تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: افتضاحی که بیت‌دیفندر به بار آورد!

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

8 افتضاحی که بیت‌دیفندر به بار آورد!

به گزارش فارنت به نقل از پی‌سی ورلد دیروز شنبه تالارهای گفتگوی پشتیبانی شرکت بیت‌دیفندر (BitDefender) شاهد هجوم کاربران اینترنتی بود که به دنبال راه چاره‌ای برای رفع عیب رایانه‌اشان بودند که پس از عرضه آپدیت معیوب آنتی‌ویروس این شرکت از کار افتاده بود.
    این شرکت در اعلامیه‌ای که روز شنبه منتشر کرد ضمن تایید این موضوع اعلام کرده است که پس از عرضه آپدیت اخیر بیت‌دیفندر شاهد ویندوزهایی بوده است که در آن فایل‌های آنتی‌ویروس بیت‌دیفندر به تروجان Trojan.FakeAlert.5 آلوده شده‌اند.

این اعلامیه پس از آن صادر شد که کاربران محصول آنتی‌ویروس این شرکت در صدها پستی که در این خصوص در تالارهای گفتگوی این شرکت به ثبت رسانده بودند اعلام کرده بودند که پس از نصب این آپدیت قادر به راه‌اندازی (رستارت) رایانه خود که به ویندوز ۶۴ بیت مجهز بوده، نیستند.
    در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در خصوص این موضوع آمده است که پس از نصب این آپدیت هر فایلی که قصد اجرا شدن دارد قرنطینه می‌شود و حتی صفحه اکسپلورر ویندوز نیز مانند بسیاری از فایل‌های دیگر به قرنطینه رفته است.
    این کاربران وضعیت خود را وحشتناک توصیف کرده و به طور مثال یکی از کاربران اعلام کرده است که “ما ۱۵۰ کلاینت تجاری داریم که رایانه‌های زیادی به آن متصل است و حالا بیت‌دیفندر همه چیز را ویروس می‌بیند!
    پس از این پست‌های خشمگینانه بود که بیت‌دیفندر مدعی ارائه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای حل این مشکل شد و اعلام کرد که راه حل این کار این است که فایل‌های موجود در قرنطینه را از قرنطینه درآورده و سپس رایانه خود را دوباره راه‌اندازی (رستارت) کنند و نیازی نیست که کاربران از قابلیت ریستور ویندوز استفاده کنند.
    این شرکت پیش از ارائه این راه‌حل اعلام کرده بود که کاربران فعلا آنتی‌ویروس خود را غیرفعال کرده و منتظر آپدیت بعدی ارائه شده توسط این شرکت باشند.
    بیت‌دیفندر توضیح بیشتری در خصوص علت مشکل به وجود آمده ارائه نکرده است.

2. 3 کاربر از satttanism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza Razor's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    یجا ...

پيش فرض

من تازه صبح آپدیت کردم الان نمیدونم اصلا چرا بالا نمیاد خود بیت دفندر
    ویندوزم ولی مشکلی نداره

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

چند سال قبل avg یکی از فایل های system32 رو پاک میکرد!
    کاربر نگون بخت چاره ای جز نصب مجدد ویندوز نداشت!

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شما همچی "افتضاح" نوشتی حالا من فکر کردم ایران چی شده
    کاربر ایرانی که پولی بابت نرم افزار نمی ده . خدماتیم نباید انتظار داشته باشه که خب البته انتظار داره !
    اوناییم که مشکل برخوردن با ریستور ویندوزشون مشکل حل می شده . ویندوز 64 بیتی هم هنوز دوران آزمایشی سازگاری با نرم افزارها رو بسر می بره . خب 32 بیت نصب می کردن ! والا

6. 2 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehryazdan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

عجب خوش شانسم من تا 2 هفته قبل تو 64 بیتم بیتدیفندر بود پاکش کردم نود نصب کردم خدا رو شکر راحت شدیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •