تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 280 از 380 اولاول ... 180230270276277278279280281282283284290330 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,791 به 2,800 از 3793

نام تاپيک: درخواست و اعلام قیمت انواع تلویزیون، فقط در این تاپیک

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

حذف شود-----------------------------------------
    Last edited by amirkhan_0o0; 25-01-2013 at 12:25.

داره خودمونی میشه higher up's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    qaemshahr

پيش فرض

خاص بودن هزینه خودشو داره. از این برند من که تا به حال ندیدم و اگرم باشه بانه ای هست با گارانتی شرکتی یا خود اون فروشگاه. اگر خدای نکرده مشکلی بعدا براش پیش بیاد، فکر قطعات یدکی و خدمات پس از فروشش رو کردید؟ الان برخی برندهای معتبر تو تامین قطعات یدکی تلویزیون هاشون موندن. خلاصه به نظر من شما ایکس ویژن و صنام بگیری بهتره تا مثلا هیتاچی و توشیبا بگیری.
    دوست عزیز مرسی بابت پاسخت ولی باید بگم که هیتاچی از نظر کیفیت داره با سونی و سامسونگ رقابت میکنه و حتی تو خیلی از مواقع جلوتر از اوناست پس بی انصافیه که بخوایم هیتاچی رو با صنام و ایگس ویژن مقایسه کنیم.
    این دلیل نمیشه که چون بازار سونی و ال جی تو ایران زیاده پس بقیه برندها بدرد نخور باشن.به هر حال توصیه میکنم به این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید و مشخصات LED3D هیتاچی رو ببینید.شاید نظرتون عوض شد.

3. 2 کاربر از higher up بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه higher up's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    qaemshahr

پيش فرض

این سایت هیتاچیه!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ببینید توی محصولاتشون گیرنده دیجیتال هم هست؟(من خودم چک نکردم)
    من بعید میدونم یه شرکت معتبر بیاد گیرنده دیجیتال بزنه. چرا که کشورهای کمی هستند که گیرنده دیجیتال توی سبد مصرفیشون هست. به طوری که شما سایت علی بابا(فروشنده محصولات چینی) رو که سرچ می زنید برای بسیاری از DVBT هاشون توی پرانتز نوشتند برای بازار ایران!!!
    از طرفی تقریبا 99درصد گیرنده دیجیتال ساخت ایران ساخت چین هستند ( شاید ما داریم تو چین زندگی می کنیم و نمی دونیم!!) برای همین بعید می دونم یه شرکت معتبر توی دیوایس های دیسکریت و مجتمع بیاد و گیرنده دیجیتال بزنه (همون طور که سامسونگ، ال جی، سونی، توشیبا، پاناسونیک و ... هم سراغ این بازار محدود نیومده اند!)
    ظاهرا شما اشتباه متوجه شدید.من دنبال گیرنده دیجیتال نمی گردم.در ضمن محصولات هیتاچی ساخت ژاپن هستند و بر خلاف برند های دیگه مثل سونی و ال جی و سامسونگ ساخت کشورهایی مثل مالزی و چین و تایوان نیست.هر چند این کشورها لایسنس کمپانی مرکزی رو دارن.

5. این کاربر از higher up بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

ظاهرا شما اشتباه متوجه شدید.من دنبال گیرنده دیجیتال نمی گردم.در ضمن محصولات هیتاچی ساخت ژاپن هستند و بر خلاف برند های دیگه مثل سونی و ال جی و سامسونگ ساخت کشورهایی مثل مالزی و چین و تایوان نیست.هر چند این کشورها لایسنس کمپانی مرکزی رو دارن.
    بلی بلی
    شما درست می فرمائید. من چند ثانیه قبل پستم رو حذف کردم. من دو تا تاپیک رو با هم باز کرده بودم، مشاوره خرید گیرنده دیجیتال و قیمت تی وی که کانفلیکت شد!!!!!

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوست عزیز مرسی بابت پاسخت ولی باید بگم که هیتاچی از نظر کیفیت داره با سونی و سامسونگ رقابت میکنه و حتی تو خیلی از مواقع جلوتر از اوناست پس بی انصافیه که بخوایم هیتاچی رو با صنام و ایگس ویژن مقایسه کنیم.
    این دلیل نمیشه که چون بازار سونی و ال جی تو ایران زیاده پس بقیه برندها بدرد نخور باشن.به هر حال توصیه میکنم به این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید و مشخصات LED3D هیتاچی رو ببینید.شاید نظرتون عوض شد.
    والا من منظورم کیفیت نبود. منظورم این بود اگر به هر دلیلی بعدا برای تلویزیون مشکلی پیش اومد تکلیف چیه که صلاح و مصلحت خویش خسوران دانند. من تو سایت های ریویو هم ندیدم از هیتاچی تعریفی شده باشه و صرف مشخصات نمی تونه دلیل محکمی بر انتخاب باشه هرچند این مدل که شما لینک دادید فرکانس پنلش خیلی پایینه.
    به هر حال خوشحال می شم اگر موفق به خرید این تلویزیون شدید نقد خودتونو در موردش بنویسید.

8. 3 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Arashmartini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام من 20 روز پیش یک سامسونگ مدل Samsung LED 46ES8880 رو از تبریز خریداری کردم بدون هدیه شد 5100000 تومان که فقط 100000 تومان بابت هدیه کسر کردن ( قیمت اصلیش 5200000 ) از شانس منم چند روزی هست روش هدیه سینما میدن اگه نخوای 800000 تومان کم میکنن!!!!!!!!! و میشه 4400000 تومان !!!!!!!!! حالا سوال من اینه به نظر شما طرف قیمت رو بهم زیاد انداخته ؟ اخه هدیه این تلویزیون یک دستگاه پخش بلوری بود که الکی میگن دی وی دی هست قیمت بلوری هم 300000 تومان هست کلا میشه یه جمع بندی بفرمایید ببخشید زیاد حرف زدم تو ایران با این کارها و بی ثباتی اصلا اعصاب نمونده
    بله متاسفانه
    همراه این تی وی یک دستگاه پخش بلوری هدیه میدن که اگه اونو نخوای باید 300 تومن کم بشه
    و البته یک تخفیف 300 تومن مجزا هم باید کم میشد ازش

10. این کاربر از Arashmartini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بله متاسفانه
    همراه این تی وی یک دستگاه پخش بلوری هدیه میدن که اگه اونو نخوای باید 300 تومن کم بشه
    و البته یک تخفیف 300 تومن مجزا هم باید کم میشد ازش
    ممنون بابت جوابتون
    من حالا به کجا میتونم برم و از کی میتونم شکایت بکنم ؟من این تی وی رو از نمایندگی نامی واقع در شریعتی تبریز خریدم بزرگ اینا کی هست ؟ ( کدام سام سرویس به این ها میرسه ؟ ) اصلا میشه کاریش کرد ؟ من فاکتور فروش این فروشگاه دستم هست شما در تبریز تشریف دارید ؟ از دوستان شما کسی با این شرایط از نمایندگی دیگه خرید کردن ؟ که مدرک معتبر دستمون باشه ؟ممنون میشم راهنماییم کنید از شرمندگیتون حتما در میام .
    با تشکر
    Last edited by ogyanoos; 27-01-2013 at 14:50.

داره خودمونی میشه Arashmartini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تو این جامعه هر کی هر کی نتیجه ای نمیگرید
    اما
    فروشنده موظفه شماره وی ای پی ساسونگ رو به خریدار بده جهت نصب اگه شماره داده با همون تماس بگیر در غیر اینصورت با شماره 8255 تماس بگیرید که تهرانه

13. این کاربر از Arashmartini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با سلام
    از دوستان کسی خبر داره تو بازار بانه پلاسمای پاناسونیک st50 سایز 42 هست و قیمتش چنده؟؟
    من فردا می خوام برم اونجا لطفاً زودتر جواب بدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

تو این جامعه هر کی هر کی نتیجه ای نمیگرید
    اما
    فروشنده موظفه شماره وی ای پی ساسونگ رو به خریدار بده جهت نصب اگه شماره داده با همون تماس بگیر در غیر اینصورت با شماره 8255 تماس بگیرید که تهرانه
    سلام دوست عزیز و تشکر بابت راهنماییت
    من بالاخره با کلی تلفن به سام سرویس و پشت خط موندن ها و برو و بیا تونستم از همان نمایندگی 250000 تومان پس بگیرم نمایندگی هم کلی معذرت خواهی میکرد که اشتباه شده و از این حرف ها ( ولی من باور نکردم ) به هر حال 1000 تومان هم از اینا بکشی کلی حال میده بازم ممنون

16. 2 کاربر از ogyanoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •