تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا از HTC رضایت دارید؟

راي دهنده
160. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

118 73.75%
  • خیر

42 26.25%
صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 79

نام تاپيک: آیا از HTC رصایت دارید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض آیا از پاکت پی سی های HTC رضایت دارید؟

شمایی که تا به حال از پاکت پی سی های HTC استفاده کردید آیا از این برند راضی هستید؟
    Last edited by maz18; 13-06-2010 at 19:40.

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزیز کلا پاکت پی سی یعنی ویندوز موبایل بی خوده ولی باز htc تو تولید کننده های ppc بهتره.......برو طرف آندرویید یا پول داری اپل یا نه n8

3. این کاربر از metallica is me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehr1095's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوست عزیز کلا پاکت پی سی یعنی ویندوز موبایل بی خوده ولی باز htc تو تولید کننده های ppc بهتره.......برو طرف آندرویید یا پول داری اپل یا نه n8
    شما؟!!!
    بابا یواش! پیادهشو با هم بریم! یه نظر کاشناسی بده! منظورت از اینکه کلا" بی خوده چیه؟
    چند تا از تولید کننده های ppc که htc ازشون بهتره برامون نام ببر فیض ببریم !

5. 4 کاربر از mehr1095 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

من خودم تا بحال حداقل 3 مدل از گوشی های HTC رو داشتم
    Touch HD
    Touch VIVA
    Touch Cruise
    ولی میخوام بدونم بقیه نظرشون چیه چون من به شخصه نقاط ضعفی در برند Htc دیدم . از جمله دوربینهای بسیار ضعیف.
    ممکنه خیلی از دوستان بخوان بگن که از PPC نباید توقع دوربین داشت ولی این شرکت بیشترین مانورش روی مدل Touch HD این بود که اولین PPC با دوربین 5 مگا پیکسله. ولی در عمل کیفیت عکش HD و VIVA تفاوت زیادی با هم ندارند. چون من همزمان هر دو این گوشی ها رو داشتم با هم مقایسه کردم.در صورتیکه دوربین اولی5 مگا پیکسل و دومی 2 مگاپیکسله .
    در واقع میخوام بدونم دوستان عزیز کار بر چقدر تحت تاثیر تبلیغات قرار گرفته اند.
    البته از مزایای PPC های Htc هم نباید بگذریم .
    دوستان لطف کنند تجربه های خودشون رو عنوان کنند.
    با تشکر...

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.

همونطور که دوستان فرمودن در یک چنین مواردی از کلی گویی بپرهیزید تا یک نتیجه معقول بدست بیاد تا دوستانی که میان و میخونن بتونن استفاده کنن.مشکلات پاکت پی سی هارو اگر ممکنه بفرمایید؟ (ضمن اینکه گوشیهای آندروید هم به زعم عده ای از کارشناسان پاکت پی سی به حساب میاد و عده ای هم میگن نیست).
    اما اینکه اگر یکی پول داشته باشه بره سمت آندروید یا اپل یا N8 به چه دلیل(مزایاشون چیه).ضمن اینکه ارتباط این سه مدل گوشی با هم چیه؟(سه تا سیستم عامل متفاوت با کارایی های متفاوت).؟!!!

8. 4 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

من خودم تا بحال حداقل 3 مدل از گوشی های HTC رو داشتم
    Touch HD
    Touch VIVA
    Touch Cruise
    ولی میخوام بدونم بقیه نظرشون چیه چون من به شخصه نقاط ضعفی در برند Htc دیدم . از جمله دوربینهای بسیار ضعیف.
    ممکنه خیلی از دوستان بخوان بگن که از PPC نباید توقع دوربین داشت ولی این شرکت بیشترین مانورش روی مدل Touch HD این بود که اولین PPC با دوربین 5 مگا پیکسله. ولی در عمل کیفیت عکش HD و VIVA تفاوت زیادی با هم ندارند. چون من همزمان هر دو این گوشی ها رو داشتم با هم مقایسه کردم.در صورتیکه دوربین اولی5 مگا پیکسل و دومی 2 مگاپیکسله .
    در واقع میخوام بدونم دوستان عزیز کار بر چقدر تحت تاثیر تبلیغات قرار گرفته اند.
    البته از مزایای PPC های Htc هم نباید بگذریم .
    دوستان لطف کنند تجربه های خودشون رو عنوان کنند.
    با تشکر...

سلام.

همونطور که فرمودید برند HTC در تولیداتش دارای نقاط ضعفی بوده (و خواهد بود) اما اینکه شما فرمودید HTC بیشترین تبلیغش در مورد HD این بود که اولین پاکت پی سی با دوربین 5 مگا پیکسله ,مشکل این تبلیغ چی بوده؟خوب درست گفته و اولین پاکت پی سی بوده با دوربین 5 مگا پیکسل .منتها در مورد مقایسه با دوربین ویوا فکر میکنم یکم کم لطفی میفرمایید چون به هیچ وجه قابل قیاس نیست عکسهاشون.شما جسارتا" ممکنه یک توضیح در مورد نحوه مقایسه و اینکه دو عکس رو کجا مقایسه میکردید بفرمایید؟
    ضمن اینکه بفرمایید به نطر شما اون تفاوت 3 مگا پیکسلی کجا باید خودش رو نشون بده؟
    من به عنوان کسی که بیشتر از هفت 8 ساله دارم از پاکت پی سی استفاده میکنم با بخشی از صحبتهاتون موافق نیستم.ضمن اینکه به هر حال طبق فرمایش خودتون تبلیغات هم توی تصمیم گیری خریداران بی تاثیر نیست مهم اینه که تو این تبلیغات اگر بزرگنمایی هم شده باشه لااقل در حد متعارف باشه.

10. 5 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    نوع مقایسه من از روی رزولوشن عکسها بوده . با توجه به اختلاف بین کیفیت ثبت عکس این دو نوع دوربین که بیش دو برابره , ما انتظار خیلی بالا تری از عکسTouch HD داریم. ولی به جرات میتونم بگم بعد از مقایسه بین دو عکس که در یک زمان و یک مکان گرفتم اختلاف کیفیت به 10 درصد هم نمیرسید. و همین مساله تعجب من رو برانگیخت چون شرکت Htc روی دوربین touch HD خیلی تبلیغ کرده بود حتی یکی از قویترین برتریهای اون رو در رقابت با Iphone همین دوربین 5 مگاپیکسلی معرفی کرده بود. در مورد فیلمبرداریش هم که اصلا جای حرفی نیست چون فکر کنم 15 فریم در ثانیه فیلمبرداری میکنه.
    البته زمان معرفی touch HD رو هم باید در نظر گرفت و اینکه در اون زمان یکی از stabe ترین پاکت پی سی های موجود در جهان همین touch HD خودمون بود.

12. این کاربر از maz18 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

شما؟!!!
    بابا یواش! پیادهشو با هم بریم! یه نظر کاشناسی بده! منظورت از اینکه کلا" بی خوده چیه؟
    چند تا از تولید کننده های ppc که htc ازشون بهتره برامون نام ببر فیض ببریم !
    سلام.

همونطور که دوستان فرمودن در یک چنین مواردی از کلی گویی بپرهیزید تا یک نتیجه معقول بدست بیاد تا دوستانی که میان و میخونن بتونن استفاده کنن.مشکلات پاکت پی سی هارو اگر ممکنه بفرمایید؟ (ضمن اینکه گوشیهای آندروید هم به زعم عده ای از کارشناسان پاکت پی سی به حساب میاد و عده ای هم میگن نیست).
    اما اینکه اگر یکی پول داشته باشه بره سمت آندروید یا اپل یا N8 به چه دلیل(مزایاشون چیه).ضمن اینکه ارتباط این سه مدل گوشی با هم چیه؟(سه تا سیستم عامل متفاوت با کارایی های متفاوت).؟!!!
    ممنون از دوست عزیز aryanland
    ولی شما mehr1095 کلا نمیدونم چرا ایرانی جماعت یاد نگرفته آزادی بیان یعنی چیست اگر من نظری دادم شخصی بود کسی که تاپیک زده نظر خواسته تحلیل نخواسته پس نظره من فقط مربوط به خودمه
    ppc چرا بده ؟؟؟یه سیستم عامل سنگین که متاسفانه دسته هر بچه زیر 18 سالی دیده میشه ..ولی استفاده درست ازشو خدارو شکر بلد نیست ppc یه بیزینس فون هست که اگر پاتون به ممالک کفار رسیده باشه و تو خطش اشید میفهمید که مثلا شرکت ck یه برنامه برای خودش داره که این برنامه اختصاصی دست رئسای اون شرکته و نصب میکنن رو ppc و کار این برنامه میزان سود ضرر یا سهام شرکتو آنلاین نشون میده
    در کل به این دوستمون دارم میگم الن خیلیا میان میگن فلان سیستم عامل اینقدر برنامه داره اونیکی اونقدر ولی تمرکزت بره طرف سیمبین 3 یا آیفون یا آندرویید که به درد 70 درصد ایرانی ها سیمبین میخوره
    خوددانی

14. 2 کاربر از metallica is me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

در مورد آزادی بیان با دوست خوبمون metallica is me موافقم

اظهار نظرات کاملا شخصیه

ولی باید در مورد نظران درست و منطقی دیگران هم کمی فکر کنیم شاید به دردمون بخوره و نظرمون رو عوض کنه.
    البته روی صحبت من اصلا به شخص خاصی نیست و کلی بیان میکنم

با تشکر

16. این کاربر از maz18 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

کلا : پاکت پی سی = برند htc

این برند همون تولید کننده imate سابق هست که الان ویندوز موبایلهای خیلی خوبی تو بازار داره که نظر اکثریت روشون مثبته

اگه تحولات تولیدات جدید این شرکت رو هم مدنظر داشته باشید ، در زمینه اندروید هم با کثرت مدلها مواجه هستیم.بطوری که مرتبا مدلهای جدیدی وارد بازار می کنه که آخرینشون گوشی با تکنولوژی 4g برای اولین بار در جهان هست

من فک می کنم برخی برندهایی که با htc الان به قول خودشون رقابت می کنن ، به زودی قافیه رو می بازند.فقط تنها رقیب اصلیش apple باشه که اون هم به خاطر سیستم عامل مخصوص خودش نمی شه مقایسش کرد و در ضمن از لحاظ سخت افزار هم عقب تر از htc هست گوشیهاش.

18. 3 کاربر از zoorg2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •