تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 98

نام تاپيک: راهنمایی در خرید لباسشویی ( جنس اروپایی اصل یا کره ای )

داره خودمونی میشه afshin49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    north

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    قصد خرید یک ماشین لباسشوئی دارم که مشخصات ذیل را داشته باشه:
    7-8kg رنگ سیلور روشن
    ورودی مجزای آب سرد وگرم
    100% خشک کن
    تقریبا بدون لرزش و بی صدا
    دکمه 2/1 برای حجم کم لباس
    گارانتی مناسب
    بشه همه جور لباسی رو باهم توش بریزم!
    از دوستانی که اطلاعی از نامبرده !دارند خواهشمندم خانواده ای را از نگرانی در بیاورند

2. این کاربر از afshin49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه afshin49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    north

پيش فرض

چه جالب هیچکی این طرفا نیست

4. این کاربر از afshin49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان محترم
    تجربه خرید ماشین لباسشویی آبسال
    من به اصرار یکی از دوستان چند ماهی میشه که یک ماشین لباسشویی آبسال مدل 453 گرفتم و کاملا ناراضی و پشیمان هستم . اولا اصلا لباسها را خوب نمی شوید که وظیفه اصلی آن است وکاملا پر سروصدا میباشد بخصوص وقتی مثلا میخواهد لباسها را خشک کند به حدی که ممکن است وقتی روی خشک کن میرود شما هم از ترس چند متری به هوا بپرید لرزش آن به حدی شدید است که همیشه بعد از شست و شو مجبورید ماشین لباسشویی را دوباره به محل استقرار آن برگردانید و هر چقدر آن را طراز کنید فایده ای ندارد . درب آن هم تنظیم نیست و با کمی گیر و خیلی خشک و با صدای جیر جیر بسته میشود طوری که احساس میکنید هر لحظه ممکن است لولای آن بشکند . به نصاب شرکت هم که میگوییم میگوید همه چیز ماشین درست است و ایرادی ندارد . البته این فقط ایراد ماشین لباسشویی من نیست ویکی از دوستان دیگر هم که همین ماشین لباسشویی را دارد عینا" همین ایرادها را دارد . در ضمن ذکر کنم که قبلا" هم ماشین لباسشویی آبسال داشتم که از نظر کارکرد بهتر از این بود و از نظر صدا کمی بهتر ولی وقتی بعد از دو بار تعمیر و دریافت هزینه ای گزاف توسط شرکت وقتی برای بار سوم خراب شد تعمیر کار شرکت گفت که هزینه تعمیر آن به اندازه پول یک ماشین جدید میشود وبهتر است که یکی دیگر بخرید . به هر حال امیدوارم شما مثل من گول تبلیغات یکماه تعویض و دوسال گارانتی وتحت لیسانس فاگور اسپانیا را نخورید ( حیف پول ) . بیچاره اسپانیاییها که اگر قرار است فاگور اسپانیا این محصولش باشد آنها چقدر بدبخت هستند !!!
    موفق باشید

6. 4 کاربر از gmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان محترم
    تجربه خرید ماشین لباسشویی آبسال
    من به اصرار یکی از دوستان چند ماهی میشه که یک ماشین لباسشویی آبسال مدل 453 گرفتم و کاملا ناراضی و پشیمان هستم . اولا اصلا لباسها را خوب نمی شوید که وظیفه اصلی آن است وکاملا پر سروصدا میباشد بخصوص وقتی مثلا میخواهد لباسها را خشک کند به حدی که ممکن است وقتی روی خشک کن میرود شما هم از ترس چند متری به هوا بپرید لرزش آن به حدی شدید است که همیشه بعد از شست و شو مجبورید ماشین لباسشویی را دوباره به محل استقرار آن برگردانید و هر چقدر آن را طراز کنید فایده ای ندارد . درب آن هم تنظیم نیست و با کمی گیر و خیلی خشک و با صدای جیر جیر بسته میشود طوری که احساس میکنید هر لحظه ممکن است لولای آن بشکند . به نصاب شرکت هم که میگوییم میگوید همه چیز ماشین درست است و ایرادی ندارد . البته این فقط ایراد ماشین لباسشویی من نیست ویکی از دوستان دیگر هم که همین ماشین لباسشویی را دارد عینا" همین ایرادها را دارد . در ضمن ذکر کنم که قبلا" هم ماشین لباسشویی آبسال داشتم که از نظر کارکرد بهتر از این بود و از نظر صدا کمی بهتر ولی وقتی بعد از دو بار تعمیر و دریافت هزینه ای گزاف توسط شرکت وقتی برای بار سوم خراب شد تعمیر کار شرکت گفت که هزینه تعمیر آن به اندازه پول یک ماشین جدید میشود وبهتر است که یکی دیگر بخرید . به هر حال امیدوارم شما مثل من گول تبلیغات یکماه تعویض و دوسال گارانتی وتحت لیسانس فاگور اسپانیا را نخورید ( حیف پول ) . بیچاره اسپانیاییها که اگر قرار است فاگور اسپانیا این محصولش باشد آنها چقدر بدبخت هستند !!!
    موفق باشید
    انگلیسی ها یه ضرب المثل دارن که میگه:من اونقدر پولدار نیستم که جنس ارزون بخرم.

یکی از فامیل های ما هم ارج گرفته بود و همین مشکلات شما رو داشت.انداختش دور و بوش گرفت.

8. 2 کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یک راس ماشین بوش 7 کیلویی به قیمت 830 تومن اصل آلمان 3 سال گارانتی و 1400 دور خریداری شد....هنوز البته نصب نکردم....جنس پدر مادر دار خریدن خیلی لذت بخشه.

10. این کاربر از amir3408 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

انگلیسی ها یه ضرب المثل دارن که میگه:من اونقدر پولدار نیستم که جنس ارزون بخرم.

یکی از فامیل های ما هم ارج گرفته بود و همین مشکلات شما رو داشت.انداختش دور و بوش گرفت.
    با سلام
    ایرانی ها هم یک ضرب المثل دارند که میگه سیر از گشنه خبر نداره سواره از پیاده .
    قصد فقط راهنمایی دوستانی بود که با توجه به بودجه در نظر گرفته شده میخواهند ماشین لباسشویی خریداری کنند و یکی از انتخابهای آنها ممکن است آبسال باشد . چون وقتی محدودیت بودجه نباشد مسلم است که دیگر هیچکس لباسشویی ایرانی نمی خرد.

12. 2 کاربر از gmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

با سلام
    ایرانی ها هم یک ضرب المثل دارند که میگه سیر از گشنه خبر نداره سواره از پیاده .
    قصد فقط راهنمایی دوستانی بود که با توجه به بودجه در نظر گرفته شده میخواهند ماشین لباسشویی خریداری کنند و یکی از انتخابهای آنها ممکن است آبسال باشد . چون وقتی محدودیت بودجه نباشد مسلم است که دیگر هیچکس لباسشویی ایرانی نمی خرد.
    آخه نکته اینجاست که اونقدر با هم فرق ندارن.آبسال 350 تومن و ال جی 400 تومن و سامسونگ هم 450 تومن.

آبسال 3-2 بار خراب بشه میشه همون پول سامسونگ.به نظر من آدم بهتره پولشو جمع کنه یه بار یه چیز درست حسابی بخره.اشکالی هم نداره 9-10 ماه دیر بشه.در ضمن تو هر محدوده بودجه ای جنس خوب و بد هست.به عنوان مثال پاکشوما مدل 600 تومنی هم داره.در حالی که بلومبرگ با همون مشخصات 620 تومنه.مطمئنا اونی که میخاد مثلا 600 تومن بده توانایی پرداخت 20 تومن اضافه رو هم داره.با 400 تومن میشد ال جی گرفت که خدماتش خیلی بهتر از آبساله.

14. 4 کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kaenat_quantom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام به همه به نظر من یکی از بهترین کارهایی که میتونی بکنی اینه که با تعمیرکارها هم صحبت کنی ببینی نظرشون چیه آخه اونا میدونن که کدوم یکی بیشتر خرابی داره و کارایی کدوم بهتره....

16. این کاربر از kaenat_quantom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    خراسان شمالی- بجنورد

پيش فرض

سلام دوستان می خواستم نظرتون رو در مورد ماشین لباس شویی بهی Behi ایتالیا بگین این مدل رو 780 میدن

اینم از مشخصاتش:

BWA-63120

• Design: White, Varnished housing
    • Load 1-6kg
    • Door opening 33 cm; Angle of door opening 180
    • Stainless steel drum
    • Spin speed (RPM): 1200rpm; Adjustable
    • Electricity consumption kWh/cycle: 1,14kWh
    • Energy consumption kWh/year: 228kWh
    • Water consumption: 45l
    • Annual water consumption: 9000l
    • Time of washing: 140min
    • Electronic unit with LCD.
    • Presseting time delay of washing
    • Wash phase indicator
    • Digital display of remaining washing time
    • 19 programmes
    • Programmes: Cotton / Synthetics / Delicate and silk / Wool / Hand wash / Cold wash
    • Special programmes: Mix / Jogging programme / Intensive washing / Quick wash
    • Enzyme phase
    • Foam control
    • Extra rinse
    • Overflow protection
    • Stability Control System
    • Silent operation
    • Child protection (CDP)
    • Service diagnostic
    • 3 compartment detergent dispenser
    • Undercounter built-in set
    • Dimensions (W×H×D): 60×85×60cm

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان می خواستم نظرتون رو در مورد ماشین لباس شویی بهی Behi ایتالیا بگین این مدل رو 780 میدن
    [*]Dimensions (W×H×D): 60×85×60cm[/LIST]
    چرا بوش نمیگیری؟ از وضع خدمات پس از فروشش اطلاعی ندارم و ببین اگه ماشینت خراب شد جایی هست که برات تعمیر کنه؟ بتونه قطعاتش رو تامین کنه برات؟ الن رو حساب نکن...10 سال بعد رو ببین.

وقتی جنسی توی بازار کمیاب هست طبعا قطعاتشم کمیابه...همین کمیابی باعث میشه به فرض اوراقیهاش هم کم باشه و شما نتونید از دستگاههایی که اوراق شدند قطعه تامین کنید....این بلا سر من اومده.

یه سونی اریکسون P1 خریدم و ایراد پیدا کرد و نتونستم قطعه پیدا کنم اوراقی هم گیر نمیومد.. از اون موقع وقتی جنسی رو میخرم حساب روزی که خراب شد و نیاز به قطعه پیدا کرد رو میکنم.
    Last edited by amir3408; 26-01-2011 at 15:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •