تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 268 از 268 اولاول ... 168218258264265266267268
نمايش نتايج 2,671 به 2,679 از 2679

نام تاپيک: Call of Duty: Black Ops - نسخه PC

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان اقا من یه جا کیر کردم تو مرحله ای که سوار هلیکوپتر هست بعد با طناب میان پایین
    و هلیکوپتر سقوط میکنه همین جور که میریم جلو من باید تانک خودی رو ساپورت کنم یه جا هست کاپیتانه زور میزنه در باز کنه
    منم میرم کمکش با دکمه F وقتی در باز میشه همه جا تاریک هیچ کاری نمیتونم کنم مشکل چیه من اینجا گیر کردم
    و یه سوال دیگه این save چه جوری من تا هر جا که میرم save نمیکنه مثلا من save and exit میکنم ولی میام بیرون از
    بازی باید از اول مرحله باز برم
    Last edited by samypersian; 06-03-2012 at 16:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

پچ واسه برطرف شدن lag تو ویندوز سون نیومده؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdy2504's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام دوستان
    کجا میتونم اطلاعاتی در مورد شبکه بازی کردن به صورت lan (offline بازی call of duty black ops بدست بیارم اطلاعتی در مورد اینکه چطور باید بین چند لپ تاپ که به هم شبکه شدن سرور معرفی کرد و بقیه لپ تاپ ها و بازیکنان رو join کرد به بازی و به تونیم تیمی بازی کنیم ...ممنون میشم راهنمایی کنید گه باید اطلاعات رو از کجا بدست بیارم ...ممنون

این رو هم اضافه کنم که در حال حاضر با یک سری کرک و برنامه Boloader میتونیم خودم بازی کنم اما می خوام به صورت شبکه بازی کنم با دوستام توی خونه..
    مرسی

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام دوستان
    کجا میتونم اطلاعاتی در مورد شبکه بازی کردن به صورت lan (offline بازی call of duty black ops بدست بیارم اطلاعتی در مورد اینکه چطور باید بین چند لپ تاپ که به هم شبکه شدن سرور معرفی کرد و بقیه لپ تاپ ها و بازیکنان رو join کرد به بازی و به تونیم تیمی بازی کنیم ...ممنون میشم راهنمایی کنید گه باید اطلاعات رو از کجا بدست بیارم ...ممنون

این رو هم اضافه کنم که در حال حاضر با یک سری کرک و برنامه Boloader میتونیم خودم بازی کنم اما می خوام به صورت شبکه بازی کنم با دوستام توی خونه..
    مرسی
    منم دقیقا همین مشکلو دارم لطفا هر کی میدونه دریغ نکنه

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

5. این کاربر از EngineeR EhsaN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pay_man_utd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام دوستان من قبلا این بازی رو نصب کرده بودم ولی همون اول بازی جلوی هتل صفحه سیاه می شد و باعث شد من بازی رو پاک کنم ولی چند روز پیش یه نسخه خیلی خوب از بازی گیر آوردم که تمام کرک ها روش بود و یه جورایی نسخه فاینالش بود داشتم بدون مشکل بازی می کردم که تو اون مرحله ای که در نقش کاپیتان موزلی هستیم و داریم از توی جت اعضای تیم کیلو 1 رو راهنمایی می کنیم بعد از این که از خونه امن بیرون میایم وقتی یه بار می میریم دفعه دومی که بازی رو لود می کنه دیگه قسمت حروف و esc کیبورد من کار نمیکنه و من مجبورم از بازی خارج بشم و دوباره بازی رو از اول اجرا کنم خواستم ببینم این مشکل منو کسی داشته و اگر داشته کمکم کنه که بتونم بازی رو ادامه بدم
    با تشکر

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    دوستان قبلا که این بازی رو انجام میدادم مشکل صدا نداشتم...
    الان دوباره نصب کردم و بازیم مشکل صدا داره!! یعنی مراحل هیچ‌کدوم هیچ صدایی نداره....(صدای شلیک و اینا رو هم ندارم وصدای افراد هم نیست....)
    ولی بازی صدا داره! و دمو ها صدا دارن..... صحنه های شکنجه و بازی کردن بدون هیچ صدایی هستش(نه صدای افراد، نه صدای موزیک، نه صدای شلیک و تجهیزات!)...

راه حل چی بوده؟! من تا صفحه‌ی 75 رو خوندم(از 53 که اولین روزایی بود که بازی اومده بود و با هم نشستیم حل کردیم مشکلاتش رو!!! ولی الان خودم تو بحث صداش گیر کردم!!)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام چطور میتونم black ops 1 رو آنلاین بازی کنم؟ لطفا کمکم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

13 کمک

سلام چطور میتونم black ops 1 رو آنلاین بازی کنم؟ لطفا کمکم کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    آقا من وقتی بازی رو اجرا میکنم صدا میاد ولی تصویر نمیاد رو مانیتور مینویسه out of rage مشکل از کجا هستش
    مانیتورم LG 20 M35 هستش و رم 8 گرافیکم 8 سی پی یو I5 6400

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •