تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 47 اولاول ... 36424344454647 آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 469

نام تاپيک: DLNA - آموزش تصویری راه اندازی Media Server

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    برای پخش فیلم با زیرنویسش روی تلویزیون از برنامه های km player و potplayer هم میشه استفاده کرد؟ اگه اره چطوریه مخصوصا تو پات پلیر
    مثلا با مدیاپلیر ویندوز با قابلیت استریم فایل و فرستادم رو تی وی متاسفانه زیرنویس رو نمیخوند اما تو پات پلیر همچین قابلیتی ندیدم که بشه به اشتراک گذاشت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام

بله میشه اگه پورت hdmi داشته باشی یا از دانگلهای استریم استفاده کنی ولی در این حالتها نهایت کیفیت را نخواهی داشت بهرین روش استفاده از روش dlna هست خودم از wild media server استفاده می کنم

3. این کاربر از akbar291 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تلویزیون های ال جی برنامه اسمارت شیر روشون هست که نسخه کامپیوترشم میتونید دانلود کنید از سایت ال جی بعد خیلی راحت فیلمای کامپیوتر رو با زیرنویس فارسی میتونید تو تی وی ببینید هیچکدوم از این گرفتاریا رو هم نداره سرعت استریمشم عالیه

5. این کاربر از parazit10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من قبلا که مودم تی پی لینگ داشتم که شبکه dlna رو بدون دردسر ساپورت میکرد. من کار خاصی نکرده بودم. چون همه وسایلمم وصل بود راحت از تو موبایل ها و لپتاب و pc میتونستم همه چیز رو play کنم و رو تلووزیون ببینم. الان ی مودم جدید خریدم دی لینک 2750u همه چیزش اوکیه اینترنتش و اتصالاتش. حتی امکانات اینترنتی تلوزیون هم خوب کار میکنه. تنظیمات شبکه رو موبایل و کامپیوترهاا هم فکر کنم اوکی باشه . چون با اون مودم کار میکنه.اجازه مدیا پلیر داده شده پسور د هم برداشتم رو حالت تنطیمات شبه. ولی نمیشه نه رو ویندوز ایکنش تو راست کلیک هست و نه موبایل میتونه پیدا کنه. چه کنم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من قبلا که مودم تی پی لینگ داشتم که شبکه dlna رو بدون دردسر ساپورت میکرد. من کار خاصی نکرده بودم. چون همه وسایلمم وصل بود راحت از تو موبایل ها و لپتاب و pc میتونستم همه چیز رو play کنم و رو تلووزیون ببینم. الان ی مودم جدید خریدم دی لینک 2750u همه چیزش اوکیه اینترنتش و اتصالاتش. حتی امکانات اینترنتی تلوزیون هم خوب کار میکنه. تنظیمات شبکه رو موبایل و کامپیوترهاا هم فکر کنم اوکی باشه . چون با اون مودم کار میکنه.اجازه مدیا پلیر داده شده پسور د هم برداشتم رو حالت تنطیمات شبه. ولی نمیشه نه رو ویندوز ایکنش تو راست کلیک هست و نه موبایل میتونه پیدا کنه. چه کنم؟
    کسی نمیدونه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ای بابا
    اطلاعاتتونو به اشتراک بزارین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

بله میشه اگه پورت hdmi داشته باشی یا از دانگلهای استریم استفاده کنی ولی در این حالتها نهایت کیفیت را نخواهی داشت بهرین روش استفاده از روش dlna هست خودم از wild media server استفاده می کنم
    دوست عزیز: wild media server برای من منقضی شده. آیا نسخه سالم و دائمی از اون رو دارید؟ سپاسگزارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام
    امکان این هست که بتونیم DVD-Rom کامپیوتر رو هم با تلویزیون به اشتراک بذاریم، چون یه سری فیلمها روی دی وی دی هستن

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یکی بگه dlna رو با مودم 2750 چطور راه اندازی کنم؟ قبلا ی تی پی لینک معمولی داشتم همین که وصل بود تجهیزات بهش به راحتی فقط کافی بود فیلم و یا مدیا رو از تو موبایل یا لپتاپ پلی کرد و پخش میشد. ولی این مودم هرکار میکنم نمیشه تنظیم خاصی داره؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بالاخره بعد دو سال همین امشب تو همین فروم مشکل حل شد . اونم خودم پیدا کردم
    اگه کسی خواست جوابش اینه
    جوابش تو این تاپیکه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •