تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 376 از 376 اولاول ... 276326366372373374375376
نمايش نتايج 3,751 به 3,758 از 3758

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در انگلستان | فصل 2010-2011

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

دوست عکس ها واسه سه شنبه شبه.قبل بازی یوونتوس و بازی خداحافظی گری نویل .شما چیزی که در زمین بازی می بینی رو باور نکن . اختلاف بین فرگوسن و بکهام مدتهاست که حل شده . حتی تازگیا ون نیستلروی هم زنگ زده بود به فرگوسن و حرف زده بود باهاش و از این حرف ها ...... حتی روی کین هم به نظرم الان رابطه اش با منچستر خوبه . فکر کنم تنها کسی الان با باشگاه منچستر مشکل داشته باشه توز ( یع جورایی که حق داره ها . مثل اشغال انداختیمش بیرون.بنده خدا خیلی زحمت کشیده بود اما باید یاد بگیره جلو رئیس شاخ بازی )
    البته یادمه قیمتی هم که سیتی داده بود مقداری زیاد بود

پروفشنال VBYOFSKI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

واقعا جالبه این عکس. ایم آرسنال میاد زمین تمرینشو در اختیار بارسا میزاره تا واسه بازی منچستر آماده بشن بعد بازی کنای این تیم در کمال پررویی همچین کاری میکنن و ... متاسفم!

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

محرومیت 6ماهه برای کولو توره در پی مثبت بودن تست دوپینگش

کولو توره، مهاجم ساحل عاجی باشگاه منچسترسیتی بخش عمده ای از رقابتهای فصل بعد لیگ برتر را به دلیل مثبت اعلام شدن پاسخ تست دوپینگش از دست خواهد داد
    این ستاره ساحل عاجی اعلام کرد که این اتفاق ناشی از استفاده قرصهای رژیم غذایی همسرش است. این محرومیت به تاریخ 2 ماه مارس سال جاری برمی گردد. در آن زمان سران باشگاه سیتی تصمیم به محروم کردن کولو توره گرفتند و این بدان معناست که او قادر نخواهد بود تا دوم ماه سپتامبر پابه توپ شود.
    کولو توره در دو ماه آخر رقابتهای فصل بعد لیگ برتر هم روی نیمکت قرار داشت و شانس همراهی تیمش در دیدار فینال جام حذفی مقابل استوک را از دست داد.
    پنجشنبه شب بیانیه ای روی وب سایت اتحادیه فوتبال انگلیس قرار گرفت و طی آن اعلام شد که به دلیل مثبت اعلام شدن نتیجه تست دوپینگ توره، او به مدت 2 سال از تاریخ 26 ماه می 2011،مورد تست دوپینگ قرار خواهد گرفت. البته به این نکته اشاره شده که این مدافع از این قرصها به منظور تلاش برای افزایش عملکردش استفاده نمی کرده.
    دراین بیانیه می خوانیم:« توره قصد نداشته تا عملکرد ورزشی اش را بهبود بخشیده و یا از این دارو برای بهبود شرایطش اسفتاده کند. او پذیرفته که این اشتباه خود او بوده و بر سر این موضوع توافق حاصل شده. این تقصیر او بوده که تلاش کمی درمورد اطلاع یافتن از این قرص انجام داده. »
    البته خود توره هم از اینکه شانس حضور در بخش پایانی رقابتهای فصل گذشته لیگ برتر و دیدار فینال جام حذفی را از دست داده به شدت ناراحت است:« دوره سختی برای من بود و بسیار ناراحتم که شانس حضور در روند موفقیت تیمم در کسب جایگاهی در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا برای سیتی و موفقیت در فینال جام حذفی در ومبلی را از دست دادم. ولی خیالم راحت است که در ماه سپتامبر می توانم به میادین برگردم و از مسئولان کمیسیون اتحادیه فوتبال انگلیس برای درکشان متشکرم.»

Manchester City's Kolo Toure banned for six months after positive drugs test
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    .

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

( یع جورایی که حق داره ها . مثل اشغال انداختیمش بیرون.بنده خدا خیلی زحمت کشیده بود اما باید یاد بگیره جلو رئیس شاخ بازی )
    یعنی فکر کنم نفرت انگیز ترین بازیکن یونایتد شد بعد از اختلافاتش با ساف و رفتنش به سیتی... کلا یه جورایی منو یاد زلاتان میندازه که به هیچ باشگاهی وفا نداره...

پروفشنال King_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    behind u

پيش فرض

نگاه کن توز انچنان حرفی نزد. بعد اینکه تو فینال بازی نکرد برگشت گفت اگه من بودم تو بازی صددرصد می بریم.پر بی راه نمی گفت تو اون بازی واقعا اون وسط ما مشکل داشتیم.
    از اونجا بود که مشکلات شروع شد و این حرفها . اونم خواست حال یونایتد رو بگیره رفت سیتی . البته بگم اینا رو نمی گمک از توز دفاع کرده باشما اما اینجورم که باهاش برخورد شد درست نبود .

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

عکس واسه 3روز پیش هست
    بازی خداحافظی گر نویل با یوونتوس
    منم وقتی دیدم انقدر دوستانه همدیگه رو بغل کردند مقداری تعجب کردم....ولی بکهام که دیگه اون جوون سرکش قبلی نیستدوست داشتم این بازی که بکهام انجام داد که هیچ تفاوتی با اون بکهام قبلی با این سنش نداشت فرگوسن رو مجاب کنه به خرید بکهام...هرچند گفته:تا حاا دیدید که من بازیکنی به سن بکهام بخرم...این انتقال نشدنیه!!!و میدونید فرگوسن حرفی رو که بزنه...پس نمیگیره
    این هم ویدئو از حرکات بکهام تو اون بازی....وقتی میرفت کرنر بزنه همه ایستاده براش دست میزدند...واسه نویل اونقدر دست نزدند
    یه صحنه هم یه تماشاگر موقع زدن کرنر میاد که بکهام رو بغل کنه....وقتی میاد به سمت بکهام بغلش میکنه و مامورها که میخوان از بغل بکهام بگیرنش بکهام نمیزاره و اون رو تو اغوش میگیره اما مامورهای امنیتی به زور میبرنش...خیلی جالب بود
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به جان خودم یدونه بکهام رو اگه بخریم به جای 1000 تا اسنایدر و مودریچ و ... واسمون ارزش داره .
    من فکر می کردم افت کرده باشه ولی عجب بازی ای می کرد توی همین بازی دوستانه .
    پاس هاش هنوزم دقیق و بی نقصه .
    خدایا چی میشه اولین خبر نقل و انتقالات تابستونی این باشه که :

" بکهام به منچستر یونایتد باز می گردد "

پروفشنال beckham7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

بکام گفته بود مطمئن باشید که بازیش رو در منچستر تموم میکنه امیدوارم زودتر برگرده ولو رو نیمکت باشه و زیاد بازی نکنه
    یادش بخیر...
    دلتنگیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •