تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 29 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 287

نام تاپيک: اولين كنسولي كه خريدين چي بوده....؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

به ترتیب
    NES
    SEGA
    PS2
    X360

با PS2 یجورایی بیشتر حال میکردم ... بعد X360

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

اولين كنسولي كه باهاش بازي كردم ســگــا بود كه با بابام تو شــاپــــور رفتيم كلوپ و نينجا بازي كردم .
    اون موقع 5 سالم بود
    اما بعدش تو 7 سالگي همون سگامگادرايو رو خرديم 67 تومان حافظه دار با 10 تا بازي .
    ديگه كنسول نخريدم و همون سگا اولين و تا الان آخريش بوده .
    از 11 سالگي تا الان هم با كامپيوتر حــال ميكنم .
    از همون موقع كه كامپيوتر خريدم خريد كنسول رو حماقت ميدونم ، چون كاراي خـــيــــلـــي مهمتري از بازي كردن هم هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    (جنوب ايران)

پيش فرض

اولیش سگا بود بعدشم کلاس سوم دبستان که بودم پام شکست برای اینکه حوصلم سر نره واسم ps1 گرفتن بعدشم سوم راهنمایی که بودم پامو عمل کردم و واسم ps2 گرفتن حالا هم هنوز بلایی سرم نیومده چیزی بگیرم

4. این کاربر از lovei_2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال soha is the beSt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    میخوام برزیل باشم):

پيش فرض

سلام
    اولش اتاری بعد سگا بعد 6 سالم بود که ps1 خریدیم بعدشم (یعنی الان) pspدارم

6. این کاربر از soha is the beSt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز joykiller360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران (میثم صیام)(www.XboXworld.ir)

پيش فرض

میکرو از همون سفیدا

8. این کاربر از joykiller360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

سلام
    اولين كنسولي كه خريدين چي بوده....؟؟؟؟كدوم كنسولتون رو از همه بيشتر دوست داريد{در حال حاضر}
    --------------------------------------------------------------------------
    خواستم يه تنوعي ايجاد كرده باشم......لطفا" همكاري كنيد.
    آتاری از اینا :

اون موقع بابام برام خرید 7 هزار تومن هنوز نینتندو و میکرو هم در نیومده بود یه دونه این بود و کمودور

یه دونه از اینا داشتم با یه PC که آخر ذغالی بود با پروسسور DX 386

بعدش میکرو خریدم . بعدش سگا - Ps1 هیچ وقت نخریدم چون همه بازی هاش رو توی PC با Bleem و VGS اجرا میکردم ، بعدش باز سگا ولی از نوع 128 بیتی یا همون دریم کست ، بعد Ps2 ، بعدش PSP ، بعدش 360 ، بعدش Wii در آخر هم یه Ps3 که هرگز باهاش بازی نکردم و کادوی تولد دادمش به بچه یکی از آشنایان (توی رو درباستی گیر کردم 299 یورو رو به باد دادم رفت ) حالا میخوام برم یکی دیگه بخرم

الان هم 360 , Wii , PSP , Ps2 رو دارم .

در حال حاضر هم Wii رو بیشتر دوست دارم به خاطر سری رزیدنت اویل و توانایی اجرای بازی های GC که خیلی از بازی های مورد علاقه من رو میتونه اجرا کنه
    Last edited by sonixax; 23-04-2010 at 20:45.

10. 6 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اولین کنسولم آتاری بود قبل ازمدرسه رفتن،بعد یه نینتندو دندی(ازاین سفیداش)خریدم،چندسال باهاش بازی کردم،کلاس دوم بودم سگا مگادرایو خریدم،یک سال بعد ps1اومد که هرچی زور زدم برام نخریدن تا اینکه اول راهنمایی برام خریدن،داشتمش تاسال دوم هنرستان(البته یه بار فروختم ساز خریدم!) ps2 خریدم تا ترم دوم دانشگاه داشتم،بردم عوضش کردم با یه psp(خریت محض بود!!!ps2 رو دستش نیومده بود!).دوباره psp رو با یه ps2 عوض کردم وتاالانم دارمش.عید امسالم یه ps3 تپل مپل 80 گیگابایتی گرفتم.رایانه ی خوبی دارم ولی بازی کردن با کنسول رو ترجیح میدم!

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

الان هم 360 , Wii , PSP , Ps2 رو دارم .
    اولا خوش به حالت که آلمان زندگی میکنی،دوما خوش به حالت که این همه کنسول داری!!!
    Last edited by golabi2; 20-05-2010 at 14:26.

12. 3 کاربر از golabi2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MILIN3M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    IN SHIT

پيش فرض

منم چشم باز کردم میکرو داشتم و یادش بخیر 4-5 سالم بود..بازی تانکش... رمبو کنترا.. فوتبالیستها...هنوزم فیلمهاشونو دارم برای یادگار کنشولشم تو اسباب کشی جا موند اونجا (با اون دسته کنترل از راه دورش)(فک کنم 360 ps3 ازون تقلب کردن) بعدشم بابام شرط معدل سوم راهنمایی 18 به بالا گفت سگا میخرم که شدم18.04 و خرید و هی فرار از مدرسه و پای مورتا کمبت....که پدرم تلویزیونو قفل کودک میزد و کنترلشو قایم میکرد..اما منم تقس میرفتم کنترل همسایمونو میگرفتم تا غروب بازی میکردم بعدشم قفل میکردم..بابامم میومد دلش میسوخت باز میزاشت بازی میکردم :d....بعدم اول دبیرستان میخواست بره مکه...پول عیدیهامو دادم گفتم برامps1بیار50 تومن دادم بش...یادمه دقیق صبح ساعت 6 رسید دمه خونه گفم خریدی گفت نه...حالم گرفت...داشتم صبحونه میخوردم گفت بیا برات لباس جاش خریدم....منم بر نگشتم (قهر بودم) اومد رو میز برامps 1گذاشت...چه ذوقی کردم تا دو روز روشنش میکردمو صفحه اولشو نگاه میکردم..از فردا هم ناظمه زنگ میزد به بابام بچتو به جرم حمل cdگرفتم..بعد اونم کامپیوتر تا الان...تا فردا که برم 360 بگیرم...
    کلا با میکرو سگا بیشتر حال میکردم
    شرمنده زیاد شد

14. این کاربر از MILIN3M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ebi_kasra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

به ترتیب:

1-آتاری با دسته خلبانی: البته مال داداش بزرگم بود و خیلی کم میزاشت من بهش دست بزنم هر وقت هم میرفت بیرون نامرد آداپتورشو با خودش میبرد!!!

فوتبالش خیلی باحال بود.بازیکنانش مربعی شکل بودند و وقتی گل میزدی خوشحالی و شور و هیجانش بهتر از بازیهای فوتبال امروزی بود!!!

2-سگا مگادرایو:این کنسول دیگه به صورت رسمی مال من بود چون داداش بزرگم تشریف برد سربازی.خاطرات خوبی از این کنسول دارم.هیچوقت بازیهایی مثل sonic با اون آهنگهای به

یاد موندنیش-tiny tone-soccer 96-mortal kombat-tetris-kelax-کشتی کج-کلانتر-شینوبی-شورش در شهر.... رو فراموش نمیکنم.

اون موقع یعنی سال 80 سگامو گرفتم 26000 تومن ولی چند برابر این پول صرف خرید بازیهای سگا و دسته شد.چون دوستان با تجربه میدونن که نوارهای بازی سگا چقدر گرون بود.

3-ps1

در سال 2001 بود که پلی استیشن 1 در ایران اسم انداخته بود و من برای اولین بار که دیدم ملت تو کلوب دارن با این کنسول بازی میکنن با دیدن گرافیک و کیفیت بازیهای driver 2 و

konami 98 و grand tuism عاشق این کنسول شدم و سگا از چشمم افتاد.ولی پول نداشتم که بخرمش و مجبور بودم که بعضی شبها اونو با گرو گذاشتن شناسنامه از کلوپهای بازی

کرایه کنم.البته این وضع زیاد دووم نیاورد و بابام آخرش مدل چینیشو برام خرید.بهترین دوران زندگی من همون اوایلی بود که ps1 گرفتم.فارغ از بازیهای مشهور ps1 بخصوص سرباز جهانی

و فوتبالهای کونامی یه بازی خیلی به من حال داد و اونم harvest moon:back to nature بود که 2 سال منو سرگرم کرد.از بس صبح تا شب جلوی tv دراز کشیدم و این بازی رو کردم

اینجوری شده بودم
    البته تا سال قبل هم harvest moon رو با pc بازی میکردم و الان هم شاید دوباره اونو از اول بازی کنم

اونقدر واسه بازی کردن با ps1 تو خونه ما تو سر و کله هم زدیم که آخرش بابام عصبانی شد و پلی استیشنمو شکوند

4-pc

بعد از گذشت 2 سال از حادثه تاریخی شکسته شدن پلی استیشنم و تحمل 2 سال رنج و مشقت به خاطر دوری از گیم و کنسول بالاخره در سال 85 یه pc پنتیوم 4 گرفتم که تا قبل از

عید داشتمش و بعد فروختمش و الان لبتاپ asus n61jq رو دارم.

خوب با PC هم بیشتر فوتبال ساکر بازی میکنم.

اینم سرگذشت کنسولی ما یا بهتر بگم تاریخ زندگی من در یک بازه مشخص.

Last edited by ebi_kasra; 03-05-2010 at 01:42.

16. 3 کاربر از ebi_kasra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kamil_ps3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    London

پيش فرض

اوش اتاری بعد از اون کنسول دستی 1500 تومنیا گرفتم(پس رفت کردم) بعد سگا گرفتم بعدش ps1 بعد ps2 بعد بازم ps2 بعد یه psp 2000 گرفتم بعد یه ps3 گرفتم بعد یه 360 گرفتم بعد هم یه psp 3000 که اونو از کنسولای دیگم بیشتر دوست دارم

( لازم نیست همشو بخونید ((بعد)) ها رو بشمرین میفهمین چند کنسول دارم)

18. 2 کاربر از kamil_ps3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •