تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 14 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 139

نام تاپيک: کمک ! خرید سیستم از 1800000 تا 2000000 [ 1.8 ملیون تا 2 ملیون ]

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

من به دلیل این پستی که دادید خواستم نشون بدم تفاوت کارایی ندارند

اما اگر بحث سر تفاوت کیفیت بردهاست که با این بنچمارک ها معلوم نمیشه چون این تفاوت فریم ها رو می تونیم بر استفاده ی ایسوس از برد غیر مرجع قرار بدیم و نه تفاوت کیفیت
    اول شما هر جوری میخای حساب کن
    خوب خیلی خوب شد عالی شد
    پس با بردغیر مرجع اومده بنچمارک زده شما میتونی یک ایمیل به تام بزنی دلیلش رو بپرسی که چرا این کارو کرده
    یک ایمیل هم به سایر بردهای دیگه هم بزن بگو اونها هم از این بردهای غیر مرجع درست کنند فروش خوبی داره

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

من به دلیل این پستی که دادید خواستم نشون بدم تفاوت کارایی ندارند
    شما اینطوری فکر کن

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اول شما هر جوری میخای حساب کن
    خوب خیلی خوب شد عالی شد
    پس با بردغیر مرجع اومده بنچمارک زده شما میتونی یک ایمیل به تام بزنی دلیلش رو بپرسی که چرا این کارو کرده
    یک ایمیل هم به سایر بردهای دیگه هم بزن بگو اونها هم از این بردهای غیر مرجع درست کنند فروش خوبی داره

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

شما اینطوری فکر کن
    دوست عزیز غیر علمی صحبت نکنید

اولا این بنچمارک ها رو تامز قرار میده برای اینکه کاراییشون رو نشون بده و نگفته کارایی خیلی بالایی داره!!! و همونطور که گفتم و بقیه ی دوستان هم گفتند تفاوت کارایی جندانی باهم ندارند

اما بحث شما سر کیفیت هست که کیفیت با این بنچمارک ها چندان مشخص نمیشه و حتی تامز اگر هم ریویو یی از مقایسه ی این کارت ها میده مقایسه برسر میزان کارایی هست ونه کیفیت

ثانیا باز هم با این شرایط هیچ ریویو رو نمی بینید که در پایان وقتی دو قطعه رو که در شرایط یکسان ریویو شدند در پایان بگه که کیفیت ساخت این برد از دیگری بهتره
    Last edited by nikaan; 16-05-2010 at 13:20.

3. 3 کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

بچه ها bottle neck کردن رو هم در نظر میگیرید وقتی اظهار نظر میکنید؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس من پست بالا رو اصلاح می کنم

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

دوست عزیز غیر علمی صحبت نکنید

اولا این بنچمارک ها رو تامز قرار میده برای اینکه کاراییشون رو نشون بده و نگفته کارایی خیلی بالایی داره!!! و همونطور که گفتم و بقیه ی دوستان هم گفتند تفاوت کارایی جندانی باهم ندارند

اما بحث شما سر کیفیت هست که کیفیت با این بنچمارک ها چندان مشخص نمیشه و حتی تامز اگر هم ریویو یی از مقایسه ی این کارت ها میده مقایسه برسر میزان کارایی هست ونه کیفیت

ثانیا باز هم با این شرایط هیچ ریویو رو نمی بینید که در پایان وقتی دو قطعه رو که در شرایط یکسان ریویو شدند در پایان بگه که کیفیت ساخت این برد از دیگری بهتر
    عزیزم مغلطه ی قرون وسطایی نکن
    5850 asus از 5850 سافایر بهتر بوده یانه تموم شد رفت پی کارش
    دیگه برد مرجع بوده و کارایی کیفیت نمیاره و... همش کشکه

شما اگه اسپم تولید نکنی تراکم و مهلکه بوجود نمیاد

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

به فرض چند فریمی بیشتر آورده
    به تفاوت قیمتش اصلا نمی ارزه!
    هیچ آدم عاقلی حاضر نمیشه به خاطر چند فریم بیشتر 50-60 تومن بیشتر خرج کنه
    در ضمن مقدار حافظه بیشتر دلیل قویتر بودن نیست پس 5850 1گیگ با 5850 2گیگ تفاوت خاصی ندارند

8. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز من در چند پست قبل تر هم گفتم که ایسوس کارایی بالاتری داره(البته نامحسوس) این نوشته در چند پست قبل تر موجوده:

نقل قول:
    """""""""""""""""""

جالبه در قسمتall Resolutions Sum of FPS Benchmarks Totals تفاوت کل فریم ها رو که به درصد محاسبه می کنیم کمتر از 0.7% میشه !!!!!! که واقعا ناچیزه

در قیمت برابر ارزش خرید با مدل ایسوس هست ولی با این میزان تفاوت ، حتی با تفاوت 30 هزار تومنی هم ارزش خرید نداره دیگه چه برسه به تفاوت 75 هزار تومنی که آقا حامد میگن

"""""""""""""""""""

اما این نظر من هم بر سر کارایی بود نه کیفیت و حتی می بینید هر چند ناچیز ولی ایسوس کارایی بالاتری رو داره و منظور این صحبت هم کارایی هست نه کیفیت

دقیقا تفاوت بین کیفیت و کارایی وجود داره و دوستانی که رشته ی صنایع خوندن می تونن در این زمینه راهنما باشند ما کیفیت ساخت داریم که جدا از کارایی یا پرفورمنسی هست که یک کالا ارائه میده و در واقع دوام این کالابررسی میشه

با این بنچمارک هایی که ارائه شده ، کیفیت ساخت مشخص نمیشه چون اگر مشخص می شد حتما تامز و یا سایر سایت های معتبر در این زمینه، چنین چیزی رو می گفتند و می گفتن که مثلا فلان قطعه دارای کیفیت بالاتری نسبت به دیگری هست ولی هیچ یک از این سایت های معتبر چنین حرفی رو نزدن

حالا من صحبت تامز رو قبول ندارم یا شما

آیا تامز هم داره مغلطه می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

اضافه مي کنم نقل قولي رو از اقاي اولترا بلک:

""""""""""""""

به اين علت که SAPPHIRE برند خوب و خوش قيمتي هست
    و فقط بر روي گرافيک هاي ATI کار ميکنه و يه سري ريزه کاريهارو رعايت ميکنه .
    ASUS هم برند خوبيه ولي قيمتش نسبت بقيه برندها بالاتر هست در صورتي که هيچ برتري نسبت به اونها نداره
    البته چون گرافيک هاي مرجع فقط در کولينگ با هم تفاوت دارند ميتونيد هر برندي که پايين تر بود بگيريد
    ولي من به شخصه SAPPHIRE رو توصيه ميکنم

""""""""""""""""""""

ايشون هم کم بودن اين تفاوت کارايي رو دارن ميگن و حرف ايشون اينه که اين تفاوت کارايي به تفاوت قيمتشون نمي ارزه

نتيجه اينه که درسته که در مجموع 0.7% !!!! کارايي مدل ايسوس بالاتر از مدل سافاير هست ولي اصلا به تفاوت قيمتشون نمي ارزه

چون در این تاپیک بحث صرفه ی خرید بود که دوستمون در مورد عدم پیشنهاد شدن کارت ایسوس سوال کرده بودند و آقای اولترا بلک جواب بالا رو دادند

یعنی وقتی که در اینجا کارایی بالاتر ایسوس رو میگم باید بلافاصله ارزش خریدش رو نسبت به بقیه ی برندها ی موجود در بازار هم بگم

اینکه فقط کارایی رو بخواهیم بررسی کنیم بدون ارزش خرید باید در تاپیک های مطالب عمومی سخت افزار این امر صورت بگیره ولی در اینجا باید از نظر قیمت هم بررسی بشن (چون قسمت خرید سخت افزار هست) که نتیجه اینکه وقتی پیشنهادش نمی دیم یا میگیم ارزش خرید نداره از روی تعصب نیست بلکه بدلیل ارزش خرید نداشتن این کالاست که از دو فاکتور کارایی و قیمت بدست اومده(نسبت کارایی به قیمت)

یعنی ممکنه که در این قسمت ما قطعه ای رو بی ارزش برای خرید بدونیم ولی در تاپیک مطالب عمومی سخت افزار این قطعه رو با کارایی خوب در نظر بگیرن چون اجباری در وارد کردن فاکتور قیمت ندارن و در واقع از لحاظ پرفورمنس بررسی می کنند ولی در اینجا 2 فاکتور رو باید در نظر بگیریم و ارزش یک کالا رو مشخص کنیم
    Last edited by nikaan; 16-05-2010 at 15:25.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کجا من یک همچین حرفی رو زدم

توی بازی ,وکلا در همه جا ایسوز بهتر بوده مخصوصا بازی هایی که دایرکت 11 نیاز داره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این در بدترین شکل ممکنه مگر از روی ناچاری باشه

نه سفارش دادم تولید کنند

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

دوست عزیز مطلب رو به حاشیه نکش که باعث اختشاش در اذهان میشه و فرد مشاوره گیرنده گمراه مکیشه
    بحث سر برد هست نه مقایسه 2 برد سفیر هم اگه بهتر باشه که خیال خام بیش نیست
    1- گرانتره
    2- 2 گیگ رم داره
    3- از همه مهم تر بهترین برد دنیاست

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

من چون نمی تونستم راحت نقل قول کنم این پست رو زدم پیشاپیش بخاطر 2 پست زدن عذر خواهی می کنم

شما حتی گفتید بحث سر دو برد هست(که پس اینجا بحث برد مرجع و غیر مرجع به میان میاد چون دیگه بحث سر بردهاست) و من هم در جواب گفتم که 2 برد کارایی چندان متفاوتی ندارن(کارایی)

از نظر کیفیت هم با این بنچمارک ها مشخص نمیشه(کیفیت)

داره خودمونی میشه Omidelf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

5

سلام ممنون از همه

امروز من یه چیزی دیدن که نقریبا سکته کردم !! تستی که راجبه فریم بازی crysis با 4970 بود !

این تست رو تو گیم اسپات دیدم که با 5970 که 700 تومان هست و تازه کارتی که من میخواستم بگیرم 5870 بودش
    crysis رو رو 40 فریم نمیتونه اجرا کنه !

که اینطوری که تو این تست پیداست حتی با 5970 رو 1900x1200 به 40 فریم نمیرسه و اگه من درست بگم باید 40 فریم باشه تا هیچ گیری تو بازی نکنه و با این وضعیت با 5870 به 34 فریم میرسه !!

یعنی من با صرف 2 ملیون تومان هم این بازی رو نمیتونم رو بالاترین حد بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه Omidelf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینم تست سایت تام :

1200×1900

و اینم ماله 1600 × 2560

و پیشتهاد میکنم بیماران قلبی اینو نبینن !

این یهنی چی !!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •