تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 50

نام تاپيک: هفته 33 لیگ برتر / قهرماني سپاهان، نايب قهرماني استقلال و سقوط آزاد پرسپوليس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ..::Dream::land ::..

پيش فرض

ها ای دایی چه از جون فوتبال میخواد چنبره زده ؟!
    امروز توی ورزشگاه جاتون خالی جشن پیروزی گرفتیم توپ
    بعدش دلم سوخت واسه پرسپلیس آخه چرا ؟
    اصلا من دیگه فوتبال ایرانی نمیبینم !

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اقا من فکر کردم مساوی شده داشتیم بازی تیراختور رو میدیدیم دقیقه 98 گل زد حال اساسی کردیم.
    به نظر من هم صمد میتونه خوب کار کنه تا اینجاشم خودشو اثبات کرده امیدوارم سال بعدم بمونه این تماشاگرا اسیر جو شدن یا قلعه نوعی بهشون پول دادهحالا هرچی با حرف یه تماشاگر میخوان تیم رو از هم بپاشونن!هم اسیا نمی تونه نتیجه بگیره هم سال بعد به شدت افت میکنه!تیمی که هم اسیا نتیجه میگیره خوب کار میکنه تا حالا که اینطوره امسالم میشه دوم من نمی دونم چرا باید سرمربیش مورد اعتراض قرار بگیره من از همین رویه رازی هستم شمارو نمی دونم!
    Last edited by نادر1368; 07-05-2010 at 00:01.

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من در کل صمدو در حد و اندازه های استقلال نمیدونم ! کاری با قلعه نوعی هم ندارم !

پروفشنال vahid0801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Not In This World

پيش فرض

دلتون خوشه ها.
    فوتبال ایران چی داره که بشینی در باره ضعفا و نقاط قوتش بحث کنی.همه میدونن چه کثافت کاریایی تو کاره دیگه.خدارو شکر کسی هم انتظار نداره.
    بقول حجازی چیمون درسته فوتبالمون درست باشه

پروفشنال manreza71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دایی که بدترین مربی تاریخ تیم ملی هست بعد از حذف ایران وتحویل دادن تیم به عنوان تیم چهارم از تیم ملی کنار گذاشته شد ، اما باز هم با لابی برگشت به چه تیمی ؟؟ به تیم بزرگ پرسپولیس که همین نشاندهند لابی دایی هست که اتفاقا این بار هم مثل سری قبل با لابی ریاست تربیت بدنی برگشت ،تابار دیگر قدرت لابی خود را به همگان ثابت کند

اینم آما مربیان ایرانی ، که میبینیم دایی ضعیف ترین بوده
    ركورد بدترين مربي جام جهاني برايعلي دايي ***بازهم دايي

ر علي دايي با كسب شكست خانگي برابر تيم ملي عربستان صاحب بدترين بيلان عملكرد در تاريخ مسابقات مقدماتي جام جهاني براي ايران شد. يادش به خير، نوروز 84 بود كه ايران در تعطيلات نوروز ژاپن را دو بر يك شكست داد، بعد هم كه يادتان هست در همان تعطيلات نوروز كره‌شمالي را هم با نتيجه دو بر صفر در پيونگ يانگ شكست داديم و به جام جهاني صعود كرديم. حالا علي دايي بر اساس آمار بدترين مربي ايران در تاريخ مسابقات مقدماتي جام‌هاي جهاني است. تعارف كه نداريم، آمار بر اين واقعيت صحه مي‌گذارد. در تاريخ جام‌هاي جهاني رضا وطنخواه، مهدي مناجاتي، ادمار براگا، محمود ابراهيم‌زاده و والديرا ويرا پنج سرمربي هستند كه بين يك تا سه بار سرمربي ايران در مسابقات بوده‌اند. ما اين پنج سرمربي را مورد مقايسه و بررسي قرار نمي‌دهيم چون مثلا اگر يكي از آنها مثل براگا در دو بازي، صاحب دو برد شده باشد بايد نام او را به عنوان بهترين مربي تاريخ فوتبال ايران محاسبه كنيم اما يادتان باشد كه اين دو برد برابر تيم‌هاي گوام و تاجيكستان به دست آمده است. به عبارتي اين دو برد ارزش مقايسه‌اي ندارد. به هر حال بين مربيان ديگر جز اين پنج نفر مي‌توان به نام‌هايي مثل محمود بياتي، حشمت مهاجراني، علي پروين، محمد مايلي‌كهن، ميروسلاو بلاژويچ، برانكو و دايي اشاره كرد كه در بين آنها عملكرد حشمت‌ا... مهاجراني از همه بهتر و عملكرد علي دايي از همه ضعيف‌تر است. اين هفت نفر را به ترتيب كيفيت در كسب نتايج مورد مقايسه قرار مي‌دهيم. لطفا توجه كنيد: (مقايسه را براساس 10 ديداري انجام مي‌دهيم كه طي آن دايي سرمربي بوده است)

1- حشمت‌ا... مهاجراني / ميانگين 2/6 امتياز: در 10 بازي خود در اين عرصه صاحب هشت برد و دو مساوي شد، امتياز او 26 در 10 بازي و ميانگين كسب امتياز توسط او 6/2 بوده است. در اين مدت تيم ملي برابر عربستان، هنگ كنگ، كره‌جنوبي و استراليا هر كدام دو بار و سوريه و كويت هر كدام يك بار بازي كرده است. به عبارتي نتايج تيم ملي در اين عرصه نسبت به بازي‌هاي سخت برگزار شده بسيار نتايج خوبي بوده است.

2- برانكو ايوانكوويچ / ميانگين 2/5 امتياز: در 10 بازي در اين عرصه هشت برد، يك مساوي و يك باخت بوده است. او در اين 10 بازي در مسابقات مقدماتي جام جهاني 2006 صاحب 25 امتياز شده است، در اين عرصه تيم ملي با قطر، لائوس، اردن و كره‌شمالي دو بار و بحرين و ژاپن، هر كدام يك بار بازي كرد. بازي‌هاي تيم ملي در دوران حضور برانكو، بازي‌هاي تقريبا مشكلي بوده است.

3- محمد مايلي‌كهن / ميانگين 2/4 امتياز: سومين سرمربي برتر تيم ملي در مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني محمد مايلي‌كهن است كه در مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني 1998 فرانسه از 10 بازي صاحب هفت برد و سه مساوي شد. البته بازي‌هاي مايلي‌كهن نسبت به مهاجراني و برانكو بازي‌هاي تقريبا آسان‌تري بوده اما به هر حال، كسب هفت برد و سه مساوي برابر تيم‌هاي ملي مالديو، قرقيزستان و سوريه (هر كدام دو بازي) و عربستان، كويت، چين و قطر هر كدام يك بازي نتايج بسيار شايسته و صد البته بسيار قابل تعمقي بوده است. مايلي‌كهن در اين 10 بازي نتايج بسيار خوبي مثل برد چهار بر دو برابر چين، سه برصفر برابر تيم ملي قطر و بالاخره 17 بر صفر برابر تيم ملي فوتبال مالديو به دست آورده بود.

4- ميروسلاو بلاژويچ / ميانگين 2/1 امتياز: در اين عرصه مرد چهارم بوده است. بلاژويچ البته در 10 ديدار اوليه خود نتايج خوبي داشت چرا كه 10 بازي ابتدايي او در فوتبال ايران بسيار سخت بوده است. شما ببينيد، دو بازي برابر عربستان، عراق، تايلند، بحرين و امارات و كسب شش برد، سه مساوي و تنها يك باخت در 10 بازي نتايج فوق‌العاده‌اي بوده كه البته بلاژويچ در جريان مسابقات مقدماتي جام جهاني 2002 به دست آورده است. نتايج بلاژويچ واقعا نتايج سختي بوده است.

5- محمود بياتي/ ميانگين دو امتياز: كل نتايج بياتي همين تعداد بازي در مسابقات فوتبال مقدماتي جام جهاني 1974 بوده است. محمود بياتي در هشت بازي به مصاف حريفان رفت و چهار حريف در اين عرصه داشت. چهار حريف ايران در اين عرصه تيم‌هاي كره‌شمالي، سوريه، كويت و استراليا بودند كه البته از اين هشت بازي، هفت بازي در تهران انجام شد و براين اساس است كه تيم فوتبال ايران، آسودگي خاطر ميزباني را داشت و ما نتايج محمود بياتي را در آن سال جزو نتايج سخت ارزيابي و بررسي نمي‌كنيم.

6- علي پروين/ ميانگين 1/8: بازي‌‌هاي تيم ملي در زمان مربيگري علي پروين بازي‌هاي چندان سختي نبود، اما چون تيم ملي در اين زمان تيم خوبي نبود، نتايجش هم نتايج چندان خوبي نبود. علي پروين در 10 بازي با تيم ملي صاحب پنج برد، سه مساوي و دو باخت شد. در اين 10 بازي تيم ملي فوتبال برابر تيم ملي عمان، سوريه و تايوان هر كدام دو بازي و تيم‌هاي ملي عراق، كره‌جنوبي، ژاپن و كره‌شمالي بازي كرد. تيم ملي فوتبال، در اين مدت محرومان و مصدوماني مثل احمدرضا عابدزاده، فرشاد پيوس و مجتبي محرمي را نداشت و به عبارتي از همراه داشتن تمام بضاعت خود محروم شده بود.

7- علي دايي/ ميانگين 1/7 امتياز: او بدترين نتيجه را بين اين هفت مربي گرفت. علي دايي در 10 بازي با تيم ملي صاحب چهار برد، پنج مساوي و يك باخت شد. د دايي در اين 10بازي تنها 17 امتياز گرفت كه بيلان عملكرد فوق‌العاده ضعيفي براي او بود

این شعر رو هم برای دایی مجله همشهری جوان نوشت (بعد از برکناری از تیم ملی

تیم ما دیده به سویت نگران هست هنوز ........غم نابردن تو بار گران هست هنوز
    گرچه در ماتم تو دیده ما گریان هست .......این سه بازی هم جا ورد زبان هست هنوز

متا سفانه انتصاب دایی در تیم ملی وپرسپولیس فقط با رابطه ولابی بوده وهیچ وجه فنی نداشته
    آمار بالای گویای همین مطلب هست

+
    نتایج ضعیف وبازیهای ضعیف پرسپولیس

پروفشنال sia-saketi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    3D Max!

6

سلام خدمت همه دوستان
    اول از همه به صحبت های کارشناس برنامه فوتبال برتر اشاره میکنم
    کرانچار و پرسپولیس قربانی بازگشت دایی به فوتبال شدند
    خوب دیدم که پرسپولیس در زمان کرانچار تیم سوم جدول بود و اما با آمدن دایی تا حالا به رده چهارم سقوط داشته است این در حالی هست که پرسپولیس در 500 دقیقه اخیر 2 گل زده و4 گل دریافت کرده است. در جام حذفی هم دیدم پرسپولیس در برابر 2 تیم دسته اول بازی کرد و تنها بازی تیم دایی در جام حذفی با تیم لیگ برری صبا بود که علا رقم میزبانی به پنالتی کشیده شد.همین بازی رو تیم کرانچار به نمایش میگذاشت والبته سوم بود و...
    حالا نظر خودم
    درمورد بازی هم بگم واقعا باید به حال این تیم گریه کرد ، چون هیچ چیزی از پرسپولیس دیده نشد ، وبا خوش شانسی محظ ودرخشش حقیقی 5 گله نشد. اگه پرسپولیس از تیمی که به دسته یک سقوط کردن نبره پس باید کی رو ببره ، ؟؟ پرسپولیس تیم فوقالعاده ضعیفی تو این بازی نشون داد وهیچ کاری هم نتونست بکنه.
    بد نیست یادی از بازی پارسال بکنیم که کریمی با تمام وجود بازی کرد و 3 گل زد . نه مثل بازیکنان امروزی پرسپولیس که خیلی هاشون مثل جوجه ماشینی میمونن ، یکیش همین بائو ، تو بازی با اشوه وادا بازی میکنه وراه میره تا النگوهاش نشکنه.
    ، خلیلی هم خیلی افت کرده وخلیلی 2 سال پیش نیست ، یا همه توپ ها رو به آسمون میزنه ، یا لوشون میده ویا با خودخواهی خرابشون میکنه وبه کسی پاس نمیده !!
    درمورد لیست خریدفصل بعد هم زیاد خوشبین نباشد ، چون دایی علاقه خاصی به افرادی مثل غلامنژاد و غلامرضا رضایی و.. داره و خلاصه میخواد هر چی غلام هست رو به خدمت خودش بگیره ، تا خودش اربابشون باشه درست مثل تیم ملی که یه عده به اصطلاح سرباز بی دست وپارو دعوت کردوتیم ملی رو نابود کرد و مشخص شد هدف دایی فرماندهی به این سربازان بود نه چیز دیگه !!!!!!
    تیم پرسپولیس اربابی
    تیم ملی فرماندهی
    کلا من به این شیوه بازی و این بازیکنان خوشبین نیستم ، چون بازیکن باید بازی بکنه نه غلامی وسربازی رو برای شخص به جا بیاره ودودش تو چشم مردم بره و.....
    فوق العاده بود... شدیداً حرفاتو قبول دارم...

عزیزمی...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تيمي كه با بازيكنهاي قديمي خودش اين كار رو كنه بهتر از اين نميشه . خاك بر سر كاشاني كه عقلش رو داده دسته يه مربي و چند تا ليدر . من يه پرسپوليسي هستم اما از رفتاره اين تيم در بازي با استيل اذين اصلا راضي نبودم. اين باخت هم حق اين تيم بود.

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض دایی پس از شکست در مشهد: ضعیف‌ترین پرسپولیس عمرم را دیدم/ فصل بعد تغییرات ویژه‌ای خواهیم داشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: در مصاف با ابومسلم بد بازی کردیم، بد گل خوردیم و بد باختیم و به اعتقاد من امروز ضعیف ترین پرسپولیس عمرم را دیدم چرا که بازیکنان برای این دیدار دقت و تمرکز لازم را نداشتند.

به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، علی دایی پس از شکست 3 بریک مقابل ابومسلم در جمع خبرنگاران افزود: باید قبول کنیم که در دیدارهای اخیر نتوانستیم به طور شایسته و در خور نام پرسپولیس ظاهر شویم و در این دیدار نه تنها نتیجه نگرفتیم بلکه فوتبال هم بازی نکردیم و واقعا من نمی دانم که چگونه به این شکل بسیار بد باختیم.

وی تصریح کرد: تیم بزرگی همچون پرسپولیس نباید با زحمت به گل برسد و به راحتی گل دریافت کند و می بایست این ضعف ها را بررسی و ریشه یابی کنیم و البته من نمی توانم بپذیرم که این بازی نامطلوب به سبب حضور در فینال جام حذفی است چرا که اکنون پایان فصل فرا رسیده و برخی بازیکنان مراقب ساق پایشان هم هستند.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان این تیم فکر و ذکرشان فینال جام حذفی شده بود، اذعان داشت: تیم ما یک مشکل اساسی داشت و آن هم عدم توجه بازیکنانم به این دیدار بود چرا که آنها فقط به دیدار با گسترش فولاد می اندیشند و فکر این نیستند پرسپولیس به میلیونها هوادار در سراسر ایران تعلق دارد و نباید اینطور بد کار کنیم.

وی ادامه داد: کادر فنی برنامه های زیادی را برای کسب نتیجه مناسب به کار می گیرد اما وقتی بازیکنان از موقعیت های بوجود آمده به طور صحیح استفاده نمی کنند و در مصاف با یک تیم دسته اولی نمی توانند خوب بازی کنند، به نظر من مشکل از کادر فنی تیم نیست.

علی دایی در خصوص تعویض شیث رضایی و دیگر تعویض‌هایی که در این دیدار داشت نیز گفت: تعویض شیث جنبه فنی داشت و اگر چه تیم ما در همان نیمه اول همه چیز را از دست داد اما بوسیله این تعویض‌ها تلاش کردیم تا قدرت تیم را افزایش دهیم و اشتباهات دفاع را جبران کنیم که در این بین البته عملکرد بازیکنانم مناسب نبود.

وی با بیان اینکه پرسپولیس در فصل آینده تغییراتی را خواهد داشت افزود: تا پیش از این دیدار به فکر تغییر در تیم نبودم اما با اتفاقاتی که در بازی با ابومسلم رخ داد اگر در سه دیدار آینده که در جام حذفی و لیگ برتر داریم نتوانیم نتیجه لازم را کسب نکنیم باید یک تغییر و تحول ویژه در تیم ایجاد کنم.

علی دایی در خصوص قضاوت احمد صالحی در این دیدار گفت: به نظر من قضاوت این دیدار خوب بود اما در یک لحظه از بازی داور می توانست خطای پنالتی به نفع ما بگیرد با این حال تیم ما بد بازی کرد و این ضعف ما به هیچ وجه به داوری ربطی نداشت.

دایی در پاسخ به اینکه چرا پرسپولیس نسبت به زمان حضور کرانچار افت مکانی در جدول داشته است گفت: باید شرایط را مقایسه کنید و ببینید که زمان سرمربیگری کرانچار در اکثر دیدارها پرسپولیس میزبان بوده است و قطعا این موضوع می تواند نقش بسزایی در نتیجه گیری و رتبه داشته باشد ضمن اینکه خوشبختانه ما توانستیم به فینال جام حذفی هم برسیم.

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: علی حنطه و بازیکنان ابومسلم توانستند با تمرکز و تلاش مقابل تیم ما پیروز شوند و به اعتقاد من اگر ابومسلم در طول فصل به همین شکل بازی می کرد الان سقوط نکرده بود و در مجموع برای این تیم و فوتبال خراسان آرزوی موفقیت دارم.

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ماشاالله ابومسلم
    اگر گرفتار مدیران نالایق نمیشد مطمئنا سقوط نمیکرد

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض کتک کاری به افتخار حضور ناظران Afc!/ تبریزی ها در روز مهم به ورزشگاه نرفتند!

روزی که ناظران کنفدراسیون آسیا را به تبریز برده بودند تا تماشاگران تبریزی را نشان دهند ، ورزشگاه خالی بود!
    بازی تراکتورسازی و استقلال اهواز فرصتی بود تا فدراسیون فوتبال بتواند ، حضور چشمگیر فوتبالدوستان ایرانی را به رخ ناظران کنفدراسیون آسیا بکشاند اما بارش شدید باران دیروز تبریز سبب شد تا این بازی که آخرین بازی خانگی فصل تراکتورسازی هم بود ، تنها 15 هزار تماشاگر داشت. فدراسیون امید داشت تا حضور ناظران کنفدراسیون در ورزشگاه یادگار بتواند نقش مهمی در کسب سهمیه های آسیایی برای ایران باشد اما این بازی سراسر دعوا بود میان بازیکنان درون زمین و فریاد های اعتراض جمعیت به اتفاقاتی که در زمین می افتاد. اتفاقاتی که داشتند پیش چشم ناظران AFC رخ می دادند. اتفاقاتی که سبب شد تا این مهمانان را از دقیقه 70 بازی به هتل برگردانند!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

گل دقیقه 98 تراکتورسازی به استقلال اهواز یکی از گل های نادر و عجیب فوتبال ایران لقب خواهد گرفت.
    درحالی که بازی تا این دقیقه از بازی با تساوی یک بر یک پیش می رفت از فاصله بیش از 40 متر ، مهرداد پولادی را به سمت دروازه استقلال اهواز فرستاد. توپی که شاید می توانست به سادگی در دست دروازه بان تیم سقوط کرده استقلال اهواز قرار بگیرد . او اما برای گرفتن توپ شیرجه رفت و درحالی که به توپ رسیده بود ، دستش را عقب کشید تا تیم تبریزی که نتیجه این بازی اهمیتی برایش نداشت ، برابر استقلال اهواز هم که قبل از این بازی سقوطش قطعی شده بود به برتری برسد. پس از این گل بازیکنان دو تیم به سمت هم حمله ور شدند و برای دقایقی طولانی همدیگر را زیر مشت و لگد گرفتند. بازی این دو تیم در تبریز از ابتدا هم اتفاقات پر تنش زیادی داشت.

کد:

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

عقیلی با سپاهان وداع کرد!
    هادی عقیلی در پایان بازی تیمش با پیکان چهار گوشه زمین ورزشگاه فولادشهر را بوسید و به رختکن رفت.
    مدافع موفق تیم ملی که بهترین دفاع ایران محسوب می شود در حالی این کار را انجام داد که هفته قبل با امیر قلعه نویی درگیر شده بود. قلعه نویی در رختکن بر سر این بازیکن فریاد کشید و الفاظی را برای او به کار برد که سبب شد عقیلی تصمیم به قطع همکاری با سپاهان بگیرد. قلعه نویی هم البته قصد نداشت از این مدافع در ترکیب تیمش استفاده کند اما به درخواست مدیر باشگاه سپاهان او را در ترکیب قرار داد . بعد از پایان بازی پیکان اما درحالی که بازیکنان سپاهان سرگرم جشن قهرمانی بودند ، عقیلی در سکوت دور افتخار زد و چهار گوشه زمین را بوسید و به رختکن رفت. اتفاقی که می تواند نمادی باشد از قطعیت یافتن جدایی او از تیمش .

کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •