تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: برنامه نویسی سیستمی با توابع API - مرجع توابع API

کـاربـر بـاسـابـقـه god of war 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با اجازه بزرگترها بعله
    مبارک باشه!!
    الان دارم دوباره میرم کتابهام و میارم بیرون که بخونم
    فقط یه نکته ای یادت نره
    عمر خودت و تلف نکن الان دیگه برنامه نویسی با MFC غیر ممکنه و برنامه نویسی با API از محالات ناشدنیه کتاب هم اصلا گیر نمیاد همین چند تا هم پر از خطا و اشتباه هستن!
    نمی دونم چطور ازت تشکر کنم
    تشکر لازم نیست.
    احتمالا این آخرین اس پ م باشه

2. 2 کاربر از god of war 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

عجب تاپیک باحالی ه ها...! هر کی هر چی می خواد میگه... کسی هم نیست جمع ش کنه...!

چرا اینجا صاحاب نداره...!

برگردید... برید... پست هاتون رو ویرایش کنید... قبل از این که مدیر بیاد...!

راستی چرا دیگه بحث Java و ++C رو ادامه ندادید...؟!

4. این کاربر از !Plus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

عجب تاپیک باحالی ه ها...! هر کی هر چی می خواد میگه... کسی هم نیست جمع ش کنه...!

چرا اینجا صاحاب نداره...!

برگردید... برید... پست هاتون رو ویرایش کنید... قبل از این که مدیر بیاد...!

راستی چرا دیگه بحث Java و ++C رو ادامه ندادید...؟!
    لول
    ما خودمون یه پا مدیریم هر کی ناراحته می تونه خودش پستها رو ادیت کنه اگه بن هم شدیم مثل همیشه No bollocks
    در مورد جاوا و بقیه مسائل هم که نه ربطی به این تاپیک داره نه من دیگه حس و حالش و دارم

6. این کاربر از Mehran NZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من نمی خواستم دیگه بحث کنم ولی این و ببینید چون اون دوستمون در مورد برنامه نرو حرف زد من یه سرچ کوچیکی کردم اینجا رو ببینید این برنامه مجبور شد خودش و آبدیت کنه و از این فورومها مشخصه که از .net استفاده می کنه لول
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا من اون انتی ویروس و نمی دونم ولی جناب hoax3r فکر کنم این و از همون فوروم برنامه نویس گفته بودی که ما رو دیوانه کرده بود

8. این کاربر از Mehran NZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hoax3r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اول اینکه اینجا چاله میدون نیست با هر ادبیاتی خواستی با کسی صحبت کنی، اگر کم آوردی بگو کم آوردم چرا به دیگران بد و بیراه میگی
    دوم اینکه اون عکسی که دادی بالای پنجره رو بخون نوشته Multimedia Suit چیزی که من گفتم فقط همون نرم افزار رایت سی دی بود نه این
    چیز عجیبی نیست که یه شرکت بسته به نیازش یه زبان برنامه نویسی دیگه رو انتخاب کنه، در مورد برنامه نویس بله در برنامه نویس دیدم بعدم تحقیق کردم دیدم درسته،
    کاره منم یجوریه که با ین چیزیا تا حدودی سرو کار دارم یعنی باید بدونم چه نرم افزاری با چی نوشته شده،
    اگر وقت داشته باشم یک لیست از تمام نرم افزار هایی که با MFC هست درست میکنم تا بهت نشون بدم هنوز خیلیا ازش استفاده می کنند
    برای مثال ACDSee که برای نمایش عکس هست هم با این کتابخانه نوشته شده یا نرم افزار IconWorkshop که برای کار با آیکونه
    یا Free File Manager که مدیریت دانلوده
    تازه اینا فقط نرم افزارهایین که رو سیستم خودم نصبه مطمعن باش کمی بیشتر وقت بزارم خیلی نرم افزار دیگه هم پیدا می کنم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اول اینکه اینجا چاله میدون نیست با هر ادبیاتی خواستی با کسی صحبت کنی، اگر کم آوردی بگو کم آوردم چرا به دیگران بد و بیراه میگی
    دوم اینکه اون عکسی که دادی بالای پنجره رو بخون نوشته Multimedia Suit چیزی که من گفتم فقط همون نرم افزار رایت سی دی بود نه این
    چیز عجیبی نیست که یه شرکت بسته به نیازش یه زبان برنامه نویسی دیگه رو انتخاب کنه، در مورد برنامه نویس بله در برنامه نویس دیدم بعدم تحقیق کردم دیدم درسته،
    کاره منم یجوریه که با ین چیزیا تا حدودی سرو کار دارم یعنی باید بدونم چه نرم افزاری با چی نوشته شده،
    اگر وقت داشته باشم یک لیست از تمام نرم افزار هایی که با MFC هست درست میکنم تا بهت نشون بدم هنوز خیلیا ازش استفاده می کنند
    برای مثال ACDSee که برای نمایش عکس هست هم با این کتابخانه نوشته شده یا نرم افزار IconWorkshop که برای کار با آیکونه
    یا Free File Manager که مدیریت دانلوده
    تازه اینا فقط نرم افزارهایین که رو سیستم خودم نصبه مطمعن باش کمی بیشتر وقت بزارم خیلی نرم افزار دیگه هم پیدا می کنم
    اول اینکه شما معلم اخلاق من نیستی من هر جور دلم بخواد صحبت بکنم به تو هیچ ربطی نداره ناراحتی می تونی ریپورت بدی!
    در مورد نرو شما تایتلش و ببینی گفته که Nero 10 Trail & Microsoft Net Framework 3 یعنی به جفتشون نیازه در مورد ACDSee هم که من نمی دونم شما از کجا برای خودت می گی با MFC نوشته شده ؟اهمیتی هم برام نداره فقط محض اطلاعدوستان می تونن اینجا رو نگاه کنن
    کد:
    Microsoft® DirectX® 9.0c - for Microsoft DirectX file format support
    تازه اگرم اینجوری نبود بازم چیزی ثابت نمی شد!
    اینم اخرین پست ما تو این تاپیک در پیت لول
    Last edited by Mehran NZ; 10-09-2010 at 02:48.

پروفشنال hoax3r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اول اینکه شما معلم اخلاق من نیستی من هر جور دلم بخواد صحبت بکنم به تو هیچ ربطی نداره ناراحتی می تونی ریپورت بدی!
    نه معلم اخلاق نیستم و بمن ربطی ندارد ولی تو هر اجتماعی یکسری باید نباید هست که بهتره رعایت بشه
    مثلا تو میتونی بگی من چون دلم می خوام می خوام تو خیابون لخت راه برم؟؟

در مورد نرو شما تایتلش و ببینی گفته که Nero 10 Trail & Microsoft Net Framework 3 یعنی به جفتشون نیازه در مورد ACDSee هم که من نمی دونم شما از کجا برای خودت می گی با MFC نوشته شده ؟اهمیتی هم برام نداره فقط محض اطلاعدوستان می تونن اینجا رو نگاه کنن
    کد:
    Microsoft® DirectX® 9.0c - for Microsoft DirectX file format support
    داخل بسته Nero ابزار های مختلف هست من گفتم کدومش رو میگم
    لینکی که دادی نمیدونم ربطش به چی بود من میگم MFC تو می گی DirectX ؟؟؟
    با یه ابزار مثل CFF Explorer فایل اجراییشو باز کن قسمت Import Directory رو ببین،
    البته الان روی سیستمی که کار میکنم ACDSee ندارم وگرنه عکس می گذاشتم
    به هر حال منم دلیل برای ادامه نمیبینم، من چیزی رو که می خواستم ثابت کردم...

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

11

دوست عزیز الکی عمر خودت و تلف نکن الان دیگه برنامه نویسی با MFC غیر ممکنه و برنامه نویسی با API از محالات ناشدنیه کتاب هم اصلا گیر نمیاد همین چند تا هم پر از خطا و اشتباه هستن!
    شما با این برنامه نویسی نکردی ولی من کردم و یه چند ماهی عمرم و تلف کردم این و اون مدیر ویژوال سی BARNAMENIVICE.ORG یه سری پست بی ربط داده بود که اینها خیلی خوبن و عمر ما رو تلف کرد البته تجربه شد ولی خوب دیگه می شد روی یه چیز بهتر وقت گذاشت !
    مثلا این کتاب Programming Windows by Charles Petzold رو که دوستمون معرفی کرده جزو معروف ترین هاش هست اولش اینکه خیلی قدیمیه و توی 16 بیت و اینکه چطور نمی دونم زبانهای خارجی ساپورت می شن می چرخه یعنی اینکه در مورد مشکلات همون دوره حرف می زنه و وین 3 و 95 و NT و اصلا نزدیک به 7 و ویستا نیست و برای خودش توی یه دنیای دیگه ای هست دوم اینکه حتی خودش هم توی همون دوران گفت که اقا MFC خیلی کتابخونه چرتیه و آدم بهتره بره ویژوال بیسیک کار کنه تا عمرش و روی این تلف کنه!!!!
    اینا هیچی نیستن فقط یه سری کتابخونه قدیمی از دور افتاده هستن و اگه فکر کردی با یاد گرفتن اینها یه سر و گردن از دیگران بالاتری باید بگم که کاملا در اشتباهی شما می تونی بری دنبال کتاب خونه دات نت برای برنامه نویسی ویندوز و برای کارهای گرافیکی پیشرفته هم که OpenGL , DirectX هست و یا QT
    شما یکم تو فوروم خارجی در مورد MFC سرچ کن-بازم تاکید می کنم جالا این MFC هست برنامه نویسی در دنیای واقعی با API غیر ممکنه- خیلی خنده داره طرف برنامه نویس حرفه ای اومده می گه از بس این بدرد نخور و سخت بود که اقا برنامه رو develop می کردم بعد دوباره می خواستم برنامه جدید و شروع کنم همه چیز یادم می رفت که این کتابخونه چی به چیه و چطور کار می کنه لول
    من دیگه بیشتر از این چیزی نمی گم شما خودت بگیر پرتغال فروش رو!
    اولا mfc نمرده! چون برنامه هایی مثل Nero با اون نوشته شدن.هر کس هم باید دنبال زبانی بره که مورد نیازشه.بره من دات نت (وی بی و سی شارپ) کافیه.چون مایکروسافت یک کتابخونه کلاس ها گذاشته که پر از توابعه.تو خود سایت مایکروسافت هم همه رو کامل با مثال زده.API های ویندوز هم که مصرف خودشونو دارن.گفتم نرم افزار شد دعوا !
    Last edited by ArashMiniStar; 09-09-2010 at 18:00.

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

14

سلام
    این هم یه نرمافزار رایگان خوب
    روی لینک کلیک کنید برای توضیحات بیشتر
    کد:
    نرم افزار خیلی خوبیه.فقط پارامتر های توابع رو از کجا بیاریم؟
    بدون اونا که نمیشه کار کرد.(البته فکر کنم!)
    اگه می شد که خیلی توپ بود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

1 Windows System Programming

سلام به همه
    فردا کنفرانس برنامه سازی سیستم رو دارم! درباره Windows System Programming هم باید ارائه بدم
    لینک کتاب جالب در این مورد رو اینجا گذاشتم، می تونید ببینید، سوالی داشتید در خدمتم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق و موید باشید
    چقدر شکلکهای P30world جالبه! مثلا این دوتا رو نیگا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •