تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 674 اولاول 1234567891555105505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 6731

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2011

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    khomein

پيش فرض

نه هنوز...
    لینک این سایت رو که می گی بذار... می دونی چرا چون فکر می کنم چنین مجله آنلاینی که می گی وجود نداره چون من جستجو کردم نتیجه ای نداشت...
    مجله دختران آمریکایی بود ولی اینی که می گی... در کل می گم وقتی پستی رو می فرستی فقط یک درصد حدس بزن که 2 نفر ازش تشکر می کنن. به هر حال من بازم تهمت نمی زنم به شما شما منبع و متن اصلی این خبر که گفتی رو بذار و اگه خالی بندی بود بگو... چون می بینی که این تاپیک جای بحث های با اهمیت و جدی هست. نه اسپم و پست الکی. خواهشا رعایت کن. پسر مودب و با شخصیت و با جنبه ای هستی ولی حیف کمی بی ملاحضه هستی توی مسائل فروم و طبق اصول فعالیت نمی کنی. امیدوارم حل بشه این ها
    سلام
    من دقیقا شکل پست اول شما رو یک جای دیگه دیدم ...
    آدم باور نمیکنه که چه کسی راست میگه و چه کسی دروغ...
    البته من حرف شما رو قبول دارم
    اینم آدرسش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از AhmadReza. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

سلام
    من دقیقا شکل پست اول شما رو یک جای دیگه دیدم ...
    آدم باور نمیکنه که چه کسی راست میگه و چه کسی دروغ...
    البته من حرف شما رو قبول دارم
    اینم آدرسش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اين آدرسي كه شما  گذاشتين تاريخش ماله : 

04-10-2010, 06:56 PM 
    هست در حالي كه تاپيكي كه در اين فروم هست و توسط آرمين زده شده است تاريخش ماله : 
    09-04-2010, 03:50 PM 
    يعني اين تاپيك يكروز پيش از تاپيكي كه اون فرد در فروم pt زده است ، مي باشد . 
    ........
    به كار آرمين كه ديگه نميشه اشكال گرفت 

4. 13 کاربر از CATALONIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با این تیکه پستش دارم زنگی می کنم.
    یه توضیح: واقعا حالا حساب دست اونایی میاد که به فروم P30world بی احترامی می کنن واقعا دارم افتخار می کنم که با تمام وجود دارم به خاطر دلم برای این فروم زحمت می کشم چون واقعا کارش درسته شما اگه دقت کنید می بینید که توی این فروم اگه کسی متنی یا نوشته ای یا ترجمه ای یا تالیفی رو از یک منبع فارسی زبان برداره عینا کپی کنه و تاپیک و پستی بزنه و بدتر اینکه آخرشم به اسم خودش تموم کنه همون لحظه تاپیکش بسته میشه و اگه پست بزنه به اسم خودش احتمالا اخطار هم می گیره این نشون میده مدیرای بخش ما چقدر با فهم هستند. ولی خوب مشخصه مدیر این فروم پرشین تولز یا خیلی بی توجه هست یا اینکه خودش رو به خولی زده. من از از کاربری که کاربریش ...MMD... هست توی اون فروم خیلی شاکی نیستم که از مدیر اون بخش شاکی هستم درسته که اون کاربر باید به منبع لینک می داد چون توی پست اول روی این مسئله تاکید هم کرده بودم. که اگه در سایت یا فروم فارسی زبان اگه استفاده بشه به اسم فروم P30 ورلد اشاره بشه ولی این آقا با ببی توجهی به این مسئله اصولا یه جرم و دزدی رایانه ای انجام داده که البته دیگه اینجا ایران هست و دزدی و جرم رایانه ای از نظر عزیزان ما شرعا حلال هست چون توی قران و احادیث مسلمین از جرم رایانه ای نهی نشدن!

نمی خوام وارد مسائل بی خود بشم. فقط برام جالب بود از احمد رضای عزیز هم واقعا متشکرم که این تاپیک رو در پرشین تولز پیدا کرده و لینک داده. این برای کاربرای این فروم یک افتخار هست. که توی فرومی مشغول هستند که کاربرانش برای پست هایی که می زنن وقت می ذارن و عرق می ریزن نه اینکه از سایر سایت ها کپی کنن ... بله تعدادی از کاربران این فروم هم هستند که از سایر منابع فارسی زبان استفاده می کنن و تاپیک یا پست می زنن ولی تاپیک هاشون به همین دلیل و قانون شکنی بسته میشه و یا اصلا اخطار می گیرن و بن میشن. من جای مدیراین این بخش باشم با مدیران و ادمین های سایت پرشین تولز مکاتبه می کنم و این تذکر رو می دم که بیشتر دقت کنن به فعالیت کاربرانشون. واقعا حیفه زحمات بچه های این فروم با ارزش و کارهاشون به سادگی یک کپی پیست به سایر سایت ها منتقل بشه بی آنکه اسمی از P30World برده بشه

6. 11 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

کد:
    یه توضیح: واقعا حالا حساب دست اونایی میاد که به فروم P30world بی احترامی می کنن واقعا دارم افتخار می کنم که با تمام وجود دارم به خاطر دلم برای این فروم زحمت می کشم چون واقعا کارش درسته شما اگه دقت کنید می بینید که توی این فروم اگه کسی متنی یا نوشته ای یا ترجمه ای یا تالیفی رو از یک منبع فارسی زبان برداره عینا کپی کنه و تاپیک و پستی بزنه و بدتر اینکه آخرشم به اسم خودش تموم کنه همون لحظه تاپیکش بسته میشه و اگه پست بزنه به اسم خودش احتمالا اخطار هم می گیره این نشون میده مدیرای بخش ما چقدر با فهم هستند. ولی خوب مشخصه مدیر این فروم پرشین تولز یا خیلی بی توجه هست یا اینکه خودش رو به خولی زده. من از از کاربری که کاربریش ...MMD... هست توی اون فروم خیلی شاکی نیستم که از مدیر اون بخش شاکی هستم درسته که اون کاربر باید به منبع لینک می داد چون توی پست اول روی این مسئله تاکید هم کرده بودم. که اگه در سایت یا فروم فارسی زبان اگه استفاده بشه به اسم فروم P30 ورلد اشاره بشه ولی این آقا با ببی توجهی به این مسئله اصولا یه جرم و دزدی رایانه ای انجام داده که البته دیگه اینجا ایران هست و دزدی و جرم رایانه ای از نظر عزیزان ما شرعا حلال هست چون توی قران و احادیث مسلمین از جرم رایانه ای نهی نشدن!

نمی خوام وارد مسائل بی خود بشم. فقط برام جالب بود از احمد رضای عزیز هم واقعا متشکرم که این تاپیک رو در پرشین تولز پیدا کرده و لینک داده. این برای کاربرای این فروم یک افتخار هست. که توی فرومی مشغول هستند که کاربرانش برای پست هایی که می زنن وقت می ذارن و عرق می ریزن نه اینکه از سایر سایت ها کپی کنن ... بله تعدادی از کاربران این فروم هم هستند که از سایر منابع فارسی زبان استفاده می کنن و تاپیک یا پست می زنن ولی تاپیک هاشون به همین دلیل و قانون شکنی بسته میشه و یا اصلا اخطار می گیرن و بن میشن. من جای مدیراین این بخش باشم با مدیران و ادمین های سایت پرشین تولز مکاتبه می کنم و این تذکر رو می دم که بیشتر دقت کنن به فعالیت کاربرانشون. واقعا حیفه زحمات بچه های این فروم با ارزش و کارهاشون به سادگی یک کپی پیست به سایر سایت ها منتقل بشه بی آنکه اسمی از P30World برده بشه

یه چیزی میخواستم بگم ولی گفتنش واسه خودم یکم بد بود!
    اینکه فکر میکردم این سیستم توی فروم ها معنی نداره و البته من لذت میبرم( خودم وقتش رو ندارم) که یکی میره تحقیق میکنه چیزی کشف میکنه بهر دلیلی میگه و دیگران استفاده میکنن
    ولی در کل چون من با پرشین تولز هم یکم مشکل دارم با این کارش که به نظر یکم ریسک هم داشت به اهمیت منبع پی بردم.
    ولی کستاخیش منو کشته بود.
    البته تو پرانتز یه چیزی بگم.اگر مدیران بخش ها فقط رو بخش خودشون مدریت داشته باشن هیچ وقت این مشکلات پیش نمیاد.این مشکل رو اون فروم داره.
    البته نمیخوام یه طرف قظاوت کنم چون همین فروم خودمون تو یه تاپیکی چند وقت پیش حسابی ریخته بود به هم خیلی گذشت تا یکی اومد جمع و جورش کرد!
    خوب. یکم قاتی پاتی شد

8. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Google Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گنبد

پيش فرض

کد:

خوب آرمین جان مثل اینکه بررسی شده و پست این یارو رو حذف کردن.
    پستش توسط مدیر مدیر بازیهای کامپیوتری pt ویرایش شده و اینو جاش نوشته :

به دلیل رعایت نکردن کپی رایت پست حذف شد.

به هر حال امید وارم این نسخه حداقل ، ایرادات 2010 رو برطرف کنه.

10. 3 کاربر از Google Spider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    khomein

پيش فرض

خوب آرمین جان مثل اینکه بررسی شده و پست این یارو رو حذف کردن.
    پستش توسط مدیر مدیر بازیهای کامپیوتری pt ویرایش شده و اینو جاش نوشته :
    به دلیل رعایت نکردن کپی رایت پست حذف شد.

به هر حال امید وارم این نسخه حداقل ، ایرادات 2010 رو برطرف کنه.
    خب به هر حال خدا رو شکر که اونا رسیدگی کردن
    منم قصد بدی نداشتم ...فقط میخواستم اطلاع بدم
    حالا دیگه حاشیه کشی نکنید برگردیم به بحث pes 2011 ...

12. 2 کاربر از AhmadReza. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

خب به هر حال خدا رو شکر که اونا رسیدگی کردن
    اینطور که من دیدم یکی از بچه های اینجا تو اونجا شکایت کرده بود که اینطوری شده وگرنه رسیدگی نمیشد!
    چون اینطور که من دیدم اکثر اتاپیک های بازی های جدید از اینجا به اونجا کپی شده بود توسط همین فرد

14. 3 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اینطور که من دیدم یکی از بچه های اینجا تو اونجا شکایت کرده بود که اینطوری شده وگرنه رسیدگی نمیشد!
    چون اینطور که من دیدم اکثر اتاپیک های بازی های جدید از اینجا به اونجا کپی شده بود توسط همین فرد
    بازم جای خوشحالی هست چون این نشون میده :Forum P30World = King of Game Forums هست انصافا باحال ترین فروم برای گیم همین P30world هست. این نظر منه. همین نظمی که اینجا حاکمه خودش یه دنیا امتیاز هست براش. بهتره به این مسئله زیاد حساسیت نشون ندیم.

16. 4 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

Hell Yeah بلاخره تاپیک PES 2011 زده حقیقتا یکی از بهترین لحظات زندگیم را تو تواپیک 2010 داشتیم با دوستان صحبت میکردیم.........امیدوارم امسال هم همونطور باشه!
    شخصا از Pes 2010 خیلی لذت بردم و انتظاراتم تا حدود زیادی براورده کرد!اما امسال فقط یک چیز میخوام فقط و فقط انمیشنهای زیاد انیمیشنهای بسیار زیاد!!با اون فروشی که داشته 2010 اگه کم بگذارن هم امسال واقعا براشون متاسفم!داریم میریم به سوی جام جهانی و دیدن یک تورنمنت فوتبال من را بیشتر عاشق فوتبال میکنه و بی تابی بابت هم Pes 2011 هم فیفا 11 برای pc که گفتن تغییر خواهند داد میکنم!
    سال قبل اشاره کردم امسال باید کونامی را ببینیم................با PES 2011 !!

18. 3 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

مادر جان!
    امروز داشتم توی خیابون راه میرفتم دیدم جلالخالق نوشتهPatch 2011 تو اینترنت یک سرچی زدم یک سری عکس و اینا دیدم ولی لینک دانلودی ندیدم...؟
    آیا واقعیت داره؟
    اگر هست لینکشو بزارید ملت کیف کنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •