تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا از HTC رضایت دارید؟

راي دهنده
160. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

118 73.75%
  • خیر

42 26.25%
صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 79

نام تاپيک: آیا از HTC رصایت دارید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehr1095's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

ممنون از دوست عزیز aryanland
    ولی شما mehr1095 کلا نمیدونم چرا ایرانی جماعت یاد نگرفته آزادی بیان یعنی چیست اگر من نظری دادم شخصی بود کسی که تاپیک زده نظر خواسته تحلیل نخواسته پس نظره من فقط مربوط به خودمه
    ppc چرا بده ؟؟؟یه سیستم عامل سنگین که متاسفانه دسته هر بچه زیر 18 سالی دیده میشه ..ولی استفاده درست ازشو خدارو شکر بلد نیست ppc یه بیزینس فون هست که اگر پاتون به ممالک کفار رسیده باشه و تو خطش اشید میفهمید که مثلا شرکت ck یه برنامه برای خودش داره که این برنامه اختصاصی دست رئسای اون شرکته و نصب میکنن رو ppc و کار این برنامه میزان سود ضرر یا سهام شرکتو آنلاین نشون میده
    در کل به این دوستمون دارم میگم الن خیلیا میان میگن فلان سیستم عامل اینقدر برنامه داره اونیکی اونقدر ولی تمرکزت بره طرف سیمبین 3 یا آیفون یا آندرویید که به درد 70 درصد ایرانی ها سیمبین میخوره
    خوددانی

بنده با آزادی بیان شما مشکلی ندارم! شما از سوال بنده رنجیدید! اگه هر کی هر نظری داد و کسی دلیلش رو ازش نپرسید می شه آزادی بیان؟!
    ثانیا" اگه نظر شما به خودتون مربوطه و به کسی ربطی نداره چرا توی فروم با بقیه به اشتراک می گذارید؟ حتما" می خواهید بگید اینم به خودم مربوطه!
    ثالثا" مگه بچههای زیر 18 سال چه گناهی کردن ؟ بابا اونا هم آدمن به خدا !
    رابعا" شما از چه طریق آمار گرفتی که سیمبین به درد 70 درصد ایرانیا می خوره ؟! نکنهآمار شما هم از اون آماهاست ؟!!!!! باشه بی خیال حواسم نبود. به خودت مربوطه

در مجموع می تونم بگم به عنوان کسی که کار کردن با گوشی های مختلف رو تجربه کرده ( از 1100 بگیر تا htc shift ) همونطور که arian عزیز هم فرمودن حکم کلی نمی شه داد. در بسیاری از موارد پی پی سی ها بهترین گزینه هستند ( مثلا" نرم افزارهای گوناگون و کار با اینترنت و برنامه نویسی ) و در برخی موارد جزو ضعیف تربن ها قرار می گیرند ( مثل دوربین و مالتی مدیا و ....)
    موفق باشید.

2. 2 کاربر از mehr1095 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moji2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من که نمی تونم از این زیبا روی ناراضی باشم . HTC HD2
    هر کاری که بخوام رو برام انجام میده
    ریموت دسکتاپ که داره
    برای برنامعه نویسی هم که توپه
    برای کار با اینترنت هم واقعا فکر نکنم ایده آل تر از اون داشته باشیم
    اینترنت شیرینگ هم که داره به دو روش بلوتوث و بیسیم
    و ... ( هزار مورد دیگه )
    به نظر شما دلیلی برای نارضایتی هست ؟

4. 2 کاربر از moji2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی Aless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

دوستمون يه سوال كلي كردند.برند اچ تي سي از كيفيت ساخت بالايي برخورداره.سيستم عامل ويندوز فون و اندرويد هم روي گوشي هاش ميريزه.من HD2 دارم و كاملا راضي هستم.موردي نبوده كه به مشكل بربخورم.يعني مشكلاتي كه گوشي داره نياز من نيست مثل دوربين و بازي گرافيك بالا و از اين چيزا.

6. 2 کاربر از Aless بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

11

بنده با آزادی بیان شما مشکلی ندارم! شما از سوال بنده رنجیدید! اگه هر کی هر نظری داد و کسی دلیلش رو ازش نپرسید می شه آزادی بیان؟!
    ثانیا" اگه نظر شما به خودتون مربوطه و به کسی ربطی نداره چرا توی فروم با بقیه به اشتراک می گذارید؟ حتما" می خواهید بگید اینم به خودم مربوطه!
    ثالثا" مگه بچههای زیر 18 سال چه گناهی کردن ؟ بابا اونا هم آدمن به خدا !
    رابعا" شما از چه طریق آمار گرفتی که سیمبین به درد 70 درصد ایرانیا می خوره ؟! نکنهآمار شما هم از اون آماهاست ؟!!!!! باشه بی خیال حواسم نبود. به خودت مربوطه

در مجموع می تونم بگم به عنوان کسی که کار کردن با گوشی های مختلف رو تجربه کرده ( از 1100 بگیر تا htc shift ) همونطور که arian عزیز هم فرمودن حکم کلی نمی شه داد. در بسیاری از موارد پی پی سی ها بهترین گزینه هستند ( مثلا" نرم افزارهای گوناگون و کار با اینترنت و برنامه نویسی ) و در برخی موارد جزو ضعیف تربن ها قرار می گیرند ( مثل دوربین و مالتی مدیا و ....)
    موفق باشید.
    دوست عزیز شما دلیل نپرسیدید لحن پست قبلیتونو بخونید... به هر حال من نمیخوام کشش بدم اصلا هیچی.....من چرا میگم به درد 70 درصد ایرانی ها سیمبین میخوره چون همون تعداد افراد وقتی میخوان از موبایل تعریف کنن میگن اون دوربینش 5 هست ماله من 8 یا میگن صدای کدوم بلند تره مردمی که تو کشورشون مثل ایران 6600وk750و 5800 بیشترین فروشو داره خوب معلومه دیگه به چی توجه میکنن
    بله کسی که برنامه نویسی میکنه ppc بدردش میخوره ولی آیا همه که ppc میخرن برای این کار میخرن مردمی که میگن آیفون بده چون بلوتوث نداره میخوای بهش بفهمونی سیستم عامل چیه؟؟من حد اقل 10 نفرو میشناسم که فقط برای اینکه اسمش ویندوز موبایل هست می خرن حتی یکشون e90 داشت گوفت فقط بدی این گوشی اینه که میکروسافت(نه اونم مایکروسافت) نداره........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دیگه خودتحساب کن کسی که میگه آیفون بده چون جای بند نداره دیگه کیه.......
    ppc فقط برای بیزینس برنامه نویسی هست
    بازم به زننده تاپیک میگم اگر کارت تجارت نیست یا برنامه نویسی و..نخوندی پولتو نده بابت ppc با اون پول انتخوابهای بهتری میتونی داشته باشه
    درباره کیفیت هم اول موتورولا هست بعد نوکیا فنلاند بعد آیفون و اچ تی سی بعدش سامسونگ بعد سونی بعد نوکیا چین
    چون با ال جی کار نکردم نظر نمیدم
    Last edited by metallica is me; 13-06-2010 at 15:56.

8. این کاربر از metallica is me بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

برندبدی نیست ولی مشکلش قیمت بالاشون هست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehr1095's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوست عزیز شما دلیل نپرسیدید لحن پست قبلیتونو بخونید... به هر حال من نمیخوام کشش بدم اصلا هیچی.....من چرا میگم به درد 70 درصد ایرانی ها سیمبین میخوره چون همون تعداد افراد وقتی میخوان از موبایل تعریف کنن میگن اون دوربینش 5 هست ماله من 8 یا میگن صدای کدوم بلند تره مردمی که تو کشورشون مثل ایران 6600وk750و 5800 بیشترین فروشو داره خوب معلومه دیگه به چی توجه میکنن
    بله کسی که برنامه نویسی میکنه ppc بدردش میخوره ولی آیا همه که ppc میخرن برای این کار میخرن مردمی که میگن آیفون بده چون بلوتوث نداره میخوای بهش بفهمونی سیستم عامل چیه؟؟من حد اقل 10 نفرو میشناسم که فقط برای اینکه اسمش ویندوز موبایل هست می خرن حتی یکشون e90 داشت گوفت فقط بدی این گوشی اینه که میکروسافت(نه اونم مایکروسافت) نداره........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دیگه خودتحساب کن کسی که میگه آیفون بده چون جای بند نداره دیگه کیه.......
    ok . اگه از لحنم ناراحت شدی واقعا" ازت عذر می خوام
    اما قصدم جسارت نبود. البته حرفت درسته ها. اما اوضاع داره کم کم بهتر میشه. من یادمه 4 سال پیش که اولین بار آیفون روخریدم همه دوستام بدون استثنا می گقتن پس تلویزیونش کو؟!!!!
    ولی الان هم اطلاعات ملت نسبت به اون موقع بهتر شده هم htc داره مردم پسندتر کار می کنه. دیگه مثل قدیم نمیشه پیپی سی ها رو از بقیه گوشی ها تفکیک کرد.
    موفق باشی

11. این کاربر از mehr1095 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

گوشی بدی نیستن برند خوبی هست ولی هزینه اش بالاست .

13. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

hTC: High Technology Computer
    ساخت تایوان= بهترین کیفیت مونتاژ (گوشی هاشو ندیده باشم هم مادربرد و قطعات کامپیوتری تایوان یعنی اوج قدرت کیفیت)

دیگه من نمی دونم . من آری زدم

خارج از بحث:

گوشي HTC Desire پر طرفدارترين گوشي 2010(1389/03/22)
    به گزارش پايگاه اطلاع رساني GsmArena ، گوشي HTC Desire جايزه پرطرفدارترين گوشي سال 2010 را دريافت کرد. اين گوشي در کنگره جهاني موبايل بارسلونا معرفي شد و توسط بسياري از اپراتورها در سراسر جهان عرضه شد و در همه جا از فروش بسيار خوبي برخوردار بود. لازم به ذکر است که گوشي HTC Desire با عنوان جواهر دو قلوي Nexus one نيز نام برده مي شود.
    داشتن پردازنده Snapdragon 1GHZ و صفحه نمايش لمسي 3.7 اينچ با کيفيت AMOLED از مزاياي گوشي HTC Desire محسوب مي شود. علاوه بر اين گوشي مذکور داراي قابليت چند لمسي در هنگام جستجوهاي اينترنتي مي باشد. کمپاني HTC جديدترين نرم افزارهاي موبايلي را براي آن بکار برده است. به نظر شما آيا HTC Desire شايستگي اين لقب را دارد؟

15. 3 کاربر از Help118 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

hTC: High Technology Computer
    ساخت تایوان= بهترین کیفیت مونتاژ (گوشی هاشو ندیده باشم هم مادربرد و قطعات کامپیوتری تایوان یعنی اوج قدرت کیفیت)

دیگه من نمی دونم . من آری زدم

خارج از بحث:

گوشي HTC Desire پر طرفدارترين گوشي 2010(1389/03/22)
    به گزارش پايگاه اطلاع رساني GsmArena ، گوشي HTC Desire جايزه پرطرفدارترين گوشي سال 2010 را دريافت کرد. اين گوشي در کنگره جهاني موبايل بارسلونا معرفي شد و توسط بسياري از اپراتورها در سراسر جهان عرضه شد و در همه جا از فروش بسيار خوبي برخوردار بود. لازم به ذکر است که گوشي HTC Desire با عنوان جواهر دو قلوي Nexus one نيز نام برده مي شود.
    داشتن پردازنده Snapdragon 1GHZ و صفحه نمايش لمسي 3.7 اينچ با کيفيت AMOLED از مزاياي گوشي HTC Desire محسوب مي شود. علاوه بر اين گوشي مذکور داراي قابليت چند لمسي در هنگام جستجوهاي اينترنتي مي باشد. کمپاني HTC جديدترين نرم افزارهاي موبايلي را براي آن بکار برده است. به نظر شما آيا HTC Desire شايستگي اين لقب را دارد؟

قبول دارم desire حرف نداره این مطلبو خونده بودم

17. این کاربر از maz18 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

بازم به زننده تاپیک میگم اگر کارت تجارت نیست یا برنامه نویسی و..نخوندی پولتو نده بابت ppc با اون پول انتخوابهای بهتری میتونی داشته باشه
    درباره کیفیت هم اول موتورولا هست بعد نوکیا فنلاند بعد آیفون و اچ تی سی بعدش سامسونگ بعد سونی بعد نوکیا چین
    چون با ال جی کار نکردم نظر نمیدم

سلام دوست من
    از مطالبی که عنوان کردی خیلی ممنونم معلومه که بعنوان یک کاربر تیز بین گوشی های مخلف رو مورد بررسی قرار دادی و بجز بررسی گوشی , کاربران گوشی ها رو هم آنالیز کردی. اکثر مطالبی رو که بیان کردی خودم باهاشون برخورد داشتم و قبولشون دارم. من بعد از Htc یه مدتی E52 داشتم گوشی شیک و سریعیه ولی ارضا کننده نیست الان هم ویواز دارم. بعد از معرفی Iphone 4 منتظر میمونم تا بیاد . شاید گوشی باشه که بشه حد اقل یکی دو سال نگهش داشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •