تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: درباره Jabra Clipper چه می دانید؟

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض درباره Jabra Clipper چه می دانید؟

سلام به همگی

این هندزفری که به تازگی و با قیمت میکانیگن 35 یورو به بازار عرضه شده

هنوز بررسی کاملی از این هندزفری به عمل نیومده و کاربران این هندزفری که زیاد هم نیستن (به دلیل تازه وارد بودنش) نظرات خودشون رو اعلام نکردن. فقط چند جا در مورد سختی کار با این هندزفری و یا خشک بودن گیره که برای کمربند و پیراهن و تیشرت ها طراحی شده مسائلی مطرح شده ولی در مورد کیفیت صدا چیزی عنوان نشده

اینم مشخصات عمومی:

• Bluetooth 2.1, including EDR, A2DP and AVRCP
    • Clip-on wearing style
    • Talk time = 6 hours
    • Standby time = 8 days
    • Dimensions = L47.95 mm x W16.45 mm x H25.50 mm
    • Weight = 20 grams
    • Noise-blocking Stereo Ear buds
    • AC charger

حالا اگه دوستان درباره این هندزفری به ظاهر جالب و بسیار شیک نظری دارن یا تست کردن و یا چیزی در موردش خوندن بی زحمت نظراتشون رو اعلام کنن. البته چیزی که مهمه نظر خود کابران هست، وگرنه اکصر سایتهای فروش و تبلیغاتی کلی ازش تعریف و تمجید کردن که خوب ارزشی نداره !

با تشکر
    Last edited by !Bikhaneman!; 12-05-2010 at 10:47.

آخر فروم باز mohsen_rkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    35°44'48.02"N / 50°54'12.70"E

پيش فرض

من چند روز پیش که می خواستم هندزفری بخرم تستش کردم، راستشو بخوای خیلی باهاش حال نکردم. اولاً که همونطور که خودت گفتی خشکه. به خوبی لباس می چسبه اما دیگه باید بی خیال بند گردنی بشی. من 3-2 دقیقه بیشتر باهاش کار نکردم اما تا جایی که یادمه نمیشه Track رو از روی خود هندزفری عوض کرد که عیب خیلی بزرگیه. قیمتش هم 53 تومن بود که من Jabra BT3030 خریدم.

3. این کاربر از mohsen_rkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من چند روز پیش که می خواستم هندزفری بخرم تستش کردم، راستشو بخوای خیلی باهاش حال نکردم. اولاً که همونطور که خودت گفتی خشکه. به خوبی لباس می چسبه اما دیگه باید بی خیال بند گردنی بشی. من 3-2 دقیقه بیشتر باهاش کار نکردم اما تا جایی که یادمه نمیشه Track رو از روی خود هندزفری عوض کرد که عیب خیلی بزرگیه. قیمتش هم 53 تومن بود که من Jabra BT3030 خریدم.
    والا خودم که با بند گردنی حال نمیکنم ! یجورایی ضایع هست و جلب توجه میکنه البته این نظر منه..اینکه فرمودید به لباس خوب میچسبه خوب جای حوشحالی داره
    در مورد عوض کردن آهنگ که خوب احتمالا هندزفری ای که شما تست کردی خراب بوده چون روش دکم تعویض آهنگ رو داره و مطمئنا این ویژگی روی همه هندزفری های اینچنینی وجود داره و امکان نداره نذاشته باشن ولی خوب برای اطمینان باید بیشتر تحقیق کرد شاید واقعا نذاشته باشن !!
    Last edited by !Bikhaneman!; 14-05-2010 at 19:56.

آخر فروم باز mohsen_rkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    35°44'48.02"N / 50°54'12.70"E

پيش فرض

والا خودم که با بند گردنی حال نمیکنم ! یجورایی ضایع هست و جلب توجه میکنه البته این نظر منه..اینکه فرمودید به لباس خوب میچسبه خوب جای حوشحالی داره
    در مورد عوض کردن آهنگ که خوب احتمالا هندزفری ای که شما تست کردی خراب بوده چون روش دکم تعویض آهنگ رو داره و مطمئنا این ویژگی روی همه هندزفری های اینچنینی وجود داره و امکان نداره نذاشته باشن ولی خوب برای اطمینان باید بیشتر تحقیق کرد شاید واقعا نذاشته باشن !!
    من خودمم از بند گردنی خوشم نمیاد اما هندزفری رو می ندازم زیر لباسم (دو حالت داره یا طرفی که می بینه می دونه چیه، یا نمی دونه. اگه بدونه میگه اینو نگاه کن یک هندزفری گرفته داره باهاش کلاس میذاره و اگرم ندونه که تا چشش در میاد Zoom می کنه بفهمه چیه! )
    گفتم که مطمئن نیستم چون 2-1 دقیقه فقط وصل کردم و تست کردم چون 60 نفر توی مغازه یارو بودن دیگه نمی شد خیلی لفتش داد و با دکمه های خود هندزفری اصلاً کار نکردم، یعنی فرصت نشد فقط با گوشی Pair کردم و یه چند تا آهنگ تست کردم؛ همین!

6. این کاربر از mohsen_rkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

دکمه های کنترلی این هدست به صورت مخفی روی گیره آن قرار گرفته اند.
    Clipper 6 ضمن دارا بودن 8 روز زمان استندبای، 6ساعت مکالمه مداوم رابرای کاربر امکان پذیر میکند. قیمت این محصول 39 پوند انگلیس( تقریبا معادل 60 دلار ) اعلام شده است.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من با فروشگاه باران علاءالدین که نمایندگی جبراست تماس گرفتم، گفت دکمه عتویض اهنگ رو داره
    قیمت هم جالب بود : 45 !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

11

کسی از قیمت جدید این محصول خبری نداره؟ و همینظور نمایندگی در تهران کجاست؟

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

کسی از قیمت جدید این محصول خبری نداره؟
    39000 تومن نمایندگی معتبری رو هم سراغ ندارم

11. این کاربر از sasan816 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

39000 تومن نمایندگی معتبری رو هم سراغ ندارم
    خوب این قیمتو از کجا دارین می شه آدرسی بدین یاراهنمایی کنین از کجا بگیرم؟ و اینو که گفتین گارانتی داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •