تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 674 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 6731

نام تاپيک: Pro Evolution Soccer 2011

پروفشنال hobgoblin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهتره این بحث ها کنار گذاشته بشه بحث مقایسه واقعا سخته بخصوص تفهیم چیز هایی که شاید بعضی ها به دلایلی نمی تونن ببینند یا نمی خوان ببینند. چند روز پیش بود رفته بودم کلوپ دیدم کنسول های PS2 PS3 و XBOX360 گذاشته بعضی ها PES 2010 و بعضی ها PES 2009 بازی می کنن تک و توک هم گاها می بینی نشستن دارن GTA IV یا DLC هاش رو بازی می کنن بعضی ها هم منتظر میشن که که دو نفری که نشست با PS3 ساکر 10 بازی می کنن تموم بشن تا بشینه یه دست GOW 3 بازی کنن. خیلی جالبه که کسی فیفا بازی نمی کنه اولین روزی که رفته بودم توی اون کلوپ آوردم رو 360 WC 2010 Africa رو بازی کردم بچه نوب هایی که نشسته بودن PES 2009 می زدن توی رگ نگاه می کردن به بازی که می کردم و قیافه های جالبی هم پیدا کرده بودن همه اش می گفتن اااا ووو اووو و کلی متعجب همچین احساس غریبی می کردن که انگار نگاه کردن به فیفا یا بازی کردنش گناه کبیره اس... واقعا بعضی ها و متسفانه تعداد کثیری از فوتبال گیمر های ما الان خیال می کنن حتما چیزی رو که بهش عادت کردن رو بازی کننحتی اگه 100 مرتبه ضعیف تر از رقیبش باشه این عادت خیلی بده و برای بعضی ها شده حیثیتی. این دسته اونهایی هستند که اصلا نمی خوان خوبی ها رو توی رقیب ببینند یا باورش ندارن و ...

منظورم اینه که تو اگه بخوای به یکی از این نوب فوتبال گیمر ها توضیح بدی گیم پلی چیه سیمولیشن چیه و واقع گرایی چیه ممکنه 2 برابر عمرت هم کفاف نده واسه همین به جای اینکه بخوام باهاشون حرف بزنم ترجیح دادم به یه دست pes 2010 بازی کردن باهاشون قناعت کنم تا جای کل کل و توضیح دادنی که بدونم بی فایده هست قناعت کردم دل و زدم به دریا و با شاخ ترینشون بازی کردم و لحظات خوشی سپری کردم
    البته آرمين جان با وجودي كه حرفات درست و منطقيه ولي يه چيزي رو اين وسط نديده گرفتي

اونم يه فاكتور بسيار بسيار مهم توي دنياي گيمه به اسم سليقه گيمر

هميشه نميشه نشست و با دلايل منطقي اثبات كرد كه مثلا Need for speed بازي بهتريه از فلان بازي ماشين . من خودم الان با اين سن و سال دارم لحظه شماري مي كنم اين بازي Worms-reloaded ريليز بشه حالشو ببرم يا ديدم خودت يه جا نوشته بودي كه با اين بازي شرك جديده كه اومده كلي حال كردي.

به هر حال خيلي ها هم به خاطر نوع سليقه و يا حتي حس نوستالژي كه به pes دارن اين بازي رو ترجيح ميدن. خوبه كه خودتو درگير توضيح سيموليشن و واقع گرايي نكردي.

راستي نگفتي به يارو شاخه چند تا گل زدي؟؟؟؟

2. 5 کاربر از hobgoblin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fouladiali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

11 PES 2011 در 2010 GamesCom

سلام به همه ی دوستان عزیز
    در عکس زیر میتونید اطلاعاتی از حضور PES 2011 در نمایشگاه، مثل ساعت و سالن مربوط به اون را مشاهده کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. این کاربر از fouladiali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

البته آرمين جان با وجودي كه حرفات درست و منطقيه ولي يه چيزي رو اين وسط نديده گرفتي

اونم يه فاكتور بسيار بسيار مهم توي دنياي گيمه به اسم سليقه گيمر

هميشه نميشه نشست و با دلايل منطقي اثبات كرد كه مثلا Need for speed بازي بهتريه از فلان بازي ماشين . من خودم الان با اين سن و سال دارم لحظه شماري مي كنم اين بازي Worms-reloaded ريليز بشه حالشو ببرم يا ديدم خودت يه جا نوشته بودي كه با اين بازي شرك جديده كه اومده كلي حال كردي.

به هر حال خيلي ها هم به خاطر نوع سليقه و يا حتي حس نوستالژي كه به pes دارن اين بازي رو ترجيح ميدن. خوبه كه خودتو درگير توضيح سيموليشن و واقع گرايي نكردي.

راستي نگفتي به يارو شاخه چند تا گل زدي؟؟؟؟
    بله این وسط سلیقه هم مهم هست ولی دیدگاه درست و نگاه کردن دقیق و منطقی می تونه هر کسی رو به عنوان آدم خوش سلیقه جلوه بده البته باز هم به قول خودت ممکنه کسی از چیزهای عجیب غریبی خوشش بیاد یه همکار دختر دارم تو شرکت کلا آدم عجیبیه میگه قیر رو خیلی دوست داره از بوشم خوشش میاد قیر خشک رو هم علاقه داره بجوه با اینکه قیافه اش تیتیش هست علاقه عجیبی به صحنه های مردن های سخت و وحشتناک و حال به هم زن داره و کلی با بوی تینر و ... حال می کنه به هر حال هر کسی یه احساساتی داره که برای خودش قابل تجزیه و تحلیله...

من به شخصه بد جوری منتظر بازی های فوتبال امسال هستم خوشحالم که بعد 3 سال این فرصت رو دارم تا حال دو تا فوتبال رو روی PC ببرم. این بهترین خبره برام.

اون گل پسر هم اولش می گفت باید بازنده دنگ برنده رو بده پس اگه باختی پولش رو میدی گفتم اوکی کوچولو بادی گارداش هم جمع شدن دور و برش نیمه اول 2 تا گل زد نیمه دوم من 3 تا گل زدم ابته گل سوم رو خیلی دیر زدم کلا دلم خنک نشد یه اخراجی دادم و بعدش توپ رو به دروازبان پاس دادم و از اونجایی که می دونستم توی نسخه 1.0 بازی و بدون پچ شدیدا مشکل ریسپانس داشت می دونستم که این کارم باعث میشه مهاجمش توپ رو از پای دروازبان بگیره و گل بزنه به من و همینطور هم شد و بازی 3-3 شد رفتیم توی وقت اضاه و تا پایان بازی توی دو تا وقت اضاه 3 تا بهش گل زدم و چون می خواستم که دیگه حسابی سر کارش بذارم با رائول آلبویول یک - دو کردم و پیش اومدم و از فاصله 35 متری با همین رائول آلبیول یه گل یادگاری زدم تا یادش بمونه واسه غریبه ها شاخ و خونه نکشه البته بعد اینکه بازی تموم شد و قیافه در هم رفته اش رو دیدم حسابی از خودم بدم اومد که باعث ناراحتیش شدم با خود خواهیم. واسه همین باهاش دست دادم و بهش به خاطر بازی شجاعانه اش تبریک گفتم و دنگ جفتمون رو حساب کردم و اومدم بیرون...
    اولش 2 تا گل زد نیمه اول تموم

6. 7 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pedramgolchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

پادکست جدید عصیم و آریل بعد از تست ریویو کد جدید بازی پنج شنبه گذشته در لندن پخش شده که انرو میتونید دانلود کنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اونقدر درگیر شدید با هم که انگار نه انگار اینجا تاپیک اخبار نه مقایسه و کل کل با فیفا
    Last edited by pedramgolchin; 15-08-2010 at 20:58.

8. 5 کاربر از pedramgolchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

دوست عزیز دیگه اینطوری که شما میگی نیست
    شرکت عقب افتاده کجا بود...فعلا شرکت های عقب افتاده توی ایران هستن
    زبان انگلیسی هم داشته وداره فکر کنم شما زبان ایتالیایی بازی رو نصب کردین و تنظیمات اشتباه رو انجام دادین
    در کل کونامی از EA در یک سری مسائل عقب هست ولی یک سری محصولات خوب هم داشته که نمیشه اونارو نادیده گرفت
    من هم خودم میام اینجا انتقاد میکنم ولی بصورت تعصبی نظر نمیدم
    تعصب چشم و عقل رو به روی حقیقت میبنده
    در کل بهتره اینطوری نظراتتون رو بیان نکنین چون که بجز ایجاد درگیری و کل کل خاصیت دیگه ای نداره
    قبول دارم از روی تعصب حرف زدم !!! ولی اگه بخوایم از روی انصاف حرف بزنیم شما کدوم رو انتخاب میکنین ؟؟؟

در مورد زبان شما اگه نسخه X360 رو بازی کرده باشید میبینید که جز زبان ایتالیایی زبان دیگه نداره !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Konami_Pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    قلبــــ عـــشقمــ

پيش فرض

قبول دارم از روی تعصب حرف زدم !!! ولی اگه بخوایم از روی انصاف حرف بزنیم شما کدوم رو انتخاب میکنین ؟؟؟

در مورد زبان شما اگه نسخه X360 رو بازی کرده باشید میبینید که جز زبان ایتالیایی زبان دیگه نداره !!!

خوب شما و بقیه کسانی که از روی تعصب پست میدن همون بهتر پستی نزنن چون واقعا بجز انحراف تاپیک و درگیری کاری دیگه نمیکنید و 100 تا کاربر باید بیان توضیح بدن که اقا اینجوریه اونجوریه با این اخباری که دوستان زحمتش رو میکشن واقعا دیگه باید خودتون پی به اشکالات هر دوتا بازی ببرید

هر بازی مشکلات خودش رو داره تعصب هم فقط وقتی خوبه که در حال مسابقه دادن با دوستات هستی اونجا باید تعصبت رو نشون بدی که گل زیادی نخوری

من خودم علاقه شدیدی به pes دارم چون واقعا فیفا کارنت انگیزه ای واسه بازی کردن در من ایجاد نمیکرد حالا امسال فیفا هم میاد و بعد نظر قطعیمون رو هر کردوم از بچه ها در خصوص این دوتا فوتبال بدوت فن بازی ارائه میدیم اخه سال اول تجربه فیفا نکست رو داریم

چون فیفا نکست رو تجربه نکردم من میگم pes فوتبال خوبیه حداقل فیفا رو تو کلوپ دیدم جذابیتی نداره واسه انجام مسابقات حداقل من هنوز ندیدم کسی با فیفا زیاد جام شرط بزارن

ولی pes من خودم وقتی جام بازی میکنم اونم شرطی با دوستان اینقدر این بازی هیجان بهم وارد میکنه که تو بازی یکسره ضربان قلبم شدید میزنه واقعا به عنوان حداقل نوعی فوتبال مجازی من و بقیه رو ارضا میکنه هر چند که ممکنه زیاد فوتبالش واقعی نسبت به فیفا نیاد ولی واقعا جذابت داره منتظرم فیفا هم بیاد تا بدون هیچ تعصبی بازی کنم و ببینم واقعا مثل pes منو راضی نگه میداره امیدوارم اینجوری بشه
    Last edited by Konami_Pc; 16-08-2010 at 06:56.

11. این کاربر از Konami_Pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pedramgolchin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست عزیز چیزی که سلیقه توش حرف اول رو میزنه و احساسات توش نقش داره،دیگه انصاف حرفی واسه گفتن نداره
    در مورد نسخه 360 بایدبگم که واسه من زبان انگلیسی داره نه ایتالیایی ،شما یکی دیگه بخر تست کن،ریجن دستگاهتون چیه؟سعی کنید ریجن FREE تهیه کنید

13. 2 کاربر از pedramgolchin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه JUSTIN11's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    moon city

پيش فرض

بنظر من اگه pes بتونه مشکلات داوری و دروازبانی و زمان پاسخدهی رو رفع کنه +چند تا انیمیشن جدید در حرکات اصلی مانند دویدن و پاس و شوت اضافه کنه+در بازی تعادل منطقی بین بازیکنا صورت بگیره میتونه طرفداران قدیمی خودشو راضی کنه اصلا همه که نمیخوان بازی آخر شبیه سازی باشه یا اینکه مثل فیفا بازی SLOW باشه و در حالت دستی به زحمت بتونن پاس بدن و شوت بزنن....حالا هرچقدر هم که بازی واقعی باشه
    ولی وقتی شعار شرکت سازنده صرفا شبیه سازی فوتبال باشه اینجا بحث فرق میکنه.......
    من میگم PES با رفع این مشکلات مسخرش میتونه دوباره به روزای اوجش برگرده حالا هرچقدر هم که فیفا به شبیه سازی نزدیکتر بشه.
    .
    .
    .
    .
    در مورد اینکا بعضی از کاربرا میان اینجا نظر خودشونو حالا چه درست و نادرست میگن: بنظر من برخورد نشه بهتره مثلا اگه من اومدم گفتم که PES خیلی افتضاحه بعد میبینم چند تا پست در مورد اینکه نه بابا اینطور نیست و کونامی داره تلاش میکنه و از این صحبتها نشه بهتره.اصلا ما که در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم و این نظری هم که اون شخص که میده نشانه طرز تفکرشه.اگه اینطوری پیش بره دیگه شاهد هیچ بحثی نخواهیم بود همه نظرات خودشونو میگن و بچه ها آخبار جدید میذارن و تاپیک روند طبیعی خودشو پی میگیره.
    Last edited by JUSTIN11; 16-08-2010 at 13:16.

15. 5 کاربر از JUSTIN11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه balloon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ARAK

پيش فرض

امیدوارم این مطلب تکراری نباشه.

از اون جایی که همگی میدونیم که تیم های بندس لیگای یک آلمان‍‍ از نسخه pes 6 تا الان (pes 2010) جایی در فوتبال معروف کونامی نداشتند ولی این بار در نسخه جدید pes 2011 که هنوز تا انتشارش زمان نچندان زیادی باقی مانده سه تیم بایرن مونیخ ـ شالکه 04 و وردربرمن چهره جدیدی به لیست تیمهای قرار گرفته در این نسخه را داده است اما نکته ای که میتواند از نگاه طرفداران بندس لیگایی غیر قابل باور باشد با وجود تعداد کم تیم ها در بازی معضل لایسنس نشدن نیز دارا هستند.
    شایان ذکر هست این سه تیم با نامهای: Isar ( بایرن مونیخ ) Ruhr (شالکه) و Weser (وردربرمن) در بازی میباشند.

منبع: ویکی پدیا انگلیسی

17. 7 کاربر از balloon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اسم تیم بایرن مونیخ خیلی جالبه....isar
    من نمیدونم چرا کونامی دیگه اسم تیم ها رو عوض میکنه...اسم کامل اونا رو بذاره مگه چه اتافاقی می افته؟!
    بجای این کارها اسمشون رو کامل بنویسه ولی لباس اونا رو وارد نکنه.
    دیگه این مسخره بازی ها چیه؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •