تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 1124 اولاول 1234567814541045041004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 11232

نام تاپيک: اینترنت استان كرمانشاه

داره خودمونی میشه hellboy9009's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

در ضمن سرعت دانلودت فوق العاده اس خوش به حالت

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

این خبر مال چند ماه پیش بود
    جدیدا زنگ زدم به مخابرات گفت که خودشون مستقیم نمیدن شرکتهای (صبانت-شاتل و....) قراره با مخابرات قرارداد ببندن و شاید قیمتها کمی ارزون شه اینا رو که گفتم صحبتهای مخابرات بود و در مورد ارزان شدن باید بگم که اصلا به این فکر نباش که قیمتها ارزون بشه (به هر حال ایرانی گفتن )
    اتفاقا این سرویس adsl تو مخابرات تهران راه افتاده احتمال اینکه کرمانشاه هم بیاد زیاده

حالا من درموردش تحقیق میکنم شاید خدا خواست و راست در اومد

تعرفه تهران رو ببین چه باحاله دزدی هم نداره اگه داشته باشه کمتره

........
    قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت در قالب STM1 ‌ به شركت‌هاي مخابرات استاني و شركت‌هاي داراي مجوز PAP‌ تحويل مي‌شود صرفاً جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20% كاهش مي‌يابد يعني قيمت فروش اينترنت با ظرفيت يك STM1‌ كه در حال حاضر 000/000/486 ريال است به 000/100/375 ريال كاهش مي‌يابد.
    بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL‌ براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 بر اساس جدول زير تصويب شد:‌
    حداكثر ضريب اشتراك 10
    پهناي باند
    59200 ريال
    64 كيلوبيت بر ثانيه
    99200 ريال
    128 كيلوبيت بر ثانيه
    125600 ريال
    256 كيلوبيت بر ثانيه
    204800 ريال
    512 كيلوبيت بر ثانيه
    383200 ريال
    1024 كيلوبيت بر ثانيه
    745600 ريال
    2048 كيلوبيت بر ثانيه

هم‌چنين در اين خصوص شرايط و ضوابط زير نيز به تصويب رسيد:‌

• هزينه مودم و راه‌اندازي آن بعهده مشترك خواهد بود.
    • بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركين دريافت شود.
    • شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كنند.
    • شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.

ضمناً‌ كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه نمود كه به منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP‌ و رعايت منافع طرفين، خدمات مذكور را ارائه نمايد. بديهي است در صورت عدم مشاركت،‌ شركت‌هاي PAP‌ مي‌توانند سرويس‌ مربوطه را حداكثر تا سقف 20%‌ بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه نمايند. همچنين شركت‌هاي PAP‌ مي‌بايستي كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح نمايند.
    همچنين روابط عمومي سازمان اعلام نمود كليه مشتريان در صورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و مناطق هفت‌گانه گزارش نمايند.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

تعرفه آبونمان اينترنت پرسرعت در كرمانشاه به يك هزار تومان كاهش يافت مديرعامل شركت مخابرات كرمانشاه در گفتگو با فارس:
    تعرفه آبونمان اينترنت پرسرعت در كرمانشاه به يك هزار تومان كاهش يافت
    خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت مخابرات كرمانشاه گفت: تعرفه آبونمان اينترنت پرسرعت در كرمانشاه از چهارم شهريورماه به يك هزار تومان كاهش يافت.

رسول آمويي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در كرمانشاه افزود: تعرفه آبونمان شركت مخابرات براي استفاده كابران اينترنت پرسرعت يا ADSL براساس مصوبه سازمان تنظيم مقررات راديويي 3 هزار تومان تعيين شده بود و ملاك عمل ما تا پيش از چهار شهريور بود كه با نامه مجمع عمومي شركت مخابرات مبني بركاهش تعرفه اين قيمت از 3هزار تومان به يك هزار تومان كاهش يافت.
    وي ادامه داد: شركت*هاي سرويس*دهنده اينترنت در استان در زماني هم كه تعرفه 3هزار تومان بود بايد يك هزار تومان دريافت مي*كردند و اگر بيش از اين مبلغي دريافت كرده باشند بايد پاسخگوي مشتركين خود باشند.
    آمويي افزود: عرضه اينترنت پرسرعت در استان نيز كه قرار بود از شهريورماه آغاز شود به علت نامه يكي از مسئولان فعلا " مسكوت مانده و به رغم اينكه آمادگي واگذاري 20هزار پورت اينترنت پرسرعت به مردم با تعرفه 6 هزار توماني را داريم تا واگذاري سهام شركت و تصميمات جديد منتظر خواهيم ماند.
    وي تصريح كرد: احتمالا " شركت مخابرات طي يك ماه آتي به بورس عرضه شود و 50 درصد به علاوه يك سهم آن واگذار شود كه دراين صورت با خصوصي شدن كامل شركت در اين باره و موضوعات مرتبط كه براي مخابرات درآمدزايي خواهد داشت تصميمات جدي اتخاذ مي*شود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان من کلا کرمانشاه نیستم و اینجا در رفت و آمدم.... کدوم شرکت مناسبه...حجمی میخوام و سرعت بالا......

ضمنا من توی تاپیک قبلی این سوال رو پرسیده بودم..کافی نت ال کاسیو یا همچین اسمی رو گفته بودند که اصلا سرعت خوبی نداشت (لینکش 512 بود..) حالا میخوام اگر اطلاع دارین کافی نتی که سرعت مناسبی داشته باشه (مثلا لینک 2 مگ به بالا داشته باشه) و حداقل بشه با 200 دانلود کرد پیدا میشه؟ اگه نه پرسرعت ترین کافی نت شهر کجاست؟
    *****************************************8
    دوست من ميتوني بري توي نوبهار كافي نت صبا نت سرعتش حرف نداره عاليه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بچه ها یک سوال داشتم
    من الان از صبانت سه ماهه 9 گیگ گرفتم و اشتراک جدید دیروز شروع شد حالا می خوام اشتراک رو به سه ماهه 5 گیگ تغییر بدم چون مصرفم کم شده
    حالا می خواستم ببینم امکان تغییر اشتراک به اشتراک پایینتر هست یعنی پول رو پس میده ؟؟؟؟
    سلام دوست من من خودم قبلا از صبا نت ميگرفتم ولي الان يه سالي ميشه از حسابگر ميگيرم بايد در جواب شما عرض كنم كه به هيچ وجه پول شمارو پس نميدن دوست عزيزمن خودم يك ماهه نامحدود 128از حسابگر ميگيرم ماهي 18هزار تومان خدايي هم خيلي راضي هستم براي من زيادم هست سرعتشم زياد بالا نيست ولي خوبه كلا راضي هستم هم قيمتش هم سرعتش براي من خيلي خوبه

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یک شنبه 17 آبان 1388 8:19 AM

به گفته مدیر عامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه شرکت های خصوصی ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (pap) در راه اندازی 15 هزار پورت مخابرات این استان همکاری نکره اند.فناوران- رسول آمویی با بیان این مطلب گفت: مخابرات استان در نصب و راه اندازی پورت های پرسرعتی که بر عهده داشت، سعی کرد مشارکت بخش خصوصی را جلب کند که با بی رغبتی این شرکت ها مواجه شد. وی با بیان اینکه هدف ما این بود که شرکت های خصوصی ما را رقیب خود ندانند و بتوانیم مشارکتی کار کنیم، افزود: مخابرات در مقابل تجهیزاتی که این شرکت ها تامین می کردند، حاضر بود فضا و بستر مناسب را فراهم کند تا زمینه همکاری میان مخابرات و بخش خصوصی ایجاد شود. آمویی گفت: هم اکنون شرکت مخابرات بدون مشارکت بخش خصوصی مناقصه پورت های پرسرعت را برگزار کرده و برنده هم مشخص شده است. وی افزود: پیش بینی می کنیم تا پایان سال مخابرات خدمات اینترنت پرسرعت به متقاضیان ارایه دهد. وی همچنین گفت: هم اکنون شرکت های pap با 10 هزار پورت منصوبه خدمات adsl به متقاضیان ارایه می دهند که با توجه به مناسب نبودن قیمت از آن استقبال نشده است. وی تکمیل شبکه دیتای استان که اینترنت پرسرعت هم بخشی از آن است را از اولویت های کاری امسال مخابرات عنوان کرد. آمویی با بیان اینکه ضریب نفود تلفن همراه در استان 45 درصد با 850 هزار مشترک و 450 سایت bts است، گفت: برای تکمیل پوشش شبکه در شهرها 60 سایت bts جدید طراحی شده است. وی افزود: برای پوشش جاده های بین فرمانداری ها با شرکت ارتباطات سیار هماهنگی کرده ایم که با ابلاغ اعتبار کار شروع می شود. آمویی با بیان اینکه هم اکنون 36 هزار و 507 شماره تلفن gsm در استان فعال است، افزود: از دو هزار و 600 روستای دارای سکنه در استان یک هزار و 188 روستا زیر پوشش gsm روستایی است. وی گفت: مخابرات استان ظرفیت واگذاری 55 هزار شماره gsm دیگر را نیز دارد. از کل روستاهای استان کرمانشاه یک هزار و 729 روستا تلفن خانگی دارد و دو هزار و 343 روستا دارای ارتباط است.

اینم یه خبر امیدوار کننده دیگه...

7. این کاربر از hellboy9009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز behnam-k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

متاسفانه صبانت مخابرات اینجا رو پشتیبانی نمیکنه از سرویس حجمی هم خوشم نمیاد به کارم نمیخوره

نظرت درمورد پارس آنلاین یا شاتل چیه؟ isp بهتری سراغ داری؟امروز به پارس آنلاین زنگ زدم گفت مرکز مخابرات اشرفی رو پشتیبانی میکنه
    در مورد شاتل که سرویس نامحدود چند تا داره به این ترتیب تا اونجایی که من میدونم
    64kb 19000
    512kb 220000
    1024kb 400000
    و اما در مورد پارس آنلاین نه دوستام گرفتن که بگم چطوره سرویسش و نه خودم اما یه بار زنگ زدم و ازشون پرسیدم قیمت سرویسای نامحدود چطوره قیمت رو زیاد گفت برای 128 که یادم هم نیست

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یک شنبه 17 آبان 1388 8:19 AM

به گفته مدیر عامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه شرکت های خصوصی ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (pap) در راه اندازی 15 هزار پورت مخابرات این استان همکاری نکره اند.فناوران- رسول آمویی با بیان این مطلب گفت: مخابرات استان در نصب و راه اندازی پورت های پرسرعتی که بر عهده داشت، سعی کرد مشارکت بخش خصوصی را جلب کند که با بی رغبتی این شرکت ها مواجه شد. وی با بیان اینکه هدف ما این بود که شرکت های خصوصی ما را رقیب خود ندانند و بتوانیم مشارکتی کار کنیم، افزود: مخابرات در مقابل تجهیزاتی که این شرکت ها تامین می کردند، حاضر بود فضا و بستر مناسب را فراهم کند تا زمینه همکاری میان مخابرات و بخش خصوصی ایجاد شود. آمویی گفت: هم اکنون شرکت مخابرات بدون مشارکت بخش خصوصی مناقصه پورت های پرسرعت را برگزار کرده و برنده هم مشخص شده است. وی افزود: پیش بینی می کنیم تا پایان سال مخابرات خدمات اینترنت پرسرعت به متقاضیان ارایه دهد. وی همچنین گفت: هم اکنون شرکت های pap با 10 هزار پورت منصوبه خدمات adsl به متقاضیان ارایه می دهند که با توجه به مناسب نبودن قیمت از آن استقبال نشده است. وی تکمیل شبکه دیتای استان که اینترنت پرسرعت هم بخشی از آن است را از اولویت های کاری امسال مخابرات عنوان کرد. آمویی با بیان اینکه ضریب نفود تلفن همراه در استان 45 درصد با 850 هزار مشترک و 450 سایت bts است، گفت: برای تکمیل پوشش شبکه در شهرها 60 سایت bts جدید طراحی شده است. وی افزود: برای پوشش جاده های بین فرمانداری ها با شرکت ارتباطات سیار هماهنگی کرده ایم که با ابلاغ اعتبار کار شروع می شود. آمویی با بیان اینکه هم اکنون 36 هزار و 507 شماره تلفن gsm در استان فعال است، افزود: از دو هزار و 600 روستای دارای سکنه در استان یک هزار و 188 روستا زیر پوشش gsm روستایی است. وی گفت: مخابرات استان ظرفیت واگذاری 55 هزار شماره gsm دیگر را نیز دارد. از کل روستاهای استان کرمانشاه یک هزار و 729 روستا تلفن خانگی دارد و دو هزار و 343 روستا دارای ارتباط است.

اینم یه خبر امیدوار کننده دیگه...
    اگه اینطور بشه که عالیه
    مرسی از خبرت

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

اتفاقا این سرویس adsl تو مخابرات تهران راه افتاده احتمال اینکه کرمانشاه هم بیاد زیاده

حالا من درموردش تحقیق میکنم شاید خدا خواست و راست در اومد

تعرفه تهران رو ببین چه باحاله دزدی هم نداره اگه داشته باشه کمتره

........
    قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت در قالب STM1 ‌ به شركت‌هاي مخابرات استاني و شركت‌هاي داراي مجوز PAP‌ تحويل مي‌شود صرفاً جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20% كاهش مي‌يابد يعني قيمت فروش اينترنت با ظرفيت يك STM1‌ كه در حال حاضر 000/000/486 ريال است به 000/100/375 ريال كاهش مي‌يابد.
    بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL‌ براساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 بر اساس جدول زير تصويب شد:‌
    حداكثر ضريب اشتراك 10
    پهناي باند
    59200 ريال
    64 كيلوبيت بر ثانيه
    99200 ريال
    128 كيلوبيت بر ثانيه
    125600 ريال
    256 كيلوبيت بر ثانيه
    204800 ريال
    512 كيلوبيت بر ثانيه
    383200 ريال
    1024 كيلوبيت بر ثانيه
    745600 ريال
    2048 كيلوبيت بر ثانيه

هم‌چنين در اين خصوص شرايط و ضوابط زير نيز به تصويب رسيد:‌

• هزينه مودم و راه‌اندازي آن بعهده مشترك خواهد بود.
    • بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركين دريافت شود.
    • شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورتجلسه اقدام كنند.
    • شركت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را روي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.

ضمناً‌ كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه نمود كه به منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP‌ و رعايت منافع طرفين، خدمات مذكور را ارائه نمايد. بديهي است در صورت عدم مشاركت،‌ شركت‌هاي PAP‌ مي‌توانند سرويس‌ مربوطه را حداكثر تا سقف 20%‌ بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه نمايند. همچنين شركت‌هاي PAP‌ مي‌بايستي كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح نمايند.
    همچنين روابط عمومي سازمان اعلام نمود كليه مشتريان در صورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و مناطق هفت‌گانه گزارش نمايند.
    البته این رو هم باید گفت که تا برداشت شدن سرعت 128 همین سرعت رو مخابرات اگه بیاد بالاتر نمیده
    اما بازم با قیمت کم مخابرات 128 هم خوبه

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

vدر مورد شاتل که سرویس نامحدود چند تا داره به این ترتیب تا اونجایی که من میدونم
    64kb 19000
    512kb 220000
    1024kb 400000
    و اما در مورد پارس آنلاین نه دوستام گرفتن که بگم چطوره سرویسش و نه خودم اما یه بار زنگ زدم و ازشون پرسیدم قیمت سرویسای نامحدود چطوره قیمت رو زیاد گفت برای 128 که یادم هم نیست
    البته این سرویس های شاتل نامحدود نیست یه سقف معین برات میزارن اگه بیشتر استفاده کنی طبق قانون خودشون سرویست محدود می شه این شاتل هم خیلی دزده خواستم ازشون سرویس بگیرم می گفت 15 تومن هزینه نصب اولیه می خواد گفتم من خودم خونه رو نصب می کنم گفت نه باید 15تومن رو کامل بدی من ازشون نگرفتم مگه سر گردنه اس به جاش رفتم اسیاتک 5تومن هزینه نصب اولیه 4بعد از ظهر ثبت نام کردم فردا صبح خطم اماده بود (تو مخابرات اشنا دارن سه سوته براشون رانزه می کنن)

اسیاتک خیلی خوبه منتهی تا 512 به کاربر خانگی بیشتر نمی دن این یه ماه از اسیا تک گرفتم شبی 900 مگ دانلود می شه کرد کیفیتش از حسابگری که داشتم خیلی بهتره (با حسابگر 1سالو نیم پیش)
    ولی من دنبال دانلود بیشترم کی از بچه ها حسابگر یه مگ داره رفتم شرکت گفتن یه مگ رو روی 2 مگ می بندیم
    منشیه گفتش پهنای باندمون رو زیاد کردیم (120مگ) دیگه مشکل سرعت نداریم
    حالا کسی حسابگر داره؟

آخر فروم باز behnam-k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

البته این سرویس های شاتل نامحدود نیست یه سقف معین برات میزارن اگه بیشتر استفاده کنی طبق قانون خودشون سرویست محدود می شه این شاتل هم خیلی دزده خواستم ازشون سرویس بگیرم می گفت 15 تومن هزینه نصب اولیه می خواد گفتم من خودم خونه رو نصب می کنم گفت نه باید 15تومن رو کامل بدی من ازشون نگرفتم مگه سر گردنه اس به جاش رفتم اسیاتک 5تومن هزینه نصب اولیه 4بعد از ظهر ثبت نام کردم فردا صبح خطم اماده بود (تو مخابرات اشنا دارن سه سوته براشون رانزه می کنن)

اسیاتک خیلی خوبه منتهی تا 512 به کاربر خانگی بیشتر نمی دن این یه ماه از اسیا تک گرفتم شبی 900 مگ دانلود می شه کرد کیفیتش از حسابگری که داشتم خیلی بهتره (با حسابگر 1سالو نیم پیش)
    ولی من دنبال دانلود بیشترم کی از بچه ها حسابگر یه مگ داره رفتم شرکت گفتن یه مگ رو روی 2 مگ می بندیم
    منشیه گفتش پهنای باندمون رو زیاد کردیم (120مگ) دیگه مشکل سرعت نداریم
    حالا کسی حسابگر داره؟
    آره در مورد شاتل راست میگی سقف دانلود داره
    تو که سرویس محدود میگیری خب چرا نمیای صبانت من 128 دارم شبی 3 گیگ دانلود میکنم اگه خیلی دست کم بگیرم 2.5 گیگ رو شاخشه
    و حسابگر رو بی خیال شو آشغاله یکی از دوستام اینو به من گفت اونم سرویس حجمی داره
    خدایی اگه مخابرات راه بیفته اولین نفری هستم که میرم سرویس بگیرم
    حسابگر گفته 120 مگ پهنای باند داریم
    اگه این حرفها رو نزنن که نمیتونن مشتری جذب کنن

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

شرکتی به بی درو پیکری حسابگر ندیدم
    13 دهم درخواست دادم 15 نامه رفته مخابرات همون روز هم کار خطم رو انجام دادن تا 16 هی میگفتن هنوز مخابرات کارت رو انجام نداده
    خلاصه خودم رفتم مخابرات دیدم دروغ گفتن
    به شرکت زنگ زدم وقتی متوجه شدن که من می دونم دارن دروغ می گن گفتن که پورتت مشکل پیدا کرده باید صبرکنیتایا تعمیرش کنیم یاعوضش کنیم خلاصه پنچ شنبه هم هیچ غلطی نکردن (در حالی که رفع مشکل من براشون 5 دقیقه هم کار نداره)
    شنبه می رم شرکت اعتراض این کرانی سر کچل رو ببینم می دونم چی بهش بگم
    کرانی ........... مگه گیرت نیارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •