تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 49

نام تاپيک: دزدگير چي خوبه؟؟؟

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض دزدگير چي خوبه؟؟؟

با عرض سلام و خسته نباشيد و تبريك سال نو به همه دوستان

براي ماشين دزدگير چي خوبه بزارم؟؟؟ مجيكار هم ميگن چيني شده يه آشنا دارم. ولي موندم تصويري هاش رو بزارم يا معمولي؟؟ من براي بنز 230 مدل 78 ميخوام بزارم بيشتر براي اينكه ميبندم شيشه ها رو خودش بده بالا. چون براي من سفارشي هست شيشه هاش برقي هست. يه دزدگير خوب معرفي كنين. قيمت هم نميخوام بالا باشه.
    دزدگير هاي تصويري مجيكار امنيت داره؟؟؟ آخه يكي ميگفت اينا خوبه دزد نميتونه سمتش بره؟!!

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

به نظر من دزدگیر خوب قیمتش بالاست پس یه دزد گیری بخر که قیمتش بالاست.

3. این کاربر از hamed malekpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشيد و تبريك سال نو به همه دوستان

براي ماشين دزدگير چي خوبه بزارم؟؟؟ مجيكار هم ميگن چيني شده يه آشنا دارم. ولي موندم تصويري هاش رو بزارم يا معمولي؟؟ من براي بنز 230 مدل 78 ميخوام بزارم بيشتر براي اينكه ميبندم شيشه ها رو خودش بده بالا. چون براي من سفارشي هست شيشه هاش برقي هست. يه دزدگير خوب معرفي كنين. قيمت هم نميخوام بالا باشه.
    دزدگير هاي تصويري مجيكار امنيت داره؟؟؟ آخه يكي ميگفت اينا خوبه دزد نميتونه سمتش بره؟!!
    سلام
    پس ماجيكار هم چيني شد؟
    من از سال 83 تا الان از مدل 702 استفاده ميكنم رو پرايد خيلي عاليه.مطمئني چيني شده.از نمايندگي مركزيشون سوال كن.يا برو تو سايتش بهشون ميل بزن.

5. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوست عزیز به نظر بنده دزدگیر کار خاصی رو ماشین نمیکنه چون اگر آقا دزد بخواد ببر می بره پیشنهاد می کنم پول زیاد بابت دزدگیر نده واما تصویری بودن یا نبودن هم فقط برای کلاسه و کار خاصی صورت نمیده در نهایت اکثر جنسهای بازار چینی شده چه برسه به دزدگیر ! و اما پیشنهاد من شما یک استیل میت ساده بگیری کارت را راه می اندازه

7. 2 کاربر از hs30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام
    پس ماجيكار هم چيني شد؟
    من از سال 83 تا الان از مدل 702 استفاده ميكنم رو پرايد خيلي عاليه.مطمئني چيني شده.از نمايندگي مركزيشون سوال كن.يا برو تو سايتش بهشون ميل بزن.
    آره چيني هست. چون گفت جنس هايي كه ليبل چين نداشته باشه گمركي سنگين بهش ميخوره براي همين چيني هست كه گرون بشه كسي نميخره. ولي ببين چين چطوري گرفته دستش كه براي ما تصميم ميگيره
    آره همون استيل ميت ميگيرم.
    به نظر شما بوق ماشين رو به دزدگير وصل كنم مثل ماشين هاي خارج كه صداي بوق در مياد؟؟

9. این کاربر از mrmostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه .::SMS::.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    نه ده

پيش فرض

دوست عزیز به نظر بنده دزدگیر کار خاصی رو ماشین نمیکنه چون اگر آقا دزد بخواد ببر می بره
    موافقم
    اون دزدی که واقعا دزد باشه، این دزدگیرا صرفا باعث میشه وقت بیشتری مشغول یه ماشین باشه برای دزدینشپ

اگر فقط برای شیشه بالابر میخوای دزدگیر ببندی، نبندی بهتره
    چون من شیشه بالابر برای چهارپنجره، 35 تومن گذاشتم که به ربطی هم به دزدگیر نداره

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

عزیز مجیکار شده made BY korea
    که یعنی همون چین !
    برای اون دوستایی هم که میگن دزدگیر تصویری مهم نیست و واسه کلاس و ایناس ...
    باید بگم که
    ببینین اولا دزدگیر تصویری معمولا ویبره داره و آلارم که اگه ماشین ازتون دور باشه میفهمین مساله ای پیش اومده،اما اکثر دزدگیرای معمولی این رو ندارن
    ضمنا وقتی که ویبره میره شما میتونی روی صفحش ببینی که چه اتفاقی افتاده،مثلا در باز شده،ضربه خورده،ماشین روشن شده یا ....
    ضمنا دزدگیری که خودم ازش استفاده میکنم،خودش برنام هداره که تا دکمه ی ریموت رو نزنی ماشین استارت نمیخوره،و یه برنامه ی دیگه هم داره،در صورتی که ریموت دستت باشه میتونی تا فاصله 500 متری ماشین رو خاموش کنی
    بردش هم من تا 200 متر رو تست کردم
    از اون بیشتر جایی نبوده که امتحان کنم
    ضمنا این دزدگیر تایوانی هم هست
    قیمتشم (مدل تصویری )140 تومنه
    با 3سال گارانتی شرکتی
    یعنی کارت داره،مدلش رو دقیق یادم نیست اما میدونم تو این رنج قیمت فقط همین مدل هستش تو این مارک
    ضمنا قابلیت برنامه ریزی برای :استارت ماشین از راه دور-صندوق پران برقی-بالا بردن شیشه ها بعد از دراوردن سوییچ و قفل درها بصورت اتوماتیک-پرت GPS (قابلیت ردیابی)-خاموش کردن چراغ سقف،چراغ های ماشین-قفل کردن اتوماتیک درها با رسیدن به سرعت 20 کیلومتر-باز کردن درها با خاموش کردن موتور و خیلی چیزای دیگه هم داره که الان یادم نیست
    راستی مهم تر از همه چی مارکش MATRIX هستش 

12. 2 کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

عزیز مجیکار شده made BY korea
    که یعنی همون چین !
    برای اون دوستایی هم که میگن دزدگیر تصویری مهم نیست و واسه کلاس و ایناس ...
    باید بگم که
    ببینین اولا دزدگیر تصویری معمولا ویبره داره و آلارم که اگه ماشین ازتون دور باشه میفهمین مساله ای پیش اومده،اما اکثر دزدگیرای معمولی این رو ندارن
    ضمنا وقتی که ویبره میره شما میتونی روی صفحش ببینی که چه اتفاقی افتاده،مثلا در باز شده،ضربه خورده،ماشین روشن شده یا ....
    ضمنا دزدگیری که خودم ازش استفاده میکنم،خودش برنام هداره که تا دکمه ی ریموت رو نزنی ماشین استارت نمیخوره،و یه برنامه ی دیگه هم داره،در صورتی که ریموت دستت باشه میتونی تا فاصله 500 متری ماشین رو خاموش کنی
    بردش هم من تا 200 متر رو تست کردم
    از اون بیشتر جایی نبوده که امتحان کنم
    ضمنا این دزدگیر تایوانی هم هست
    قیمتشم (مدل تصویری )140 تومنه
    با 3سال گارانتی شرکتی
    یعنی کارت داره،مدلش رو دقیق یادم نیست اما میدونم تو این رنج قیمت فقط همین مدل هستش تو این مارک
    ضمنا قابلیت برنامه ریزی برای :استارت ماشین از راه دور-صندوق پران برقی-بالا بردن شیشه ها بعد از دراوردن سوییچ و قفل درها بصورت اتوماتیک-پرت GPS (قابلیت ردیابی)-خاموش کردن چراغ سقف،چراغ های ماشین-قفل کردن اتوماتیک درها با رسیدن به سرعت 20 کیلومتر-باز کردن درها با خاموش کردن موتور و خیلی چیزای دیگه هم داره که الان یادم نیست
    راستی مهم تر از همه چی مارکش MATRIX هستش 

دوست عزیز این متریکس که شما داری خوبه؟؟؟ راضی هستی؟؟؟ با مجیکار در چه رنجیه ؟؟؟؟ در ضمن صدای آپیر نمیخوام مثل این ماشینای بیرون باشه بعضی دزدگیر ها صدای آپیر کلفت و جالبی داره.
    من برای بالابردن شیشه ها و صندوق پرون میخوام و قفل کردن و اینا حالا میخوام یه چیزی بندازم که بعد پشیمون نشم.
    بین استیل میت و مجیکار و ماتریکس کدوم بهتر هست ؟؟؟ دزدگیر های استیل میت چطوری هستن؟؟ چه فرقی دارن ؟؟؟
    این ماتریکس شما همین دزدگیراست که رموتش مثل موبایل شارژ میشه و مثل مجیکار باطری نیستش؟؟؟

14. این کاربر از mrmostafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

دوست عزیز این متریکس که شما داری خوبه؟؟؟ راضی هستی؟؟؟ با مجیکار در چه رنجیه ؟؟؟؟ در ضمن صدای آپیر نمیخوام مثل این ماشینای بیرون باشه بعضی دزدگیر ها صدای آپیر کلفت و جالبی داره.
    من برای بالابردن شیشه ها و صندوق پرون میخوام و قفل کردن و اینا حالا میخوام یه چیزی بندازم که بعد پشیمون نشم.
    بین استیل میت و مجیکار و ماتریکس کدوم بهتر هست ؟؟؟ دزدگیر های استیل میت چطوری هستن؟؟ چه فرقی دارن ؟؟؟
    این ماتریکس شما همین دزدگیراست که رموتش مثل موبایل شارژ میشه و مثل مجیکار باطری نیستش؟؟؟
    lماتریکس دزدگیر خوبیه
    اگه ماجیکار هنوز هم کره ای بود من اون رو پیشنهاد میکردم،اما ....
    صدای آژیر ربطی به دزدگیر نداره،بستگی به اون آژیری داره که رو ماشین واست نصب میکنن،در ضمن این دزدگیر این قابلیت رو داره که به وسیله ی ریموت میتونی صدای آژیر رو کم وزیاد کنی ،
    من الان حدودا 1 ساله که دارمش و ازش هم راضی هستم،ضمنا باطری هم میخوره،باطری نیم قلمی،من رو پراید قبلیمون استیل میت داشتم خیلی اذیتم کرد،آخه اونم چینیه
    Last edited by pooria.rio; 06-04-2010 at 22:47.

16. این کاربر از pooria.rio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima_voroojak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

یه گلد 110 بخر خیالت راحت باشه همه چیزای که میخوای داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •