ptb's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

چه جالب منم همین سوالو داشتم البطه من تونستم کل جلو جای ضبطو کولرو ساعتو... در بیارم اما همش با همه من فقط می خوام ضبطو در بیارم .حالا مونم ضبطو چه جوری از کامپیوترش و اون شاسی پلاستیکی جدا کنم هرچی گشتم پیچی نداشت که بازش کنم.
    راستش خیلی وقط پیش یک ضبط گرفتم می خواستم ضبط ماشینو عوض کنم بردم بیرون برام عوض کنن یارو گفت 9 تومن می شه من گفتم جهنم اصلا آهنگ گوش نمی دم.(خود ضبطم مجانی از داداشم گرفتم مال جی وی سی هست خود داداشم ضبط جدید گرفته اینو داد به من منم از خدا خواستم. فقط کاش خودشم نصبش می کرد.)
    با تشکر.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

آقا من روششو پیدا کردم با یک آچار مخصوص باز میشه که از کنار ضبط میره داخل .
    اما آچارش مثل این که فروشی نیست. فقط تعمیر کارا دارن.
    من رفتم یک جاییی گفت 2 تومن می گیرم باز می کنم شنبه میرم پیشش. 2 تومن خوبه احتمالا ضبط دیگمم می دم خودش ببنده فوقش 2 تومنم برای اون می گیره. اما بازم خوبه.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

خوب دوستان ضبطو عوض کردم .
    چراغ ترمز ماشین سوخته بود رفتم ایران خودرو 200 تومن لامپ خریدم با 10000 تومن چراغ مه شکن سمت راننده (شکسته بود)
    همونجا دادم لامپ چراغ ترمز عوض کنن ازش خواستم ضبطم برام عوض کنه .بعد برام فقط بازش کرد گفت بستن یکی دیگش با خودتون. کلا 500 تومن گرفت بابت عوض کردن لامپو باز کردن ضبط . گفت هر چی می خوای بده منم یه کم تعارف کردم گفت 500 .
    ضبط هم همینجوری کشید بیرون باز کردنشم به این صورته که بالای ضبط زیر پنل روییش دو تا جا داره که با یه چیزی مثل سوزن باید بزنی تا ضبط باز مشه . مثل درب سی دی رام کامپیوتر وقتی نیاز باشه با سوزن بازش کرد.

البطه می دونم این تاپیکو کسی نگاه نمی کنه اما راه حلشو زدم برای اونایی که در آینده یه همچین سوالی داشته باشند.
    .

5. 3 کاربر از ptb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام من ضبط رو باز کردم اگه که ماشین مدل 90به بالا باشه ضبط هم فابریک دو ور اون دو تا سوراخ داره که روی دفتر چه راهنمای ضبط دوتا اهن دو سر هست اونو بزنید به اون سوراخا بعد وستشو بگیرید محکم بکشیدش بیرون ولی نه اونقدر محکم که سیماش از جا در بیاد بعد هم اگه میخواید سیستمتون رو عوض کنید سیم هارو قطع نکنید یه تبدیل هست بهش میگن تبدیل پایونیر به iso (ولی تو اسمش مطمعن نیستم جایی شنیدم) اونو وصل کنید به فیش ضبط که نه سیمتون قطع میشه و نه یه وقط خدایی نکرده اشتباه نمیکنید که ماشین سیماش خراب شه یا اتصالی کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

با سلام به Alireza6088
    پست شما در سه سال قبل بسیار به من کمک کرد
    خیلی ممنون
    Last edited by razair2000; 25-08-2020 at 22:19.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2021

پيش فرض

اقا کسی نیست درست توضیح بده این ضبط لعنتی سمند و چجوری در بیارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2022

پيش فرض

دوست عزیزم به نصاب مراجعه کن نیابد بیشتر از 50 هزار تومان هزینه داشته باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •