تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: کلوب Samsung b7320 Omnia Pro

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض کلوب Samsung b7320 Omnia Pro

مشخصات کلی :

1- در ابعاد 111.8x 59.6 x 12.6 mm

2-صفحه نمایش با ابعاد 2.4 اینچ از نوع TFT با قابلیت ساپورت 65000 سلول رنگی و رزولوشن 320*240

3-کیبورد کامل ثابت

4-با حافظه داخلی 100 مگابایت و قابلیت ساپورت تا 16 گیاگا بایت توسط کارتهای حافظه

5-امکانات ارتباطی از قبیل wi-fi .. gps ..

6- دوربین 3.2 مگاپیکسلی با قابلیت اتوفوکوس و قابلیت فیلمبرداری

7-وین موبایل 6.5

8-دارای پردازنده Qualcomm MSM 7201A 528 MHz

9-باتری با ظرفیت 1480 امپر با قابلیت 590 ساعت حالت اماده به کار و 10 ساعت در حالت مکالمه

2. 2 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بررسی تخصصی نصف و نیمه از این گوشی

گوشی تلفن همراه سامسونگ B7320 OmaniaPRO را می توان برادر کوچکتر Samsung B7610 OmniaPRO در نظر گرفت که در ژوئن سال ۲۰۰۹ به بازار آمد. این مدل از گوشی سامسونگ را شاید بتوان یک PDA یا کامپیوتر جیبی به حساب آورد چرا که دارای یک صفحه کلید بزرگ و استاندارد QWERTY و یک صفحه نمایش نسبتا بزرگ و باکیفیت است، که برای شما استفاده ی راحت و سریع از مسیجینگ و نیز مرورگری اینترنت و استفاده از سیستم عامل ویندوز موبایل آن را به ارمغان می آورد.

گوشی تلفن همراه سامسونگ B7320 OmaniaPRO را می توان برادر کوچکتر Samsung B7610 OmniaPRO در نظر گرفت که در ژوئن سال ۲۰۰۹ به بازار آمد. این مدل از گوشی سامسونگ را شاید بتوان یک PDA یا کامپیوتر جیبی به حساب آورد چرا که دارای یک صفحه کلید بزرگ و استاندارد QWERTY و یک صفحه نمایش نسبتا بزرگ و باکیفیت است، که برای شما استفاده ی راحت و سریع از مسیجینگ و نیز مرورگری اینترنت و استفاده از سیستم عامل ویندوز موبایل آن را به ارمغان می آورد.
    B7320 که قابلیت پشتیبانی شبکه ی ۳G را دارد ۱۰۲٫۱ گرم وزن دارد و در ابعاد ۱۱۷ x 61 x 12.7 میلیمتر ساخته شده است. صفحه ی نمایش TFT ، ۲٫۴ اینچی آن قابلیت نمایش ۶۵۰۰۰ رنگ را دارد. رزولوشن صفحه ی نمایش آن ۳۲۰X240 است و به مانند گوشی های black berry یک صفحه کلید بزرگ استاندارد QWERTY در جلوی آن قرار دارد. B7320 omania از یک باتری استاندارد لیتیوم-یون استفاده می کند که ۷ ساعت در زمان مکالمه و ۲۸۸ ساعت در حالت انتظار شارژ می دهد. B7320 از ویندوز موبایل نسخه ی ۶٫۱ استفاده می کند که به زودی با نسخه ی ۶٫۵ آن تعویض خواهد شد. قدرت پردازنده ی آن به عدد شگفت انگیز ۵۲۸ مگاهرتز می رسد و دارای ۲۵۶ مگابایت رم و نیز ۲۵۶ مگابایت حافظه ی رام است، که این گوشی را عملا به یک PDA تبدیل کرده است. اگر که باز هم برای ذخیره کردن فایل های موسیقی خود به فضای بیشتری احتیاج داشته باشید می توانید از کارت حافظه ی MicroSD استفاده کنید چرا که این گوشی تا ۱۶ گیگابایت را پشتیبانی می کند.
    بر روی گوشی B7320 omania برنامه های بسیار خوبی نصب شده است. برای مثال شما می توانید در هر کجا که باشید به پروفایل خود در facebook و MySpace سر بزنید و آن را به روز کنید. همچنین می توانید با استفاده از MSN messenger، Windows live messenger، Yahoo messenger و AOL messenger با دوستان خود در سراسر جهان چت کنید. برای چک کردن ایمیل خود و یا ارسال ایمیل شما می توانید از Microsoft outlook که بر روی آن نصب است بهره ببرید. اگر به شبکه ی Wi-Fi دسترسی دارید می توانید برای اتصال با سرعت بالا به شبکه ی اینترنت از Wi-Fi استفاده کنید. این گوشی دارای بلوتوث نسخه ی ۲ نیز می باشد.
    چیز زیادی هم برای گفتن درباره ی دوربین آن وجود ندارد به جز اینکه این گوشی دارای دوربین ۳٫۱ مگاپیکسلی با فوکوس خودکار است. کیفیت تصاویر گرفته شده ۲۰۴۸ X 1536 پیکسل است. یک دوربین دوم هم دارد که کیفیت آن VGA است و برای مکالمه ی تصویری به کار می رود. این گوشی دارای GPS داخلی نیز می باشد.
    مرورگر اینترنت آن نیز از HTLM و XHTML پشتیبانی می کند، بنابراین شما به راحتی امکان دسترسی کامل به وب سایتی همانند facebook را خواهید داشت. بر روی این گوشی windows mediaplayer 10 نیز نصب شده است. انگار که داریم درباره ی یک کامپیوتر خانگی توضیحات می دهیم چرا که امکانات این گوشی بسیار به کامپیوترهای خانگی نزدیک است. بهتر است این را هم بدانید که اگر از جمله ی افرادی هستید که دوست دارید در هر کجا که باشید به رادیو FM گوش بدهید بهتر است بروید یکی بخرید!، زیرا که B7320 رادیو ندارد!. ولی اگر از طرفداران ویدیوهای youtube هستید می توانید به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنید. اگر زیاد با برنامه ی های Microsoft office کار می کنید، تمام آن ها از جمله Word، Excel و Powerpoint را علاوه بر خواندن فایل های PDF پشتیبانی می کند.
    در کل می توان گفت که این گوشی از مواد مرغوب ساخته شده و کیفیت ساخت مطلوبی دارد و برای کسانی که علاقه مند به استفاده از فناوری روز و استفاده شبکه ی اینترنت هستند و از گوشی تلفن همراه خود انتظارات بالایی از نظر پشتیبانی کردن برنامه های مختلف دارند بسیار مناسب می باشد.
    نقاط قوت:
    • پردازنده ی قوی ۵۲۸ مگاهرتزی
    • دارای سیستم عامل ویندوز موبایل نسخه ی ۶٫5
    • پشتیبانی برنامه های Office و PDF
    • امکانات خوب اتصال به شبکه
    • قابلیت های خوب در مرورگری از جمله پشتیبانی HTML و XHTML
    • دارا بودن Wi-Fi
    • دوربین ۳٫۱ مگاپیکسلی به همراه فوکوس خودکار
    • دوربین دوم VGA
    • تجهیز گوشی به GPS داخلی
    • تجهیز گوشی به صفحه کلید QWERTY
    نقاط ضعف:
    • نداشتن رادیو FM
    • نداشتن فلاش دوربین

4. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من که دارم به وین 6.5 هم اپدیت کردم عالیه!ولی دکمه space رو باید با فشار بزنم .........
    مال بقیه دوستان هم اینطوریه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام اقا رضا مبارک باشه چند خریدی؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام پاول عزیز
    من 278 با گارانتی اصلی گرفتم همه چیزش خوب و عالی کار میکنه!
    بدون گارانتی ها بیشتر مشکل باتری دارن!

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

اونیم گه میگفتن تو نور شدید دیده نمیشه باور کنین کامل دیده میشه!باید خودتون تست کنین!
    بازم سوالی بود در خدمتم!
    راستی مدل 7330 رو نگرفتم چو کامل شبیه e63 بود و اصلا برام جالب نبود!این قیافش خیلی خوشگله

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز مبارکت باشه
    میشه بگی سرعت گوشی چطوره ؟ گوشی خوشدست هست ؟ کیفیت ساختش به نظر خودت چطوره ؟
    البته میدونم که نباید از یه پاکت پیسی انتظار داشت ولی کیفیت عکسو صداش خوبه کارو را میندازه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض help

دوست عزیز منم خیلی گ.شی داشتم اما میگم مطمعا باش سرعتش عالیه!lcd با کیفیت!منی که میترسیدم 16m نست بد باشه اشتباه میکردم!موریکش در حد خوب اما به سونی اریکشونا نمیرسه!ار نوکیا e71 بهتره!
    دوربینش بدون فلشه اما خیلی عالی میگیره!
    کیفیت بدنشم درست مثل سری e نوکیا بدون هیچ مشکلی!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض کمک: چه جوری فارسیش کنم؟

سلام
    دوستان من هرچی نرم افزار بری فارسی کردن تو فروم بوده رو امتحان کردم ولی error میده
    یعنی اصلا نصب نمیشه که کار نکنه!

لطفا راهنمایین کنین
    ممنون

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام
    دوستان من هرچی نرم افزار بری فارسی کردن تو فروم بوده رو امتحان کردم ولی error میده
    یعنی اصلا نصب نمیشه که کار نکنه!

لطفا راهنمایین کنین
    ممنون

سلام.

چه جوری نصب میکنید و اروری که میده چیه؟

پینوشت: شما گوشیتون چیه؟ تو هر تاپیکی میرم شما همین پست رو دادید؟!!!!
    Last edited by AryanLand; 22-03-2010 at 01:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض تشکر از حسن دقتتون

منb7330 دارم اما چون تو کلوب اونجا پاسخی ندیدم گفتم تو کلوب b7320(نه هر کلوبه دیگه ای!!!) هم این پست رو بدم

پیغامش رو دقیق خاطرم نیست ولی همینقدر میدونم که حتی یه خونه هم از اینستالش پر نشد که این اتفاق افتاد چه برای MOBI DIV و چه برای بقیه نرم افزارا
    بقیه ی دوستامم که این مدل رو دارن با همین مشکل رو برو هستند
    نسخه مربوط به ویدوز 6.5 و .... رو از هر نوعی که بخوان نصب کردم ولی مشکل سرجاشه

ممنون میشم با همین دقت راهنماییم کنید!

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •