تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 397 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 3966

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Assassin's Creed II

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض مشکلات نصب و اجرا - Assassin's Creed II

Assassin's Creed 2

کرک 700 کیلو بایتی SKidrow
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کرک SKIDROW با اموزش کامل تر
    کد:

Last edited by ali_ranger22; 25-04-2010 at 19:14.

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام،
    تصميم گرفتم يک راهنماي کامل جهت اجراي بازي Assassins Creed II بنويسم تا مشکلات شما در اجراي اين بازي به حداقل خودش برسه و بتونيد از اين بازي لذت ببريد !

ابتدا يک نکته مهم رو بايد ذکر کنم و اونم اينه که هر گونه شباهت به ساير آموزش هاي موجود در نت رو که ساير افراد تهيه کرده اند به آموزش فعلي ارتباطي از نظر کپي برداري و ... نداره، فقط ممکنه منابع ما که مطمئنا انجمن هاي بزرگ در ساير قسمت هاي دنيا هستند باشه که اين هم فکر نميکنم ايراي داشته باشه ...

البته فکر نميکنم کسي در اين مورد ايرادي بگيره،​آخه يک جورايي سابقه داريم تو نوشتن راهنماي نصب و اجرا

ببينيد، راهنماي نصب GTA IV ...

کد:

خريد شماره سريال قانوني​:

ابتدا قصد داشتم شماره سريال قانوني بازي رو خريداري کنم که باهاش مي​شد بدون هيچ گونه دردسر و تغييرات بازي رو به صورت کامل تموم کرد، ولي بعد ها به دليل اينکه خود اين کلنجار رفتن با اين سيستم مورد ميتونه باعث بشه که خيلي چيزهاي جديد ياد بگيريم از خريد شماره سريال قانوني منصرف شدم، البته در صورتي که قصد خريد داريد به چند نکته بايد توجه داشته باشيد :

- به هنگام اجراي بازي بايد به اينترنت وصل باشيد تا برنامه بتونه در لحظاتي که به صورت اتوماتيک سيو ميشه با سرور در ارتباط باشيد.

- اين پروسه معمولا چنيدن ثانيه طول ميکشه که اين مدت زمان به نوع ارتباط اينترنتي شما بستگي داره.

- قيمت اين شماره سريال در روز هاي اول 19،500 بود که ممکنه به دليل تقاضاي بالاي قيمتش کمي تغيير کرده باشه ولي شما اين قيمت رو در ذهن داشته باشيد تا پول بيشتري براي اين شماره سريال به افراد سودجو نديد .

- براي خريد ميتونيد در گوگل عبارت "فروش Assassin´s Creed 2 CD KEY" رو جستجو کنيد تا با توجه به شرايط نتايجي که به شما نشان داده ميشه تصميم بگيريد و خريدتون رو انجام بديد . به دليل اينکه تبليغات محسوب ميشه از گذاشتن لينک مستقيم معذورم.

راهنماي ساخت سرور مجازي آفلاين و سپس اجراي برنامه به همراه تمامي مراحل :

ابتدا بازي رو نصب کنيد و بدون هيچ گونه تغيير مراحل زير رو اجرا کنيد :

مرحله اول :
    ابتدا فايل زير رو دانلود کنيد و محتويات درونش رو در مسير زير جايگزين کنيد. (کاربران مبتدي دقت کنند که C درايو ويندوز شما محسوب ميشه)

کد:

C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher

مرحله دوم :
    وارد مسير زير شويد و از فايل HOSTS خود يک کپي در يک جاي امن تهيه کنيد تا درصورتي که ااين پروسه به مشکلي برخورد ازش استفاده کنيد، به اين دليل از اين فايل پشتيبان تهيه ميکنيم که در بعضي از راهنماهاي اجراي اين بازي آمده است که فايل HOSTS اي که آن تيم تهيه کرده است را بايد با فايل اصلي جايگزين کنيد، و به دليل اينکه اين فايل حاوي ساير اطلاعاتي مهم باشد انجام اينکار را هر چند که در اجراي بازي کمک ميکند توصيه نميکنم چرا که ممکن است با اين کار کار ساير برنامه هاي موجود در سيستم شما مختل شود ولي در روشي که من ارائه ميدم به دليل اينکه فايل اصلي خود شما ويرايش ميشه مشکلي براي ساير برنامه ها پيش نمياد. حالا اين فايل رو با NOTEPAD باز کنيد و سپس خطوط زير رو در انتهاي اين فايل اضافه کنيد، به تصوير انتهاي اين مرحله دقت کنيد.

نکته : در صورتي که نتونستيد فايل رو در حالت عادي ويرايش کنيد از طريق Open در برنامه Notepad اينکار را انجام دهيد.

چنانچه مشکل پابرجا بود به شماره 5 ام قسمت سوالات متداول مراجعه کنيد ...

C:\Windows\System32\drivers\etc

خطوط مورد نظر :

کد:

دقت کنيد که ممکن است فايل HOSTS شما به شکل زير نباشد، هدف از اين تصوير فقط اين است که شما بايد خطوط مورد نظر را در انتهاي خطوط اين فايل کپي کرده و آن را ذخيره کنيد.

مرحله سوم :

فايل زير رو دانلود کنيد و محتويات داخلش رو در دسکتاپ خودتون نگه داريد، چون براي اجرا بهش نياز خواهيد داشت (دقت کنيد که آخرين Value نيز که تمامي مراحل رو شامل ميشه به همراه اين فايل هستند پس نيازي نيست Value ها که حاوي مراحل هستند رو جداگانه دانلود کنيد)

نکته : توجه کنيد که اين فايل هميشه به روز ميشه ... براي اطلاع از مشخصات فايل به روز شده ميتونيد به بخش سوالات متداول مراجعه کنيد و يا از فايل Readme داخل فايل زير جهت کسب اطلاعات بيشتر استفاده کنيد.

کد:

مرحله چهارم :
    از منوي استارت RUN رو اجرا کنيد و طبق عکس دستور زير رو وارد کرده و Ok کنيد :

ipconfig /flushdns

مرحله پنجم :
    سپس فايل server.exe رو که داخل پوشه ac2_server.rar هست رو اجرا کنيد، در اين قسمت پنجره اي به شکل زير براي شما بايد باز بشه ...

در صورتي که پنجره بعد از باز شدن بلافاصله بسته شد اين بدين معناست که پورتي که براي اين برنامه جهت شبيه سازي سرور لازم است توسط برنامه ديگري اشغال شده است.
    شما بايد برنامه هايي مانند IDM, Yahoo Messenger, Skype, Utorrent, Easyphp, TeamViewer و يا هر برنامه ديگري مانند اين برنامه هاکه به هر شکل با شبکه و اينترنت مربوط هستند را از Tray خود Exit کنيد تا اين مشکل رفع شود، در صورتي که مشکل پابرجا بود از قسمت سوالات متداول مورد شماره سوم را مطالعه و طبق آن عمل کنيد.

مرحله ششم :
    بعد از اجراي فايل Server.exe فايل AssassinsCreedIIGame.exe رو از محل نصب بازي اجرا کنيد، تصوير زير مياد و بايد با يوزر نيم و پسورد دلخواه خودتون وارد بشيد، دقت کنيد که همانند تصوير زير گزينه Remember me تيک خورده باشه تا بعد ها هنگام ورود از همين يوزر نيم و پسوردي که استفاده کرديد، استفاده بشه تا به مشکلي بر نخوريد. دقت کنيد که براي اجراي بازي هر دفعه بايد فايل SERVER.EXE رو اجرا کنيد.

مرحله هفتم و آخر :
    حالا بعد از چند ثانيه بازي اجرا ميشه و ميتونيد به راحتي بازي کنيد، در صورتي که به مشکل خاصي برخورديد در انتهاي همين آموزش به قسمت سوالات متداول مراجعه کنيد.

سوالات متداول و بخش ويرايش ها​:

اين قسمت به مرور زمان تکميل ميشه و راه حل هايي رو براي مشکلات احتمالي ارائه ميده. البته در اين بخش اطلاعيه ها و موارد مهم نيز ممکنه اضافي بشه. پس اين بخش رو براي جديدترين راه حل ها دنبال کنيد.

1- چگونه بازي رو Save کنيم ؟ [تکميل خواهد شد]

در حالت عادي مشکلي اگر با يوزر نيم و پسورد مورد نظر خود وارد شويد مشکلي پيش نمياد، در صورتي که به مشکلي بر خورديد Online Saving رو غير فعال کنيد.

2- در صورتي که با پيام "An internet connection is required" طبق موارد زير عمل کنيد.

از مرحله دوم به بعد مراحل را با دقت تمام اجرا کنيد، در صورتي که مشکل پابرجا بود محتويات فايل HOSTS رو پاک کرده و دوباره همانند مرحله دوم آن را ويرايش کنيد.

3- در صورتي که هنگام اجراي فايل Server.exe به مشکلي برخورديد طبق راهنماي زير عمل کنيد.

ابتدا مطمئن شويد که تمامي مراحل را به درستي انجام داده ايد،​سپس طبق موارد زير عمل کنيد،

به قسمت Add or remove programs در Control panel رفته و طبق عکس زير تيک کنار Internet Information Services رو برداريد.

4-مرحله دوم ويرايش شد، بر تهيه پشتيبان از فايل HOSTS تاکيد شد و البته توضيحاتي نيز در مورد مشکلات ساير راهنماهاي موجود اضافه شد

5-من ویندوزم ویستاست ولی به فولدر system32 دسترسی ندارم در حالی که ادمین هستم و فایل host رو اجازه نمیده ویرایش کنم.
    برای برنامه های توی دسکتاپ راست کلیک که میکنم run as admin.. داره ولی اونجا نمیدونم چا اینجوریه میشه راهنمائییم کنید؟

اين پست توسط کاربر djmd نوشته شده است که در اينجا نقل قول مي شود.

دقیقا نکته که الان می خواستم به دوست عزیزمون بنی جون بگم همین بود که واسه دوستانی که vista / 7 دارن , این مطلب باید گفته بشه : شما برای edit کردن فایل hosts نیاز به اجازه ادمین سیستم دارین یا در واقع باید یوزری که می خواد اون فایل رو تغییر بده باید شرایط Full Control رو برای اون فایل و برای یوزر خودش فعال کنه ! اما چگونه ؟!
    آسون ترین راهش اینه که فایل زیر رو دانلود کنید :
    کد:
    پس از آنزیپ کردن فایل بالا دو عدد فایل رجیستری داخل شاخه اش هست با اجرا کردن فایلی که ابتدایش install داره و انتخاب گزینه های yes و Ok پس از آن , شما گزینه را در منوی راست کلیک خود فعال کرده اید که حق ویرایش فایلهای خاص (مثل همین فایل hosts ) را به شما می دهد !
    حال به سراغ فایل hosts بروید و ابتدا با راست کلیک بر روی آن و انتخاب گزینه take Ownership حق ویرایش فایل را بگیرید و سپس فایل براحتی و بدون هیچ errorی قابل ویرایش هست ...
    دوستان دقت کنید که خیلی فایلهای سیستمی دیگر که شما حق ویرایش آنها را ندارید با این گزینه قابل ویرایش می شوند !
    6-مرحله پنجم ويرايش شد، توضيحاتي در مورد مشکلات کوچکي که ممکن است در هنگام اجراي فايل Server.exe رخ دهد داده شده است.

7-فايل شبيه ساز سرور با فايل هاي آپديت شده به روز شدند (ورژن 0.4 سرور و يک سري Value جديد که بعضي از باگها را رفع کرده است، نام اين Value جهت اطلاع کاربران حرفه اي، All Missions Completed - Pairs 1844 مي باشد.)

البته فايل هاي قبلي مشکلي نداشتند ولي بعضا با بعضي از سيستم ها مشکلاتي ايجاد ميکردند. به هر حال لينک به طوري تغيير يافت که هميشه بتوانم فايل هاي جديد رو جايگزينش کنم،​پس ميتونيد هميشه اين رو دانلود کنيد در صورتي که مشکلي پيش اومد، البته داخلش ورژن و تمامي اطلاعات نسخه موجوده، شما براي استفاده بايد جهت اجراي بازي از فايل Server.exe جديد استفاده کنيد.

8-در مرحله "Ace up my sleeve" قسمتي که لئوناردو داوينچي ميخواهد به ما شمشيري را که خودش درست کرده است تحويل دهد بازي گير ميکند و نميتونم کاري کنم !؟ مشکل از کجاست ؟ [تکميل خواهد شد]

دوستان اين قسمت اصلا به کرک و اين مباحث ربطي نداره، شما بايد طبق قوانين بازي در اينجا کليد "عدد 2" رو بزنيد تا از اين قسمت عبور کنيد.

نکته مهم :

اين قسمت همانطوري که قبلا نيز گفتم به مرور زمان با راه حل هاي جديد جهت حل مشکلات احتمالي تکميل خواهد شد،پس وقتي وارد اين تاپيک شديد ايم قسمت آخر رو دنبال کنيد تا از جديدترين اخبار و اطلاعيه ها خبر دار شويد.

چند خواهش از دوستان :
    در صورتي که اين مطالب رو در جاي ديگر نقل قول ميکنيد درج منبع اصلي يعني همين تاپيک فراموش نشه،
    اگه ميتونيد با استفاده از اين راهنما بازي رو براي همه دوستانتون نصب کنيد تا مجبور نشن به افراد سودجو که در مقابل نصب و اجراي بازي مبالغ هنگفتي ميگرند پولي بدند !

اين مورد دوم رو تاکيد ميکنم به دليل اينکه در راهنماي GTA IV نيز که قبلا ارائه کرده بودم اين چنين موارد رو در خيلي از شهرهاي کوچيک و بزرگ کشور ديدم که واقعا ناراحت شدم.

رعايت اين موارد رو ميتونم به عنوان تشکر از شما قبول کنم.

موفق باشيد، تا بعد ...

Last edited by Benygh; 08-04-2010 at 13:36.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamhami_333's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بچه ها من اگه سریال این بازیرو بخرم ؟ دوستمم میتونه بعد اینکه من تمومش کرد اونم نصبش کنه ؟

داره خودمونی میشه mamadjavad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    جنوب

پيش فرض

فایل ipaki که روی مگاآپلود گذاشته شده ویروس داره. فک کنم سرکارمون گذاشتن. نود 32 بهش گیر میده و نمیذاره دانلود بشه.
    بروبچ بی خیال شید. بریم سراغ بازی های دیگه. این بازی زمان می بره کرک بشه.
    Last edited by mamadjavad; 01-04-2010 at 02:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اینم لینک کامل کرک ipaki که همین الان ریلیز کردن .

کد:

6. 5 کاربر از rayanafshan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ata Assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ManhattaN

پيش فرض

ina az megaupload up kardan bara man ke nemishe dl kard age kasi dl karde zood ye ja dige up kone.mamnon misham

8. این کاربر از Ata Assassin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من الان خودم دارم تستش می کنم توی توضیحاتشم نوشت حتما با آنتی ویروس چک بشه که من -- این کار رو کردم و باید بگم که ویروس شناختش . الانم نمی دونم چه کار کنم . تا این موقع شب هم بیدار بودم .

البته توی توضیحاتش که گفته :

01/04/2010 ~~~~ IPAKI ~~~~
    Thanks for downloading IPAKI Crack for Assassin's Creed 2.
    Don't forget to buy the game if you liked it . ubisoft deserves your support .

Instructions :
    ~ Scan for viruses first
    ~ Extract ACII
    ~ Copy online mission data to assassin's creed II folder .
    ~ Copy temp files to your temp directory in your system in documents & settings , local settings .

open the game using its original exe , when requested for
    a key , enter a random key now it should work .

~ Play the game .

~~ note that , if you had tried to open the game before using its original exe you won't be able to use our crack because ubi servers had given you bad request data which is done to prevent cracks from working .

کرک که از خودش خیلی مطمئن ولی من ترسیدم امتحانش کنم و آنتی ویروس رو غیر فعال کنم .
    من Kasper دارم و آپدیت همین الان هست .
    اساتید بیاید ببینیم می تونیم از تعطیلات عید دو روزش و استفاده کنیم یا نه .
    در ضمن گفته که نباید بازی رو کرک کنید ( از کرک های دیگه اگه استفاده کردین بازی رو حذف کنید و دوباره بریزید ) در کل من نمی دونم منتظر می شم تا دوستان دیگه امتحان کنن ( برای من می ده ویرووس)

10. این کاربر از rayanafshan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

مگا آپلوده یکی بزارتش تو رپید شیر !!!!!!!!!!!!!!مگا فی.....تره!!!!!!!!

داره خودمونی میشه Reshadgp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من دارم دانلودش می کنم الان تو رپیدشر می ذارمش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اینم لینک مستقیم

کد:
    تشکر فراموش نشه . در ضمن من دل و زدم به دریا و دارم بازی ران می کنم و هنوز معلوم نشده.

14. 8 کاربر از rayanafshan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •