تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 63

نام تاپيک: کدوم آنتی ویروس از بقیه قویتره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه compi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست من برو یک نگاهی به تست های معتبر فایروالها بنداز اسمارت سکیوریتی جز ضعیف ترین فایروال ها هست
    با درود به شما كدام تستها و تست در برابر چي در برابر تروجانها كه مخربترين موردها براي سيستم هستند كه قوي هست

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

پيش فرض

استفاده از هر آنتی ویروسی به سلیقه افراد و همچنین سیستم افراد بستگی داره.

طبق گفته دوستان هر کسی از یه آنتی ویروس برای محافظت از سیستم خودش استفاده می‌کنه و اگه آنتی‌ویروسهایی که استفاده می‌شوند آپدیت باشند کمتر مشکل برای کسی پیش میاد.

من خودم از آنتی ویروس رایگان AVG دارم استفاده می‌کنم که خیلی هم ازش راضی هستم.

انتخاب آنتی ویروس به سیستم هم بستگی داره به این صورت که بعضی از آنتی ویروس‌ها نیاز به سخت افزار بالایی هم دارند تا کند شدن سیستم احساس نشه.

برای نمونه آنتی ویروس کسپر با اینکه از لحاظ امنیت خوبه ولی ضعفی هم داره و اون اینه که کمی سنگینه و همچنین آخرین ورژنش با بعضی از برنامه‌های سالم کلکل میکنه و از کار میندازشون.

حجم آپدیت‌های یه آنتی ویروس هم برای کسی که از آنتی ویروس استفاده می‌کنه مهم هست. یکی حجم کمی برای آپدیت نیاز داره و یکی بیشتر.

شاد باشید

3. 2 کاربر از mjzaret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت rayanmehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    درسته
    بستگی به سلیقه شماداره
    در ضمن هیچ کدوم از دوستان از quick heal رو نام نبردن که یکی از قوی ترین نرم افزار های انتی ویروسه
    فقط مشکلش 30 روزه بودنشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    درسته
    بستگی به سلیقه شماداره
    در ضمن هیچ کدوم از دوستان از quick heal رو نام نبردن که یکی از قوی ترین نرم افزار های انتی ویروسه
    فقط مشکلش 30 روزه بودنشه
    دوسته عزیز درسته، سلیقه ایه
    ولی quick heal در تستهای VB نتایج خوبی بدست نیورده.

6. این کاربر از mohsenpj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه erfandj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

eset nod 32 smart security is the best

8. این کاربر از erfandj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه tanha2354's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    شهر تنها

پيش فرض

به نظر من نود32 از همه بهتره چون هم کار باهاش راحته و هم ابدیت کردنش و حجمش هم موقع ابدیت کمه

10. 2 کاربر از tanha2354 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت rayanmehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوسته عزیز درسته، سلیقه ایه
    ولی quick heal در تستهای VB نتایج خوبی بدست نیورده.
    سلام دوست گرامی و تشکر از پاسخت
    ولی به نظر من این خیلی درست نیست
    چرا که من بار ها شده نود رو سیستم داشتم آپدیت هم بوده و باز هم سیستم ویروسی شده
    و بعد نود رو حذف کردم و کویک هیل رو نصب کردم و به سرعت سیستم رو پاک از هرچی ویروسه کرده
    یک بار هم سیستم یکی از مشتری ها avg نصب داشت که اون هم بد ویروسی شده بود باز هم با کویک هیل پاکش کردم
    در ضمن ویروس کشی قبل از بالا اومدن ویندوزش هم چیز واقعا مفیدیه (همون خاصیتی که avast هم داره)
    و

داره خودمونی میشه hofman1970's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

1 hofman1970

سلام دوست گرامی و تشکر از پاسخت
    ولی به نظر من این خیلی درست نیست
    چرا که من بار ها شده نود رو سیستم داشتم آپدیت هم بوده و باز هم سیستم ویروسی شده
    و بعد نود رو حذف کردم و کویک هیل رو نصب کردم و به سرعت سیستم رو پاک از هرچی ویروسه کرده
    یک بار هم سیستم یکی از مشتری ها avg نصب داشت که اون هم بد ویروسی شده بود باز هم با کویک هیل پاکش کردم
    در ضمن ویروس کشی قبل از بالا اومدن ویندوزش هم چیز واقعا مفیدیه (همون خاصیتی که avast هم داره)
    و
    با عرض سلام
    دوستان می دونی چیه ؟ همه آنتیویروس ها ضعف ها و قدرت هائی دارند.من همه را چک کردم.الان هم کاسپر 2011 را دارم ولی مجبور شدم دیشب یکنفر به IP من در مودم حمله میکرد و از ADSL من برای خودش استفاده میکرد وسرعت به شدت پائین آمده بود.جالب اینجاست کاسپر آنرا گرفت ولی نتونست پاک کنه.کاسپر پاک کردم و بعد PANDA INTERNET SECURITY 2011 را ریختم .شاهکار کرد و آن هکر گرفت و راحت شدم .فقط مشکلی که داره در شناسائی ویروس USB قوی نیست ولی ضدspyware فوق العاده قوی داره.نود32 هم که قربونش برم تعطیله.من خودم دیدم وقتی در اینترنت مورد حمله قرار میکره گیج میشه.میگه گرفتم ولی کاری نکرده.به هر حال هر کی نظری داره وبستگی به حوادثی داره که دچار میشویم ونظری میدیم.نود 32 به درد کسی میخوره تو نت زیاد نره و دائم usb بازی نکنه.اگه ویروس salisty بیاد خدا بدادتون برسه.فقط کاسپر می تونه پاک کنه.ضمنا باید حتما ویندوز شما دائم آپدیت بشه تا در شناسائی ویروس کمک تان کنه. هوفمن

13. این کاربر از hofman1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه noproblem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲

پيش فرض

با عرض سلام
    دوستان می دونی چیه ؟ همه آنتیویروس ها ضعف ها و قدرت هائی دارند.من همه را چک کردم.الان هم کاسپر 2011 را دارم ولی مجبور شدم دیشب یکنفر به IP من در مودم حمله میکرد و از ADSL من برای خودش استفاده میکرد وسرعت به شدت پائین آمده بود.جالب اینجاست کاسپر آنرا گرفت ولی نتونست پاک کنه.کاسپر پاک کردم و بعد PANDA INTERNET SECURITY 2011 را ریختم .شاهکار کرد و آن هکر گرفت و راحت شدم .فقط مشکلی که داره در شناسائی ویروس USB قوی نیست ولی ضدspyware فوق العاده قوی داره.نود32 هم که قربونش برم تعطیله.من خودم دیدم وقتی در اینترنت مورد حمله قرار میکره گیج میشه.میگه گرفتم ولی کاری نکرده.به هر حال هر کی نظری داره وبستگی به حوادثی داره که دچار میشویم ونظری میدیم.نود 32 به درد کسی میخوره تو نت زیاد نره و دائم usb بازی نکنه.اگه ویروس salisty بیاد خدا بدادتون برسه.فقط کاسپر می تونه پاک کنه.ضمنا باید حتما ویندوز شما دائم آپدیت بشه تا در شناسائی ویروس کمک تان کنه. هوفمن
    عزیز اصلا تو رویه چه حسابی کسپر رو با پاندا که از نود هم ضعیف تره مقایسه میکنی؟

15. این کاربر از noproblem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من خودم مدت زیادی کسپر نسخه اصلی را دارم واقعاً خوبه . اکه سیستم قوی باشه سرعت را هم خیلی پایین نمیاره فقط موقع بالا آمدن ویندوز یا همون Startup تا بیاد نرم افزار اجزا بشه یکم زمان میبره . یک چیز دیگه هم هست که کسپرسکی گزینه ای داره برای چک کردن نرم افزار هایی که میخواید نصب کنید موقع نصب اگر این گزینه را فعال کنید هر نرم افزاری که خواستید نصب کنید حدود 5-10 یا کمتر یا بیشتر بستگی به حجم نرم افزار هم داره طول میکشه تا setup نرم افزار باز شه . دوستانی که میخواهند کسپرسکی نصب کنند این نکات را هم در نظر بگیرند ولی خودم با این وجود از کسپر خیلی راضیم و عوضش هم نمیکنم . من Kaspersky Internet Security 2011 دارم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •