تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما از نظر اجتماعی در چه حالتی هستید؟

راي دهنده
160. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • هیچ مشکلی ندارم

27 16.88%
  • کمی خجالتی هستم

60 37.50%
  • اجتماع هراسی دارم

68 42.50%
  • مشکل اجتماعی داشتم ولی خوب شد

5 3.13%
صفحه 4 از 25 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 241

نام تاپيک: اجتماع هراسی ، جمع هراسی ، سرخی هراسی یا فوبیا ( از منظر روانشناسی )

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تقریبا آخرای جاده زندگی... یه تیغ تیز تو دستم تو وان حموم

پيش فرض

خیلی وقتها حس میکنم دارن بهم نگام میکنن
    عزيزم فعاليت دوپامين مغزت بالاست

---------- Post added at 09:00 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

بوسپیرون
    من شنيدم اين دارو در جمع هراسي و فوبيا خيلي اثر داره كسي هست بتونه بيشتر برامون توضيح بده

2. 2 کاربر از Old_Chater بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

gameselect @ :

شما دانشگاه رفتی ؟ (واسه این پرسیدم که میگی چیز خوبیه!!!)

اتفاقآ اصلآ چیز خوبی نیست !

ببینید این تیپ اشخاص خیلی زود تو زندگیشون می بازند.

شما فردی رو در نظر بگیر که ادم ریلکس و اجتماعی هستش و با همه میتونه ارتباط برقرار کنه اغلب این افراد, انسانهای موفقی میشند و تجربه های زیادی پیدا میکنند چون با همه در ارتباط هستن!

اینطور افراد تو زندگی شخصی و همینطور مشترک موفق هستن چون قبلآ با افراد زیادی در ارتباط بودن و میدونن خصوصیات اخلاقی چه کسانی بهتر باهاشون مَچ میشه و بر عکس خصوصیات اخلاقی چه کسانی باهاشون مَچ نمیشه !

اما در مقابل افرادی که جمع هراس هستند چون با افراد خیلی کمی (و بعضی اوقات هیچکس) در ارتباط نیستن با اولین نگاه و یا با اولین حرف ,خیلی راحت خام میشن و زمینه ی شکست براشون فراهم میشه.

زندگی مشترک این افراد هم به همین منوال هستش یعنی چون با جنس مخالفش رابطه (اجتماعی) نداشته بنابراین هیچ ذهنیتی در این زمینه نداره و اولین تجربش تو زندگی مشترکش (یعنی زمانی که ازدواج کرده) براش اتفاق میفته که خیلی دیره !!! (اون وقت با خودش میگه: ای داد من با این تیپ افراد نمیتونم کنار بیام!)

یه چیزی رو هم بگم که کسانی که از این حالت (جمع هراسی و ...) رنج میبرن اگه این حالت رو بتونن درون خودشون نابود کنن میتونن خیلی بیشتر از قبل از زندگیشون لذت ببرن .

4. 3 کاربر از alan wake بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

با مصرفش تا نزديك مرگ رفتم خيلي عوارض وحشتناكي واسه من داشت
    بالا تر از سیاهی رنگی نیست رفیق

من با مصرف نکردن پروپرانولول 30 قلبم به مدت چند ثانیه ایستاد
    واضحتر میگم : تو تا دم مرگ رفتی ولی واردش شدم

6. 2 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

من شنيدم اين دارو در جمع هراسي و فوبيا خيلي اثر داره كسي هست بتونه بيشتر برامون توضيح بده
    بوسپیرون باعث کاهش سروتونین میشه که نتیجش از بین بردن استرس و اضطراب میشه البته به موازات کاهش سروتونین, افزایش اشتها ,بی حوصلگی و بی حالی میتونه سراغ شما بیاد.

8. 2 کاربر از alan wake بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    gameselect @ :
    یعنی کسانیکه دانشگاه رفتن، تجربه خوبی نداشتن؟ آیا اونها جزو اشخاصی هستند که زود تو زندگیشون می بازند؟
    من در این مورد با شما موافق نیستم. من آدمی بودم که تا قبل از دانشگاه، بدون حضور بابام یا مامانم جرأت نمی کردم برم یک کتاب بخرم چه برسه که به یک شهر دیگه برم برای تحصیل. خودم برم و خودم بیام، وای چه فکر وحشتناکی!!! ولی من چون درس خوندن رو دوست داشتم و دارم، رنج این راه رو پذیرفتم. حالا دیگه ترسم خیلی کمتر شده و الان کاری که مامانم نمی تونه انجام بده، من انجام می دم. پس دانشگاه برای من مثبت بوده.
    یکی از دوستام، خیلی طول کشید تا بر این ترس غلبه کرد. به قول خودش فقط بلد بود یک خط مستقیم رو بین خونه و محل کارش طی کنه و اگر این خط کج می شد، واویلا می شد، حالا اون هم دیگه نمی ترسه ولی در عوض، شاید خیلی از دخترهای اون شهری که من برای تحصیل می رفتم، می ترسند که از شهرشون بیرون برند و به قول یکی از اونها، حتی میدون ورودی شهرشون رو هم بلد نیستند. چون این ریسک رو نداشتن. اونها به ما می گفتند که شما خیلی شجاعید که خودتون تنها این مسیر رو طی می کنید ولی ما می ترسیم.
    از طرفی، شاید سختی های زندگی آدم ها رو زود بزرگ می کنه و باعث بروز استعدادهاشون می شه. شاید اگر من هم سختی بیشتری می کشیدم الان استعدادهای دیگرم هم شکوفا شده بود که الان از وجودشون بی خبرم.

10. 4 کاربر از قله بلند بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mortal kombat 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    فعلا که تو ایران

پيش فرض

مثل اینکه تاپیک پیشرفت خوبی کرده ، امیدوارم همین طوری پیش بره.
    Last edited by mortal kombat 2008; 15-06-2011 at 08:44.

12. این کاربر از mortal kombat 2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال bushido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

میدونید من قبلا یک اعتقادای عجیبی به خاطر جمعی که بهش علاقه مند بودم پیدا کردم تو اعتقادای من بودن با جمعیت و حرف زدن یک عیب بود و فقط خواندن و کارهای دیگه ازین قبیل اصل بعد به اون جمع وارد شدم و واقعا اونی من فکر میکردم نبود و با وجود اینکه از لحاظ هیچی عیبی در من نبود و در خیلی از کارا از بقیه همسن و سالام سر بودم حالا 3 سال از همه عقب افتادم هم از همه لحاظ این اشتباه من به خاطر تفسیر نادرست اطرافیام از کارم بود خودم میگم خوبه بعد از این سه سال متوجه اشتباهم شدم
    ولی اطرافیام به سختی منو به عنوان یک فرد جدید قبول نمیکنن
    ولی میدونید به تازگی راهی برای این پیدا کردم امیدوارم راه درستی باشه اونم گور پدر بقیه

با این وضع من امیدوارم درکم کنید و یک راه بهتری سراغ دارید بهم بگید
    اسکیزوفرنی همه چی پیدا کردم میترسم ازهمه ولی وقتی این فکرو که گفتم پیدا میکنم خوبم ولی همه رو ترد میکنم وهیچکس منو به عنوان یکی که تغییر کرده نمی پذیرن:43:
    هنوز 18 سالمه با هزار امید کمکم کنید جوون مرگ معتاد سیگاری هریونی و هزار کوفت زهر مار دیگه نشم چون بارها دلم هوسشون کرده
    Last edited by bushido; 20-06-2010 at 22:15.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

gameselect @ :

شما فردی رو در نظر بگیر که ادم ریلکس و اجتماعی هستش و با همه میتونه ارتباط برقرار کنه اغلب این افراد, انسانهای موفقی میشند و تجربه های زیادی پیدا میکنند چون با همه در ارتباط هستن!

اینطور افراد تو زندگی شخصی و همینطور مشترک موفق هستن چون قبلآ با افراد زیادی در ارتباط بودن و میدونن خصوصیات اخلاقی چه کسانی بهتر باهاشون مَچ میشه و بر عکس خصوصیات اخلاقی چه کسانی باهاشون مَچ نمیشه !

اما در مقابل افرادی که جمع هراس هستند چون با افراد خیلی کمی (و بعضی اوقات هیچکس) در ارتباط نیستن با اولین نگاه و یا با اولین حرف ,خیلی راحت خام میشن و زمینه ی شکست براشون فراهم میشه.

زندگی مشترک این افراد هم به همین منوال هستش یعنی چون با جنس مخالفش رابطه (اجتماعی) نداشته بنابراین هیچ ذهنیتی در این زمینه نداره و اولین تجربش تو زندگی مشترکش (یعنی زمانی که ازدواج کرده) براش اتفاق میفته که خیلی دیره !!! (اون وقت با خودش میگه: ای داد من با این تیپ افراد نمیتونم کنار بیام!)

یه چیزی رو هم بگم که کسانی که از این حالت (جمع هراسی و ...) رنج میبرن اگه این حالت رو بتونن درون خودشون نابود کنن میتونن خیلی بیشتر از قبل از زندگیشون لذت ببرن .
    من نوشته قرمز رو 100% قبول دارم ..ولی بقیه فرمایشاتتون رو قبول ندارم.

ما افراد خجالتی جمع هراس هستیم ولی نه به اون شکل.

شاید الان تو این انجمن کسی اندازه من گردش و تفریح نکرده باشه با دوستاش.

هر هفته دربند یا درکه کوهنوردی اکیپ 4 نفره دوستامون. مسافرت شمال ..سرعین .

مهمونی خونه همیدیگه .

درسته من زیاد تو اجتماع نیستیم ولی از اجتماع بی خبر هم نیستیم !

شما حساب کن این همه سریالهای عبرت آموز میبینیم تو فارسی 1 ! همسایه ها ! خواهر دوست داشتنی من ! ویکتوریا که تموم شد ! سریالهای شبکه های خود ایران کلانتر ! و................یا مجموعه های gem
    مرد درجه 2 و.........و چند ساعت هم در اینترنت

برعکس به نظر من اطلاعاتمون کم نیست ..که با اولین نگاه خام بشیم و........

این حرفتون رو من اصلا قبول ندارم.ولی اول فرمایشاتتون 100% تایید میشه

15. 2 کاربر از gameselect بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

موثر ترین راه درمان ترس از اجتماع , حضور در جمع هستش شما با معاشرت با دیگرانم و حضور مداوم در جمع میتونید این مشکل رو رفع کنید
    Last edited by MAXXX; 20-08-2010 at 03:01.

17. 2 کاربر از MAXXX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

gameselect @ :

.
    من میخاستم در مورد این جملتون یه چیزی بگم .. این جمله برای یک آدم خجالتی خیلی خوبه!

میدونید منظورم چیه ...منظورم اینه که کسی به یه آدم خجالتی مثل من که زن نمیده ! که مثلا من بخام خام

بشم ...

شما زن پیدا کن برای ما ما خام نمیشیم ! مطمئن باش هیشکی که چه عرض کنم مگه کسی عقلشو از

دست داده به آدم خجالتی و بی اعتماد به نفس زن بده!

با خودش میگه این حتما عروسی خودشم نمیاد ! چون من تا حالا 10 تا از عروسیهایی که تو فامیلمون شده

نرفتم !

یه چیزی میگم بین خودمون باشه من عروسیه تنها خواهرم هم نرفتم ! خجالت میکشیدم! چون یه خورده توپولتر

بودم ! الان البته لاغر کردم و خجالتم خیلی کمتر شده!

19. 3 کاربر از gameselect بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •