تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 318 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 3177

نام تاپيک: بازی آنلاین اکشن و کم حجم TeeWorlds با سرور قدرتمند ایرانی !

داره خودمونی میشه shvb's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    TeeWorlds

10 بازی آنلاین اکشن و کم حجم TeeWorlds با سرور قدرتمند ایرانی !

سلام بر تمامی دوستان

امروز قصد دارم تا یک بازی بسیار زیبا و همچنین شدیداً اعتیاد آور رو به دوستان معرفی کنم که سرور ایرانی پر قدرت نیز برای این بازی توسط بنده فراهم شده تا یک پینگ عالی برای تک تک ایرانیان در سراسر کشور فراهم کنه.

بنده یکی از طرفداران این بازی هستم و به جرأت میتونم بگم که بیشتر اوقات فراغت خودم رو با این بازی سپری میکنم امیدوارم شما هم از این بازی زیبا و بی نظیر لذت ببرید.

از اونجایی که این بازی در کشور های آلمان و روسیه طرفداران زیادی داره سرور های زیادی نیز در این کشورها وجود داره که در این سرور ها هم با دوستان خودتون میتونین بازی کنید و اوقات فراغت خودتون رو سپری کنید.

توضیحاتی از این بازی:
    این بازی کاملا رایگان است و از گرافیک کارتونی و دلنشینی برخوردار است و همچنین انیمیشن های بسیار زیبای اون زیبایی و دلچسبی خاصی به این بازی بخشیده، این بازی کاملا نیاز به مهارت داره و با گذشت زمان به مهارت شما افزوده خواهد شد پس از اینکه نمیتونین خوب بازی کنین ناراحت و دلسرد نشید و از این بازی دست نکشید. و اگر مهارت زیادی در این بازی دارید بهتره که مهارت خودتون رو نشون بدین و با حرکات تکنیکی خودتون دیگران رو متهیر کنید و از بازی خوب خودتون لذت ببرید !

این بازی در سبک اصلی خودش دارای چند نوع بازیه که از این قرارند:

بکش بکش(Deathmatch) : در این نوع بازی هر کسی بشتر بکشه برندس.

بکش بکش تیمی(Team Deathmatch) : در این نوع نیز همونطور که از اسمش پیداست به دو تیم تقسیم میشین و هر تیمی که بیشتر کشت برندس.

دزدی پرچم(Capture The Flag) : در این نوع بازی نیز به دو گروه تقسیم میشین و هدف این بازی دزدیدن پرچم حریف و قرار دادن اون در پرچم پایگاه خودتونه البته در صورتی که پرچمتون دزدیده شده نباشه ولی اگر دزدیده شده باشه باید دس بکار شین و با کشتن دزد پرچم پرچمتون رو از چنگش در بیارین

همیچنین این بازی دارای سبک های زیادی از بازی هست که اون ها نیز زیبایی و قشنگی خودش رو داره یکی از اونها DDRace نام داره که کار تیمی زیبایی در اون وجود داره و با کمک به یکدیگه باید جان سالم به در ببری !

نکته مهم: فعلاً سرور ایرانی فقط از سبک آخری یعنی DDRace وجود داره که به زودی زود بکش بکش و سبک های دیگر هم درست خواهد شد و برای مشاهده این سرور در لیست خودتون باید ابتدا تیک های Standard Game Types و Standard Maps رو غیرفعال کنید تا سرور ایرانی با نام Magical DDrace براتون نماش داده بشه. و هم چنین نرم افزاری که در این بازی وجود داره این اجازه رو بهتون میده تا بتونین برای خودتون به هر سبکی که میخواین سرور ایجاد و دوستانتون رو وارد بازی خودتون کنین !

سایت دانلود این بازی رایگان و کدباز:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود نسخه 0.6.0 برای ویندوز با لینک مستقیم:
    کد:
    سرور با سبک DDRace با قابلیت تعویض مپ و با نام Magical DDRace راه اندازی شد. (قابلیت بازی 16 نفره)

آی پی سرور:
    کد:
    رمز سرور:p30

عکس هایی از نماهای این بازی:

اگر سوالات بیشتری وجود داره حتماً ازم بپرسین
    Last edited by shvb; 05-06-2011 at 10:24. دليل: راه اندازی سرور جدید

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

ایول دوست عزیز.من از یک سال پیش طرفدار این بازیم.متاسفانه یه بار تاپیکش زده شد ولی کسی نیومد.امیدوارم اینبار بیان.
    همه بیاید که خیلی جالب و بامزست!من با دوستام میزدیم یعنی فقط داشتیم میخندیدیم.یه یارویی کرم میریخت وقتی تو هوا بودیم با چنگک مارو میگرفت پرت میکرد پایین.آخر سر من دوستام خودمون پرت کردیم پایین و همه اونو گرفتیم و با خودمون بردیم و دسته جمعی مردیم!شده بود عملیات انتحاری.
    TeeWorlds=لذت

3. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    TeeWorlds

پيش فرض

هه هه ، منم زیاد با این به اصطلاح بلاکرها سرو کار دارم چون بعضی وقت ها خودم هم گروه بلاکر تشکیل میدم تا حال بعضی از این بلاکر های پررو رو بگیرم یه سرور هست به نام DDRace xyz که اونجا مرکز فعالیت بلاکرهاست.

من با یکی از دوستام همیشه با توی سرور خودمون بازی میکنیم ولی از اونجایی که فعلاً بازیکن ایرانی این بازی کم داره آنچنان حال نمیده امیدوارم شما دوست داشته باشی بعضی وقت ها با ما بازی کنی. برای اینکه بدونیم کی با هم بازی کنیم بهتره با یک مسنجر یاهو این کارو انجام بدیم که آیدی من رو میتونی اضافه کنی(من اکثر وقت ها که سر کامپیوتر نشتم آن هستم):

shtr86

هر کس دیگه ای هم دلش خواست میتونه با این آیدی باهام تماس بگیره و موقع بازی کردنش بهم خبر بده تا من هم بهش بپیوندم

این بازی تنوع خیلی زیادی داره و هیچ وقت ازش خسته نمیشی در ضمن موضوعات قابل بحث زیادی هم داره که میتونیم در موردشون صحبت کنیم.

5. این کاربر از shvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

یه مشکل.قدیما رو XP درست اجرا میشد.امروز دوباره ورژن جدیدو دان کردم رو سون خیلی کند اجرا میشه.(لگ نیستا!منوی بازی هم اینطوریه.حتی آفلاین هم که اجراش میکنم با گیر اجرا میشه و اصلا قابل تحمل نیست)

7. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه david071's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

چطوری باید دونفره از طریق LAN بازی کرد

9. این کاربر از david071 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز vampyre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام.
    قبلا زیاد این بازی رو بازی میکردم.
    ولی دیگه بعد از بازی کردن hedgewars و lost saga حس و حال این بازی رو ندارم و بیشتر سمت اونام.

11. این کاربر از vampyre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

جواب منم بدید ثواب داره.
    ادد کردم.

13. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

سرعت براي اجرا چقدر ميخوادش

15. این کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    TeeWorlds

پيش فرض

برای بازی Lan باید اول برنامه سرور از تو پوشه ی بازی با نام teeworlds_srv.exe رو توی کامپیوترتون اجرا کنین بعد بازی رو اجرا میکنین که در تب Lan میتونین وارد بازی بشین فقط یادتون باشه که یکی از کامپیوترها سرور میشه و بقیه وارد بازی میشن یعنی فقط یک نفر اون فایل سرور رو اجرا میکنه در ضمن فایروال رو هم در صورت وارد نشدن بازی به سرور در کامپیوتر های دیگه باید غیرفعال کنین.

سرعت زیادی نیاز نداره و برای بازی تو یک سرور پر که حداکثر 16 نفر هست 4 الی 5 کیلوبایت گرفته میشه و اگر منظورتون از سرعت پهنای باند هست باید بگم پهنای باند خاصی نیاز نداره فقط پیشنهاد میشه از ADSL با پهنای باند حداقل 64 استفاده کنین.

در مورد این که توی بازی ریپ میزنه شاید به خاطر ویندوزتون یا برنامه هایی که تو ویندوز نصب شده باشه چون بغیر از Lag هیچ مشکل ریپ زدنی وجود نداره که اونم با اومدن به سرور ایرانی حل میشه.

17. 2 کاربر از shvb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز C0OPeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یه توضیحی .. آموزشی چیزی ؟ ما رفتیم تو بازی فق تو در و دیوار بودیم !
    باید چیکار کنیم ؟

بعد سرور شما هم نبود توی لیست ؟ ولی سرور های دیگه هم پینگشون زیر 150 بود که خیلی خوبه

19. 2 کاربر از C0OPeR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •